Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια σήμερα άλλαζα βδομάδα και μπαίνω στην 8η. Είχα μέρες να δω καφέ. Και τώρα πριν λίγο είδα στο σκούπισμα και στο εσώρουχο, περισσότερη ποσότητα από ότι συνήθως. Επίσης δεν ήταν σκούρο καφε όπως συνήθως, αλλά σαν να ροζιζε. Πόνους δεν έχω. Χθες ένιωθα λιγα τραβήγματακια. Έχω αγχωθεί πολύ. Να πάω στο νοσοκομείο; Δεν ξέρω τι να κάνω. Έχω τρελαθεί.. 

      πάρε τον γιατρό σου τηλέφωνο καλού κακού

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!! Πώς ειστε ;; Εγώ ψιλοχαλι , πονάει το δεξί στήθος τέρμα. Μάλλον φραγμενος πόρος. Και έχω και πυρετό. Ελπίζω να μην είναι μαστιτιδα. 

Κατα τα αλλα πολύ κούραση. Ειδικά τα βράδια κάνει κόλπα η μπέμπα. Ξυπνάει ανά 3 ωρο αλλά κάνει και  2ωρο να κοιμηθεί.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Farmakotriftena είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Πώς ειστε ;; Εγώ ψιλοχαλι , πονάει το δεξί στήθος τέρμα. Μάλλον φραγμενος πόρος. Και έχω και πυρετό. Ελπίζω να μην είναι μαστιτιδα. 

Κατα τα αλλα πολύ κούραση. Ειδικά τα βράδια κάνει κόλπα η μπέμπα. Ξυπνάει ανά 3 ωρο αλλά κάνει και  2ωρο να κοιμηθεί.

Να κάνουμε παρέα εμείς.το ίδιο με τις νυχτες

  • Λυπημένη/-ος 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Πώς ειστε ;; Εγώ ψιλοχαλι , πονάει το δεξί στήθος τέρμα. Μάλλον φραγμενος πόρος. Και έχω και πυρετό. Ελπίζω να μην είναι μαστιτιδα. 

Κατα τα αλλα πολύ κούραση. Ειδικά τα βράδια κάνει κόλπα η μπέμπα. Ξυπνάει ανά 3 ωρο αλλά κάνει και  2ωρο να κοιμηθεί.

 

Just now, tsilona είπε:

Να κάνουμε παρέα εμείς.το ίδιο με τις νυχτες

Κορίτσια κ εμας τα βράδια ειναι δυσκολα. Οχι οτι η μερα ειναι ευκολη... Αλλα ξυπναει ανα δίωρο κ αργει πολυ να κοιμηθει... Εκτος κ αν τον παρω κ τον θηλασω ξαπλωτα κ αποκοιμηθει με το βυζι στο στομα. Αλλα ετσι δεν τρωει πολυ κ πειναει στην ωρα παλι... Οποτε ολονυχτιες!!!!! 

  • Λυπημένη/-ος 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Farmakotriftena είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Πώς ειστε ;; Εγώ ψιλοχαλι , πονάει το δεξί στήθος τέρμα. Μάλλον φραγμενος πόρος. Και έχω και πυρετό. Ελπίζω να μην είναι μαστιτιδα. 

Κατα τα αλλα πολύ κούραση. Ειδικά τα βράδια κάνει κόλπα η μπέμπα. Ξυπνάει ανά 3 ωρο αλλά κάνει και  2ωρο να κοιμηθεί.

Μην το αφηνεισ ετσι..μιλα με γυναικολογο να σου πει για ανριβιωση συμβατη με το θηλασμο..

Μεχρι τοτε ζεστεσ κομπρεσεσ..κ κρυεσ μετα το θηλασμο..

Κ εμενα πρηζεται πολυ το ενα στηθοσ..κ φοβαμαι κ εγω

2 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Εμενα αγαπη δεν πιανει τιποτα ο πονος πονος τωρα βαζω την φτιαχτη αλοιφη ελπιζω να στρωσουν γιατι δεν αντεχω ουτε την μπλουζα μου.Σε σκεφτομουν πως ειστε με τον πυρετο?

