Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Giotitsa είπε:

τι να δειξουν τελος παντων εδω παμε για θεραπειες και αλλες κοριτσια μου η antixa ειναι χαμηλη κανω αυξηση της υπαρρινης η b12 ειναι χαμηλη αρκετα κανω θεραπεια απο σημερα ειπε και το σιδηρο επισης θα αρχιζω να λαμβανω οι δεικτες δεν ειναι καλοι το σιδηρο δεν με φοβιζει μονο η antixa αλλα ειπε ειναι ενταξει κανουμε αολα αυξηση για προληψη εστω και του πιο μικρου προβληματος\

Αμάν μωρή τρελογκο και μας τρόμαξες!!!! Νομίζαμε ότι είναι κάτι που δε διορθώνεται έτσι όπως τα έγραψες. Αν απλά ανεβαζεις δόση και αυξάνεις θεραπεία όλα θα πάνε καλά. Είμαστε στον 6ο καρδούλα μου τελειώνει το ταξίδι. Κάνε υπομονή!!! Θα έχεις να κανεις διηγήσεις άπειρες στον παίδαρο για το πώς ήρθε στον κόσμο!! Μη μου στεναχωριέσαι οκ; Είπαμε βαριουνται τα παιδάκια μας στη μήτρα και μας στέλνουν άγχη και αυτά χασκογελανε γιατί ξέρουν ότι θα πάνε όλα καλά!!! Βασικά το ξέρω ότι δεν είναι έτσι αλλά κάντο εικόνα; Έναν ζωηρό μπέμπη να χασκογελαει που κάνει σκανδαλιες και αγχωνει τη μαμά!!! Άντε χαμόγελα αμέσως αντεεεε

  • Μου αρέσει 3

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, linaa είπε:

βρε κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης ειναι πολυ πιθανο να μην σε καλυπτει η δοση της υπαρινης γιατι καταρχας αυξανονται τα κιλα. ειναι πολυ συνιθισμενο δεν ειναι κατι που πρεπει να σε τρομαζει. κ εγω ειχα αλλαξει δυο φορες δοση την αυξησα καποια στιγμη κ μετα με υπερκαλυπτε κ την μειωσα ειχα αλλαξει κ ενεσεις γιατι δεν εβρισκα την δοση που πρεπει. 

η αληθεια ειναι οτι μεχρι να μιλησω με την αιματολογο χεστηκα στο βρακι μου χαχαχαχα αλλα τωρα ολα καλα 

  • Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Κουκλίτσες καλημερουδια. Εγώ έχω Β επιπέδου την Πέμπτη. Επίσης οδηγεί καμία από εσάς ακόμη; εγώ που και που το παιρνω το αμάξι όταν χρειάζομαι να κάνω κάποια δουλειά γιατί ο άντρας μου δουλεύει 

Εγώ οδηγώ αλλά μια στις τόσες. Δεν το έχει απαγορεύσει ο γιατρός... Μόνο στον ένατο το απαγόρευσε μην με πιάσουν οι πόνοι καταμεσής της διαδρομής χαχαχαχα. Κάνω όμως κοντινές αποστάσεις

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Αμάν μωρή τρελογκο και μας τρόμαξες!!!! Νομίζαμε ότι είναι κάτι που δε διορθώνεται έτσι όπως τα έγραψες. Αν απλά ανεβαζεις δόση και αυξάνεις θεραπεία όλα θα πάνε καλά. Είμαστε στον 6ο καρδούλα μου τελειώνει το ταξίδι. Κάνε υπομονή!!! Θα έχεις να κανεις διηγήσεις άπειρες στον παίδαρο για το πώς ήρθε στον κόσμο!! Μη μου στεναχωριέσαι οκ; Είπαμε βαριουνται τα παιδάκια μας στη μήτρα και μας στέλνουν άγχη και αυτά χασκογελανε γιατί ξέρουν ότι θα πάνε όλα καλά!!! Βασικά το ξέρω ότι δεν είναι έτσι αλλά κάντο εικόνα; Έναν ζωηρό μπέμπη να χασκογελαει που κάνει σκανδαλιες και αγχωνει τη μαμά!!! Άντε χαμόγελα αμέσως αντεεεε

ηδη γελαωωωωω και συγκινουμαι τοσο πολυ με ολες σας διοτι με σκεφτεστε ολες σας δεν ειμαι υστερω ρε κοριτσια απλα εχω και εγω τα αγχη μου 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

ηδη γελαωωωωω και συγκινουμαι τοσο πολυ με ολες σας διοτι με σκεφτεστε ολες σας δεν ειμαι υστερω ρε κοριτσια απλα εχω και εγω τα αγχη μου 

Ύστερω δεν είσαι σαφέστατα. Μόνο για εν κουλι!!!

