Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      οχι μωρέ πιστευω καλα θα πας! απλώς το παίζει δύσκολο στην αρχή , κάνει κόνξες ! όλα καλα!

      ΥΓ τα ψυχολογικά μ τώρα είναι σε καλή φαση , λες και δεν συμβαίνει τπτ 😅

      Καλέ έφτασες τις 30εβδομαδες,είναι τέλειο ❤️Και θα δεις που θα έχεις και σούπερ νέα στο ντοπλερ,θα γεννηθεί ένας μπεμπαρος άλλο πράγμα🥰

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

1 hour ago, Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια 2 ώρες για να πάω στον γιατρό. Σας το ειπα;;; Δεν θα πω πάλι ότι μου φαίνεται αιώνας. Αλλά θέλω να κλάψω... αναγκαστικά θα πάω μόνη μου χωρίς τον άντρα μου. Ελπίζω να είναι όλα καλά με το μωρο μου... 

Ps τις άλλες φορές πηγαίναμε στο τελευταίο ραντεβού πάντα και καταλήγαμε να φεύγουμε από το ιατρείο 10 και 11 το βράδυ. Και τώρα λόγω του μωρού δε γίνεται αυτό. Οπότε θα πηγαίνω μόνη μου... 

Επίσης κατάφερα να φάω μισό μαφινς που έφτιαξα του μπέμπη. Βέβαια το στομάχι μου ακόμα χαλί μαύρο είναι. Πφφφφφφφ

Αχ άντε καλά αποτελέσματα, περιμένουμε τα νέα σου!! @Jennak83 Να δεις ότι η Παρασκευή θα φέρει πολύ ευχάριστα νέα και θα ανακουφιστεις! Κι εγώ Παρασκευή πρωί έχω γιατρό, ανυπομονώ!!

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

τικα  τικα τα ...τικα τικα τα ...Πώς χτυπάει  η καρδούλα μ για σένα....τικα τικα τα....κ όλα είναι μια χαρα απ οτι καταλάβατε κ σεις...ο πιο μαγικός ήσυχος ever. 9  χρόνια τον περιμενα...κ νια ηρθε για να τον ακούσω....χαρα κλάμα γελια ολα μαζι ....Είμαστε 6 ολόκληρα χιλιοστά...αμε αμε...γιγαντοθηκαμε ....μεγαλώσαμε χτυπάμε κ μεις ...Είμαι δω μανουλα μ λέει..εδώ...με ακούς....κ δω θα μείνω μ είπε....κ εγώ το χάιδεψα κ το πίστεψα.ακου πως κανω μ είπε....Για σένα ολα μ λέει...τακα τικα τακα τακα....Δεν μπορώ να σας περιγράψω αλλιως αθτα που νιώθω....νομίζω με καταλαβαίνεται..η ειδη μανουλες εδω μεσα....ραντεβου για Αυχενική μας έδωσε 15 Μάρτη κ ΠΗΤ  τελη Σεπτέμβρη...Είμαι....

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, winspert είπε:

Καλα τα λες... Πρωτα ο θεος να πανε ολα καλα να ακουσουμε καρδουλα κ θα παρω κ εγω για ανεση... Εμενα εχει πρηστει η κοιλια μου κ δεν κουμπωνουν τα παντελόνια  απο την αρχη... 

και εγω πρέπει να πάρω ρουχακια εγκυμοσυνης :)

6 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

@Dimitr@17 ουου γλυκουλα μου εσύ τι κανεις λέτε για ρούχα εεε εγώ βασικά δεν αντεχω τιποτα που να πιέζει με τιποτα την κοιλουμπιτσα μου γιατί καλέ κορίτσια όσο απίστευτο και να φανεί Εχω κανει ηδη κοιλιτσα και κοροιδευετε δεν με νοιάζει αχχαχαχαχ

και εγω εχω κανει κοιλιτσα... εγω ενω ειμαι αδυνατη κάνω πολυ μεγαλη κοιλια στις εγκυμοσυνες μου :)

6 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα κοριτσιααααααααα μ.....κ γω σταμάτησα να φοράω τζιν....κλαψ καλψ...τα αγαπημένα παντελονακια....πανεεεεε....Κάθε μέρα ανοίγω την ντουλάπα μ κ τους λεω...τ χρόνου εσεις τωρα τ χρόνου....κ τα χαϊδεύω....χαχαχαχα το χω χάσει το ξερω....ξεκίνησα κ φοράω κολλαν κ φόρμες που δεν με πιέζουν...

