Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, winspert είπε:

Σωστο κ αυτο... Ας κανει τη δουλειά του αλλα να μου εξηγει κιολας γιατι θελω να ξερω τα παντα.... Χαχαχα 

αναλογα κ τα κεφια τους . εγω ειχα πετυχει σε εναν πολυ καλοκαγαθο με πολλα κεφια. κοντευε να μαθει κ μενα πως την μετρανε. χα χα χα χα !

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 5 λεπτά , winspert είπε:

Κορίτσια!!!!!!!! Θα τρελαθω!!!!!! Κουνιοτανε, ειχε τα χερακια ψηλα κ καθοταν αραχτο.... Παναγιτσα μου κουνιοτανε.... Παιδακι κανονικό... Πρωτη φορα που εκλαψα!!!! Τρελαθηκα απο τη χαρα μου.... 

Μου ειπε οτι ειμαι +5 ημέρες κ τελικα για να μην ξεφύγουμε μου κανονισε να παω για αυχενικη αυριο!!!!! 

Α κατι μου πεταξε κ για καποιο εξογκωματακι που πεταγεται.... Χαχαχα, αλλα λεει οτι ειναι νωρις να πούμε σιγουρα για αγόρι!!!! 

Επισης απο το ιατρειο που θα παμε για την αυχενικη μου ειπαν οτι διαρκει 10 λεπτα με ενα τέταρτο... Τοσο λιγο; 

Μπραβο κοριτσακι μου!!!Τι ωραιααααα...Εχει παρει φορα το μικρουλι σου!!!Καλη επιτυχια στην αυχενικη αυριο!!

  • Ευχαριστώ 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Βρε κοριτσακι μου, σου ειπα μην το ξαναπεις κ για ποια κακια μιλας;;;;; Εγω δε ρωτησα να μου πειτε τις γνωμες σας; Κ θα ζητησω κ τα ρεστα; Σε παρακαλώ πολυ. Εσυ μου ειπες αυτο που εγινε σε σενα κ πολυ καλα εκανες κ μου το ειπες... Σε φιλω γλυκα κ σε ευχαριστώ που μου απαντησες γρήγορα... Ετσι μπηκα στη διαδικασια κ εψαξα περισσότερο καποια πραγματα... :wub:

Εντάξει αγάπη και εγω σε φιλω και ότι ειναι εννοείται οτι θα ξαναπω 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , gogouli_ είπε:

Κορίτσι μου τις εξετάσεις αυτές γιατί σου τις γράψανε; για κάποιο συγκεκριμένο λόγο η προληπτικά;

Όλα θα είναι τέλεια κορίτσι μου, την εξέταση αίματος πότε θα την κάνεις; ή την έκανες ήδη;

Όχι προληπτικά τις κάνω. Είναι ολίγον τι ψείρας ο γιατρός μου. 

Να τη μας έσκασε ανέλπιστη αυχενική...καλα αποτελέσματα, περιμένουμε νέα. Εγώ έκανα Θεσσαλονίκη αυχενική περίπου 40 λεπτά. Αλλά ένα ένα με τα λεγε αναλυτικά τι μετρούσε κ που τα βλέπει 

πρίν από 32 λεπτά , gogouli_ είπε:

 

 Αυτό το παραπάνω δεν ξέρω γτ βγαίνει. Αχαχαχαχαχαχ

Ρε σεις, έχετε αρχίσει Να το λέτε παραέξω; οκ οι κοντινοί το μάθανε νωρίτερα. Οι απ έξω; 

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tsilona είπε:

Όχι προληπτικά τις κάνω. Είναι ολίγον τι ψείρας ο γιατρός μου. 

Να τη μας έσκασε ανέλπιστη αυχενική...καλα αποτελέσματα, περιμένουμε νέα. Εγώ έκανα Θεσσαλονίκη αυχενική περίπου 40 λεπτά. Αλλά ένα ένα με τα λεγε αναλυτικά τι μετρούσε κ που τα βλέπει 

 Αυτό το παραπάνω δεν ξέρω γτ βγαίνει. Αχαχαχαχαχαχ

Ρε σεις, έχετε αρχίσει Να το λέτε παραέξω; οκ οι κοντινοί το μάθανε νωρίτερα. Οι απ έξω; 

Εγω δεν ηθελα να το πω παραεξω αλλα φαίνεται η κοιλια μου αγάπη οποτε τι να πω; παχυνα ε ενταξει δεν είναι κοιλια παχυνσης :lol::lol:


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Εγω δεν ηθελα να το πω παραεξω αλλα φαίνεται η κοιλια μου αγάπη οποτε τι να πω; παχυνα ε ενταξει δεν είναι κοιλια παχυνσης :lol::lol:

 :P:P έλα ρε φαίνεται; εμένα κ στην άλλη στον 6ο φάνηκε. 

