Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια.καλη επιτυχία σ όλες σήμερα, περιμένουμε νέα από γερά μωράκια. 

Το δικό μου ξυπνητήρι χτυπάει 6.45 αλλά πατάω αναβολή μέχρι 7.15. Αχαχαχα αχαχχα. 8.30 το αργότερο πρέπει να μαι στη δουλειά. Μέχρι να ετοιμάσω τη μικρή να την πάω σχολείο κ να πάω στη δουλειά, κάθε πρωί τσιριζω να βιαστούμε. 

Όσον αφορά τα πακέτα που λέτε κλαφτα Χαράλαμπε. 80 ευρώ έδωσα την Παρασκευή στο μικροβιολογικο για λιστερια ιλαρα κυστική ινωση. Μόνο η κυστική γράφεται. 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Giotitsa είπε:

Εσενα ποσο βγηκε η αυχενική αγάπη;

1,1 Γιωτιτσα μου, ο γιατρός ήταν πολύ ευχαριστημένος! Εσένα;

Just now, tsilona είπε:

Καλημέρα κορίτσια.καλη επιτυχία σ όλες σήμερα, περιμένουμε νέα από γερά μωράκια. 

Το δικό μου ξυπνητήρι χτυπάει 6.45 αλλά πατάω αναβολή μέχρι 7.15. Αχαχαχα αχαχχα. 8.30 το αργότερο πρέπει να μαι στη δουλειά. Μέχρι να ετοιμάσω τη μικρή να την πάω σχολείο κ να πάω στη δουλειά, κάθε πρωί τσιριζω να βιαστούμε. 

Όσον αφορά τα πακέτα που λέτε κλαφτα Χαράλαμπε. 80 ευρώ έδωσα την Παρασκευή στο μικροβιολογικο για λιστερια ιλαρα κυστική ινωση. Μόνο η κυστική γράφεται. 

Και είμαστε ακόμα στην αρχή των εξόδων τους, χαχα. Μωρέ γερά να είναι τα μωράκια μας και χαλάλι τους!! Είναι το γνωστό ξυπνητήρι που μπαίνει για να αναβληθεί έτσι κι αλλιώς, καλά κάνεις κορίτσι μου ξεκλεψε χρόνο και κοιμήσου όσο μπορείς!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

1,1 Γιωτιτσα μου, ο γιατρός ήταν πολύ ευχαριστημένος! Εσένα;

Και είμαστε ακόμα στην αρχή των εξόδων τους, χαχα. Μωρέ γερά να είναι τα μωράκια μας και χαλάλι τους!! Είναι το γνωστό ξυπνητήρι που μπαίνει για να αναβληθεί έτσι κι αλλιώς, καλά κάνεις κορίτσι μου ξεκλεψε χρόνο και κοιμήσου όσο μπορείς!

τελεια αυχενικη εχεις να ξερεις ειναι στα κατωτερα ορια εμενα ενα βαθμο πανω απο εσενα αχχαχαα 1,2


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

τελεια αυχενικη εχεις να ξερεις ειναι στα κατωτερα ορια εμενα ενα βαθμο πανω απο εσενα αχχαχαα 1,2

Επειδή είχα δει στο ίντερνετ τα όρια όταν μέτρησε και βγήκε στον υπέρηχο το 1.1 πήρα μια ανακούφιση από μόνη μου πριν μου το πει ο γιατρός χαχαχα Μπράβο αγάπη μου, τέλεια κι εσύ!!!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Επειδή είχα δει στο ίντερνετ τα όρια όταν μέτρησε και βγήκε στον υπέρηχο το 1.1 πήρα μια ανακούφιση από μόνη μου πριν μου το πει ο γιατρός χαχαχα Μπράβο αγάπη μου, τέλεια κι εσύ!!!

