Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

1 hour ago, gogouli_ είπε:

Ελπίδα μου καλά έκανες για να σου φύγουν οι αμφιβολίες! Όλα όμως θα πάνε καλά, θα το δεις! Ο γιοκας είναι σούπερ! Θύμησε μου λίγο πόσο βγήκε η Αυχενική σου και σας προβληματισε; το Papp a βγήκε;

Εγώ το έκανα χτες και μου είπαν βγαίνει σε μια βδομάδα, τόσο πολύ αργεί βρε κορίτσια;;;;

Εννοείται κορίτσι μου, εμείς περιμένουμε τα ευχάριστα έστω και αργά! Θα πάρετε όλες μια ανακούφιση σημερααα! Και πάλι υπέροχα αποτελέσματα εύχομαι σε όλες!

Εμενα εκείνη την ώρα βγήκαν όλα.. Ίσως επειδή είναι ιδιωτική κλινική.. Όλα βγήκαν σούπερ εκτός η αυχενικη που ήταν 2.9


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, tsilona είπε:

@Farmakotriftena ναι κορίτσι εξέταση αίματος έκανα.

Κορίτσι μου τις εξετάσεις αυτές γιατί σου τις γράψανε; για κάποιο συγκεκριμένο λόγο η προληπτικά;

Just now, elpida20 είπε:

Εμενα εκείνη την ώρα βγήκαν όλα.. Ίσως επειδή είναι ιδιωτική κλινική.. Όλα βγήκαν σούπερ εκτός η αυχενικη που ήταν 2.9

Όλα θα είναι τέλεια κορίτσι μου, την εξέταση αίματος πότε θα την κάνεις; ή την έκανες ήδη;


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια!!!!!!!! Θα τρελαθω!!!!!! Κουνιοτανε, ειχε τα χερακια ψηλα κ καθοταν αραχτο.... Παναγιτσα μου κουνιοτανε.... Παιδακι κανονικό... Πρωτη φορα που εκλαψα!!!! Τρελαθηκα απο τη χαρα μου.... 

Μου ειπε οτι ειμαι +5 ημέρες κ τελικα για να μην ξεφύγουμε μου κανονισε να παω για αυχενικη αυριο!!!!! 

Α κατι μου πεταξε κ για καποιο εξογκωματακι που πεταγεται.... Χαχαχα, αλλα λεει οτι ειναι νωρις να πούμε σιγουρα για αγόρι!!!! 

Επισης απο το ιατρειο που θα παμε για την αυχενικη μου ειπαν οτι διαρκει 10 λεπτα με ενα τέταρτο... Τοσο λιγο; 

  • Μου αρέσει 6

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια!!!!!!!! Θα τρελαθω!!!!!! Κουνιοτανε, ειχε τα χερακια ψηλα κ καθοταν αραχτο.... Παναγιτσα μου κουνιοτανε.... Παιδακι κανονικό... Πρωτη φορα που εκλαψα!!!! Τρελαθηκα απο τη χαρα μου.... 

Μου ειπε οτι ειμαι +5 ημέρες κ τελικα για να μην ξεφύγουμε μου κανονισε να παω για αυχενικη αυριο!!!!! 

Α κατι μου πεταξε κ για καποιο εξογκωματακι που πεταγεται.... Χαχαχα, αλλα λεει οτι ειναι νωρις να πούμε σιγουρα για αγόρι!!!! 

Επισης απο το ιατρειο που θα παμε για την αυχενικη μου ειπαν οτι διαρκει 10 λεπτα με ενα τέταρτο... Τοσο λιγο; 

Τι αν σου κάνουν τοσο στην αυχενική φυγε όπως εισαι στο λεω με πολυ αγάπη μην πας καν εκει τι να προλάβει μωρέ να μετρήσει σε ενα τεταρτο μιση ωρα κραταει με μια ωρα 

@winspertακομα χειρότερο το δεκαλεπτο τι λενε μωρε τι θα προλάβει να δει αυτός τι είναι ο Σούπερμαν ελεος εξοργιστηκα τώρα αν βαριεται να μην την κανει


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Τι αν σου κάνουν τοσο στην αυχενική φυγε όπως εισαι στο λεω με πολυ αγάπη μην πας καν εκει τι να προλάβει μωρέ να μετρήσει σε ενα τεταρτο μιση ωρα κραταει με μια ωρα 