@Giotitsa @winspert @Dimitr@17 πως εισαι αγαπη μ....αχ τι καλή κοιλιτσα θα έχεις παναγια μ....φιλιά στην μεσα κόρη κ στην εξω μαμα...να προσέχεις.

@Mamacita Alina ολο εξαφανίζεται??? χαχαχα καλα κανεις πως εισαι???

@Jennak83 πως εισαι σημερα καρδια μ???

@Farmakotriftena Τετάρτη σ λεω αχαχχαχα ...

@elpida20 που είσαι μικρομανα μας.???? Είσαι καλά η έπεσες με τα μούτρα μες το ταψιβαπο τις πίτσες σ???? χι χι

@gogouli_ καλημερααααα...Πώς είσαι εσύ???? 

@marioula1234 κοριτσαρα μ πως είσαι???? το σποριδι μας???? 

οποια ξεχασα να μ πει..χαχαχαχαχαφιλακιααααααααα

καλη μου καλα ειμαι αν και νιωθω πολυ εντονα κάθε μερα απογευματινες ωρες κ βραδακι ότι θα αδιαθετησω... τι στο καλο; 

6 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Ρε κορίτσια θα βάλω τα κλάματα μη μιλάτε άλλο για φαγητό αχαχαχα μωρέ ανακατευεστε και μπορείτε και τρώτε; σήμερα εχω πιει μισό ποτήρι νερό με τα χίλια ζόρια για να φάω ούτε λόγος και χθες έφαγα μια ψαροκροκετα (τόση δα μικρή) πάλι με τα χίλια ζόρια.  Εχω κριτσινια εχω παξιμάδια σπιτι αλλα τα σιχαινομαι όλα. Πως θα οδηγησω μεχρι τον γιατρο δεν ξερω. 

@Rafaelatarzan το έπαιρνα στον γιο μου αυτό το σιρόπι. Η αλήθεια είναι ότι με βοηθούσε λίγο αλλά για καμία ωρίτσα.

βρε μπουμπου κατι ομως πρεπει να φας... και για σενα και για το σπορακι σου αλλα καο για το νινακι που θηλάζεις! κανε ενα κουραγιο και τρωγε.. 

5 ώρες πρίν, winspert είπε:

Ακομα δεν μου εχει πει κατι. Τον ρωτησα για καποιο χαπι που επαιρνα για την προλακτίνη κ μου ειπε οτι μετα τον πρώτο υπερηχο θα τα κοψουμε ολα... Δεν ξερω τι εννοούσε. Μπορεί  να μην ακουσα κ εγω καλα... Θα τον ενημερώσω μου ειπε οταν κανω τον υπερηχο την αλλη εβδομαδα κ τοτε θα μου πει... Ο, τι πρεπει κ ειναι καλο για τα μωρακια μας θα τα κανουμε... Εσυ ειχες θεμα με θρομβοφιλια ή κλασικα προληπτικα λογω μεθοδου... Οταν μεγαλωσει το μωρακι παντως φυσικα σε θα τις κάνουμε μπροστα στξν κοιλια αλλα πισω ειχα δει ενα βιντεακι λιγο πανω απο τον ποπο... 

εγω εκανα ενεσεις ως τελος και τωρα ως τελος θα τις κάνω και τις εκανα κανονικα στην κοιλια... δεν επηρεαζουν καθόλου το εμβρυο... 

5 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Μην μιλάτε για φαΐ αλλο....τρέχουν τα σάλια μ...χαχαχαχα περιμενω το παστίτσιο μ λεμε...χαχαχαχα εμενα από φαγητά δεν μ έκοψε τίποτα....Μόνο έξω σαλάτες να μην τρωω...Από γλυκα να φαω μ είπε τωρα είναι αρχή...κ από αναψυκτικά ναι να πιω ...Όχι όλη μέρα αλλα να πιω...κοκα κόλα όμως όχι....Μόνο με στέβια μ είπε...κ αυτή παίρνω....δοκιμάστε την κοριτσια είναι τέλεια σας λεω...Από καφε μπορω να πιω έναν κανονικό κ 2 Ντεκαφ αμα θελω ..Ότι προτιμώ...Είναι γενικά ποκυ ελαστικος στο φαΐ...κ άλλο που δεν θέλω εγω 

.χαχαχαχαχα σε αλλα είναι αυστηρός...Αλλά δεν πειράζει.αρκει που τρωω....έκανα κ τις πρώτες μ εξετάσεις κ είναι ολες τέλειες...εσείς κάνατε η οχι ακομα????