Ολα καλα..δεν εχουμε τιποτα πια..

Αυριπ εχουμε παιδιατρο.μμε αγχωνει.που ειναι υπναρου κ δεν ξυπναει ευκολανη μικρη για θηλασμο..θα δουμε ποσα εβαλε..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

 

Κορίτσια κ εμας τα βράδια ειναι δυσκολα. Οχι οτι η μερα ειναι ευκολη... Αλλα ξυπναει ανα δίωρο κ αργει πολυ να κοιμηθει... Εκτος κ αν τον παρω κ τον θηλασω ξαπλωτα κ αποκοιμηθει με το βυζι στο στομα. Αλλα ετσι δεν τρωει πολυ κ πειναει στην ωρα παλι... Οποτε ολονυχτιες!!!!! 

Εγώ έτσι κοιμιζα τον γιο μου και ήταν τέλεια. Ξυπνούσε, του έβαζα το βυζι στο στόμα εκείνος έτρωγε λίγο κι εγώ κοιμοοοομουν. Τώρα η μπέμπα δεν γουσταρει τον ξαπλωτο θηλασμό ....


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κορίτσια θηλαζω κανονικα, γαλα εχω αρκετο, το στηθος καταλαβαινω να αδειαζει οταν θηλαζω, ομως παρ ολα αυτα κ πριν κ μετα το θηλασμο δεν μπορω να παρω αγκαλια το μωρο ευκολα κ να τον ακουμπησω πανω μου. Γενικα ποναει το στηθος ολόκληρο. Οχι καπου συγκεκριμένα. Κ οχι τρελα αλλα ποναει. Δεν μου ειναι ευχαριστο να με πιεζει ο μπεμπης. Ειναο φυσιολογικό; Πονατε κ εσεις ή σημαινει οτι κατι δεν παει καλα; Δεν εχω πετρωματα εκτος αν καμια φορα αργησει να φαει ο μπεμπης αλλα οταν τον βαλω πανω ξεπετρωνει. Γενικα δεν δέχονται καμια πιεση τα μεμε... Πειτε μου.... 

Just now, Farmakotriftena είπε:

Εγώ έτσι κοιμιζα τον γιο μου και ήταν τέλεια. Ξυπνούσε, του έβαζα το βυζι στο στόμα εκείνος έτρωγε λίγο κι εγώ κοιμοοοομουν. Τώρα η μπέμπα δεν γουσταρει τον ξαπλωτο θηλασμό ....

Ειναι πολυ ωραια αν κ με αγχωνει λιγο η σταση μην πλακωσω τον μπεμπουλη  κ πιανομαι. Ειδες ομως, παιδι με παιδι ποσο διαφερει;;; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzeni82 είπε:

Μην το αφηνεισ ετσι..μιλα με γυναικολογο να σου πει για ανριβιωση συμβατη με το θηλασμο..

Μεχρι τοτε ζεστεσ κομπρεσεσ..κ κρυεσ μετα το θηλασμο..

Κ εμενα πρηζεται πολυ το ενα στηθοσ..κ φοβαμαι κ εγω

 

Σήμερα είμαι καλύτερα. Χθες υπεφερα. Έκανα όπως λες ζεστές κομπρεσες ζεστά μπάνια μασάζ και χθες είχα κυριολεκτικά όλη μέρα το μωρό στο στήθος και έκανα μαλάξεις(πέθαινα στον πόνο κατά τη διάρκεια αυτη) χθες είχα και πολυ πυρετό. Σήμερα έχω λίγο 37.8 και πονάω μεν αλλά υποφερεται ειδικά όσο περνάει η ώρα. Θα πάρω τον doc τηλ πιο μετά... 

Εσένα που πρηζεται το στήθος Βαζε το μωρό να στο αποσυμφορει ή βγάζε λίγο με το χέρι σου. 

