Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 49 λεπτά , marioula1234 είπε:

Ζαχαρένια κ εσύ; από ποτέ καλέ; έκανες καμπύλη κ δεν βγήκε καλή; 

Ναι Μαρή αχαχχαχαχα βγήκε στο δίωρο 153 η τιμή καλά δεν ητανε και τραγική τιμή αλλά κάνω διατροφή ετσι είπαμε με τον γιατρό 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 41 λεπτά , Giotitsa είπε:

Ναι Μαρή αχαχχαχαχα βγήκε στο δίωρο 153 η τιμή καλά δεν ητανε και τραγική τιμή αλλά κάνω διατροφή ετσι είπαμε με τον γιατρό 

Οι υπόλοιπες μετρήσεις πόσο βγήκαν αχ Παναγία μου ακόμη δεν έκανα καμπύλη... 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Οι υπόλοιπες μετρήσεις πόσο βγήκαν αχ Παναγία μου ακόμη δεν έκανα καμπύλη... 

Χαχχαχαχχαα ακόμα μαρηηηηη ;; να πας να κανείς της νηστείας βγήκε 87 και στην μια ωρα 143


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Καλημέρα χοντρούλες μου! Έχουμε νέα κυβέρνηση, αι να δούμε τι αλλαγές θα χουμε. 

Έχει ήδη πάρα πολύ ζέστη ρε σεις

έχουμε νεο γ@ θα σου έλεγα τι αλλαγες θα έχουμε χαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχαχαχα 

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια πως ειστε??εγω ειμαι στις μανουλες Ιουλιου επειδη εχω ελευθερο χρονο φουλ καθως κ ειμαι εν αναμονη του μπεμπαρου μου σας διαβαζω σχεδον ολες τις ομαδες στο φορουμ εχω να πω οτι ειστε η πιο αστεια ομαδα εχετε ολες πολυ χιουμορ συνεχιστε ετσι!!ευχομαι τα καλυτερα με το καλο τα μπεμπακια σας!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Καλημερα κοριτσια πως ειστε??εγω ειμαι στις μανουλες Ιουλιου επειδη εχω ελευθερο χρονο φουλ καθως κ ειμαι εν αναμονη του μπεμπαρου μου σας διαβαζω σχεδον ολες τις ομαδες στο φορουμ εχω να πω οτι ειστε η πιο αστεια ομαδα εχετε ολες πολυ χιουμορ συνεχιστε ετσι!!ευχομαι τα καλυτερα με το καλο τα μπεμπακια σας!!!

Ααα και εγω σας διαβάζω κοριτσάκι με το καλό το μωρακι σου ναι είμαστε τρελοκομεια μωρέ χαχαχαχαχαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχχαχαχχαα ακόμα μαρηηηηη ;; να πας να κανείς της νηστείας βγήκε 87 και στην μια ωρα 143

Αχ βρε αγάπη ως την σκέφτομαι αυτή την εξέταση μα έκανε μαλάκια κ ο γιατρός μ κ με έβαλε να την κάνω κ όταν ήμουν 2μιση μηνων έλεος δλδ

Just now, tsilona είπε:

Καλημέρα χοντρούλες μου! Έχουμε νέα κυβέρνηση, αι να δούμε τι αλλαγές θα χουμε. 

Έχει ήδη πάρα πολύ ζέστη ρε σεις

Ζέστη ναιιιιι έχει κ εδώ πάρα πολύ πφφφ


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Αχ βρε αγάπη ως την σκέφτομαι αυτή την εξέταση μα έκανε μαλάκια κ ο γιατρός μ κ με έβαλε να την κάνω κ όταν ήμουν 2μιση μηνων έλεος δλδ

Τι να δειξει 2 μισή μηνών η εξέταση δεν πειράζει καντην τώρα να μην περάσει και πολύ η εβδομάδα σου δεν ξέρω και μέχρι ποτέ γίνεται


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Καλημερα κοριτσια πως ειστε??εγω ειμαι στις μανουλες Ιουλιου επειδη εχω ελευθερο χρονο φουλ καθως κ ειμαι εν αναμονη του μπεμπαρου μου σας διαβαζω σχεδον ολες τις ομαδες στο φορουμ εχω να πω οτι ειστε η πιο αστεια ομαδα εχετε ολες πολυ χιουμορ συνεχιστε ετσι!!ευχομαι τα καλυτερα με το καλο τα μπεμπακια σας!!!

Αχ μωρέ ζουζούνα γέννας αυτό το μήνα ε;;; ξέρεις πόσες από εδώ θα θέλαμε να μασταν στη θέση σου;;;; με το καλο το νινι σου!!! ❤️

Just now, Giotitsa είπε:

Τι να δειξει 2 μισή μηνών η εξέταση δεν πειράζει καντην τώρα να μην περάσει και πολύ η εβδομάδα σου δεν ξέρω και μέχρι ποτέ γίνεται

Ε μα πες μου κ εμένα τι θα έδειχνε;;; τι να πω... Δεν έπρεπε να την κάνω τότε για να έχω παραπάνω κουράγιο να την κάνω τώρα χαχα

Κορίτσια μου όμορφα καλή εβδομάδα να έχουμε! Κάθε εβδομάδα που περνάει είμαστε κ πιο κοντά στο στόχο μας! ❤️ Μετράτε τις μέρες;;;; έμεναν μου έμειναν 80!!!