εγω περιμενω να ακουσω καρδουλα κ μετα θα κανω και τον προγεννητικο έλεγχο :)

5 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

6 ωρες για να δω το σπορακι μου!! Ελπίζω να είναι όλα καλά... που και που νιώθω κάτι έντονες κράμπες και φοβάμαι.

Βρει σταματήστε να μιλάτε για φαγητό λυπηθειτε με..Ψάχνω να βρω κάτι που θα μπορούσα να φάω έστω λιγο και δεν βρίσκω τίποτα. Όλα με αηδιαζουν. Νιώθω πως αν θα φάω κάτι θα κάνω εμετό. Αν έμενε κάποια κοντά μου θα της έστελνε και γλυκαρες που έχω στο ψυγείο από το τραπέζι που κάναμε. Εχω : γαλακτομπούρεκο  απο κοσμικόν έχω κάτι αλλά σε μπολακια με διάφορες γεύσεις από το καλύτερο του παλαιού Φαλήρου και κάτι μικρά τσιζ κέικ με διάφορες γεύσεις... α ρε σπορακι τι μου κάνεις.... τίποτα δεν θέλω να φάω...

αχ στειλε τπτ και προς τα ομορφα Δωδεκάνησα! 

3 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσια θέμα συζήτησης (όχι και πολύ υποθετικό). Τι θα κάνατε αν είχατε τοξικό περιβάλλον γύρω σας και δυστυχώς σας επηρέαζε αυτό με αποτέλεσμα να στρεσαρεστε και τώρα στην εγκυμοσύνη; Ήταν ένας από τους λόγους που είδα αίμα τις προάλλες και τώρα πάλι έχω πονους να φταίει αυτό.... :(

 

3 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Έμαθε σήμερα για την εγκυμοσύνη. Ένα θα σου πω. Την προηγούμενη φορά που ήμουν έγκυος τον τελευταίο μήνα μου είπε όταν πας να γεννήσεις να μας το πείτε της έλεγα εγώ ναι εννοείται το ξανά έλεγε αυτή της έλεγα να αυτά δεν είναι κρυφά και επέμενε αυτή μέχρι που στο τελος μου πεταξε την ολοκληρωμένη της σκέψη.

Άμα πας να γεννήσεις να μας το πείτε πού άμα πάθεις κάτι μέσα στο μαιευτήριο ου μοι γένοιτο να μην είναι ο άλλος (ο άντρας μου) απ' έξω μόνος του.

Έκλαιγα και ακόμη κλαίω όταν το θυμάμαι. Και μου τα λέει όταν είμαι μόνη.... Να μην έχω μάρτυρες ή κάποιον να δει τι χαρακτήρας είναι.

πωπω σκυλα! τι τραβας κορίτσι μου; αφου ο αντρας σου δεν παιρνει μερος κανε εσυ κατι; απλα μενει απεναντι η ερχεται κ καθημερινα σπιτι; α καλα θα την ειχα σκοτωσει... 

πρίν από 17 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

τικα  τικα τα ...τικα τικα τα ...Πώς χτυπάει  η καρδούλα μ για σένα....τικα τικα τα....κ όλα είναι μια χαρα απ οτι καταλάβατε κ σεις...ο πιο μαγικός ήσυχος ever. 9  χρόνια τον περιμενα...κ νια ηρθε για να τον ακούσω....χαρα κλάμα γελια ολα μαζι ....Είμαστε 6 ολόκληρα χιλιοστά...αμε αμε...γιγαντοθηκαμε ....μεγαλώσαμε χτυπάμε κ μεις ...Είμαι δω μανουλα μ λέει..εδώ...με ακούς....κ δω θα μείνω μ είπε....κ εγώ το χάιδεψα κ το πίστεψα.ακου πως κανω μ είπε....Για σένα ολα μ λέει...τακα τικα τακα τακα....Δεν μπορώ να σας περιγράψω αλλιως αθτα που νιώθω....νομίζω με καταλαβαίνεται..η ειδη μανουλες εδω μεσα....ραντεβου για Αυχενική μας έδωσε 15 Μάρτη κ ΠΗΤ  τελη Σεπτέμβρη...Είμαι....

