Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Εχεις βαλει καποιο link?

Οχι σε σενα απαντησα κ δεν μου το δεχτηκε

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Εχεις βαλει καποιο link?

Κατερινα μου συμφωνω παρακολουθησε παλι με τεστακια και να δεις μετα απο ποσες μερες σου ερχεται κ μετα ναι μπορει να θελει θεραπεια, ετσι εχω διαβασει κ εγω. Εσυ βεβαια καλη μου εισαι μετα απο εγκυμοσυνη αρα μπορει απλα να θελει καποιους κυκλους να στρωσει η περιοδος σου! Πραγματικα δεν εχεις λογο αγχους. Εκανες ενα παιδακι πανευκολα και θα κανεις και το δευτερο πανευκολα ειμαι τοσο σιγουρη!!!! Εισαι τοσο μικρουλα που θα ερθει αμεσως μολις στρωσεις θα δεις!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Eva_Lou είπε:

Οχι σε σενα απαντησα κ δεν μου το δεχτηκε

Αμα το γραψεις χωρις παραθεση??

Μαλλον επειδη εχω βαλει εγω λινκ δεν σε αφηνει να κανεις παραθεση σε αυτο

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλέ τι καιρός είναι αυτός εχθές και σήμερα...απο το πρωί μέχρι τις 4:00 ήλιος και ζεστή ..4:00 -5:00 συννεφια ..από τις 5:00 κ μετά βρεχη καρέκλες....και εχθές και σήμερα τα ίδια....ούτε γυναίκα στην περίοδο τέτοια εναλλαγή ο καιρός...

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Καλέ τι καιρός είναι αυτός εχθές και σήμερα...απο το πρωί μέχρι τις 4:00 ήλιος και ζεστή ..4:00 -5:00 συννεφια ..από τις 5:00 κ μετά βρεχη καρέκλες....και εχθές και σήμερα τα ίδια....ούτε γυναίκα στην περίοδο τέτοια εναλλαγή ο καιρός...

Άστα τραγική η κατάσταση!!! Θελουμεεεε ηλιοοοοοοοο!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Eva_Lou είπε:

Οχι σε σενα απαντησα κ δεν μου το δεχτηκε

Κατερινα μου συμφωνω παρακολουθησε παλι με τεστακια και να δεις μετα απο ποσες μερες σου ερχεται κ μετα ναι μπορει να θελει θεραπεια, ετσι εχω διαβασει κ εγω. Εσυ βεβαια καλη μου εισαι μετα απο εγκυμοσυνη αρα μπορει απλα να θελει καποιους κυκλους να στρωσει η περιοδος σου! Πραγματικα δεν εχεις λογο αγχους. Εκανες ενα παιδακι πανευκολα και θα κανεις και το δευτερο πανευκολα ειμαι τοσο σιγουρη!!!! Εισαι τοσο μικρουλα που θα ερθει αμεσως μολις στρωσεις θα δεις!!!!!!!!!!

Ναι το ξερω δεν ειναι κατι ανησυχητικό αυτό... Αν ισχυει και δω οτι οι εξετασεις δεν ειναι καλες απλα θα παρω βιταμηνες και θα φτιαξει λογικα... Απλα ποστευω οτι μπορει να ειναι αυτο γιατι δεν τρωω καθολου σωστα... Σαλατα και φρουτα μπορει και να περασεξ μια βδομαδα και να μην φαω... Πρεπει να φτιαξω την διατροφη μου!!!! Αλλα οπως ειπες μπορει να εχει διαταραχες ο κυκλος μου ακομα γιατι ηταν ο πρωτος κυκλος και η δευτερη περιοδος μετα τον τοκετο και τον θηλασμο.... Αρα περιμενουμε να δουμε πως θα παει... 

