Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Giotitsa είπε:

Γιατι δεν Εχω βαλίτσες μονο μια του αδερφού μου την οποία θα την κλεψω χαχαχχαα και μετα σάκους και δεν θέλω να δώσω 30€ για μια βαλίτσα

Υπάρχουν πολύ πιο οικονομικες. Αν και όπως σου είπα ότι σε βολεύει μπορείς να πάρεις. Αρκεί να χωράει μέσα τα πράγματα που θέλεις μαζί σου!! 

Αν παρέχει το νοσοκομείο κάτι ειδικά μπορείς να πάρεις τα απολύτως απαραίτητα. Εδώ δεν παρέχει κάτι οπότε όλα απ' το σπίτι θα τα πάρω ως και αποστειρωτη είχα πάρει στη πρώτη γέννα μαζί και βραστηρα!!


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Mamacita Alina είπε:

Υπάρχουν πολύ πιο οικονομικες. Αν και όπως σου είπα ότι σε βολεύει μπορείς να πάρεις. Αρκεί να χωράει μέσα τα πράγματα που θέλεις μαζί σου!! 

Αν παρέχει το νοσοκομείο κάτι ειδικά μπορείς να πάρεις τα απολύτως απαραίτητα. Εδώ δεν παρέχει κάτι οπότε όλα απ' το σπίτι θα τα πάρω ως και αποστειρωτη είχα πάρει στη πρώτη γέννα μαζί και βραστηρα!!

Ναι καλά σιγά τιποτα δεν παρέχει αποστηρωτη δεν θέλω να πάρω για δεν μπυ αρέσει γενικα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ω ρε βαριέμαι να ετοιμάσω πράγματα. Ούτε έχω βαλίτσα να βάλω, σε σάκο... Ούτε ξέρω τι πρέπει να πάρω μαζί μου κ τι παρέχουν για τα μωρά σ αυτήν την κλινική...την τελευταία στιγμή θα την ετοιμάσω όπως και στην πρώτη..αχαχαχαχ

Just now, Giotitsa είπε:

Ναι καλά σιγά τιποτα δεν παρέχει αποστηρωτη δεν θέλω να πάρω για δεν μπυ αρέσει γενικα

Σοβαρά σας λένε να πάρετε αποστειρωτή κ βραστήρα;!!! 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Ω ρε βαριέμαι να ετοιμάσω πράγματα. Ούτε έχω βαλίτσα να βάλω, σε σάκο... Ούτε ξέρω τι πρέπει να πάρω μαζί μου κ τι παρέχουν για τα μωρά σ αυτήν την κλινική...την τελευταία στιγμή θα την ετοιμάσω όπως και στην πρώτη..αχαχαχαχ

Σοβαρά σας λένε να πάρετε αποστειρωτή κ βραστήρα;!!! 

Δεν το έγραψε η Γιώτα εγώ το έγραψα. Δεν μας το είχαν πει μπορείς αν ήθελες να τα αποστειρωσεις με βραστό νερό στο τσικαλι κλπ αλλά προτίμησα τον βραστηρα που είχαν και άλλες κοπέλες και αποστειρωτη δικό μου... 


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mamacita Alina είπε:

Δεν το έγραψε η Γιώτα εγώ το έγραψα. Δεν μας το είχαν πει μπορείς αν ήθελες να τα αποστειρωσεις με βραστό νερό στο τσικαλι κλπ αλλά προτίμησα τον βραστηρα που είχαν και άλλες κοπέλες και αποστειρωτη δικό μου... 

Σόρυ λαθος παράθεση. Ααχαχαχ

Τσικαλι; δλδ; κατσαρόλα; μέσα στο νοσοκομείο; 

Την πρώτη τη γεννησα ιπποκράτειο, που είναι για τ ανάθεμα γενικά, αλλά δεν είχε Καμία μαζί της κάτι. Έδιναν αυτές μπιμπερό κάποιες συγκεκριμένες ώρες, τα βγαζαν έξω κ πήγαινες κ τα παίρνες αν ηθελες


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Σόρυ λαθος παράθεση. Ααχαχαχ

Τσικαλι; δλδ; κατσαρόλα; μέσα στο νοσοκομείο; 

Ναι καλέ το παράξενο που είναι; Είχαν ειδικό χώρο κουζινακι για να κάνεις και γαλατάκι στα μωρά με νερό κλπ κλπ... Και καφέ αν ηθελες... Ειδικό χώρο και για το μπανακι τους το αλλαγμα τους κλπ. Απλά είναι δημόσιο και δεν γίνεται να παρέχει ηλεκτρικές συσκευές σε όλες. Αν είχε αποστειρωτη  ποια θα πρώτο έκανε αποστείρωση στα μπιμπερο; Τρέχα γυρεύε!