καλη μουυυυ ποσο χαιρομαι!!! ο ηχος της ευτυχιας!!! ετσι τον εχω ονομασει αυτο τον ηχο! καλε ειχες κ εσυ γιατρο σημερα; 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

τικα  τικα τα ...τικα τικα τα ...Πώς χτυπάει  η καρδούλα μ για σένα....τικα τικα τα....κ όλα είναι μια χαρα απ οτι καταλάβατε κ σεις...ο πιο μαγικός ήσυχος ever. 9  χρόνια τον περιμενα...κ νια ηρθε για να τον ακούσω....χαρα κλάμα γελια ολα μαζι ....Είμαστε 6 ολόκληρα χιλιοστά...αμε αμε...γιγαντοθηκαμε ....μεγαλώσαμε χτυπάμε κ μεις ...Είμαι δω μανουλα μ λέει..εδώ...με ακούς....κ δω θα μείνω μ είπε....κ εγώ το χάιδεψα κ το πίστεψα.ακου πως κανω μ είπε....Για σένα ολα μ λέει...τακα τικα τακα τακα....Δεν μπορώ να σας περιγράψω αλλιως αθτα που νιώθω....νομίζω με καταλαβαίνεται..η ειδη μανουλες εδω μεσα....ραντεβου για Αυχενική μας έδωσε 15 Μάρτη κ ΠΗΤ  τελη Σεπτέμβρη...Είμαι....

Κοριτσάκι μου γλυκο, τι υπεροχα... Αχ αυτος ο ηχος... Ειναι μαγικος... Για ολες τις μανουλες... Αλλα σε καταλαβαινω απολυτα γιατι ολες εμεις που δυσκολευομαστε δινουμε σκληρο αγωνα, για μερες, μηνες, χρονια... Κ στο τελος ερχεται αυτος ο ηχος να τα σβησει ολα... Καλη μου φιλη... Το περιεγραψες υπεροχα.... Χαιρομαι τοσι πολυ για σενα... Ευχομαι απο δω κ περα να κλαις μονο απο χαρα.... Κ να ακολουθησουμε κ οι υπόλοιπες κ να το νιωσουμε αυτο.... Ποσο τελεια.... Ονειρεψου ελευθερα τωρα... Μπορεις να χαρεις απεριόριστα.... Σε φιλω... :wub:

  • Μου αρέσει 3

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

τικα  τικα τα ...τικα τικα τα ...Πώς χτυπάει  η καρδούλα μ για σένα....τικα τικα τα....κ όλα είναι μια χαρα απ οτι καταλάβατε κ σεις...ο πιο μαγικός ήσυχος ever. 9  χρόνια τον περιμενα...κ νια ηρθε για να τον ακούσω....χαρα κλάμα γελια ολα μαζι ....Είμαστε 6 ολόκληρα χιλιοστά...αμε αμε...γιγαντοθηκαμε ....μεγαλώσαμε χτυπάμε κ μεις ...Είμαι δω μανουλα μ λέει..εδώ...με ακούς....κ δω θα μείνω μ είπε....κ εγώ το χάιδεψα κ το πίστεψα.ακου πως κανω μ είπε....Για σένα ολα μ λέει...τακα τικα τακα τακα....Δεν μπορώ να σας περιγράψω αλλιως αθτα που νιώθω....νομίζω με καταλαβαίνεται..η ειδη μανουλες εδω μεσα....ραντεβου για Αυχενική μας έδωσε 15 Μάρτη κ ΠΗΤ  τελη Σεπτέμβρη...Είμαι....

