Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Farmakotriftena είπε:

Καλημέρα! Από τις 6 ε;; πω πω...

 

Just now, Giotitsa είπε:

Εγω ξυπναω 7 καθε μερα @winspert

Σημερα απο τις 6.συνηθως 6μιση με 7. Κοιμαμαι κ σχετικα νωρίς το βραδυ, περίπου 11 με 11μιση οποτε λιγο λογικο... Κ παλι καλα αποτελεσματα σημερα!!! Εγω θα παω για υπερηχο κατα τη 1μιση οποτε θα σας πω κ εγω τα νεα μου... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

 

Σημερα απο τις 6.συνηθως 6μιση με 7. Κοιμαμαι κ σχετικα νωρίς το βραδυ, περίπου 11 με 11μιση οποτε λιγο λογικο... Κ παλι καλα αποτελεσματα σημερα!!! Εγω θα παω για υπερηχο κατα τη 1μιση οποτε θα σας πω κ εγω τα νεα μου... 

Αααα υπεροχα εγω εχω στις 3 Απριλίου παλι υπερηχο καποια με ρωτησε αλλα δεν απαντησα να με συγχωρησει ξεχναω καλο υπέρηχο

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Εγω ξυπναω 7 καθε μερα @winspert

Καλημερα κοριτσια μου. Εύχομαι να ναι όλα όπως πρέπει. Εγώ για προληπτικούς λόγους θα κάνω μη επεμβατικο έλεγχο με το αίμα.... Η γυναικολόγος μου είναι σίγουρη πως το μωρό μου ειναΙ υγιείς αλλά είναι ψηρας και τα ψάχνει όλα. Μην φοβάστε τίποτα!! 

  • Μου αρέσει 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου. Εύχομαι να ναι όλα όπως πρέπει. Εγώ για προληπτικούς λόγους θα κάνω μη επεμβατικο έλεγχο με το αίμα.... Η γυναικολόγος μου είναι σίγουρη πως το μωρό μου ειναΙ υγιείς αλλά είναι ψηρας και τα ψάχνει όλα. Μην φοβάστε τίποτα!! 

Καλημερα Ελπιδακι μου. Καλα θα κανεις μονο κ μονο για να μπορέσεις να απολαυσεις την εγκυμοσύνη σου... Ολα καλα θα ειναι... Ποσο σου ειπαν εσενα οτι θα κοστισει κ ποσο κανουν να βγουν τα αποτελεσματα; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Καλημερα Ελπιδακι μου. Καλα θα κανεις μονο κ μονο για να μπορέσεις να απολαυσεις την εγκυμοσύνη σου... Ολα καλα θα ειναι... Ποσο σου ειπαν εσενα οτι θα κοστισει κ ποσο κανουν να βγουν τα αποτελεσματα; 

Το μικρό πακέτο θα κάνω. Κοστίζει 450 ευρώ.. Μας έχουν ξετιναξει κορίτσια.. Άστε αχαχαχα θα κάνουν 15 μέρες να βγουν τα αποτελέσματα.. Να ξέρετε πως αύξημενη αυχενικη δεν σημαίνει κάτι παθολογικο.. Για να μην σας τύχει και ασπρισετε. Πρέπει να εχοε κι άλλα προβλήματα το μωράκι. Εγώ σας το λέω γιατί τόσες μέρες αγχώθηκα χωρίς λόγο. Πολλές γυναίκες μου είπαν πως το πρώτο τρίμηνο χωρίς λίγο υπήρχε αυξημένη αυχενικη 


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, elpida20 είπε:

Το μικρό πακέτο θα κάνω. Κοστίζει 450 ευρώ.. Μας έχουν ξετιναξει κορίτσια.. Άστε αχαχαχα θα κάνουν 15 μέρες να βγουν τα αποτελέσματα.. Να ξέρετε πως αύξημενη αυχενικη δεν σημαίνει κάτι παθολογικο.. Για να μην σας τύχει και ασπρισετε. Πρέπει να εχοε κι άλλα προβλήματα το μωράκι. Εγώ σας το λέω γιατί τόσες μέρες αγχώθηκα χωρίς λόγο. Πολλές γυναίκες μου είπαν πως το πρώτο τρίμηνο χωρίς λίγο υπήρχε αυξημένη αυχενικη 

Το μικρο πακετο να υποθεσω πως δειχνει για λιγοτερες γενετικες ανωμαλιες; Αυτα δεν ειναι τιποτα κοριτσακι μου. Εμεις να σου πω χαρακτηριστικά πως τα τελευταία 2 χρονια εχουμε χαλασει 17 χιλιαρικα μονο κ μονο για να φτάσουμε εδω. Οποτε ειμαστε συνηθισμενοι στα πακετακια... 