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, kerasaki10 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου! Πως είστε? Το τι έχω γελάσει με τις συζητήσεις σας!χάχα 

Hellooooooo εγώ καλααα είμαι παρακαλάω να βγει ήλιος χαχχα!! Εσύ τι κάνεις? Εγώ υποτίθεται συμαζευω!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Hellooooooo εγώ καλααα είμαι παρακαλάω να βγει ήλιος χαχχα!! Εσύ τι κάνεις? Εγώ υποτίθεται συμαζευω!! 

Χαχαχα κάτσε βρε χαλάρωσε! Κι εγώ υποτίθεται θα έκανα δουλειές αλλά κάθομαι στο κρεβάτι τρώω μακαρόνια με γαρίδες και βλέπω σόι χαχαχαχα 

  • Χαχα 1

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kerasaki10 είπε:

Χαχαχα κάτσε βρε χαλάρωσε! Κι εγώ υποτίθεται θα έκανα δουλειές αλλά κάθομαι στο κρεβάτι τρώω μακαρόνια με γαρίδες και βλέπω σόι χαχαχαχα 

Χαχχαχαχαχαχα εγώ σοπινγκ σταρ !! Πεθαίνω με αυτόν που σχολιάζει!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα πηγαινα για καφε αλλα μας τα χάλασε ο καιρος!

@ΚατεριναΣκ μη τα σκεφτεσαι αυτα. Αν κ μου το ειχε αναφερει ο γυναικολογος συμβαινει καποια ή καποιες φορες το χρονο να κανουμε πολυ μικρο κυκλο. Εσενα πρεπει να στρωσει κ ο κυκλος σου.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Θα πηγαινα για καφε αλλα μας τα χάλασε ο καιρος!

@ΚατεριναΣκ μη τα σκεφτεσαι αυτα. Αν κ μου το ειχε αναφερει ο γυναικολογος συμβαινει καποια ή καποιες φορες το χρονο να κανουμε πολυ μικρο κυκλο. Εσενα πρεπει να στρωσει κ ο κυκλος σου.

Ναι σιγουρα θελει λιγο καιρο να στρωσει.. Το θεμα δεν ειναι αν εκανα μικρο κυκλο γιατι 33 μερες που εκανα τον λες μεγαλο κυκλο... Απλα η φαση απο την ωορρηξια μεχρι την περιοδο ειναι μικρη σε σχεση με αυτο που πρεπει... Ας περιμενω λιγους μηνες να δω αν γινει παλι ετσι και βλεπω.... 

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Χαχχαχαχαχαχα εγώ σοπινγκ σταρ !! Πεθαίνω με αυτόν που σχολιάζει!! 

Χαχαχαχαχαχα  αυτός ναι ..Μόνο και μόνο για αυτόν αξίζει χαχαχα πολλές δουλειές θα κάνω και πάλι 


sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Ναι σιγουρα θελει λιγο καιρο να στρωσει.. Το θεμα δεν ειναι αν εκανα μικρο κυκλο γιατι 33 μερες που εκανα τον λες μεγαλο κυκλο... Απλα η φαση απο την ωορρηξια μεχρι την περιοδο ειναι μικρη σε σχεση με αυτο που πρεπει... Ας περιμενω λιγους μηνες να δω αν γινει παλι ετσι και βλεπω.... 

Αν συνεχισεις κ τα τεστακια τοτε θα ξερεις. Παντως κ γω περιμενω να εμφανιστει νωριτερα....θα δουμε.

Κοριτσια πανω που ελεγα οτι για μενα αυτες οι μερες ειναι χαλαρες....σημερα ειμαι στην τσιτα. Τι θελω κ μιλαω η Σαββατογεννημενη χαχαχα.

  • Χαχα 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσια μου!!! Εγω σημερα ειχα μεγααααλη μερα διοτι πηρα στα χερια μου το καινουριο cd του Πλουταρχου με τον οποιο ειμαι ΑΡΡΩΣΤΗ απο 11 χρονων!!! Την εχω καταβρει, μη με πειτε ψυχασθενη, δειξτε κατανοηση.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...