Κορίτσι μουυυυυυ, τι καλαααα! Μπράβο. Πιο ωραία δάκρυα από αυτά της ευτυχίας δεν υπάρχουν. Όλα τέλεια θα σου πάνε. Ένας ήχος, όλα τα συναισθήματα του κόσμου ❤❤


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 25 λεπτά , marioula1234 είπε:

και εγω πρέπει να πάρω ρουχακια εγκυμοσυνης :)

και εγω εχω κανει κοιλιτσα... εγω ενω ειμαι αδυνατη κάνω πολυ μεγαλη κοιλια στις εγκυμοσυνες μου :)

καλη μου καλα ειμαι αν και νιωθω πολυ εντονα κάθε μερα απογευματινες ωρες κ βραδακι ότι θα αδιαθετησω... τι στο καλο; 

βρε μπουμπου κατι ομως πρεπει να φας... και για σενα και για το σπορακι σου αλλα καο για το νινακι που θηλάζεις! κανε ενα κουραγιο και τρωγε.. 

εγω εκανα ενεσεις ως τελος και τωρα ως τελος θα τις κάνω και τις εκανα κανονικα στην κοιλια... δεν επηρεαζουν καθόλου το εμβρυο... 

εγω περιμενω να ακουσω καρδουλα κ μετα θα κανω και τον προγεννητικο έλεγχο :)

αχ στειλε τπτ και προς τα ομορφα Δωδεκάνησα! 

 

πωπω σκυλα! τι τραβας κορίτσι μου; αφου ο αντρας σου δεν παιρνει μερος κανε εσυ κατι; απλα μενει απεναντι η ερχεται κ καθημερινα σπιτι; α καλα θα την ειχα σκοτωσει... 

καλη μουυυυ ποσο χαιρομαι!!! ο ηχος της ευτυχιας!!! ετσι τον εχω ονομασει αυτο τον ηχο! καλε ειχες κ εσυ γιατρο σημερα; 

Ναι ναι εγώ....σε ευχαριστωωωωωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα κοριτσιααααααααα μ.....κ γω σταμάτησα να φοράω τζιν....κλαψ καλψ...τα αγαπημένα παντελονακια....πανεεεεε....Κάθε μέρα ανοίγω την ντουλάπα μ κ τους λεω...τ χρόνου εσεις τωρα τ χρόνου....κ τα χαϊδεύω....χαχαχαχα το χω χάσει το ξερω....ξεκίνησα κ φοράω κολλαν κ φόρμες που δεν με πιέζουν...

@Giotitsa @winspert @Dimitr@17 πως εισαι αγαπη μ....αχ τι καλή κοιλιτσα θα έχεις παναγια μ....φιλιά στην μεσα κόρη κ στην εξω μαμα...να προσέχεις.

@Mamacita Alina ολο εξαφανίζεται??? χαχαχα καλα κανεις πως εισαι???

@Jennak83 πως εισαι σημερα καρδια μ???

@Farmakotriftena Τετάρτη σ λεω αχαχχαχα ...

@elpida20 που είσαι μικρομανα μας.???? Είσαι καλά η έπεσες με τα μούτρα μες το ταψιβαπο τις πίτσες σ???? χι χι

@gogouli_ καλημερααααα...Πώς είσαι εσύ???? 

@marioula1234 κοριτσαρα μ πως είσαι???? το σποριδι μας???? 

οποια ξεχασα να μ πει..

ΜΟΥ ΈΚΑΝΕ ΠΡΌΤΑΣΗ ΓΆΜΟΥ ΚΑΛΈ 

  • Μου αρέσει 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , winspert είπε:

Κοριτσάκι μου γλυκο, τι υπεροχα... Αχ αυτος ο ηχος... Ειναι μαγικος... Για ολες τις μανουλες... Αλλα σε καταλαβαινω απολυτα γιατι ολες εμεις που δυσκολευομαστε δινουμε σκληρο αγωνα, για μερες, μηνες, χρονια... Κ στο τελος ερχεται αυτος ο ηχος να τα σβησει ολα... Καλη μου φιλη... Το περιεγραψες υπεροχα.... Χαιρομαι τοσι πολυ για σενα... Ευχομαι απο δω κ περα να κλαις μονο απο χαρα.... Κ να ακολουθησουμε κ οι υπόλοιπες κ να το νιωσουμε αυτο.... Ποσο τελεια.... Ονειρεψου ελευθερα τωρα... Μπορεις να χαρεις απεριόριστα.... Σε φιλω... :wub:

Όλες θα το νιώσετε...Όλες μαζι ειμαστε εδω μεσα με καμία βδομάδα διαφορα...Ναι θα ονειρευτώ φιλη μ ...το θέλω το χρειάζομαι το εχω ανάγκη...9 χρονια μαύρα....Ε όχι αλλο....Τώρα μπορώ να δω μπροστά κ μονο μπροστα ...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Όλες θα το νιώσετε...Όλες μαζι ειμαστε εδω μεσα με καμία βδομάδα διαφορα...Ναι θα ονειρευτώ φιλη μ ...το θέλω το χρειάζομαι το εχω ανάγκη...9 χρονια μαύρα....Ε όχι αλλο....Τώρα μπορώ να δω μπροστά κ μονο μπροστα ...

