Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 20 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Ναι κάναμε υπάρχει ουρεοπλασμα πήρε vibramicyn 20μερες και θα επαναλάβουμε επανεξετάση σε 3μηνρς να δούνε αν έφυγε 

      Όταν τελείωσε την αντιβίωση δεν έκανε επανεξέταση ;θα περιμένετε 3 μήνες;νομίζω ότι η επανεξέταση πρέπει να γίνει άμεσα ,είναι ισχυρό μικρόβιο και επηρεάζει γενικά.παει σε ουρολόγο σωστά;

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Mamacita Alina είπε:

Καθαρό οινόπνευμα θα ζητήσεις και αποστειρωμενες γαζουλες 

Αααα ωραία θέλει και γαζες σε ωραία θα τα γράψω να τα πάρω μαζί με το πακέτο frezyderm που θα κάνω για το μωρακι θα έχει τα βασικά εσύ τι λες να βάλω μέσα στο πακέτο;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Giotitsa είπε:

Αααα ωραία θέλει και γαζες σε ωραία θα τα γράψω να τα πάρω μαζί με το πακέτο frezyderm που θα κάνω για το μωρακι θα έχει τα βασικά εσύ τι λες να βάλω μέσα στο πακέτο;

Δεν ξέρω τι είναι το πακέτο φρεζυντερμ. Μήπως να σε βοηθήσει η φαρμακοτριφτενα που είναι του χώρου; Εγώ της είχα οινόπνευμα, αποστειρωμενες γάζες, σαμπουάν και αφρολουτρο 2 σε 1, ψαλίδακι για τα νύχια, χτενουλα, κρέμα συγκαματος, κρέμα ενυδάτωσης.... αυτα

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Nikoleta... είπε:

 

Μία συρταριερα πρέπει να πάρω κ γω, νομίζω δε χωράνε και των 2 σ αυτή τη ντουλάπα που έχω. 

Εννοείται δεν έχω κάνει τπτ ακόμα. Αχαχαχαχα. Η μόνη κίνηση ήταν να παραγγείλω το καρότσι, τπτ αλλο


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Δεν ξέρω τι είναι το πακέτο φρεζυντερμ. Μήπως να σε βοηθήσει η φαρμακοτριφτενα που είναι του χώρου; Εγώ της είχα οινόπνευμα, αποστειρωμενες γάζες, σαμπουάν και αφρολουτρο 2 σε 1, ψαλίδακι για τα νύχια, χτενουλα, κρέμα συγκαματος, κρέμα ενυδάτωσης.... αυτα

Και ένα γαλάκτωμα σώματος για μετά το μπανακι πριν τον ύπνο να χαλαρώνει το μπεμπακι. Εγώ το δοκίμασα τώρα τελευταία κ πιάνει 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Και ένα γαλάκτωμα σώματος για μετά το μπανακι πριν τον ύπνο να χαλαρώνει το μπεμπακι. Εγώ το δοκίμασα τώρα τελευταία κ πιάνει 

Το ενυδατικο με λίγα λόγια... Το ίδιο πράγμα νομίζω λέμε...


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

ψώνια πήρα μία εξτρά συρταριέρα χαχαα και πλένω σιγά σιγά ρουχάκια.... καμία σχέση παντως με την οργάνωση που είχα στο πρώτο!!

Καλά από οργάνωση κ εγώ μια από τα ίδια σε αυτό το μωρό χαχα

8 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

Εμείς κοιταμε να παρουμε και τα αλλά ρούχα και να τα πλυνω όλα γιατί ρε κορίτσια τοσα λεφτά ειχαμε αυτό το μηνα και έχουμε μείνει μονο με 200 ευρώ και έφυγαν όλα σε υποχρεώσεις πληρωμες ΔΕΗ τηλέφωνο νερό σκατά ενοίκια δεν πειράζει υγεια να έχουμε

Γιωτιτσα μου αν σου πω εγώ με πόσα έμεινα θα κλαις! Έφυγαν όλα στο ταξίδι κ σε λογαριασμούς φυσικά! 

8 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

Αστα να πάνε αγάπη αλήθεια οινόπνευμα για τον λωρο τι πρεπει να πάρω εγώ δεν ξέρω καθόλου απο αυτά

Καθαρό οινόπνευμα μπουμπού 

  • Χαχα 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφη Κυριακή να έχουμε αγάπες! Ετοιμάζω κεφτεδακια, σαλατιτσα κ πατατουλες τηγανητές σήμερα θα πάμε πιο νωρίς για μπανακι θα έρθει μαζί κ ο μπαμπάς :)


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Καλημέρα όμορφη Κυριακή να έχουμε αγάπες! Ετοιμάζω κεφτεδακια, σαλατιτσα κ πατατουλες τηγανητές σήμερα θα πάμε πιο νωρίς για μπανακι θα έρθει μαζί κ ο μπαμπάς :)

Αμάν μωρή έλεος λες για κεφτεδακια και πατατουλες τηγανητές σε καινούργια ζαχαρένια που να σκασεις λυσσαρα

  • Χαχα 4

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Giotitsa είπε:

Αμάν μωρή έλεος λες για κεφτεδακια και πατατουλες τηγανητές σε καινούργια ζαχαρένια που να σκασεις λυσσαρα

καλά να πάθειιιις με σκέφτηκες ποτέ όταν μπυ έγραφες για προφιτερόλ και γύρους εεεε;;;; χαχαχαχαχα

  • Χαχα 3

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

καλά να πάθειιιις με σκέφτηκες ποτέ όταν μπυ έγραφες για προφιτερόλ και γύρους εεεε;;;; χαχαχαχαχα

Χαχαχαχαχαχαχαχα αν σου πω οτι σήμερα σε σκέφτηκα όταν έγραφα εγώ για προφιτερολ και γύρους χαχαχαχαχαχαχαχα οτι δίνεις παίρνεις φιλη η θεια τιμωρία χαχχαχαχα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

Αμάν μωρή έλεος λες για κεφτεδακια και πατατουλες τηγανητές σε καινούργια ζαχαρένια που να σκασεις λυσσαρα

Ζαχαρένια κ εσύ; από ποτέ καλέ; έκανες καμπύλη κ δεν βγήκε καλή; 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.μανουλα Οκτωβρίου 2017 εδώ!διάβασα ότι αμφιταλαντευεστε για το εμβόλιο του κοκκιτη και μιλάτε για γιατρούς που ενημερώνονται κτλ.

Πέρασα την εγκυμοσύνη και γεννησα στο εξωτερικό. Μου συσταθηκε να κανω το εμβόλιο και αποφάσισα να το κάνω.Αυτη ήταν καθαρά προσωπική μου επιλογή και δε θέλω να επηρεασω κάποια κοπέλα.Απλα θέλω να τονίσω ότι εδώ όλες οι οδηγίες ανανεώνονται από εθνικό σύστημα υγείας και όχι από την προσωπική γνώμη οποιουδήποτε γιατρού.Ολες οι έγκυες λοιπόν έχουν την ίδια πρόσβαση σε πληροφορίες και ενημέρωση και είναι δική τους επιλογή φυσικά αν θα ακολουθήσουν κάποια οδηγία η Όχι.

Επίσης επειδή είδα ότι αρχίσατε να μιλάτε για το λωρο,πραγματικά δε χρειάζεστε ούτε οινόπνευμα ούτε γάζα.απλα φροντίζετε να είναι στεγνή η περιοχή και πεφτει μόνο του.Καλο υπόλοιπο εγκυμοσύνης κορίτσια!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...