Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Βρε κορίτσια εσείς πότε κάνατε τον πρώτο σας υπέρηχο; Εμένα μου έκλεισε ο γιατρός ραντεβού στις 5 εβδομάδες και 3 μέρες και μου φαίνεται νωρίς.. Μήπως επειδή η 2η μου χοριακή στις 17 μέρες μετά την σύλληψη ήταν 1440;  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 12 λεπτά , travelM είπε:

Γεια σας και από εμένα κορίτσια, λογικά θα είμαι και εγώ στις μανουλες Οκτωβρίου! Μετά από  μερικές μέρες καθυστέρηση την Τρίτη είχα θετικό τεστ, χθες έκανα β χοριακη 1980 και η γιατρός μου είπε να κάνω επανάληψη την Παρασκευή. 
Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη με γερά μωράκια! :)

Κοπέλα μου καλως ηρθες κ καλη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη... Εμεις εδω τα λεμε, ανταλλασουμε αποψεις, λυνουμε αποριες... Ειμαστε μια παρεα... Κ εγω στην αρχη ειμαι οπως κ ολες μας... Θα τα λεμε... 

πρίν από 2 λεπτά , Eleni Tz είπε:

Βρε κορίτσια εσείς πότε κάνατε τον πρώτο σας υπέρηχο; Εμένα μου έκλεισε ο γιατρός ραντεβού στις 5 εβδομάδες και 3 μέρες και μου φαίνεται νωρίς.. Μήπως επειδή η 2η μου χοριακή στις 17 μέρες μετά την σύλληψη ήταν 1440;  

Εγω τον πρωτο υπερηχο τον εκανα στις 5 εβδομαδες κ 1 ημερα... Η χοριακη μου ειχε ανεβει κοντα στις 9000...Λεγαμε για διδυμα αλλα τελικα ειδαμε ενα σακο με ενα σπορακι μεσα. Καναμε υπερηχο κοιλιας κ φυσικα δεν ακουσαμε καρδια γιατι ηταν νωρις. Θα ξανακανω υπερηχο την αλλη εβδομάδα μου ειπε... Ολα καλα... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , winspert είπε:

Εγω τον πρωτο υπερηχο τον εκανα στις 5 εβδομαδες κ 1 ημερα... Η χοριακη μου ειχε ανεβει κοντα στις 9000...Λεγαμε για διδυμα αλλα τελικα ειδαμε ενα σακο με ενα σπορακι μεσα. Καναμε υπερηχο κοιλιας κ φυσικα δεν ακουσαμε καρδια γιατι ηταν νωρις. Θα ξανακανω υπερηχο την αλλη εβδομάδα μου ειπε... Ολα καλα... 

Αααα οπότε δεν είναι νωρίς! 9000 σε πόσες μέρες από την σύλληψη καλέ;;;; Πω πω εγώ νόμιζα ότι είχα πολύ καθώς η πρώτη μέτρηση ήταν 240 και η 2η 1440 με 3 μέρες διαφορά! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Eleni Tz είπε:

Βρε κορίτσια εσείς πότε κάνατε τον πρώτο σας υπέρηχο; Εμένα μου έκλεισε ο γιατρός ραντεβού στις 5 εβδομάδες και 3 μέρες και μου φαίνεται νωρίς.. Μήπως επειδή η 2η μου χοριακή στις 17 μέρες μετά την σύλληψη ήταν 1440;  

Τι να σου πω και εγώ 5 εβδομάδων έκανα τον πρώτο υπέρηχο αλλά είχα και χοριακη 11.000 και είδαμε τον σακο


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , elpida20 είπε:

Τι να σου πω και εγώ 5 εβδομάδων έκανα τον πρώτο υπέρηχο αλλά είχα και χοριακη 11.000 και είδαμε τον σακο

Αν είναι όλα καλά και προχωράει και εμένα υπολογίζω να είναι τόσο την 5η εβδομάδα! Αλλά δεν μου είπε να την επαναλάβω τότε οπότε πάμε για υπέρηχο και ελπίζουμε να δούμε κάτι καλό ;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 31 λεπτά , Eleni Tz είπε:

Αααα οπότε δεν είναι νωρίς! 9000 σε πόσες μέρες από την σύλληψη καλέ;;;; Πω πω εγώ νόμιζα ότι είχα πολύ καθώς η πρώτη μέτρηση ήταν 240 και η 2η 1440 με 3 μέρες διαφορά! 