:wub::wub::wub:

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , gogouli_ είπε:

Κορίτσι μουυυυυυ, τι καλαααα! Μπράβο. Πιο ωραία δάκρυα από αυτά της ευτυχίας δεν υπάρχουν. Όλα τέλεια θα σου πάνε. Ένας ήχος, όλα τα συναισθήματα του κόσμου ❤❤

ευχαριστωωωωωωω... έρχεται η σειρά σας.

πρίν από 6 λεπτά , elpida20 είπε:

ΜΟΥ ΈΚΑΝΕ ΠΡΌΤΑΣΗ ΓΆΜΟΥ ΚΑΛΈ 

τιιιιιιιι......παντρεύεσαι μικρό μ....αχ τι όμορφα 

..μπράβο σ μανουλα γλυκια.

πρίν από 5 λεπτά , winspert είπε:

:wub::wub::wub:

❤❤❤❤

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Rafaelatarzan είπε:

τικα  τικα τα ...τικα τικα τα ...Πώς χτυπάει  η καρδούλα μ για σένα....τικα τικα τα....κ όλα είναι μια χαρα απ οτι καταλάβατε κ σεις...ο πιο μαγικός ήσυχος ever. 9  χρόνια τον περιμενα...κ νια ηρθε για να τον ακούσω....χαρα κλάμα γελια ολα μαζι ....Είμαστε 6 ολόκληρα χιλιοστά...αμε αμε...γιγαντοθηκαμε ....μεγαλώσαμε χτυπάμε κ μεις ...Είμαι δω μανουλα μ λέει..εδώ...με ακούς....κ δω θα μείνω μ είπε....κ εγώ το χάιδεψα κ το πίστεψα.ακου πως κανω μ είπε....Για σένα ολα μ λέει...τακα τικα τακα τακα....Δεν μπορώ να σας περιγράψω αλλιως αθτα που νιώθω....νομίζω με καταλαβαίνεται..η ειδη μανουλες εδω μεσα....ραντεβου για Αυχενική μας έδωσε 15 Μάρτη κ ΠΗΤ  τελη Σεπτέμβρη...Είμαι....

Όσο χιουμοριστικά μας τα λες κάποιες φορές και κλαίμε από τα γέλια τόσο εύκολα μας κάνεις να κλαίμε από συγκίνηση. Κάνε όνειρα γιατί ναι, το σποράκι σου ήρθε για να μείνει και σε λίγους μήνες θα κάνετε αγκαλιές και θα ακούσεις κι άλλο υπέροχο ήχο. Το καλαμαράκια αυτό το υπέροχο.

 

πρίν από 38 λεπτά , marioula1234 είπε:

και εγω πρέπει να πάρω ρουχακια εγκυμοσυνης :)

και εγω εχω κανει κοιλιτσα... εγω ενω ειμαι αδυνατη κάνω πολυ μεγαλη κοιλια στις εγκυμοσυνες μου :)

καλη μου καλα ειμαι αν και νιωθω πολυ εντονα κάθε μερα απογευματινες ωρες κ βραδακι ότι θα αδιαθετησω... τι στο καλο; 

βρε μπουμπου κατι ομως πρεπει να φας... και για σενα και για το σπορακι σου αλλα καο για το νινακι που θηλάζεις! κανε ενα κουραγιο και τρωγε.. 

εγω εκανα ενεσεις ως τελος και τωρα ως τελος θα τις κάνω και τις εκανα κανονικα στην κοιλια... δεν επηρεαζουν καθόλου το εμβρυο... 

εγω περιμενω να ακουσω καρδουλα κ μετα θα κανω και τον προγεννητικο έλεγχο :)

αχ στειλε τπτ και προς τα ομορφα Δωδεκάνησα! 