Κοριτσακι μου με προβληματισε αυτο που μου ειπες κ πηρα τηλεφωνο το γυναικολογο μου κ τον ρωτησα κ μου ειπε πως για αυχενικη ενα τέταρτο ειναι καλα. Εκτος κ αν δεν εχει καλη θεση το εμβρυο οπότε κ αργησει. Η β επιπέδου μου ειπε αργει. Τωρα να εννοούσε κ η γραμματέας του ενα τέταρτο σε ιδανικες συνθηκες;;; Τι να πω;;; Ειναι ο Νικολαΐδης που εχει την εμβρυοιατρικη στην Αθήνα αν τον ξέρει καμια κοπέλα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κοριτσακι μου με προβληματισε αυτο που μου ειπες κ πηρα τηλεφωνο το γυναικολογο μου κ τον ρωτησα κ μου ειπε πως για αυχενικη ενα τέταρτο ειναι καλα. Εκτος κ αν δεν εχει καλη θεση το εμβρυο οπότε κ αργησει. Η β επιπέδου μου ειπε αργει. Τωρα να εννοούσε κ η γραμματέας του ενα τέταρτο σε ιδανικες συνθηκες;;; Τι να πω;;; Ειναι ο Νικολαΐδης που εχει την εμβρυοιατρικη στην Αθήνα αν τον ξέρει καμια κοπέλα... 

Ναι τον ξερω εγω εκει εχω κανει τον μοριακο καρυοτυπο είναι πολυ καλος αλλα η γνωμη μου ειναι ότι μετρανε πολλα στην αυχενικη ρε κοριτσι ακου σε μενα τι μέτρησαν μια ωρα εκατσα μεσα εκτος αν ο δικος μου ητανε ψηρας ετσι θα δουμε τι θα πουνε και τα αλλα κοριτσια μπορει να ειμαι εγω υπερβολικια εμενα μετρησαν κεφαλιουριαιο μηκος δεν ξερω και αν το λεω σωστα ειδαν αν υοαρχει ρινικο οστο ειδανε τα μελη του μωρού το στομάχι τον εγκεφαλο και τον θωρακα και μετρησαν απο 3 φορες να είναι σίγουροι ε σίγουρα ολα αυτα δεν γίνονται σιγουρα σε ενα τεταρτο σου ειπα ισως ειμαι εγω υπερβολικια


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω; Να μου ειπε βλακειες η γραμματέας του; Μπηκα κ διαβασα τι ακριβως ελεγχουν στην αυχενικη... Μηοως εννοούσε οτι αν ολα ειναι ιδανικα κ εχει καλη θεση το μωρο; Μηπως υπερεβαλε αυτη;;; Κοιτα τωρα σκοτουρες που εβαλα στο κεφαλι μου... Απο κει που χαρηκα να φοβαμαι. Θα κοστισει κ 150 ευρω να πεις θα παω κ αλλου για σιγουρια... Θα παρω το απογευμα κ σε ενα αλλο κέντρο που εχουμε εδω να ρωτησω κοστος κ διάρκεια εξετασης... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Τι να πω; Να μου ειπε βλακειες η γραμματέας του; Μπηκα κ διαβασα τι ακριβως ελεγχουν στην αυχενικη... Μηοως εννοούσε οτι αν ολα ειναι ιδανικα κ εχει καλη θεση το μωρο; Μηπως υπερεβαλε αυτη;;; Κοιτα τωρα σκοτουρες που εβαλα στο κεφαλι μου... Απο κει που χαρηκα να φοβαμαι. Θα κοστισει κ 150 ευρω να πεις θα παω κ αλλου για σιγουρια... Θα παρω το απογευμα κ σε ενα αλλο κέντρο που εχουμε εδω να ρωτησω κοστος κ διάρκεια εξετασης... 

Συγνωμη αν σε αγχωσα αλλα μου φαίνεται λιγη η ωρα ρε κοριτσι δεν ξερω τι να πω ισως σε μενα εκανε τοσο γιατι εχω και ιστορικο συγνωμη ηρεμησε μην αγχωνεσαι


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Συγνωμη αν σε αγχωσα αλλα μου φαίνεται λιγη η ωρα ρε κοριτσι δεν ξερω τι να πω ισως σε μενα εκανε τοσο γιατι εχω και ιστορικο συγνωμη ηρεμησε μην αγχωνεσαι