θα σου πω κατι σαν συμβουλη ποτε μα ποτε δεν θα διαβαζεις απο το ιντερνετ καλυτερα ρωτα τον γιατρο σιγουρα αυτον οχι το ιντερνετ να ειναι καλα ολα αγαπη αυτα ειναι ολα μετρησεις σιγουρα παιζουν και αλλα ρολο με καταλαβαινεις τι εννοω ετσι να εχουμε πιστη και ολα θα πανε τελεια εγω παντως ευτυχως εχω μιλησει πολυ πολυ με τον γιατρο μου ξερει ολη την ιστορια μου και δεν θα διακινδυνευσει να παθει κατι το μωρακι μου εγω η ιδια του ειπα αν δουμε οτι το προβλημα μεγαλωνει με την προεκλαψια γιατι εγω αυτο το προβλημα δειχνω τωρα παρε το παιδι αν χρειαστει νωρις αρκει να ειναι καλα αυτο ειπε και αυτος ξερεις ποσους γιατρους εχω πανω απο το κεφαλι μου αστα χααχααααχχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

θα σου πω κατι σαν συμβουλη ποτε μα ποτε δεν θα διαβαζεις απο το ιντερνετ καλυτερα ρωτα τον γιατρο σιγουρα αυτον οχι το ιντερνετ να ειναι καλα ολα αγαπη αυτα ειναι ολα μετρησεις σιγουρα παιζουν και αλλα ρολο με καταλαβαινεις τι εννοω ετσι να εχουμε πιστη και ολα θα πανε τελεια εγω παντως ευτυχως εχω μιλησει πολυ πολυ με τον γιατρο μου ξερει ολη την ιστορια μου και δεν θα διακινδυνευσει να παθει κατι το μωρακι μου εγω η ιδια του ειπα αν δουμε οτι το προβλημα μεγαλωνει με την προεκλαψια γιατι εγω αυτο το προβλημα δειχνω τωρα παρε το παιδι αν χρειαστει νωρις αρκει να ειναι καλα αυτο ειπε και αυτος ξερεις ποσους γιατρους εχω πανω απο το κεφαλι μου αστα χααχααααχχα

Μπράβο Γιώτα μου είναι βασικό να υπάρχει γιατρός που του έχεις απόλυτη εμπιστοσύνη! Εννοείται ότι θα κάνει το καλύτερο για σένα και το μωράκι σου! Νιώθεις κι εσύ ότι είσαι σε καλά χέρια και σου προσφέρει ασφάλεια όλο αυτό, που νομίζω ότι είναι πολύ σημαντικό για μια εγκυμοσύνη! Όλα θα πάνε τέλεια σε όλες μας!

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα η αυχενική ήταν η 1.7 η 2.1, δε θυμάμαι ποιο απτά 2. Έβλεπα που μετραγε κ κουνιόταν, μέτρησε καμία 10αρια φορές τελικά για να βρει το σωστό.αυτα τα 2 νούμερα παιζαν

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, winspert είπε:

Καλημερα κοπελα μου. Καλα νεα να έχουμε σήμερα από  τα κορίτσια... 

Βλέπω είσαι πρωινη κ εσυ... Εχω ξυπνησει απο τις 6...Καθε μερα ξυπναω πολυ νωρις. Δεν μπορώ να κοιμηθω!!! 

αγαπη ξυπναω πολύ νωρίς γτ θελω τσισα αλλα στις 7μιση πρεπει να μαι κ στη δουλεια... 

κοριτσιαααααα που ειστε καλε;;;; σημερα καθως καθόμουν στη δουλεια ενιωσα ένα πολυ μικρο κατσαριδακι να με γαργαλαει σε ενα συγκεκριμενο σημειο για αρκετα δευτερόλεπταααααα :)


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, marioula1234 είπε:

αγαπη ξυπναω πολύ νωρίς γτ θελω τσισα αλλα στις 7μιση πρεπει να μαι κ στη δουλεια... 

κοριτσιαααααα που ειστε καλε;;;; σημερα καθως καθόμουν στη δουλεια ενιωσα ένα πολυ μικρο κατσαριδακι να με γαργαλαει σε ενα συγκεκριμενο σημειο για αρκετα δευτερόλεπταααααα :)

Χαχαχα, για τα τσισα ξυπναω κ εγω νωρις, κάποιες φορές στις 3,αλλες στις 5...ανάλογα το νερο που εχω πιει... 