Άσε που δε με λες κ αδύνατη.

Αχαχαχα ξες είναι η φάση που λες, να τη ρωτήσω αν είναι έγκυος η απλά παχυνε και θα με χεσει;; :grin: ε οι δικοί μου το κατάλαβαινουν γτ σκληρυνε κάπως η κοιλιά μου, τους άλλους δεν τους αφήνω να με πασπατευουν 

  • Χαχα 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

 :P:P έλα ρε φαίνεται; εμένα κ στην άλλη στον 6ο φάνηκε. 

Άσε που δε με λες κ αδύνατη.

Αχαχαχα ξες είναι η φάση που λες, να τη ρωτήσω αν είναι έγκυος η απλά παχυνε και θα με χεσει;; :grin: ε οι δικοί μου το κατάλαβαινουν γτ σκληρυνε κάπως η κοιλιά μου, τους άλλους δεν τους αφήνω να με πασπατευουν 

Χαχχαχαχχααχ ναι φαινεται και μαλιστα μια βλαμμενη γιατρός μου είπε γιατι εχω τοση μεγαλη κοιλιά ακουστε ερωτηση σε εγκυο γυναίκα γιατι εχεις τοση μεγαλη κοιλια τι της λες εεε ;; τι της απαντας ;

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχχαχαχχααχ ναι φαινεται και μαλιστα μια βλαμμενη γιατρός μου είπε γιατι εχω τοση μεγαλη κοιλιά ακουστε ερωτηση σε εγκυο γυναίκα γιατι εχεις τοση μεγαλη κοιλια τι της λες εεε ;; τι της απαντας ;

Εγω την κουβαλάω μωρή αχλαδω πες την, εσένα σε βαραίνει; 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!

Φερνω τα πρωτα ευχαριστα νεα της ημερας των 3πλων αυχενικων... Ειμαστε μια χαρα 5 εκ. θηρια και ολες οι μετρησεις μας βγηκαν τελειες...τοσο τελειες που ο γιατρος μου ειπε οτι δεν υπαρχει λογος να κανω παραπερα εξεταση...να δω βεβαια τι γνωμη θα εχει και ο γυναικολογος μου... Μας εδωσε πιθανοτητα 75% για κοριτσι.

Οσων αφορα τη διαρκεια της εξετασης, επειδη ειδα πως σας ανησυχει, εκανα κανενα 45λεπτο στον υπερηχο, μου εξηγουσε καθετι οσο εκανε τον υπερηχο, μιλουσαμε και για ασχετα γενικα...δεν βιαζοταν...μπορει ο υπερηχος να γινει και σε 20λπτο και να ειναι ολοκληρωμενος αλλα απο κει και περα εξαρταται και απο την ωρα που θα αφιερώσει να σου εξηγησει. Μαζι με του αιματος...εεε καναμε καμια ωρα στην κλινικη! Αυτα! Ουφ! Ολα καλα λοιπον!

  • Μου αρέσει 6

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, tsilona είπε:

Εγω την κουβαλάω μωρή αχλαδω πες την, εσένα σε βαραίνει; 

Χαχχαχαχχαχαχχαα πραγματικά ηθελα να την βρισω ειχε χαρη που καιγοταν ο κωλος μου εμενα  και να κοιταξτε την κοιλια μου

2ds1rlw.jpg

Just now, Evangeliaa είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

Φερνω τα πρωτα ευχαριστα νεα της ημερας των 3πλων αυχενικων... Ειμαστε μια χαρα 5 εκ. θηρια και ολες οι μετρησεις μας βγηκαν τελειες...τοσο τελειες που ο γιατρος μου ειπε οτι δεν υπαρχει λογος να κανω παραπερα εξεταση...να δω βεβαια τι γνωμη θα εχει και ο γυναικολογος μου... Μας εδωσε πιθανοτητα 75% για κοριτσι.