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mamacita Alina είπε:

Ύστερω δεν είσαι σαφέστατα. Μόνο για εν κουλι!!!

αχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα για αυτο ειμαι δε μπορω να πω ψεμματα ευτυχως εχω και τον ανδρα μου σε ολο αυτο να με ακουει ο ερμος 

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

η αληθεια ειναι οτι μεχρι να μιλησω με την αιματολογο χεστηκα στο βρακι μου χαχαχαχα αλλα τωρα ολα καλα 

ε λογικο αλλα ευτυχως ειδικα αυτα τα θεματα ειναι πολυ ελενχομενα πλεον!! κ εγω καθε μηνα με τις εξετασεις με επιανε ενα μικρο εγκεφαλικο

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Κουκλίτσες καλημερουδια. Εγώ έχω Β επιπέδου την Πέμπτη. Επίσης οδηγεί καμία από εσάς ακόμη; εγώ που και που το παιρνω το αμάξι όταν χρειάζομαι να κάνω κάποια δουλειά γιατί ο άντρας μου δουλεύει 

Γειά σου ελπιδακι... Με το καλο την Πέμπτη η εξετασουλα σου... Εγω ειμαι την αλλη Πέμπτη... Οδηγω κανονικα αλλα μη φανταστεις... Απο το σπιτι μέχρι το κέντρο της πολης κ μεχρι τη μανα μου. Λιγα χιλιομετρα. Απλα βαζω τη ζωνη κατω απο την κοιλια κ παω αργα για να μη χρειαστει να φρεναρω αποτομα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

ε λογικο αλλα ευτυχως ειδικα αυτα τα θεματα ειναι πολυ ελενχομενα πλεον!! κ εγω καθε μηνα με τις εξετασεις με επιανε ενα μικρο εγκεφαλικο

ξερεις τι το περιμενα απλα αν σου πω οτι μου ηρθε καπως θα με πιστευεις η θα με περασεις για τρελη;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Κουκλίτσες καλημερουδια. Εγώ έχω Β επιπέδου την Πέμπτη. Επίσης οδηγεί καμία από εσάς ακόμη; εγώ που και που το παιρνω το αμάξι όταν χρειάζομαι να κάνω κάποια δουλειά γιατί ο άντρας μου δουλεύει 

Εγώ ναι! μόνη μου με 2 παιδιά, δεν έχω και άλλη επιλογή. Απλά προσπαθώ όχι καθημερινά.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας!! Πήγα να κάνω κάτι δουλειές σήμερα σε διπλανή πόλη. Οδηγούσα μια ώρα να πάω κ μια να γυρίσω παρεμπιπτόντως. 

Καλέ Γιωτιτσα, όλα καλά μανάρι μου!!! Μια αλλαγή μόνο στη δόση!!! 

Β 12 εμενα δε με δίνει να τσεκάρω ρε σεις. 

Φαρμακοτριφτενα έχει τα πρώτα του γενέθλια το μωρό σου; πολύχρονο!!! Είδα το τικεράκι!! 

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Γειά σας!! Πήγα να κάνω κάτι δουλειές σήμερα σε διπλανή πόλη. Οδηγούσα μια ώρα να πάω κ μια να γυρίσω παρεμπιπτόντως. 

Καλέ Γιωτιτσα, όλα καλά μανάρι μου!!! Μια αλλαγή μόνο στη δόση!!! 

Β 12 εμενα δε με δίνει να τσεκάρω ρε σεις. 

Φαρμακοτριφτενα έχει τα πρώτα του γενέθλια το μωρό σου; πολύχρονο!!! Είδα το τικεράκι!! 

προφανως μηπως δεν χρειαζεσαι ρε αγαπη b12 

Just now, Farmakotriftena είπε:

Εγώ ναι! μόνη μου με 2 παιδιά, δεν έχω και άλλη επιλογή. Απλά προσπαθώ όχι καθημερινά.

