Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

@mar.x με το καλό και από εμένα. Ξέχασα να σου γράψω πριν... @Farmakotriftena βάλε και το κορίτσι πινακακι!! Άντε γιατί έτσι βιαστικά που είναι τα μωρά μας βλέπω τελικά όλες μανουλες Σεπτεμβρίου και τζάμπα τόσο καιρό το έχουμε αυτό το πινακακι Χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

@mar.x Καλως ηρθες κοπελα μου και με το καλο το μωράκι σου! Πρόσεχε γιατί στην ομάδα μας ολα τα μωρακια θέλουν να ξεμπουκαρουν Σεπτέμβρη, να προλάβουν λιγο καλοκαιρι...

@tsilona ποτε ερχεται μανα μου ο αντρας σου να τον βάλεις να σε πειράξει απο κατω με το εργαλείο του μεχρι να σπάσουν τα νερά... αν και σε βλέπω να συμβαίνει το μοιραίο ενω εσυ θα τρέχεις σε γιατρους για γνωμες...Σαν μπομπα που δεν ξέρεις σε πιάνου τα χερια θα σκάσεις...χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaa είπε:

@mar.x Καλως ηρθες κοπελα μου και με το καλο το μωράκι σου! Πρόσεχε γιατί στην ομάδα μας ολα τα μωρακια θέλουν να ξεμπουκαρουν Σεπτέμβρη, να προλάβουν λιγο καλοκαιρι...

@tsilona ποτε ερχεται μανα μου ο αντρας σου να τον βάλεις να σε πειράξει απο κατω με το εργαλείο του μεχρι να σπάσουν τα νερά... αν και σε βλέπω να συμβαίνει το μοιραίο ενω εσυ θα τρέχεις σε γιατρους για γνωμες...Σαν μπομπα που δεν ξέρεις σε πιάνου τα χερια θα σκάσεις...χαχαχα

Έτσι σκασμενη που είμαι το τελευταίο που έχω στο μυαλό μου είναι αυτό τώρα.


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Έτσι σκασμενη που είμαι το τελευταίο που έχω στο μυαλό μου είναι αυτό τώρα.

Μην αγχώνεσαι θα δεις που όλα καλά θα πάνε.... Και επίσης θα δεις που θα έρθει μόνη της η μπέμπα και τσάμπα σκας... Από πονακια πώς πάει;


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Μην αγχώνεσαι θα δεις που όλα καλά θα πάνε.... Και επίσης θα δεις που θα έρθει μόνη της η μπέμπα και τσάμπα σκας... Από πονακια πώς πάει;

Έχω πονακια περιοδου κ σφιξιματα πάνω.τα σφιξιματα τα εδειξε το νστ συσπάσεις κ γω πάτησα το κουμπί,τις κατάλαβα δλδ


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Clue είπε:

Καλώς ήρθες και με το καλό και το 3ο!!! Μία που ήρθες μία που θα γεννήσεις σχεδόν. Αχ! και είσαι η πιο κοντινή μου! Εγώ πάω για 7 ή 8 Νοέμβρη...

Αγάπη μην το δένεις κιόλας ότι θα γεννήσεις Νοέμβρη, δε βλέπεις εδώ τι γίνεται? Τα νινάκια μας ξέρουν πόσο λαχταράμε να τα πάρουμε αγκαλιά και σκάνε μύτη νωρίτερα! 


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

@tsilona τι ώρα θα πας στον άλλον γιατρο; ο γιατρός σου σε περιμένει αύριο για καισαρικη; 

@mar.x 30/10 εισαι; αγόρι ή κοριτσι;

Συγχαρητηρια για την vbac σου και όλα καλά θα πάνε και τώρα και θα γεννήσεις πάλι φυσιολογικά!

  3ο παιδάκι μόνο εγώ είμαι.. Τα άλλα δύο τι ειναι; εμένα κόρη 4χρ και γιος 16μηνων σχεδόν.

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Ετοιμάζομαι.φευγοντας από αυτόν θα πάω στον άλλον να του πω ότι δεν πάω να κάνω κτ αύριο κ όλα τα λοιπά.

Καλή επιτυχία κορίτσι. Ελπίζω ο σημερινός να σου πει ότι και ο χθεσινός (ο 2ος δηλαδη)


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Farmakotriftena είπε:

@tsilona τι ώρα θα πας στον άλλον γιατρο; ο γιατρός σου σε περιμένει αύριο για καισαρικη; 

@mar.x 30/10 εισαι; αγόρι ή κοριτσι;

Συγχαρητηρια για την vbac σου και όλα καλά θα πάνε και τώρα και θα γεννήσεις πάλι φυσιολογικά!

  3ο παιδάκι μόνο εγώ είμαι.. Τα άλλα δύο τι ειναι; εμένα κόρη 4χρ και γιος 16μηνων σχεδόν.

Ο μεγαλος μου ειναι 9 και η μικρη 4! κ περιμενουμε κοριτσάκι με πητ 30.10.. η κόρη μου εχει ξετρελαθει... ο καθένας ηθελε το μωρο να ειναι αντίστοιχου φυλου! χαχαχα 


sKnKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Ετοιμάζομαι.φευγοντας από αυτόν θα πάω στον άλλον να του πω ότι δεν πάω να κάνω κτ αύριο κ όλα τα λοιπά.

Περιμένουμε νέα σου κοριτσαρα μας. Καλή σου επιτυχία.... Το νου σου και στις συσπάσεις σου ε; Μην γεννας και τρέχεις για αλλά και καταλληξεις σε άλλα


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

 

12 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Κορίτσια μου όλα καλά 2700 ημπεμπα! ❤️ 

Καλέ δεν μπήκα για λίγο μέσα και έχασα επεισόδια; Να σου ζήσει η μπέμπα σου! Να είναι γερή και τυχερή! Με το καλό να πάτε σπίτι σας :)

πρίν από 36 λεπτά , mar.x είπε:

σε ευχαριστώ πολυ! ειδα στο πινακακι που ειχε ανέβει οτι όντως είμαστε απο τις τελευταίες! με το καλο το μωρακι σου!

Να χαίρεσαι τα 2 σου παιδάκια και με το καλό εύχομαι και το 3ο!

Κι εγώ κοντά είμαι σε ΠΗΤ με σένα. Γιατί 19 Οκτωβρίου με βγάζουν με βάση το μωρό στον υπέρηχο. Αλλά με βάση την τελευταία περίοδο έχω ΠΗΤ 26 Οκτωβρίου και μάλλον η τελευταία ισχύει απ' ότι μου είπε ο γιατρός.

1 hour ago, Farmakotriftena είπε:

Πφφφ μυρίζουν σαν σκυλοτροφη και έχουν άθλια γεύση. Gaviscon

Ωχ ναι; Θα φύγει η καούρα και θα έχει ανακατωσούρες από την άσχημη μυρωδιά... Εγώ δεν έχω καθόλου καούρες οπότε δεν έχω πάρει κανένα χάπι. Η κολλητή μου τα έπαιρνε αυτά και την βοήθησαν μου είπε με τις καούρες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...