Παντως καλα κανεις κ το λες αυτο με τα αποτελεσματα της αυχενικης γιατί οντως μπορεί να ανησυχησουμε αν δουμε κατι ανεβασμενο... Τα φιλια μου κ καλα αποτελεσματα να έχεις!!! 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημέρα. Εγώ όχι δε ξυπνάω από τις 7 χαχα. Τι κάνετε;

@winspert μου, πάω και δεν πάω αργά γιατί η σύλληψη βγαίνει σαν καθυστερημένη οπότε είμαι 13+ με την τερ. Βάση αυχενικής θα δούμε αν όντως η σύλληψη είναι καθυστερημένη ή αν απλά άργησε να φανεί στον υπέρηχο. 

Κοριτσια εγώ πάντως δε θα μπω επιτόπου το μόνο σίγουρο για τα νέα μου.  Θα πάω και στον γιατρό μου να δει την αυχενική μου κλπ. 


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσια καλημέρα. Εγώ όχι δε ξυπνάω από τις 7 χαχα. Τι κάνετε;

@winspert μου, πάω και δεν πάω αργά γιατί η σύλληψη βγαίνει σαν καθυστερημένη οπότε είμαι 13+ με την τερ. Βάση αυχενικής θα δούμε αν όντως η σύλληψη είναι καθυστερημένη ή αν απλά άργησε να φανεί στον υπέρηχο. 

Κοριτσια εγώ πάντως δε θα μπω επιτόπου το μόνο σίγουρο για τα νέα μου.  Θα πάω και στον γιατρό μου να δει την αυχενική μου κλπ. 

Καλημερα κοριτσακι μου, καταλαβα... Καλα αποτελεσματα να εχεις κ οποτε μπορεσεις μπαινεις κ μας λες τα ευχαριστα... Φιλακια πολλα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου. Εύχομαι να ναι όλα όπως πρέπει. Εγώ για προληπτικούς λόγους θα κάνω μη επεμβατικο έλεγχο με το αίμα.... Η γυναικολόγος μου είναι σίγουρη πως το μωρό μου ειναΙ υγιείς αλλά είναι ψηρας και τα ψάχνει όλα. Μην φοβάστε τίποτα!! 

Ελπίδα μου καλά έκανες για να σου φύγουν οι αμφιβολίες! Όλα όμως θα πάνε καλά, θα το δεις! Ο γιοκας είναι σούπερ! Θύμησε μου λίγο πόσο βγήκε η Αυχενική σου και σας προβληματισε; το Papp a βγήκε;

Εγώ το έκανα χτες και μου είπαν βγαίνει σε μια βδομάδα, τόσο πολύ αργεί βρε κορίτσια;;;;

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσια καλημέρα. Εγώ όχι δε ξυπνάω από τις 7 χαχα. Τι κάνετε;

@winspert μου, πάω και δεν πάω αργά γιατί η σύλληψη βγαίνει σαν καθυστερημένη οπότε είμαι 13+ με την τερ. Βάση αυχενικής θα δούμε αν όντως η σύλληψη είναι καθυστερημένη ή αν απλά άργησε να φανεί στον υπέρηχο. 

Κοριτσια εγώ πάντως δε θα μπω επιτόπου το μόνο σίγουρο για τα νέα μου.  Θα πάω και στον γιατρό μου να δει την αυχενική μου κλπ. 

Εννοείται κορίτσι μου, εμείς περιμένουμε τα ευχάριστα έστω και αργά! Θα πάρετε όλες μια ανακούφιση σημερααα! Και πάλι υπέροχα αποτελέσματα εύχομαι σε όλες!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Ελπίδα μου καλά έκανες για να σου φύγουν οι αμφιβολίες! Όλα όμως θα πάνε καλά, θα το δεις! Ο γιοκας είναι σούπερ! Θύμησε μου λίγο πόσο βγήκε η Αυχενική σου και σας προβληματισε; το Papp a βγήκε;

Εγώ το έκανα χτες και μου είπαν βγαίνει σε μια βδομάδα, τόσο πολύ αργεί βρε κορίτσια;;;;

Εννοείται κορίτσι μου, εμείς περιμένουμε τα ευχάριστα έστω και αργά! Θα πάρετε όλες μια ανακούφιση σημερααα! Και πάλι υπέροχα αποτελέσματα εύχομαι σε όλες!

χααχαχαχαχαχαχα καλε εμενα θελει 15 μερες να βγει τι να πω η καημενη χααχχαχαχαχαχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...