Just now, winspert είπε:

Βρε κορίτσια θηλαζω κανονικα, γαλα εχω αρκετο, το στηθος καταλαβαινω να αδειαζει οταν θηλαζω, ομως παρ ολα αυτα κ πριν κ μετα το θηλασμο δεν μπορω να παρω αγκαλια το μωρο ευκολα κ να τον ακουμπησω πανω μου. Γενικα ποναει το στηθος ολόκληρο. Οχι καπου συγκεκριμένα. Κ οχι τρελα αλλα ποναει. Δεν μου ειναι ευχαριστο να με πιεζει ο μπεμπης. Ειναο φυσιολογικό; Πονατε κ εσεις ή σημαινει οτι κατι δεν παει καλα; Δεν εχω πετρωματα εκτος αν καμια φορα αργησει να φαει ο μπεμπης αλλα οταν τον βαλω πανω ξεπετρωνει. Γενικα δεν δέχονται καμια πιεση τα μεμε... Πειτε μου.... 

Ειναι πολυ ωραια αν κ με αγχωνει λιγο η σταση μην πλακωσω τον μπεμπουλη  κ πιανομαι. Ειδες ομως, παιδι με παιδι ποσο διαφερει;;; 

Βαζε μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια σου. κολλα την κοιλια του μωρου στην κοιλια σου, και το κεφαλακι του λιγο προς τα επανω για να υπάρχει κενό ανάμεσα στα ρουθουνακια του και το στήθος σου. δεν τον πλακωνεις μη φοβασαι. Εχεις μεγάλο στηθος;

Ναι ναι @winspert Τους πρώτους 3 μήνες περίπου κι εγώ στα 2 προηγούμενα μωρά ένιωσα πόνο σε όλο το στήθος χωρίς να έχω πετρώματα κτλ

  • Ευχαριστώ 1
  • Λυπημένη/-ος 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

 

Βαζε μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια σου. κολλα την κοιλια του μωρου στην κοιλια σου, και το κεφαλακι του λιγο προς τα επανω για να υπάρχει κενό ανάμεσα στα ρουθουνακια του και το στήθος σου. δεν τον πλακωνεις μη φοβασαι. Εχεις μεγάλο στηθος;

Ναι ναι @winspert Τους πρώτους 3 μήνες περίπου κι εγώ στα 2 προηγούμενα μωρά ένιωσα πόνο σε όλο το στήθος χωρίς να έχω πετρώματα κτλ

Μαλλον το κανω λιγο λαθος γι αυτο κ πιανεται η πλατη μου κ υποφερω. Κραταω μια απόσταση απο τον μπεμπη κ τουρλωνω το στηθος μπροστά οποτε  κ πιανομαι οσο δεν παει ... Μεγαλο ειναι το στηθος μου αλλα οχι κ τεραστιο. Τωρα πρεπει να ειμαι στο d μαλλον. Λογω εγκυμοσύνης κ θηλασμού... Οποτε είναι λογικο που ποναει... Περαστικα σου εύχομαι αγαπη μου... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Χαχα αυτος που θα εφευρει μια τετοια κρεμα θα τα οικονομησει παντως.Μια ερωτηση να σας κανω κοριτσια οσες θηλαζετε αποκλειστικα δινεται πιπιλα εδωσα 2 φορες η μαια μου ειναι κατα.Εγω φοβαμαι μην παθει συγχυση θηλων.Αν παθει οντως πως το καταλαβαινεις?

Εγω προσπαθω να του δωσω αλλα αηδιαζει λες κ θα κανει εμετο κανει..ισως αργησα; την εδωσα μια φορα στο μηνα δοκιμαστικα οπου την πηρε κ μετα απο καιρο παλι, με το ζορι την πηρε την πιπιλισε κανα 2 φορες δηλ αλλα δε τη θελει δυστυχως! Ηθελα να την δινω καποιες φορες για να νανουριζεται η οταν γκρινιαζει απο νυστα γιατι λογω κολικων εχει μαθει αγκαλια, ακομα κ οταν δε ποναει γκρινιαζει για να τον παρω! 

