Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ βρε κοριτσια μου ποσο μα ποσο σας νιωθω για αλλες το παιδι ειναι τοσο ευκολο να γινει κ για αλλες δυσκολοτερο αλλα που θα παει θα τα καταφερω εστω κ με εξωσωματικη κ εγω και ολες σας που το θελουμε τοσο που ευχομαι για σας να ειναι με τον ευκολο τροπο


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Χαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχ άλλη οπτική γωνία παιδί μου!!! Αισιοδοξία μόνο!! Που θα πάει θα πάμε να πάρουμε κάποια στιγμή αυτά τα ακριβά μωρέ τα παμπερς!!! 

Ναι είχε γράψει και εδώ κορίτσι μου!! 

Α οκ.. Δεν το θυμομουνα....


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annita tsoupani είπε:

Αχ βρε κοριτσια μου ποσο μα ποσο σας νιωθω για αλλες το παιδι ειναι τοσο ευκολο να γινει κ για αλλες δυσκολοτερο αλλα που θα παει θα τα καταφερω εστω κ με εξωσωματικη κ εγω και ολες σας που το θελουμε τοσο που ευχομαι για σας να ειναι με τον ευκολο τροπο

Τα κατάφερες μια φορά θα τα ξανακαταφερεις!!! Δεν μας νοιάζει ο τρόπος που θα έρθει αρκεί να έρθει και να είναι γερό!! 

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Α οκ.. Δεν το θυμομουνα....

Χαχαχα ναι ναι κάπου στην αρχή!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Annita tsoupani είπε:

Το πιστευετε οτι νιωθω οτι ειστε η παρεα μου?πολλες φορές νιωθω τοσο μονη σε αυτο τον δρομο!

Καλέ τι μόνη....εμείς εδώ τι κάνουμε???δεν πειράζει κοριτσακι μου κάποιες είμαστε για τα δύσκολα...να είμαστε καλά και δεν πείραζει και ο δύσκολος δρόμος καλός είναι για εμάς....εμείς είμαστε εδώ για εσένα.. .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annita tsoupani είπε:

Το πιστευετε οτι νιωθω οτι ειστε η παρεα μου?πολλες φορές νιωθω τοσο μονη σε αυτο τον δρομο!

Φυσικά και το πιστεύουμε. Το ίδιο αισθανομαστε όλες....

Μωρε πρεπει να συναντηθουμε σας λέω!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!

Νιωθω χαλια, αδιαθετησα σημερα, 21 ημερες κυκλο εκανα..ημαρτον.. 12η μερα απο την ωορηξια, χωρις τεστ. 3-4 μηνες τωρα σερι ερχοταν τη 14η μερα, τωρα ηρθε τη 12η.. Τα χουν παιξει τελειως οι ορμονες μου, σε ενα μηνα γινομαι 40 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλε τι γινεται εδω;;;;;; αχαχαχαχ μολις μπηκα και με κανατε να γελασω!!!! Κοριτσια μου ολα θα γινουν, δεν χανουμε την αισιοδοξια μας!

Παντως αυριο περιμενω να ερθει, μεχρι στιγμης δεν εχει ερθει αλλα το τεστ βγηκε αρνητικο. Οποτε τωρα ανυπομονω να αδιαθετησω για να ξεκινησουμε παλι προσπαθειες!

Κοριτσια ασχετο την Μεγαλη εβδομαδα θα νηστευω και θελω να κοινωνησω την Μ. Πεμπτη. Αν εχουμε επαφες θα ειναι αμαρτια να κοινωνησω; ο συζυγος λεει οτι δεν ειναι σαρκικη απολαυση αλλα πληθυνεσθε και αναπαραγεσθε. Εσας ποια η αποψη σας; ειναι χαζο αυτο που σκεφτομαι; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Smaro3056 είπε:

Καλε τι γινεται εδω;;;;;; αχαχαχαχ μολις μπηκα και με κανατε να γελασω!!!! Κοριτσια μου ολα θα γινουν, δεν χανουμε την αισιοδοξια μας!

Παντως αυριο περιμενω να ερθει, μεχρι στιγμης δεν εχει ερθει αλλα το τεστ βγηκε αρνητικο. Οποτε τωρα ανυπομονω να αδιαθετησω για να ξεκινησουμε παλι προσπαθειες!

Κοριτσια ασχετο την Μεγαλη εβδομαδα θα νηστευω και θελω να κοινωνησω την Μ. Πεμπτη. Αν εχουμε επαφες θα ειναι αμαρτια να κοινωνησω; ο συζυγος λεει οτι δεν ειναι σαρκικη απολαυση αλλα πληθυνεσθε και αναπαραγεσθε. Εσας ποια η αποψη σας; ειναι χαζο αυτο που σκεφτομαι; 

Χαχαχαχαχα ανάρπαστη έγινες!!! Κάτσε να δούμε θα έρθει? Αισιοδοξία πάνω από όλα!! Και θα έρθω να συμφωνήσω με τον άντρα σου!! Γίνεται για έναν σκοπό τον πιο ιερό!!! Να έχεις τις επαφουλες σου κοινώνησε κάνε και την προσευχουλα σου και θα έρθει!!  Ααααν δεν ήρθε τώρα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Δεν ερχεσαι Ελλαδα ε; σνιφ σνιφ :-(

Θα ερθω καλε ολες να βρεθουμε με τα μωρα μας κ οποια ερθει κυπρο θα χαρω να βρεθουμε!

Just now, Bloumblou είπε:

Χαχαχαχαχα ανάρπαστη έγινες!!! Κάτσε να δούμε θα έρθει? Αισιοδοξία πάνω από όλα!! Και θα έρθω να συμφωνήσω με τον άντρα σου!! Γίνεται για έναν σκοπό τον πιο ιερό!!! Να έχεις τις επαφουλες σου κοινώνησε κάνε και την προσευχουλα σου και θα έρθει!!  Ααααν δεν ήρθε τώρα!!

Κ εγω συμφωνω κ στο κατω κατω με τον αντρα σου εισαι

  • Μου αρέσει 1

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...