Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Eleni Tz είπε:

Καλώς σας βρήκα! Χρονών εννοείς ή εβδομάδων; :) Απαντάω και στα 2 λοιπόν! 32 χρονών και 5 εβδομάδων.

Καλό καλο....εβδομάδων εννοούσα...χαχαχαχα αλλά δεν πειράζει να μάθουμε κ την ηλικία σ.. 37 εγω 

2 ώρες πρίν, winspert είπε:

Ξερεις τι γίνεται φιλη μου. Κ εγω αυτη με τη στεβια επαιρνα μεχρι που μου ειπαν κ διαβασα ενα αρθρο οτι σε καποιο μερος κ δε θυμαμαι ποτε, παλια, το φυτο στεβια το χρησιμοποιουσαν για αντισυλληψη. Κ την εκοψα. Λεω απο τη μια προσπαθω για παιδι κ απο την αλλη παιρνω "αντισυλληπτικα". Δεν ξερω αν ισχυει κ σιγουρα τωρα ειμαστε ηδη σε ενδιαφερουσα οποτε ειναι αλλιως... 

Ρε συ οταν μεγαλωνει το μωρο κ αρχιζουν να φαινονται στην κοιλια το κεφαλακι, ή ο ποπος ή τα χερακια κ ειναι τοσο τσιτα η κοιλια φανταζομαι οτι ειναι επιφοβο να τρυπηθει κ το μωρο... Δεν ξερω... Εγω θα ρωτησω κ στην πορεια θα τις κανω πιο πισω νομιζω. Φαντάζομαι θα μου πει κ ο γιατρος... Εχει ρωτησει η ξαδερφη σου; 

Ναι έχει ρωτήσει κ τις είπε ότι το βελονάκι αυτο δεν φτάνει ούτε κατά διάνοια μεσα στο μπεμπέ..οπότε συνεχίζει στην κοιλιά....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 16 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Κοριτσια πλέον δεν της καλομιλαω και απαντάω άμα υποθει κάτι βαρύ. Αλλά εκείνη τη στιγμή σαστισα. Μου το είπε και βουρκωμενη γιατί η νυφη της κουμπαράς της τάχα μου είχε επιπλοκή οπότε και καλά για αυτό μου το είπε. Περιττό να σας πω ότι ναι έπαθα επιπλοκη και έκλαιγε απ' έξω μόνο όταν την έβλεπε ο κόσμος (αυτό μου το είπε ο άντρας μου). Σώθηκα από θαύμα. Είναι τόσο γελαστή και καλοσυνάτη που μια φορά που ένιωσα άνετα και το μοιράστηκα με μια φίλη με είπε υπερβολική!!!!

Μη σας μαυρίσω άλλο την ημέρα. Θα δω τη θα κάνω. Απλά σήμερα απογοητευτικα για άλλη μια φορά από τον άντρα μου που δε πήρε θέση. Τα λέει τόσο ήρεμα αυτά που λέει που δεν μπορεί να της αντιπαρατεθεί. Απλά και ήρεμα χωρίς καυγάδες. Και σήμερα για άλλη μια φορά το ίδιο σκηνικό. Εξού και έκανα ένα ξέσπασμα γιατί έχω αρχίσει και νιώθω μόνη.

Καλα εκανες κοπελα μου. Γι αυτο ειμαστε εδω. Παρε βαθιες ανασες κ χεστους οσο μπορεις τους αλλους... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Να λες ευτυχώς που είναι στη δουλειά σου. Φαντάζεσαι να ήταν κοντινός συγγενής που να μένατε κοντά; Πίστεψε με υπάρχουν πολύ χειρότερα. Αστή να λέει. Η ζήλεια θα τη φάει. Ελεος.

Ούτε εγώ μπορώ να μένω ήρεμη πλέον ενώ βλέπω ότι υπάρχει κακή πρόθεση στα λεγόμενα και τις πράξεις τους.

Εγώ θα τον είχα στείλει στο διάολο.οπως κ το χω κάνει κιολας. ...Μην πω κάτι άλλο γιατι θα με διαγράψουν από το φορουμ κ μετα αντε να βρείτε αλλη τρελη...αχαχαχαχαχα...

πρίν από 40 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Ούτε εγώ τα καταφέρνω. Όπως προφανώς φαίνεται μιλάμε για τη μαμά του.... Άντε να βγάλω ακρη. Το τραγικό είναι ότι σε όλους φαίνεται Αγία γυναίκα. Γελαστή, γλυκιά. Δεν είναι από αυτές που βλέπεις ότι δε σε θέλουν και φυλαγεσαι. Σου χαμογελάει και πλαγίως σου κάνει τη ζωή πατίνι...

