Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍 μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά και υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, tsilona είπε:

Είμαι Θεσσαλονίκη κορίτσι μου

Α οκ τότε καλή δύναμη σου εύχομαι αν θες ρώτα στην ευτοκία αν ξέρουν κάποιον θεσσαλονίκη να σε αναλάβει.


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

5 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Κορίτσια μου όλα καλά 2700 ημπεμπα! ❤️ 

Να σου ζησει κι απο δω κοριτσακι μου!!!! Ευχομαι διπλές χαρες κ στιγμες ευτυχίας στη ζωή σας!!!! Να απολαυσεις πολλες γλυκες αγκαλίτσες τωρα!!!! Φιλακια στη μαμα, φιλακια στη μπεμπουλα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου πηγα για  υπερηχο... Ολα καλα με τον μπεμπουλη... Ειναι καπου στα 3100 μου ειπε. Οσο για την καλλιέργεια για το μικροβιο μου ειπε πως είχαμε ξανακανει καπου 3ο με 4ο μηνα κ πως δεν χρειάζεται επαναληψη. Δεν μπορει να ξερει ακριβώς με τον υπερηχο αν εχει εμπεδοθει ο μικρος. Κυριως θα το καταλάβει με κολπικη εξεταση μου ειπε, αλλα δεν θελει να με πειραξει πριν την 38η εβδομάδα... Αλλα μαλλον οχι ακομα... Κ ρωταω εγω... Πως γινεται μεσα σε μια εβδομάδα να δειχνει η ζυγαρια του οτι εχω πάρει 1μιση κιλο;;;;; αλήθεια τωρα... Οσες θερμιδες τρωω πολλαπλασιαζονται;;;; Τραγικο.... 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Κορίτσια μου όλα καλά 2700 ημπεμπα! ❤️ 

Να σας ζησει καρδουλα μου, να ειναι παντα γερη και καλοτυχη και να την δειτε οπως επιθυμειτε! Ποπο αυτα τα νερα μας εκαναν την ανατροπη! Θυμησε μου ποτε ηταν να γεννησεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jennak83 είπε:

Να σας ζησει καρδουλα μου, να ειναι παντα γερη και καλοτυχη και να την δειτε οπως επιθυμειτε! Ποπο αυτα τα νερα μας εκαναν την ανατροπη! Θυμησε μου ποτε ηταν να γεννησεις;

10/10 της εδινε...δλδ 2 μερες πριν από μένα....κι εχω τρομοκρατήσει γιατι εγω πιστευω οτι εεεεεεχω ακομα....

@winspert τα κιλά ειναι το τελευταιο..και ναι μπαινουν πανευκολα τωρα στο τελος! Μια χαρά το μωρουλινι σου!

  • Ευχαριστώ 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaa είπε:

10/10 της εδινε...δλδ 2 μερες πριν από μένα....κι εχω τρομοκρατήσει γιατι εγω πιστευω οτι εεεεεεχω ακομα....

@winspert τα κιλά ειναι το τελευταιο..και ναι μπαινουν πανευκολα τωρα στο τελος! Μια χαρά το μωρουλινι σου!

Δεν το περίμενα τοσο πολυ... Ναι, φυσικα ειναι το τελευταίο αλλα φωναζει ο γιατρουλης κ εγω το καημενο δεν εχω φαει τοσο για να παρω 1μιση κιλο... Ασε που μεχρι πριν απο 20 μερες περιπου δεν ειχα ραγαδες ενω τωρα γεμισα... Εμ, τοσα κιλα, αφου τα παιρνω μονο στην κοιλια τι να σου κανει... Εγω σας το λεω... Η κοιλια μου θα εκραγει... Χαχαχα 

  • Χαχα 3

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια μου πηγα για  υπερηχο... Ολα καλα με τον μπεμπουλη... Ειναι καπου στα 3100 μου ειπε. Οσο για την καλλιέργεια για το μικροβιο μου ειπε πως είχαμε ξανακανει καπου 3ο με 4ο μηνα κ πως δεν χρειάζεται επαναληψη. Δεν μπορει να ξερει ακριβώς με τον υπερηχο αν εχει εμπεδοθει ο μικρος. Κυριως θα το καταλάβει με κολπικη εξεταση μου ειπε, αλλα δεν θελει να με πειραξει πριν την 38η εβδομάδα... Αλλα μαλλον οχι ακομα... Κ ρωταω εγω... Πως γινεται μεσα σε μια εβδομάδα να δειχνει η ζυγαρια του οτι εχω πάρει 1μιση κιλο;;;;; αλήθεια τωρα... Οσες θερμιδες τρωω πολλαπλασιαζονται;;;; Τραγικο.... 