  • Μου αρέσει 3

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, marioula1234 είπε:

Αχ μωρέ ζουζούνα γέννας αυτό το μήνα ε;;; ξέρεις πόσες από εδώ θα θέλαμε να μασταν στη θέση σου;;;; με το καλο το νινι σου!!! ❤️

Αγαπη καταρχην να ξερεις πολλοι γιατροι σε βαζουν να κανεις καμπυλη στους δυομιση μηνες!της κουμπαρας μου την εβαλε εδειξε προδιαθεση κ ετσι ηξερε εξ αρχης πως πρεπει να προσεχει!εγω που εκανα στον πεμπτο κ ειχα βαλει ηδη κιλα μετα ετρωγα κ κυρια με αποτελεσμα να φτανω αν δεν τα χω κλεισει 20κιλακια!τελευταια φορα η ζυγαρια εδειξε 82!εχω τοσο αγχος οσο δεν ειχα τους πρωτους μηνες μια ανυπομονησια οι ορμονες κοκκινο κλαιω διχως να δω διαφημισεις ακομα κ σε καρτουν μεχρι τις 24 θα τον εχω!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Καλημερα κοριτσια πως ειστε??εγω ειμαι στις μανουλες Ιουλιου επειδη εχω ελευθερο χρονο φουλ καθως κ ειμαι εν αναμονη του μπεμπαρου μου σας διαβαζω σχεδον ολες τις ομαδες στο φορουμ εχω να πω οτι ειστε η πιο αστεια ομαδα εχετε ολες πολυ χιουμορ συνεχιστε ετσι!!ευχομαι τα καλυτερα με το καλο τα μπεμπακια σας!!!

αχ κι εγώ σας διαβάζω σχεδόν απ την αρχή σας και συγκινούμαι που πλέον μιλάτε για γέννες κλπ!!! Ανυπομονώ να έρθουμε κι εμείς σε αυτη τη φάση!! Να συμμετάσχεις εννοείται και εδώ, θα χαρούμε να μάθουμε τα γεννητοούρια του πρίγκιπα σου!! Πότε έχεις πητ;;;
 

Just now, marioula1234 είπε:

Αχ μωρέ ζουζούνα γέννας αυτό το μήνα ε;;; ξέρεις πόσες από εδώ θα θέλαμε να μασταν στη θέση σου;;;; με το καλο το νινι σου!!! ❤️

Ε μα πες μου κ εμένα τι θα έδειχνε;;; τι να πω... Δεν έπρεπε να την κάνω τότε για να έχω παραπάνω κουράγιο να την κάνω τώρα χαχα

Κορίτσια μου όμορφα καλή εβδομάδα να έχουμε! Κάθε εβδομάδα που περνάει είμαστε κ πιο κοντά στο στόχο μας! ❤️ Μετράτε τις μέρες;;;; έμεναν μου έμειναν 80!!!

κοριτσαρα μου κι εγω θα ελεγα να κανεις καμπυλη... μερικες φορες δειχνει περισσοτερα απο το μηχανακι... πχ της Γιωτας που ανεβηκε στο δυυωρο αν δεν ειχε κανει καμπυλη δε θα το ηξερε... εγω που την επανελαβα και βγηκε καλυτερη δεν θα ειχα ελαττωσει λιγο τη διατροφη αν δεν εκανα επαναληπτικη και ειχα γνωμονα την πρωτη που ηταν εντελως παθολογικη... τιποτα δεν ειναι πλεον δεν εχουμε και αναγουλες...

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Αχ μωρέ ζουζούνα γέννας αυτό το μήνα ε;;; ξέρεις πόσες από εδώ θα θέλαμε να μασταν στη θέση σου;;;; με το καλο το νινι σου!!! ❤️

Ε μα πες μου κ εμένα τι θα έδειχνε;;; τι να πω... Δεν έπρεπε να την κάνω τότε για να έχω παραπάνω κουράγιο να την κάνω τώρα χαχα

Κορίτσια μου όμορφα καλή εβδομάδα να έχουμε! Κάθε εβδομάδα που περνάει είμαστε κ πιο κοντά στο στόχο μας! ❤️ Μετράτε τις μέρες;;;; έμεναν μου έμειναν 80!!!

Πήγαινε καντην να σχολας ρε αγάπη μην αφήνεις αλλο και περάσει καιρος δεν ξέρω αν έχει και περιθώριο


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Mamacita Alina μεχρι 24/7!με.πιανει πονακι κ πεταγομαι λεω λες?βεβαια τον αισθάνομαι πολυ ψηλα κ συσπασεις μεχρι.δυο βδομαδες πριν δεν ηξερα τι ειναι!!θελω να μεινει μια βδομαδα ακομα μεσα κ μετα ας βγει!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααααα γιουβαρλακια μου πως πάμε πως πάμε;;;; έχω δύο πόδια σαν πεπόνια αλλά δεν πτοούμαι θα φάω το ιμαμ μπαιλντακι μου και όλα καλά. Βγεικε και ο κουλης χθες σφιξαν και οι ζεστές μείναν και 80 μέρες και τρελαινομαιιιιιιι

  • Χαχα 2

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...