Συγνώμη τώρα για όλο αυτό... Αλλά μόλις έγινε πάλι ένα σκηνικό και συγχιστηκα. Ήθελα κάπου να τα πω. Πέραν από τη μαμά μου και τη κολλητή μου δεν ξέρει κανείς κάτι.

σ απαντησα πιο πριν που τον έστειλα τον τοξικό.κβεπειδη καταλαβα οτι εννοούσες την μαμά τ μάντεψε για πιον έλεγα εγώ...χα χα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Εγώ θα τον είχα στείλει στο διάολο.οπως κ το χω κάνει κιολας. ...Μην πω κάτι άλλο γιατι θα με διαγράψουν από το φορουμ κ μετα αντε να βρείτε αλλη τρελη...αχαχαχαχαχα...

σ απαντησα πιο πριν που τον έστειλα τον τοξικό.κβεπειδη καταλαβα οτι εννοούσες την μαμά τ μάντεψε για πιον έλεγα εγώ...χα χα

Κι εσύ πεθεροπληκτη μάνα μου;


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κι εσύ πεθεροπληκτη μάνα μου;

εδω κ 14 χρόνια....χαχαχαχα καλό ε??? αλλα δεν χαρίζω στο είπα....Δεν είσαι μόνη σ μην σκας....Έχει να πατήσει σπίτι μας 10 ολόκληρα χρόνια...Πώς τα κατάφερα θα μ πεις ε???? με το στόμα μ κ τις αλήθειες...Ότι έχω να πω τι λεω...κ ας είναι ότι θέλει.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 31 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Κοριτσια πλέον δεν της καλομιλαω και απαντάω άμα υποθει κάτι βαρύ. Αλλά εκείνη τη στιγμή σαστισα. Μου το είπε και βουρκωμενη γιατί η νυφη της κουμπαράς της τάχα μου είχε επιπλοκή οπότε και καλά για αυτό μου το είπε. Περιττό να σας πω ότι ναι έπαθα επιπλοκη και έκλαιγε απ' έξω μόνο όταν την έβλεπε ο κόσμος (αυτό μου το είπε ο άντρας μου). Σώθηκα από θαύμα. Είναι τόσο γελαστή και καλοσυνάτη που μια φορά που ένιωσα άνετα και το μοιράστηκα με μια φίλη με είπε υπερβολική!!!!

Μη σας μαυρίσω άλλο την ημέρα. Θα δω τη θα κάνω. Απλά σήμερα απογοητευτικα για άλλη μια φορά από τον άντρα μου που δε πήρε θέση. Τα λέει τόσο ήρεμα αυτά που λέει που δεν μπορεί να της αντιπαρατεθεί. Απλά και ήρεμα χωρίς καυγάδες. Και σήμερα για άλλη μια φορά το ίδιο σκηνικό. Εξού και έκανα ένα ξέσπασμα γιατί έχω αρχίσει και νιώθω μόνη.

Κορίτσι μου άκου, επειδή τυχαίνει να σε καταλαβαίνω απόλυτα. Φρόντισε να κρατήσεις τις αποστάσεις σου. Όταν κάτι είναι τοξικό το βγάζουμε από τη ζωή μας. Εσύ δεν έχεις να χάσεις τίποτα, ενώ αυτή με τη συμπεριφορά της πολλά. Πολλές φορές εμείς φταίμε που αφήνουμε να μας επηρεάζουν. Πρέπει να ορθωσεις ένα τείχος. Μέσα σου κυρίως. Να μην την αφήσεις να σε επηρεάσει ξανά. Ξέρω πως είναι ένας άνθρωπος να είναι καλός με όλον τον κόσμο αλλά τελικά όλο αυτό να είναι μόνο επιφανειακό. Δεν είναι τυχαίο που οι αρχαίοι μας έλεγαν άλλο το φαίνεσθαι και άλλο το είναι. Κούκλα μου όμορφη, πάνω από όλα εσυ και η οικογένεια σου. Κάνε μια εποικοδομητική συζήτηση με τον άντρα σου και ακολουθήστε κοινή γραμμή. Στην τελική με τον τρόπο σου απαίτησε το! Σου εύχομαι τα καλύτερα. Επίσης να θυμάσαι ότι για τέτοιους ανθρώπους η αδιαφορία είναι μεγάλο όπλο!