Ωραιοτατα νέα!!!!μια χαρά! 

Όσον αφορά τα κιλά, υπομονη λιγο έμεινε!!

  • Ευχαριστώ 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 16/9/2019 at 2:57 ΠΜ, Evangeliaa είπε:

Και δε ρωτας...

Για τις καούρες έπαιρνε κάτι χάπια της bianacid μου είπε. Αλλά τώρα ποια συγκεκριμένα δε θυμάται, γιατί πάνε και 3 χρόνια. Αν θες ρώτα τον γιατρό σου γι' αυτή την εταιρεία.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaa είπε:

10/10 της εδινε...δλδ 2 μερες πριν από μένα....κι εχω τρομοκρατήσει γιατι εγω πιστευω οτι εεεεεεχω ακομα....

@winspert τα κιλά ειναι το τελευταιο..και ναι μπαινουν πανευκολα τωρα στο τελος! Μια χαρά το μωρουλινι σου!

Ααα βιαζονται τα μπεμπακια μας, τι γινεται; Σημασια εχει οτι ολα πηγαν τελεια και για τα μωρακια κ για τις μανουλες!

Εμενα πετρωνε πολυ η κοιλια μου αλλα νομιζα οτι ηταν το μωρο, η μαριουλα δε θυμαμαι αν ενιωθε κατι εχω καει απο την αυπνια!

Ρε κοριτσια απο την ελπιδα ειχαμε κανα νεο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jennak83 είπε:

Ααα βιαζονται τα μπεμπακια μας, τι γινεται; Σημασια εχει οτι ολα πηγαν τελεια και για τα μωρακια κ για τις μανουλες! Ρε κοριτσια απο την ελπιδα ειχαμε κανα νεο;

Ναι πραγματικά τα νινάκια μας είναι βιαστικά! Άντε να δούμε οι υπόλοιπες.. Ρε συ όχι συνέχεια τη μελετάμε, έχει να μπει απ τις 2 του μήνα... :sad:


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

@marioula1234 μου.... Ξεκινήσαμε μαζί απο πριν την εγκυμοσύνη.... Είμαι πολύ συγκινημένη ειλικρινά. Ξαφνικός τοκετός αλλά ότι ζήτησες. Να σου σπάσουν τα νερά ειπες; Να που έγινε. Και ήρθε το θαύμα το δεύτερο. Να σου ζήσει, να είναι πάντα γερό δυνατό και ευτυχισμένο!!! Όταν μπορείς μπες να μας πεις πως και τι χιχιχι.

@winspert μου είδες που πήγε το νου σου στην καλή εκδοχή; Όλα καλά τελικά με τον γιατρό. Τέλεια και το μωράκι... Το ότι είχε εμπεδωθεί δε φαινόταν ούτε εμένα στη πρώτη μου την ίδια μέρα της πρόκλησης... Δε ξέρω γιατί.... Αλλά μην αγχώνεσαι, αν είναι με το κεφαλάκι του κάτω και ξεκινήσει η διαδικασία του τοκετου θα εμπεδωθεί τότε... Το δύσκολο είναι να εμπεδωθει αν είναι ανάποδα....

@tsilona πως είσαι μανάρι; Σε έχω έννοια να ξέρεις....


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

@marioula1234 μου.... Ξεκινήσαμε μαζί απο πριν την εγκυμοσύνη.... Είμαι πολύ συγκινημένη ειλικρινά. Ξαφνικός τοκετός αλλά ότι ζήτησες. Να σου σπάσουν τα νερά ειπες; Να που έγινε. Και ήρθε το θαύμα το δεύτερο. Να σου ζήσει, να είναι πάντα γερό δυνατό και ευτυχισμένο!!! Όταν μπορείς μπες να μας πεις πως και τι χιχιχι.

@winspert μου είδες που πήγε το νου σου στην καλή εκδοχή; Όλα καλά τελικά με τον γιατρό. Τέλεια και το μωράκι... Το ότι είχε εμπεδωθεί δε φαινόταν ούτε εμένα στη πρώτη μου την ίδια μέρα της πρόκλησης... Δε ξέρω γιατί.... Αλλά μην αγχώνεσαι, αν είναι με το κεφαλάκι του κάτω και ξεκινήσει η διαδικασία του τοκετου θα εμπεδωθεί τότε... Το δύσκολο είναι να εμπεδωθει αν είναι ανάποδα....

@tsilona πως είσαι μανάρι; Σε έχω έννοια να ξέρεις....