9000 κατι έδειξε η 3η χοριακη  μου στις 5 εβδομαδες κ 2 μερες. Η πρωτη χοριακη εγινε με 1,2 μερες καθυστέρηση κ ηταν 909 κ η δεύτερη 2 μερες μετα κ ηταν 2037.

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σα κοριτσάκια τι κάνετε;

Εγώ είμαι να σκάσω. Ενώ ξεκουράζομαι όσο γίνεται και βάζω 4 ουτρο τη μέρα (2 πρωί 2 βράδυ) τα καφέ σήμερα επέστρεψαν.... Φοβάμαι δε σας κρύβω.... :(


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μη στενοχωριέσαι κι εγώ εχω που και που μπεζκαφέ και μια χαρά μεγαλώνει το μπεμπάκι! 

Εγώ ειμαι για αρχές σεπτέμβρη αλλα δεν βλέπω ομάδα για εγκυούλες σεπτεμβρίου! Θα έρχομαι εδώ για παρεούλα! Χθες έκλεισα την 10η εβδομάδα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtw80 είπε:

Μη στενοχωριέσαι κι εγώ εχω που και που μπεζκαφέ και μια χαρά μεγαλώνει το μπεμπάκι! 

Εγώ ειμαι για αρχές σεπτέμβρη αλλα δεν βλέπω ομάδα για εγκυούλες σεπτεμβρίου! Θα έρχομαι εδώ για παρεούλα! Χθες έκλεισα την 10η εβδομάδα!

Κι εμείς οι μισές εδώ τέλη Σεπτεμβρίου παμε. Παίρνεις κι εσύ ουτροτζεσταν ή τίποτα;


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Mamacita Alina είπε:

Κι εμείς οι μισές εδώ τέλη Σεπτεμβρίου παμε. Παίρνεις κι εσύ ουτροτζεσταν ή τίποτα;

Ναι εννοειται ουτροτζεσταν! Επαιρνα και πριν προληπτικα. Δεν εχω καθε μερα αυτα τα μπεζ που σου λεω αλλα πλεον εχω ηρεμησει αφου ειδαμε οτι μεγαλωσε κανονικα το μωρακι. Η γυναικολογος ηταν γενικως καθυσηχαστικη. Μου ειπε να παρω απλα ενα ακομα ουτρο. Εσενα τι σου ειπε?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Myrtw80 είπε:

Ναι εννοειται ουτροτζεσταν! Επαιρνα και πριν προληπτικα. Δεν εχω καθε μερα αυτα τα μπεζ που σου λεω αλλα πλεον εχω ηρεμησει αφου ειδαμε οτι μεγαλωσε κανονικα το μωρακι. Η γυναικολογος ηταν γενικως καθυσηχαστικη. Μου ειπε να παρω απλα ενα ακομα ουτρο. Εσενα τι σου ειπε?

Δεν του έχω μιλήσει ακόμη γιατί δεν τον είδα να φρικαρει καθόλου με τα καφέ ... Οπότε λογικά δε θα μου αλλάξει κάτι. Είχα ηρεμισει δύο μέρες και σήμερα στο σκούπισμα να τα πάλι!


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Γεια σα κοριτσάκια τι κάνετε;

Εγώ είμαι να σκάσω. Ενώ ξεκουράζομαι όσο γίνεται και βάζω 4 ουτρο τη μέρα (2 πρωί 2 βράδυ) τα καφέ σήμερα επέστρεψαν.... Φοβάμαι δε σας κρύβω.... :(

Των 200mg βάζεις 2 ή των 100mg? 

Πάρε τηλέφωνο τον γιατρό να του το πεις...

Είναι καφέ ή μπεζ; παρ' τον όμως τηλέφωνο να σε καθησυχάσει και πάλι..


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Δεν του έχω μιλήσει ακόμη γιατί δεν τον είδα να φρικαρει καθόλου με τα καφέ ... Οπότε λογικά δε θα μου αλλάξει κάτι. Είχα ηρεμισει δύο μέρες και σήμερα στο σκούπισμα να τα πάλι!

Αν καθυστερει το επομενο ραντεβου σου μπορεις να τον παρεις ενα τηλ να σε καθησυχασει. Λογικο ειναι να σε ανησυχει. Σου χαλαει την ψυχολογια κι ειναι κριμα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...