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

@winspert κοριτσια θα ρωτησω εγω την αιματολογο για αυτο με τις ενεσεις διοτι εγω θα τις κανω μεχρι τελους της εγκυμοσυνης μου αν και νομιζω κοριτσια το μωρο ειναι μεσα στο σακο καλεεε δεν μπαινει μεχρι εκει η βελονα δεν κανουμε αμνιοπαρακεντιση αχχααχχαχχαχχαχα οταν κλωτσαει η απλωνεται ειναι μεσα στον σακο κοριτσια μην ξεχναμε τον σακο προσταυτευεται εκει μεσα @Dimitr@17  εσυ κανεις ακομα ενεσεις ετσι δεν ειναι ρε κοριτσαρα ετσι νομιζω για πες που τις κανεις ;;;

Ναι κάνω ενέσεις ακόμα κ μέχρι να γεννήσω θα κάνω για μετά δεν μου έχει πει ακόμα.. Δεν επηρεάζει φυσικά το μωρό είναι πολύ κοντε οι βελόνες.. Τόσα στρώματα δέρμα έχουμε.. Τις κάνω μια αριστερά μια δεξιά από τον αφαλό σε λίγη απόσταση από αυτόν.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι κάνω ενέσεις ακόμα κ μέχρι να γεννήσω θα κάνω για μετά δεν μου έχει πει ακόμα.. Δεν επηρεάζει φυσικά το μωρό είναι πολύ κοντε οι βελόνες.. Τόσα στρώματα δέρμα έχουμε.. Τις κάνω μια αριστερά μια δεξιά από τον αφαλό σε λίγη απόσταση από αυτόν.. 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση κοπέλα μου... Κ εγω ετσι τις κανω εναλλαξ προς το παρον... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ βρε κορίτσια για την υποστήριξη!!! Να είστε καλά. Τελικά είμαστε κι άλλες. Ραφαελα μου σε θαυμάζω να ξέρεις χιχι. Γωγούλι μου πίστεψέ με του έχω κάνει άπειρες συζητήσεις και αυτός σε εμένα. Υποτίθεται συμφωνούμε απόλυτα. Αλλά έμπρακτα εγώ μόνο μιλάω και αντιπαρατίθεμαι. Αυτός όχι. Και μετά το τείχος είναι αδυναμο γιατί έτσι που δε της λέει κάτι να καταλάβει ότι είναι συμφωνος πάντα θα συνεχίζει να κάνει.

Αχ... Κάτι θα κάνω. Προς το παρόν ξάπλωσα γιατί είχα έντονα πονακια παλι....

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια 2 ώρες για να πάω στον γιατρό. Σας το ειπα;;; Δεν θα πω πάλι ότι μου φαίνεται αιώνας. Αλλά θέλω να κλάψω... αναγκαστικά θα πάω μόνη μου χωρίς τον άντρα μου. Ελπίζω να είναι όλα καλά με το μωρο μου... 

Ps τις άλλες φορές πηγαίναμε στο τελευταίο ραντεβού πάντα και καταλήγαμε να φεύγουμε από το ιατρείο 10 και 11 το βράδυ. Και τώρα λόγω του μωρού δε γίνεται αυτό. Οπότε θα πηγαίνω μόνη μου... 

Επίσης κατάφερα να φάω μισό μαφινς που έφτιαξα του μπέμπη. Βέβαια το στομάχι μου ακόμα χαλί μαύρο είναι. Πφφφφφφφ


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια 2 ώρες για να πάω στον γιατρό. Σας το ειπα;;; Δεν θα πω πάλι ότι μου φαίνεται αιώνας. Αλλά θέλω να κλάψω... αναγκαστικά θα πάω μόνη μου χωρίς τον άντρα μου. Ελπίζω να είναι όλα καλά με το μωρο μου... 

Ps τις άλλες φορές πηγαίναμε στο τελευταίο ραντεβού πάντα και καταλήγαμε να φεύγουμε από το ιατρείο 10 και 11 το βράδυ. Και τώρα λόγω του μωρού δε γίνεται αυτό. Οπότε θα πηγαίνω μόνη μου... 

