Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, tsilona είπε:

Θα με βάζε αυτή τη βδομάδα αλλά είπε ότι η Β επιπεδου μπορεί να κρατήσει από 1 έως πολλές ωρες ανάλογα τις διαθέσεις της μικρής κ έτσι Προτιμα να μη βάζει πολλες β την ίδια μέρα. Με έχει στις 3 ραντεβού για να κρατήσει όσο πάει. Αχααχαχχα

Καλό αυτό. Ευελπιστώ κι εγώ να μη με ξεπεταξει... Άντε να δουμεεε


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

2 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

Ενταξει η γνώμη σου τώρα Εχω την δική μου δεν γίνεται να συμφωνούμε σε όλα 

Σωστά...ειμαστε εδω για να λεμε τη γνωμη μας, οχι για να την επιβαλλουμε...δεν ειμαστε και πολιτικοι..χιχι

πρίν από 5 λεπτά , tsilona είπε:

3 Ιουνίου. Θα μαι 23 κ 3; 23 κ 2; κάπου τοσο. Εντωμεταξύ εγώ είμαι κανονικά μελλουσα μανούλα Σεπτεμβρίου αλλά τεσπα. Αχαχαχ

Αν σε παρηγορει εγω την εχω πιο αργα...5 Ιουνιου...


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, tsilona είπε:

3 Ιουνίου. Θα μαι 23 κ 3; 23 κ 2; κάπου τοσο. Εντωμεταξύ εγώ είμαι κανονικά μελλουσα μανούλα Σεπτεμβρίου αλλά τεσπα. Αχαχαχ

 

4 ώρες πρίν, Evangeliaa είπε:

 

Αν σε παρηγορει εγω την εχω πιο αργα...5 Ιουνιου...

Κορίτσια καλημέρα.... Εγω θα κανω β επιπεδου στις 6 Ιουνίου, οποτε εγω ειμαι πιο μετα... Για μια μερα απο την @Evangeliaaβέβαια... Εγω θα ειμαι 22 κ 2 ημερών τοτε... Κ εγω ανυπομονω οσο τπτ αλλο... Παναγια μου να πανε ολα καλα για ολες μας!!! 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mamacita Alina είπε:

Καλημέρα όλη μέρα αγάπες. Σήμερα ένα περίεργο έχω μια ενέργεια μια χαρά μια ευεξία παράλληλα με νεύρα Χαχαχαχαχα τι κάνετε;

καλημερααα καλη μου εχω απογοητευτει τα αποτελεσματα μου απο την αιματολογο δεν βγηκαν καλα δυστηχως 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Τι έδειξαν βρε Γιωτούλα μου δλδ; 

Αυτό εννοώ και εγώ. Τι δείχνουν; Ναι μεν όχι καλά αποτελέσματα αλλά υπάρχει κάποιος κίνδυνος για κάτι; Γιατί αν δεν υπάρχει μην αγχωνεις τον εαυτό σου.... 


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, winspert είπε:

Τι έδειξαν βρε Γιωτούλα μου δλδ; 

τι να δειξουν τελος παντων εδω παμε για θεραπειες και αλλες κοριτσια μου η antixa ειναι χαμηλη κανω αυξηση της υπαρρινης η b12 ειναι χαμηλη αρκετα κανω θεραπεια απο σημερα ειπε και το σιδηρο επισης θα αρχιζω να λαμβανω οι δεικτες δεν ειναι καλοι το σιδηρο δεν με φοβιζει μονο η antixa αλλα ειπε ειναι ενταξει κανουμε αολα αυξηση για προληψη εστω και του πιο μικρου προβληματος\


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

τι να δειξουν τελος παντων εδω παμε για θεραπειες και αλλες κοριτσια μου η antixa ειναι χαμηλη κανω αυξηση της υπαρρινης η b12 ειναι χαμηλη αρκετα κανω θεραπεια απο σημερα ειπε και το σιδηρο επισης θα αρχιζω να λαμβανω οι δεικτες δεν ειναι καλοι το σιδηρο δεν με φοβιζει μονο η antixa αλλα ειπε ειναι ενταξει κανουμε αολα αυξηση για προληψη εστω και του πιο μικρου προβληματος\

Οποτε ειναι ολα ελεγχομενα, ετσι; Ολα οκ... Προφανως χρειαζεσαι μεγαλυτερη δοση υπαρινης... Οκ, ολα καλα θα πανε... Οσο για τη β12 ποσο ειχες; Γιατι εγω ειχα 207 με κατωτερο οριο το 200 κ δεν μου εδωσε κατι... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Οποτε ειναι ολα ελεγχομενα, ετσι; Ολα οκ... Προφανως χρειαζεσαι μεγαλυτερη δοση υπαρινης... Οκ, ολα καλα θα πανε... Οσο για τη β12 ποσο ειχες; Γιατι εγω ειχα 207 με κατωτερο οριο το 200 κ δεν μου εδωσε κατι... 

ναι αγαπη ελεγχομενο εννοειται κανω αυξηση της δοσης δεν ξερω η b12 θα γινει επαναληψη για να ειμαστε σιγουροι εμενα θα μου δωσει συπληρωμα ειπε για την b12 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

τι να δειξουν τελος παντων εδω παμε για θεραπειες και αλλες κοριτσια μου η antixa ειναι χαμηλη κανω αυξηση της υπαρρινης η b12 ειναι χαμηλη αρκετα κανω θεραπεια απο σημερα ειπε και το σιδηρο επισης θα αρχιζω να λαμβανω οι δεικτες δεν ειναι καλοι το σιδηρο δεν με φοβιζει μονο η antixa αλλα ειπε ειναι ενταξει κανουμε αολα αυξηση για προληψη εστω και του πιο μικρου προβληματος\

βρε κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης ειναι πολυ πιθανο να μην σε καλυπτει η δοση της υπαρινης γιατι καταρχας αυξανονται τα κιλα. ειναι πολυ συνιθισμενο δεν ειναι κατι που πρεπει να σε τρομαζει. κ εγω ειχα αλλαξει δυο φορες δοση την αυξησα καποια στιγμη κ μετα με υπερκαλυπτε κ την μειωσα ειχα αλλαξει κ ενεσεις γιατι δεν εβρισκα την δοση που πρεπει. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κουκλίτσες καλημερουδια. Εγώ έχω Β επιπέδου την Πέμπτη. Επίσης οδηγεί καμία από εσάς ακόμη; εγώ που και που το παιρνω το αμάξι όταν χρειάζομαι να κάνω κάποια δουλειά γιατί ο άντρας μου δουλεύει 


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...