εχει δικιο η τσιλονα χρονια πολλα να χαιρεσαι τον μικρο σου καλη μου με υγεια και ευτυχιαααα

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορτσοπουλα είμαι σίγουρη ότι σας έχει τύχει. Ναι λοιπόν με εκνευρίζουν οι άνθρωποι γύρω μου κυρίως αυτοί που έρχονται και λένε ΑΧΧΧ ΖΟΖΟΝΑΚΙΙΙ ΕΊΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣ ΤΙ ΚΑΛΑΑ ΜΩΡΕΕΕΕ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΜΉΝΑ; απάντηση μου ΣΤΟΝ 5 απαντήση ΤΟΥΣ ΠΩΠΩ ΚΑΗΜΈΝΗ ΌΛΗ ΤΗΝ ΖΈΣΤΗ ΘΑ ΦΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΊΝΕΙ ΤΟΝ ΙΟΎΛΙΟ. ΝΑΙ ΚΑΛΟΙ ΜΟΥ ΆΝΘΡΩΠΟΙ  ΚΆΝΤΕ ΤΟ ΠΙΟ ΔΎΣΚΟΛΟ. Αυτά. Συγγνώμη. Ήταν ένα κείμενο διαμαρτυρίας σας αγαπώ φιλάκια 

  • Χαχα 7

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Λοιπόν κορτσοπουλα είμαι σίγουρη ότι σας έχει τύχει. Ναι λοιπόν με εκνευρίζουν οι άνθρωποι γύρω μου κυρίως αυτοί που έρχονται και λένε ΑΧΧΧ ΖΟΖΟΝΑΚΙΙΙ ΕΊΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣ ΤΙ ΚΑΛΑΑ ΜΩΡΕΕΕΕ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΜΉΝΑ; απάντηση μου ΣΤΟΝ 5 απαντήση ΤΟΥΣ ΠΩΠΩ ΚΑΗΜΈΝΗ ΌΛΗ ΤΗΝ ΖΈΣΤΗ ΘΑ ΦΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΊΝΕΙ ΤΟΝ ΙΟΎΛΙΟ. ΝΑΙ ΚΑΛΟΙ ΜΟΥ ΆΝΘΡΩΠΟΙ  ΚΆΝΤΕ ΤΟ ΠΙΟ ΔΎΣΚΟΛΟ. Αυτά. Συγγνώμη. Ήταν ένα κείμενο διαμαρτυρίας σας αγαπώ φιλάκια 

Τοσο μυαλο εχουν τοσα λενε... Λενε κ το αλλο: τωρα θα δεις τη γλυκα.... Κ αλλα πολλα... Κ ενω η κοιλια μου ειναι τουρλα, με βλεπει μια κοπελα εξω κ μου λεει, Αληθεια;;;; Οχι πηγα να της πω, τη φουσκωσα με τρομπα..... Χαχαχα 

Ασε που ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΟΛΟΙ!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
  • Λυπημένη/-ος 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Τοσο μυαλο εχουν τοσα λενε... Λενε κ το αλλο: τωρα θα δεις τη γλυκα.... Κ αλλα πολλα... Κ ενω η κοιλια μου ειναι τουρλα, με βλεπει μια κοπελα εξω κ μου λεει, Αληθεια;;;; Οχι πηγα να της πω, τη φουσκωσα με τρομπα..... Χαχαχα 

Ασε που ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΟΛΟΙ!!!!! 

Καλά αυτό το "θα δεις τη γλυκα" μου τη βαράει απευθείας στον εγκέφαλο!!! Λες και σε απειλούν! Χαχαχαχα 

 

Just now, elpida20 είπε:

Λοιπόν κορτσοπουλα είμαι σίγουρη ότι σας έχει τύχει. Ναι λοιπόν με εκνευρίζουν οι άνθρωποι γύρω μου κυρίως αυτοί που έρχονται και λένε ΑΧΧΧ ΖΟΖΟΝΑΚΙΙΙ ΕΊΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣ ΤΙ ΚΑΛΑΑ ΜΩΡΕΕΕΕ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΜΉΝΑ; απάντηση μου ΣΤΟΝ 5 απαντήση ΤΟΥΣ ΠΩΠΩ ΚΑΗΜΈΝΗ ΌΛΗ ΤΗΝ ΖΈΣΤΗ ΘΑ ΦΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΊΝΕΙ ΤΟΝ ΙΟΎΛΙΟ. ΝΑΙ ΚΑΛΟΙ ΜΟΥ ΆΝΘΡΩΠΟΙ  ΚΆΝΤΕ ΤΟ ΠΙΟ ΔΎΣΚΟΛΟ. Αυτά. Συγγνώμη. Ήταν ένα κείμενο διαμαρτυρίας σας αγαπώ φιλάκια 

Διαμαρτυρησου ελεύθερα κορίτσι μου, εδώ είμαστε εμείς χαχαχα! Όσο για την προηγούμενη ερώτηση σου κι εγώ οδηγώ κανονικά, κάθε μέρα! Δεν είχα πρόβλημα μέχρι τώρα, ούτε διάσπαση προσοχής ούτε υπνηλία κτλ. 

  • Χαχα 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...