Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Evangeliaa είπε:

Λόγω ηλικίας και μονο...

Αυριο εχω την αυχενικη και...ίδωμεν 

Νταξει...καλα...κι εγω αυριο στις 3.00 εχω αυχενικη...

Φοβερό!! Και οι 3 μας αύριο έχουμε την ίδια ώρα!!

  • Χαχα 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 8 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Εγω ειμαι σιγουρη (τρομαρα μου) οτι εχω κόρη. Αλλα με τη σιγουρια θα μεινω μου φαίνεται χαχα

Χαχαχα μη το λες το ένστικτο μπορεί να μιλάει!!! Εγώ πάλι έχω δει όνειρα και λέω μπέμπης και μπέμπης ενώ φοράει ροζ ρουχαλακι και μοιάζει για κορίτσι. Προτίμηση καμία δεν έχω στο λόγο μου αλλά αν είναι το άτιμο σα την αδερφή του και δούμε φύλο στον 8ο σωθηκα θα σκάσω χαχαχαχα

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

@Farmakotriftena@Mamacita Alina. & @Evangeliaa. Πολλη κ καλη επιτυχια για αυριο!!! Καλα νεα ευχομαι κ για να δουμε, ποια θα δει κ φύλο!!! 

Αχ ευχαριστούμε.... Έχω ένα άγχος. Αυτές τις μέρες αν και έχω ναυτία δεν νιώθω έγκυος και έχω ένα μα ένα άγχος.....πφ.

Άντε να δούμε.

 

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Αχ ευχαριστούμε.... Έχω ένα άγχος. Αυτές τις μέρες αν και έχω ναυτία δεν νιώθω έγκυος και έχω ένα μα ένα άγχος.....πφ.

Άντε να δούμε.

 

Καλη επιτυχία φιλεναδιτσα μου ολα να πανε τελεια @Evangeliaa καλη επιτυχία και σε σενα κορίτσι 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Καλη επιτυχία φιλεναδιτσα μου ολα να πανε τελεια @Evangeliaa καλη επιτυχία και σε σενα κορίτσι 

Ευχαριστώ βρε κοριτσάρα!! Ποτέ ξανά πας εσύ;


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Δεν ξερω και δεν νομιζω να ισχυει αυτό απο την στιγμη που παιρνεις θεραπεία γιατι εγω αμεσως μετα πηγα στην αιματολογο και μου είπε να μην ανησυχώ καθόλου ομως ειναι εντελώς ελεγχόμενο κανεις δεν ξερει καλύτερα απο την αιματολογο πανω σε αυτο το κομμάτι αυτο ειναι πολυ ακραίο σεναριο

Ναι κορίτσι μου κι εγω πιστεύω οτι ηταν το πιο τραβηγμενο σενάριο γιατι κι εγω εκανα 100 ερωτησεις, του ελεγα να μου πει και το καλυτερο και το χειροτερα, και γενικα δεν ηξερα τι μου γινόταν! Σε ευχαριστω πολυ παντως, με ηρέμησες πάρααα πολυ!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Αχ ευχαριστούμε.... Έχω ένα άγχος. Αυτές τις μέρες αν και έχω ναυτία δεν νιώθω έγκυος και έχω ένα μα ένα άγχος.....πφ.

Άντε να δούμε.

 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα αγάπη μου. Θα γινω κουραστικη αλλα κ εγω κανα δυο μερες ημουν πολυ καλα μεχρι που σηκωθηκα πριν απο λιγο για τουαλετα κ μου ήρθε μια ταση για εμετο τοσο έντονη... Κρατηθηκα πολυ οριακα... 

Κ εσύ πας πιο αργα για αυχενικη, ε; Αυριο θα εισαι 13 κ 2 ημερών; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλή επιτυχία σε όλες για αύριοοο! Περιμένουμε τα νέα σας! Λογικά θα μπείτε και θα γράφετε όλες μαζί και δε θα ξέρουμε που να πρωτοαπαντήσουμε χαχαχα Τρομερό αυτό με την ώρα! Πως τα καταφέρατε; Θα περιμένουμε όλες να πάει 15.00! 

  • Χαχα 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, tsilona είπε:

Κορίτσια ο γιατρός δεν ανησυχεί λέει, να μειώσω λιπαρά κ τον άλλο μήνα ξανά βλεπουμε

Μπράβο κορίτσι μου, ακολούθησε τις συμβουλές του και μην αγχώνεσαι!

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

καλημερα κοριτσια με το καλο οι αυχενικες σας σημερα θα περιμενουμε τα νεα σας :) εγω εχω αυχενικη 2 Απριλη 

Καλημερα κοπελα μου. Καλα νεα να έχουμε σήμερα από  τα κορίτσια... 

Βλέπω είσαι πρωινη κ εσυ... Εχω ξυπνησει απο τις 6...Καθε μερα ξυπναω πολυ νωρις. Δεν μπορώ να κοιμηθω!!! 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...