Οσων αφορα τη διαρκεια της εξετασης, επειδη ειδα πως σας ανησυχει, εκανα κανενα 45λεπτο στον υπερηχο, μου εξηγουσε καθετι οσο εκανε τον υπερηχο, μιλουσαμε και για ασχετα γενικα...δεν βιαζοταν...μπορει ο υπερηχος να γινει και σε 20λπτο και να ειναι ολοκληρωμενος αλλα απο κει και περα εξαρταται και απο την ωρα που θα αφιερώσει να σου εξηγησει. Μαζι με του αιματος...εεε καναμε καμια ωρα στην κλινικη! Αυτα! Ουφ! Ολα καλα λοιπον!

Μπράβο κοριτσακι μου μπράβο και εμενα 5 εκατοστα ειναι το μωρακι τεκεια με υγεια να ειναι ολα τα μωρα

  • Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχχαχαχχααχ ναι φαινεται και μαλιστα μια βλαμμενη γιατρός μου είπε γιατι εχω τοση μεγαλη κοιλιά ακουστε ερωτηση σε εγκυο γυναίκα γιατι εχεις τοση μεγαλη κοιλια τι της λες εεε ;; τι της απαντας ;

Τι της απαντας;;;; Εσυ γιατι εισαι τοσο βλαμενη;;;; χαχαχα 

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχχαχαχχαχαχχαα πραγματικά ηθελα να την βρισω ειχε χαρη που καιγοταν ο κωλος μου εμενα  και να κοιταξτε την κοιλια μου

2ds1rlw.jpg

Μπράβο κοριτσακι μου μπράβο και εμενα 5 εκατοστα ειναι το μωρακι τεκεια με υγεια να ειναι ολα τα μωρα

Ελα ρεεεε φαίνεται αλήθεια!!!! Φτου φτου τέλεια κοιλίτσα!!!! (τη φώτο πως την έβαλες; :-P ιδεα δεν έχω) 

 

Μπράβο κοριτσακι μου για την αυχενική σου! Κ άλλο κορίτσι στην παρέα!!! Εμένα 6.5 εκατοστά ήταν στην αυχενική η φασολινα μου


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Giotitsa ζήλεψα... έχω πολύ μέλλον ακόμα!!

Κορίτσια εσείς δουλεύετε? Εγώ νιώθω πως θέλω να σταματήσω τόσο πολύ.... Ανυπομονώ για το Πάσχα...

Ξυπνάω 5 για κατούρημα. Ξανακοιμάμαι κατά τις 5.30. Ξυπνάω 6 για να μετρήσω ζάχαρο και να πάρω το χάπι του θυρεοειδή. Χαζεύω τα άρθρα στα απλικέισιον εγκυμοσύνης στο κινητό και με παίρνει ο ύπνος μέχρι τις 6.30 που σηκώνομαι να πάρω τα υπόλοιπα χάπια, να φάω και να ετοιμαστώ. 7 και 5 φεύγω από το σπίτι για να είμαι 7.40 στη δουλειά.


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaa είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

Φερνω τα πρωτα ευχαριστα νεα της ημερας των 3πλων αυχενικων... Ειμαστε μια χαρα 5 εκ. θηρια και ολες οι μετρησεις μας βγηκαν τελειες...τοσο τελειες που ο γιατρος μου ειπε οτι δεν υπαρχει λογος να κανω παραπερα εξεταση...να δω βεβαια τι γνωμη θα εχει και ο γυναικολογος μου... Μας εδωσε πιθανοτητα 75% για κοριτσι.

Οσων αφορα τη διαρκεια της εξετασης, επειδη ειδα πως σας ανησυχει, εκανα κανενα 45λεπτο στον υπερηχο, μου εξηγουσε καθετι οσο εκανε τον υπερηχο, μιλουσαμε και για ασχετα γενικα...δεν βιαζοταν...μπορει ο υπερηχος να γινει και σε 20λπτο και να ειναι ολοκληρωμενος αλλα απο κει και περα εξαρταται και απο την ωρα που θα αφιερώσει να σου εξηγησει. Μαζι με του αιματος...εεε καναμε καμια ωρα στην κλινικη! Αυτα! Ουφ! Ολα καλα λοιπον!

Μπραβο αγαπη μου, τελεια τα νεα σου... Κοριτσακι μαλλον τελικα, ε;;; Τελεια... Εμεις ειμαστε 5,62 εκ. κ τελικα παω αυριο για αυχενικη... Τωρα χαλαρωσε κ απολαυσε το!!!!! Σε ευχαριστώ για τις λεπτομέρειες... Σε φιλω.... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...