 

πωπω σκυλα! τι τραβας κορίτσι μου; αφου ο αντρας σου δεν παιρνει μερος κανε εσυ κατι; απλα μενει απεναντι η ερχεται κ καθημερινα σπιτι; α καλα θα την ειχα σκοτωσει... 

καλη μουυυυ ποσο χαιρομαι!!! ο ηχος της ευτυχιας!!! ετσι τον εχω ονομασει αυτο τον ηχο! καλε ειχες κ εσυ γιατρο σημερα; 

Μαριουλα μου υπάρχουν φορές που έρχεται και 2 και 3 τη μέρα. Αν ήταν όμως άνθρωπος δε θα με ένοιαζε. Μένουμε απέναντι στην ίδια πολυκατοικία. Ισόγειο. Ουσιαστικά είμαστε μια πόρτα.

πρίν από 12 λεπτά , elpida20 είπε:

ΜΟΥ ΈΚΑΝΕ ΠΡΌΤΑΣΗ ΓΆΜΟΥ ΚΑΛΈ 

Αμάν για πες!!!!

Επεξεργάστηκαν by Mamacita Alina
Εντάξει κοριτσια το κινητό πεινάει και αυτό. ΤΟ ΚΑΛΑΜΑΡΆΚΙΑ σοβαρά τώρα; Χαχαχα το κλαματακι του εννοούσα ντε

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Mamacita Alina είπε:

Όσο χιουμοριστικά μας τα λες κάποιες φορές και κλαίμε από τα γέλια τόσο εύκολα μας κάνεις να κλαίμε από συγκίνηση. Κάνε όνειρα γιατί ναι, το σποράκι σου ήρθε για να μείνει και σε λίγους μήνες θα κάνετε αγκαλιές και θα ακούσεις κι άλλο υπέροχο ήχο. Το καλαμαράκια αυτό το υπέροχο.

 

Μαριουλα μου υπάρχουν φορές που έρχεται και 2 και 3 τη μέρα. Αν ήταν όμως άνθρωπος δε θα με ένοιαζε. Μένουμε απέναντι στην ίδια πολυκατοικία. Ισόγειο. Ουσιαστικά είμαστε μια πόρτα.

Αμάν για πες!!!!

Ευχαριστώ μανουλα γλυκια για τα λογια σ...περιέγραψα ακριβώς όσο μπορούσα αθτα που ένιωθα...κ ναι ερχεταιιιιι η σαςςςςςςς...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , elpida20 είπε:

ΜΟΥ ΈΚΑΝΕ ΠΡΌΤΑΣΗ ΓΆΜΟΥ ΚΑΛΈ 

Κοριτσι μου γλυκο.... Εχω χασει επεισοδια φαίνεται.... Δε γνωριζα οτι δεν εισαι παντρεμενο.... Η ωρα η καλη κουκλα μου κ με το καλο το μωρακι  σας... Τελεια... :wub:


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rafaelatarzan είπε:

τικα  τικα τα ...τικα τικα τα ...Πώς χτυπάει  η καρδούλα μ για σένα....τικα τικα τα....κ όλα είναι μια χαρα απ οτι καταλάβατε κ σεις...ο πιο μαγικός ήσυχος ever. 9  χρόνια τον περιμενα...κ νια ηρθε για να τον ακούσω....χαρα κλάμα γελια ολα μαζι ....Είμαστε 6 ολόκληρα χιλιοστά...αμε αμε...γιγαντοθηκαμε ....μεγαλώσαμε χτυπάμε κ μεις ...Είμαι δω μανουλα μ λέει..εδώ...με ακούς....κ δω θα μείνω μ είπε....κ εγώ το χάιδεψα κ το πίστεψα.ακου πως κανω μ είπε....Για σένα ολα μ λέει...τακα τικα τακα τακα....Δεν μπορώ να σας περιγράψω αλλιως αθτα που νιώθω....νομίζω με καταλαβαίνεται..η ειδη μανουλες εδω μεσα....ραντεβου για Αυχενική μας έδωσε 15 Μάρτη κ ΠΗΤ  τελη Σεπτέμβρη...Είμαι....

Μπραβο κοριτσακι μου,ποσο με συγκινησες! Ευχομαι να εισαι παντα ετσι τοσο ευτυχισμενη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...