17 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Κορίτσια μου καλησπερα! Εμείς δώσαμε πιπίλα από νωρίς νωρίς! Την παιρνει όταν θέλει να κοιμηθεί μόνο και μόλις κοιμάται την αφήνει από μόνη της! Γενικά νομίζω την έχει βοηθήσει! Επίσης θηλάζω με ψευδοθηλες, αλλά όταν ειναι ήρεμη και υπομονετική παλεύω να πιάσει και το στήθος χωρίς ψευδοθηλες, τώρα τελευταία το κανει με επιτυχία! Επίσης δοκίμασα μπουκάλι, γιατί θα επιστρέψω στη δουλειά σε δέκα μέρες και ένα γεύμα θα το πίνει από μπουκάλι και το πήρε κι εκείνο πολύ εύκολα! Δε μου έδειξε σημάδια σύγχυσης! 

Όσον αφορά το θηλασμό και το πρόγραμμά της τα πάμε πολύ καλά! Τρώει τη μέρα ανα 2.5-3 ώρες, και το βράδυ θηλάζω στις 11 και ξυπνάει στις 4 και μετά 7-7.30! Αυτό το κάνει σταθερά όλη την εβδομάδα, μακαρι να συνεχίσει έτσι η ψυχούλα! Στο μόνο που ζορίζεται ειναι να κοιμηθεί μετά το θηλασμό στις 4, μπορεί να κάνει και μια ώρα, ωενψ νυσταζει, νανουριζεται και μόνη της και λιώνουμε ❤️ 

Ελπιζω να ειστε όλες σας και τα μικρακια σας καλά! Καλό βράδυ, φιλιά πολλά! 

Ποσο σε ζηλευω! Εμενα λογω κολικων εμαθε κ κοιμαται πανω μου, ακομα κ οταν δε ποναει γκρινιαζει να τον παρω απο το λικνο..υποφερω απο το αυχενικο μου πλεον, σχεδον 2 μηνες δε ξαπλωνω για να κοιμηθω καθομαι σχεδον καθιστη..ποτε θα ερθει εκεινη η μερα που θα κοιμηθει κ το δικο μου ετσι..;;;

Αυριο εχουμε παιδιατρο για τα πρωτα εμβολια.

21 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Κοριτσάρες έχω ερώτηση..

Νιώθει κάποια άλλη έντονα τσιμπήματα στο στήθος? Σαν να έχω βελόνες ένα πράγμα και το νιώθω αρκετές φορές μέσα στη μέρα.. 

Εν τω μεταξύ επειδή πεθαίνω στον πόνο κάθε φορά που τον βάζω στο στήθος(ουρλιάζω σε κάθε θηλασμό) κάπου διάβασα για μύκητες σε συνδυασμό και με τα τσιμπήματα και έχω φοβηθεί λίγο..

Κ γω εχω τσιμπιματακια αλλα νομιζω ειναι φυσιολογικο, κατεβαινει το γαλα λενε..αυτο με τους μυκητες πρωτη φορα το ακουω,ισχυει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 hours ago, winspert said:

Βρε κορίτσια θηλαζω κανονικα, γαλα εχω αρκετο, το στηθος καταλαβαινω να αδειαζει οταν θηλαζω, ομως παρ ολα αυτα κ πριν κ μετα το θηλασμο δεν μπορω να παρω αγκαλια το μωρο ευκολα κ να τον ακουμπησω πανω μου. Γενικα ποναει το στηθος ολόκληρο. Οχι καπου συγκεκριμένα. Κ οχι τρελα αλλα ποναει. Δεν μου ειναι ευχαριστο να με πιεζει ο μπεμπης. Ειναο φυσιολογικό; Πονατε κ εσεις ή σημαινει οτι κατι δεν παει καλα; Δεν εχω πετρωματα εκτος αν καμια φορα αργησει να φαει ο μπεμπης αλλα οταν τον βαλω πανω ξεπετρωνει. Γενικα δεν δέχονται καμια πιεση τα μεμε... Πειτε μου.... 