Ουτε εμενα ειχε εμπεδωθει κοριτσια μου, αλλα ηταν με το κεφαλακι κατω

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

@winspert μου είδες που πήγε το νου σου στην καλή εκδοχή; Όλα καλά τελικά με τον γιατρό. Τέλεια και το μωράκι... Το ότι είχε εμπεδωθεί δε φαινόταν ούτε εμένα στη πρώτη μου την ίδια μέρα της πρόκλησης... Δε ξέρω γιατί.... Αλλά μην αγχώνεσαι, αν είναι με το κεφαλάκι του κάτω και ξεκινήσει η διαδικασία του τοκετου θα εμπεδωθεί τότε... Το δύσκολο είναι να εμπεδωθει αν είναι ανάποδα

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου... Αυτο ακριβως μου ειπε κ η μαια μου. Οτι να μην ανησυχω κ θα εμπεδωθει στον τοκετο... Ευτυχως ειναι με το κεφαλακι κατω εδω κ καποιες εβδομαδες... Ναι, ολα καλα πανε... Κ ο γιατρος μου εξηγησε οποτε οκ. Γενικα του εχω πολλη εμπιστοσύνη αλλα επειδη ειναι λιγομιλητος δεν ξερω τι ισχυει καποιες φορες... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikoleta... είπε:

Για τις καούρες έπαιρνε κάτι χάπια της bianacid μου είπε. Αλλά τώρα ποια συγκεκριμένα δε θυμάται, γιατί πάνε και 3 χρόνια. Αν θες ρώτα τον γιατρό σου γι' αυτή την εταιρεία.

Πφφφ μυρίζουν σαν σκυλοτροφη και έχουν άθλια γεύση. Gaviscon @Evangeliaa . Ρωτά και τον doc σου. Επιτρέπεται. 

Just now, Mamacita Alina είπε:

@marioula1234 μου.... Ξεκινήσαμε μαζί απο πριν την εγκυμοσύνη.... Είμαι πολύ συγκινημένη ειλικρινά. Ξαφνικός τοκετός αλλά ότι ζήτησες. Να σου σπάσουν τα νερά ειπες; Να που έγινε. Και ήρθε το θαύμα το δεύτερο. Να σου ζήσει, να είναι πάντα γερό δυνατό και ευτυχισμένο!!! Όταν μπορείς μπες να μας πεις πως και τι χιχιχι.

@winspert μου είδες που πήγε το νου σου στην καλή εκδοχή; Όλα καλά τελικά με τον γιατρό. Τέλεια και το μωράκι... Το ότι είχε εμπεδωθεί δε φαινόταν ούτε εμένα στη πρώτη μου την ίδια μέρα της πρόκλησης... Δε ξέρω γιατί.... Αλλά μην αγχώνεσαι, αν είναι με το κεφαλάκι του κάτω και ξεκινήσει η διαδικασία του τοκετου θα εμπεδωθεί τότε... Το δύσκολο είναι να εμπεδωθει αν είναι ανάποδα....

@tsilona πως είσαι μανάρι; Σε έχω έννοια να ξέρεις....

Κι εγώ το ζητάω ρε φίλη, αλλά δεν λέει να μου γίνει... Τι στο καλο;; αχαχα καημό το έχω, 3ο παιδάκι(και τελευταίο παιδάκι) να ζούσα λίγο  σασπένς. 

Just now, winspert είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου... Αυτο ακριβως μου ειπε κ η μαια μου. Οτι να μην ανησυχω κ θα εμπεδωθει στον τοκετο... Ευτυχως ειναι με το κεφαλακι κατω εδω κ καποιες εβδομαδες... Ναι, ολα καλα πανε... Κ ο γιατρος μου εξηγησε οποτε οκ. Γενικα του εχω πολλη εμπιστοσύνη αλλα επειδη ειναι λιγομιλητος δεν ξερω τι ισχυει καποιες φορες... 

Τι να πω βρε κορίτσι. Και σε είχα για τις επόμενες, εσένα και το @gogouli_ τρομάρα μου. Αλλά πάει... το έχασα το χάρισμα. Μονο για την Τζένη ήμουν σίγουρη ότι θα γίνει και έγινε. :oops::oops::oops::oops: Να δείτε πως το βράδυ, θα σπάσουν τα νερά της Τσιλονα, τόσο έξω έχω πέσει!!

@Jennak83 Δηλαδή 1-2 μέρες πριν σπάσουν τα νερά, δεν είχες κανενα σύμπτωμα; Μόνο τη γνωστή διάρροια που λενε; Έκανες συσπάσεις τακτικές; το μωρό ήταν υπερκινητικο ή το αντίθετο;;

  • Χαχα 2

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...