Επίσης κατάφερα να φάω μισό μαφινς που έφτιαξα του μπέμπη. Βέβαια το στομάχι μου ακόμα χαλί μαύρο είναι. Πφφφφφφφ

Γλυκουλα μου για αυτό Στεναχωριεσαι εσύ έλα να σε πάρω μια αγκαλιά @Farmakotriftena εμένα ο άνδρας μου δυστηχως επειδή είναι υπεύθυνος στην δουλεια τπυ δύσκολα έρχεται μαζί μου στον γιατρό αν και του Εχω πει οτι μονη δεν πάω με τιποτα στην αυχενική την οποία όταν έρθει με το καλό θα κλασω μέντες και την Β επιπέδου Εχω κακές αναμνήσεις εγώ αχ δεν πειράζει ο Θεός είναι μεγάλος θα το λέω μέχρι να με βαρεθητε

  • Μου αρέσει 3

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια 2 ώρες για να πάω στον γιατρό. Σας το ειπα;;; Δεν θα πω πάλι ότι μου φαίνεται αιώνας. Αλλά θέλω να κλάψω... αναγκαστικά θα πάω μόνη μου χωρίς τον άντρα μου. Ελπίζω να είναι όλα καλά με το μωρο μου... 

Ps τις άλλες φορές πηγαίναμε στο τελευταίο ραντεβού πάντα και καταλήγαμε να φεύγουμε από το ιατρείο 10 και 11 το βράδυ. Και τώρα λόγω του μωρού δε γίνεται αυτό. Οπότε θα πηγαίνω μόνη μου... 

Επίσης κατάφερα να φάω μισό μαφινς που έφτιαξα του μπέμπη. Βέβαια το στομάχι μου ακόμα χαλί μαύρο είναι. Πφφφφφφφ

Καλα νεα ευχομαι κοριτσακι μου... Εγω κατα τη 1 εφτιαξα με πολλη ορεξη να φαω μια μακαρονάδα κ τελικα εφαγα 3 πιρουνιες κ τ άφησα... 

Κ εγω ενδέχεται να πηγαινω μονη γιατί ο αντρας μου εχει παει σε καινούργια δουλειά κ δεν είναι ευκολο να φευγει οποτε βολευεται ο γιατρος... Μην στενοχωριεσαι. Τραβα βιντεακι την οθονη κ οτι ακουγεται κ θα το δει κ ο αντρας σου μετα!!! 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια 2 ώρες για να πάω στον γιατρό. Σας το ειπα;;; Δεν θα πω πάλι ότι μου φαίνεται αιώνας. Αλλά θέλω να κλάψω... αναγκαστικά θα πάω μόνη μου χωρίς τον άντρα μου. Ελπίζω να είναι όλα καλά με το μωρο μου... 

Ps τις άλλες φορές πηγαίναμε στο τελευταίο ραντεβού πάντα και καταλήγαμε να φεύγουμε από το ιατρείο 10 και 11 το βράδυ. Και τώρα λόγω του μωρού δε γίνεται αυτό. Οπότε θα πηγαίνω μόνη μου... 

Επίσης κατάφερα να φάω μισό μαφινς που έφτιαξα του μπέμπη. Βέβαια το στομάχι μου ακόμα χαλί μαύρο είναι. Πφφφφφφφ

Δεν ξέρω αν θα σε κανω να νιωσεις καλυτερα αλλά ο δικός μου στον πρωτο ήρθε μονο στο Papp-a και στο δευτεροοο.... Κατσε να θυμηθω... Αααααα ναι!!!! Σε κανέναν!!!! Να είναι όλα τέλεια κορίτσι μου μην στενοχωριεσαι για τιποτα!!!

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια 2 ώρες για να πάω στον γιατρό. Σας το ειπα;;; Δεν θα πω πάλι ότι μου φαίνεται αιώνας. Αλλά θέλω να κλάψω... αναγκαστικά θα πάω μόνη μου χωρίς τον άντρα μου. Ελπίζω να είναι όλα καλά με το μωρο μου... 

Ps τις άλλες φορές πηγαίναμε στο τελευταίο ραντεβού πάντα και καταλήγαμε να φεύγουμε από το ιατρείο 10 και 11 το βράδυ. Και τώρα λόγω του μωρού δε γίνεται αυτό. Οπότε θα πηγαίνω μόνη μου... 

Επίσης κατάφερα να φάω μισό μαφινς που έφτιαξα του μπέμπη. Βέβαια το στομάχι μου ακόμα χαλί μαύρο είναι. Πφφφφφφφ

Θα περιμενουμε να μας πεις τα ευχαριστα νεα! Και γω μου ισως παω την Παρασκευη γιατι εχω αγωνια και θα παω νωρις..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...