Ειναι πολυ ωραια αν κ με αγχωνει λιγο η σταση μην πλακωσω τον μπεμπουλη  κ πιανομαι. Ειδες ομως, παιδι με παιδι ποσο διαφερει;;; 

Κι εμένα πονάει το στήθος όλο όταν την έχω πάνω μου. Κάθε φορά που θα τη βάλω να ρευτεί. Προσπαθώ να τη βάζω με τα ποδαράκια λόγο μαζεμένα και κάνει ένα κενό με την κοιλιά της και μπαίνει εκεί το στήθος. Όσο πιο πολλή ώρα την έχω τόσο πιο πολύ πονάει. Προσπαθώ να αλλάζω ώμο όταν τη βάζω να ρευτεί και γενικά να μη με πιέζει πολλή ωρα για να μην πάθω μαστίτιδα.

2 minutes ago, Mamacita Alina said:

Σε ποια ήρθε περίοδος; Όχι σε ποια; Γκρρρρρ

Και σε μένα ήρθε περίοδος! Εγώ όμως χαίρομαι!!! Πάρα πολύ κιόλας! Από όταν αρρώστησα στα 21, μου κόψανε την περίοδο κι αυτη δεν επανήλθε ποτέ. Έπαιρνα αντισυλληπτικά για να έχω περίοδο. Κάθε φορά που προσπαθούσαμε να κόψουμε τα χάπια έμπαινα σε κλιμακτήριο (3 φορές έχω περάσει κλιμακτήριο!!!). Από ότι φαίνεται η μπεμπούλα μου έκανε restart στον οργανισμό μου και ενώ θηλαζω αποκλειστικά αδιαθέτησα στις 6 εβδομάδες ακριβώς!!! Τη μέρα που είχα πητ!χεχε Και πρώτη φορά μετά από 12 χρόνια έχω κόκκινο κι όχι καφέ αίμα. Ελπίζω να συνεχίσει!

Το ξέρω ότι η περίοδος είναι εκνευριστική και πονάει, λερώνει και πόσα άλλα, αλλά είναι δείγμα ότι ο οργανισμός λειτουργεί καλά και μπορεί να φτιάξει μπεμπάκια σαν αυτά που έχουμε στα χέρια μας. Ίσως αν το σκεφτείτε έτσι να τη συμπαθήσετε λίγο παραπάνω... Εγώ ευτυχώς είχα την επιστήμη και την τεχνολογία να με βοηθήσουν και φυσικά τη δότρια και κατάφερα να έχω το καλύτερο μπεμπάκι του κόσμου αγκαλιά και να το θηλάζω αυτή τη στιγμή!!!

  • Μου αρέσει 10

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Σήμερα είμαι καλύτερα. Χθες υπεφερα. Έκανα όπως λες ζεστές κομπρεσες ζεστά μπάνια μασάζ και χθες είχα κυριολεκτικά όλη μέρα το μωρό στο στήθος και έκανα μαλάξεις(πέθαινα στον πόνο κατά τη διάρκεια αυτη) χθες είχα και πολυ πυρετό. Σήμερα έχω λίγο 37.8 και πονάω μεν αλλά υποφερεται ειδικά όσο περνάει η ώρα. Θα πάρω τον doc τηλ πιο μετά... 

Εσένα που πρηζεται το στήθος Βαζε το μωρό να στο αποσυμφορει ή βγάζε λίγο με το χέρι σου. 