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Ναι καλέ το παράξενο που είναι; Είχαν ειδικό χώρο κουζινακι για να κάνεις και γαλατάκι στα μωρά με νερό κλπ κλπ... Και καφέ αν ηθελες... Ειδικό χώρο και για το μπανακι τους το αλλαγμα τους κλπ. Απλά είναι δημόσιο και δεν γίνεται να παρέχει ηλεκτρικές συσκευές σε όλες. Αν είχε αποστειρωτη  ποια θα πρώτο έκανε αποστείρωση στα μπιμπερο; Τρέχα γυρεύε!

Αχαχααχ ρε συ, πρώτη φορά τ ακούω αλήθεια. Αχχχαχαχ

Εγω είχα αποστειρωτη γτ αρμεγομουν και τα βάζα όλα τα τζατζαλαματζαλα μέσα, τελικά μαλάκεια έκανα γτ μετά από καιρό με είπαν ότι τα αποστειρωνεις και τα βάζεις σε ταπερ στο ψυγείο, εγώ τ άφηνα μέσα στον αποστειρωτη. Τπτ δεν έπαθε η μικρή παρ όλα αυτά. 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πείτε μου τι γίνεται με το κατουρημα σας παρακαλώ. Δε γίνεται αυτό το πράγμα. Είναι 10.35 κ πριν μισή ώρα πήγα πάλι. Κ όχι τπτ άλλο αλλάζω κ Βρακι συνέχεια σαν γιαγιά γτ το βρεχω.


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Πείτε μου τι γίνεται με το κατουρημα σας παρακαλώ. Δε γίνεται αυτό το πράγμα. Είναι 10.35 κ πριν μισή ώρα πήγα πάλι. Κ όχι τπτ άλλο αλλάζω κ Βρακι συνέχεια σαν γιαγιά γτ το βρεχω.

Χαχαχαχαχαχαχαχα φιλη μου εσύ είσαι δικιά μου μιλάμε για κατουρο Οχι αστεία


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχα φιλη μου εσύ είσαι δικιά μου μιλάμε για κατουρο Οχι αστεία

Ρε ντρέπομαι κιόλας. Ήμασταν πριν παιδική κ πήγα 3 4 φορές εκεί απέναντι στην καφετέρια 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Αχαχααχ ρε συ, πρώτη φορά τ ακούω αλήθεια. Αχχχαχαχ

Εγω είχα αποστειρωτη γτ αρμεγομουν και τα βάζα όλα τα τζατζαλαματζαλα μέσα, τελικά μαλάκεια έκανα γτ μετά από καιρό με είπαν ότι τα αποστειρωνεις και τα βάζεις σε ταπερ στο ψυγείο, εγώ τ άφηνα μέσα στον αποστειρωτη. Τπτ δεν έπαθε η μικρή παρ όλα αυτά. 

Το ότι το ακούς πρώτη φορά δεν το καθιστά παράξενο :)

ειχε πολύ ωραίες παροχές το νοσοκομείο ευτυχώς για δημόσιο!!! Κι εγώ σε μονοκλινο χωρίς να δώσω τίποτα!!

Γιωτακι μου εγώ το θεωρώ ταλαιπωρία αλλά όπως βολεύει τη κάθε μαμά..στην αρχή φοβήθηκα ότι δε θες την αποστείρωση και λέω θα τη τσουρουφλισω αλλά οκ συνήλθαααα χαχαχαχα

Just now, tsilona είπε:

Ρε ντρέπομαι κιόλας. Ήμασταν πριν παιδική κ πήγα 3 4 φορές εκεί απέναντι στην καφετέρια 

Ας έπαιρνες τουλάχιστον έναν καφέ κάτι από εκεί να τους κατηγορήσεις μετά ότι αυτοί φταίνε για το πιπι χαχαχαχα


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...