Αγαπη μου, τι ζητας συγγνώμη... Ισα ισα που με προβληματισες κ μου άνοιξες τα ματια... Απλα αν ειχα μια εβδομάδα μπροστα μου θα το εψαχνα. Τωρα τοσο γρήγορα που εγιναν ολα αγχωθηκα γιατι δεν εχω χρονο... Εχω διαβασει τα καλυτερα ρς γαμωτο γι αυτον. Τι να πω; Ειναι τοσο σαινι κ τα βλεπει τσακ μπαμ;;; Κ εμενα λιγη μου φανηκε... Θα δουμε αυριι τωρα τι θα κανει κ αν δε μεινω ευχαριστημενη σιγουρα για τη β επιπέδου δε θα παω εκει... Σε φιλω... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, winspert είπε:

Αγαπη μου, τι ζητας συγγνώμη... Ισα ισα που με προβληματισες κ μου άνοιξες τα ματια... Απλα αν ειχα μια εβδομάδα μπροστα μου θα το εψαχνα. Τωρα τοσο γρήγορα που εγιναν ολα αγχωθηκα γιατι δεν εχω χρονο... Εχω διαβασει τα καλυτερα ρς γαμωτο γι αυτον. Τι να πω; Ειναι τοσο σαινι κ τα βλεπει τσακ μπαμ;;; Κ εμενα λιγη μου φανηκε... Θα δουμε αυριι τωρα τι θα κανει κ αν δε μεινω ευχαριστημενη σιγουρα για τη β επιπέδου δε θα παω εκει... Σε φιλω... 

Και εγω το ξερω ότι ειναι καλος αγάπη αυτο ειναι σιγουρο σου μην αγχωνεσαι βλεπεις και κανεις 

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Αγαπη μου, τι ζητας συγγνώμη... Ισα ισα που με προβληματισες κ μου άνοιξες τα ματια... Απλα αν ειχα μια εβδομάδα μπροστα μου θα το εψαχνα. Τωρα τοσο γρήγορα που εγιναν ολα αγχωθηκα γιατι δεν εχω χρονο... Εχω διαβασει τα καλυτερα ρς γαμωτο γι αυτον. Τι να πω; Ειναι τοσο σαινι κ τα βλεπει τσακ μπαμ;;; Κ εμενα λιγη μου φανηκε... Θα δουμε αυριι τωρα τι θα κανει κ αν δε μεινω ευχαριστημενη σιγουρα για τη β επιπέδου δε θα παω εκει... Σε φιλω... 

καλε ενα τεταρτακι ειναι η αυχενικη αν δεις τι μετρανε θα καταλαβεις οτι δεν χρειαζετε παραπανω. το μονο που πρεπει να ειναι σωστα το μωρο. εμενα μου ειχε δειξει ο γιατρος τι μετρανε εκεινη την ωρα εκανε κ μαθημα σε ειδικευομενο. δεν θελει παραπανω απο 5 λεπτα για να το δουν. απλα μεχρι να μετρησουν κ.τα αλλα κ να τα σημειωσει κ η βοηθος να κανουν ενα τεταρτο.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

καλε ενα τεταρτακι ειναι η αυχενικη αν δεις τι μετρανε θα καταλαβεις οτι δεν χρειαζετε παραπανω. το μονο που πρεπει να ειναι σωστα το μωρο. εμενα μου ειχε δειξει ο γιατρος τι μετρανε εκεινη την ωρα εκανε κ μαθημα σε ειδικευομενο. δεν θελει παραπανω απο 5 λεπτα για να το δουν. απλα μεχρι να μετρησουν κ.τα αλλα κ να τα σημειωσει κ η βοηθος να κανουν ενα τεταρτο.

Σε ευχαριστώ κοριτσακι μου κ εσενα... Γενικα δε θελω πολυ να αγχωθω αλλα αν πρεπει καποια κοπελα  να μου πει κατι να το προσεξω τότε καλα θα κάνει κ θα μου το πει... Εσυ ποσο εισαι; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Σε ευχαριστώ κοριτσακι μου κ εσενα... Γενικα δε θελω πολυ να αγχωθω αλλα αν πρεπει καποια κοπελα  να μου πει κατι να το προσεξω τότε καλα θα κάνει κ θα μου το πει... Εσυ ποσο εισαι; 

το μονο να σου μετρησουν τραχηλο κολπικα. μονο αυτο ζητα. τα αλλα τα ξερουν αυτοι

εχω γεννησει :) εφτα μηνων ειμαστε

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

το μονο να σου μετρησουν τραχηλο κολπικα. μονο αυτο ζητα. τα αλλα τα ξερουν αυτοι

εχω γεννησει :) εφτα μηνων ειμαστε

Να σου ζησει το αγγελουδι σου αγαπη μου... Κ σε ευχαριστώ πολυ... Θα το ζητησω... Ελπιζω να μη με βρισει... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...