Βαζε μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια σου. κολλα την κοιλια του μωρου στην κοιλια σου, και το κεφαλακι του λιγο προς τα επανω για να υπάρχει κενό ανάμεσα στα ρουθουνακια του και το στήθος σου. δεν τον πλακωνεις μη φοβασαι. Εχεις μεγάλο στηθος;

Ναι ναι @winspert Τους πρώτους 3 μήνες περίπου κι εγώ στα 2 προηγούμενα μωρά ένιωσα πόνο σε όλο το στήθος χωρίς να έχω πετρώματα κτλ

Περαστικα κοριτσι μου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Clue είπε:

Κι εμένα πονάει το στήθος όλο όταν την έχω πάνω μου. Κάθε φορά που θα τη βάλω να ρευτεί. Προσπαθώ να τη βάζω με τα ποδαράκια λόγο μαζεμένα και κάνει ένα κενό με την κοιλιά της και μπαίνει εκεί το στήθος. Όσο πιο πολλή ώρα την έχω τόσο πιο πολύ πονάει. Προσπαθώ να αλλάζω ώμο όταν τη βάζω να ρευτεί και γενικά να μη με πιέζει πολλή ωρα για να μην πάθω μαστίτιδα.

Και σε μένα ήρθε περίοδος! Εγώ όμως χαίρομαι!!! Πάρα πολύ κιόλας! Από όταν αρρώστησα στα 21, μου κόψανε την περίοδο κι αυτη δεν επανήλθε ποτέ. Έπαιρνα αντισυλληπτικά για να έχω περίοδο. Κάθε φορά που προσπαθούσαμε να κόψουμε τα χάπια έμπαινα σε κλιμακτήριο (3 φορές έχω περάσει κλιμακτήριο!!!). Από ότι φαίνεται η μπεμπούλα μου έκανε restart στον οργανισμό μου και ενώ θηλαζω αποκλειστικά αδιαθέτησα στις 6 εβδομάδες ακριβώς!!! Τη μέρα που είχα πητ!χεχε Και πρώτη φορά μετά από 12 χρόνια έχω κόκκινο κι όχι καφέ αίμα. Ελπίζω να συνεχίσει!

Το ξέρω ότι η περίοδος είναι εκνευριστική και πονάει, λερώνει και πόσα άλλα, αλλά είναι δείγμα ότι ο οργανισμός λειτουργεί καλά και μπορεί να φτιάξει μπεμπάκια σαν αυτά που έχουμε στα χέρια μας. Ίσως αν το σκεφτείτε έτσι να τη συμπαθήσετε λίγο παραπάνω... Εγώ ευτυχώς είχα την επιστήμη και την τεχνολογία να με βοηθήσουν και φυσικά τη δότρια και κατάφερα να έχω το καλύτερο μπεμπάκι του κόσμου αγκαλιά και να το θηλάζω αυτή τη στιγμή!!!

Καλέ σίγουρα!!! Έχω περάσει κι εγώ μερικά σκαμπανευάσματα καλά με την εν λόγο κοκκινούλα.... ΄Έχεις απόλυτο δίκιο αλλά ήρθε τόσο απ το πουθενά που εξεπλάγην....  Εν τω μεταξύ ήρθε μία μέρα μετά αφότου έκανα γυμναστική και φοβήθηκα τόσο μην έκανα ζημιά στη μήτρα πχ που είναι όσο να 'ναι εγχειρισμένη. Μετά συνόψισα τα συμπτώματα και κατάλαβα.... Εν τω μεταξύ ούτε στο γιατρό μου δεν έχω πάει ακόμη... Σε μία εβδομάδα έχω ραντεβού!!!
 

@Jennak83 Μα είδες; και το αστείο είναι ότι έχουμε αυξήσει τους θηλασμούς με τη μικρή και έχουμε αφαιρέσει έτοιμο γεύμα!!!
@winspert Τόσο κι άλλο τόσο!!! και μόνο σύμπτωμα ένας ισχυρός πονοκέφαλος και τρελά νεύρα... Πριν κάτι μέρες είχα και σπυράκια στα μούτρα σαν έφηβη και λιγούρα σοκολάτας αλλά αυτό το τελευταίο το έχω συχνά πυκνά και δεν υποψιάστηκα κάτι χαχαχαχα

@Farmakotriftena Πώς είσαι κοριτσάρα; είσαι καλύτερα;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...