Μμμμμμ κατσαριδακι ακουω κ γαργαλητο.... Μηπως το ζουζουνακι σου, σου στελνει μηνύματα;;;; 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θέλω να το νιώσω καλεεε ζηλεύω!!!

Αχ βρε κορίτσια γιατί νιώθω ότι δεν είμαο εγκυος; Νιώθω ότι κάτι λέει δεν πάει καλά. Πφ.

Μόνη μου με αγχωνω...  Αλλά δε μπορωωωωωω. Ααα και για να μην αγχωθειτε άμα δεν έχω μπει ούτε με το αύριο θα έχει φάει το φόρουμ σκάλωμα. Θα σας ενημερώσω το σημαντικότερο. Ότι κι αν μάθω καλό κακό. επειδή όμως το φόρουμ φρικαρει μη σας αγχωσει η απουσία μας αν υπάρξει!!

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα, για τα τσισα ξυπναω κ εγω νωρις, κάποιες φορές στις 3,αλλες στις 5...ανάλογα το νερο που εχω πιει... 

Μμμμμμ κατσαριδακι ακουω κ γαργαλητο.... Μηπως το ζουζουνακι σου, σου στελνει μηνύματα;;;; 

 

Just now, Mamacita Alina είπε:

Και εγώ θέλω να το νιώσω καλεεε ζηλεύω!!!

Αχ βρε κορίτσια γιατί νιώθω ότι δεν είμαο εγκυος; Νιώθω ότι κάτι λέει δεν πάει καλά. Πφ.

Μόνη μου με αγχωνω...  Αλλά δε μπορωωωωωω. Ααα και για να μην αγχωθειτε άμα δεν έχω μπει ούτε με το αύριο θα έχει φάει το φόρουμ σκάλωμα. Θα σας ενημερώσω το σημαντικότερο. Ότι κι αν μάθω καλό κακό. επειδή όμως το φόρουμ φρικαρει μη σας αγχωσει η απουσία μας αν υπάρξει!!

αζ κοριτσια μου τρελαθηκα!!! ειχα 7 χρονια να το νιωσω αυτο :x


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Και εγώ θέλω να το νιώσω καλεεε ζηλεύω!!!

Αχ βρε κορίτσια γιατί νιώθω ότι δεν είμαο εγκυος; Νιώθω ότι κάτι λέει δεν πάει καλά. Πφ.

Μόνη μου με αγχωνω...  Αλλά δε μπορωωωωωω. Ααα και για να μην αγχωθειτε άμα δεν έχω μπει ούτε με το αύριο θα έχει φάει το φόρουμ σκάλωμα. Θα σας ενημερώσω το σημαντικότερο. Ότι κι αν μάθω καλό κακό. επειδή όμως το φόρουμ φρικαρει μη σας αγχωσει η απουσία μας αν υπάρξει!!

το φορουμ εχει φτιαξει φιλη μου δεν ξανατρωει σκαλωμα για αυτο να μπεις δεν θα μας πεθανεις εσυ ε οχι χαχαχαχαχαχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, winspert είπε:

Οσες εγκυμοσύνες κ να περάσουν, το αγχος είναι καθε φορα το ίδιο, ε; 

Το λιγότερο άγχος εγώ το είχα στην 1η. Στις επόμενες επειδή ήξερα περισσότερα, αγχωνομουν και περισσότερο.

πρίν από 42 λεπτά , tsilona είπε:

λιστερια ιλαρα κυστική ινωση. Μόνο η κυστική γράφεται. 

Για λιστερια μέσω αίματος ε; την προηγούμενη βδομάδα που νοσηλευτηκα με γαστρεντερίτιδα, κάναμε και εξέταση για λιστερια αλλά όχι μέσω αίματος(που Ρωτούσα ξανά και ξανά αν γίνεται να την κάνω μέσω αίματος) και επέμεναν ότι μέσω αίματος δεν θα δείξει. Και αναγκάστηκα να κάνω ...κοπράνων:sad: :-x ότι πιο αηδιαστικό έχω κάνει. Και τα αποτελέσματα ακόμα δεν έχουν βγει. Και φοβάμαι τη λιστερια.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...