Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Pagor είπε:

Μπα τίποτα περίεργο...καφέ με κάτι σπιτικά κουλουράκια...μας τα έδωσε η πεθερά μου....λες για αυτό??? φυσικά κάνω πλάκα...μας λατρεύει κ δόξα το θεό είναι πολύ καλή...αλλά δεν ξέρω ..νοιώθω σαν κράμπες μέσα ...θα μου περάσει...

Ναι μωρέ δεν είναι τίποτα το έχω ξαναπάθει πιο παλιά βέβαια...σαν κράμπες νοιώθω μέσα...θα μου πέρασει....σας ευχαριστώ πολύ όλες όμως αγάπες μου!!!!

Περαστικα κοριτσακι μου !!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Pagor είπε:

Μπα τίποτα περίεργο...καφέ με κάτι σπιτικά κουλουράκια...μας τα έδωσε η πεθερά μου....λες για αυτό??? φυσικά κάνω πλάκα...μας λατρεύει κ δόξα το θεό είναι πολύ καλή...αλλά δεν ξέρω ..νοιώθω σαν κράμπες μέσα ...θα μου περάσει...

Ναι μωρέ δεν είναι τίποτα το έχω ξαναπάθει πιο παλιά βέβαια...σαν κράμπες νοιώθω μέσα...θα μου πέρασει....σας ευχαριστώ πολύ όλες όμως αγάπες μου!!!!

Πεθαίνω!! Χαχχαχαχαχαχ!!! Εμένα μου έφερε αγιασμο!! Χαχαχαχαχα ωχ τι υπονοεί? Περαστικουλια αγάπη!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Πεθαίνω!! Χαχχαχαχαχαχ!!! Εμένα μου έφερε αγιασμο!! Χαχαχαχαχα ωχ τι υπονοεί? Περαστικουλια αγάπη!

Αμάν ... χαχαχαχαχα.... Ευτυχώς έχω να το λέω έχω μια πολύ καλή πεθερά....πολύ διακριτική και ήσυχη....δόξα το θεό να λέω....γενικά είναι πολύ καλοί άνθρωποι και οι δύο τους....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Αμάν ... χαχαχαχαχα.... Ευτυχώς έχω να το λέω έχω μια πολύ καλή πεθερά....πολύ διακριτική και ήσυχη....δόξα το θεό να λέω....γενικά είναι πολύ καλοί άνθρωποι και οι δύο τους....

Ενταξει ελπιζω να περασει. Εμενα με πιανει το λεπτο εντερο πότε πότε αμα το παραγεμισω, καταλαβες αχαχα. Εμενα παντως η δικη μου πεθερα μονο διακριτικη δεν ειναι αλλα ελεγχομενη ευτυχως :-D

  • Χαχα 2

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Ενταξει ελπιζω να περασει. Εμενα με πιανει το λεπτο εντερο πότε πότε αμα το παραγεμισω, καταλαβες αχαχα. Εμενα παντως η δικη μου πεθερα μονο διακριτικη δεν ειναι αλλα ελεγχομενη ευτυχως :-D

Χαχαχαχαχα.....ε υπάρχουν και αυτά ...πάντως καλύτερα είμαι...νοιώθω και κράμπες κάτω χαμηλά στις σάλπιγγες...πρέπει να κρυωσα ρε γαμωτο....μου αρέσει να περπατάω και συνέχεια ξυπόλητη και αυτό δεν κανει καλό το ξέρω..  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Pagor είπε:

Αμάν ... χαχαχαχαχα.... Ευτυχώς έχω να το λέω έχω μια πολύ καλή πεθερά....πολύ διακριτική και ήσυχη....δόξα το θεό να λέω....γενικά είναι πολύ καλοί άνθρωποι και οι δύο τους....

Αααχ τυχερή είσαι πολύ τυχερή!!! Εμείς έχουμε τα θεματακια μας!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Αααχ τυχερή είσαι πολύ τυχερή!!! Εμείς έχουμε τα θεματακια μας!! 

Χαχαχαχαχα... υπομονή...ναι το ξέρω ότι είμαι τυχερή... παραπονο δεν έχω....εγώ και κάτι στραβό να δω δεν λέω κάτι...είναι οι γονείς του άντρα μου και αφού λατρεύω αυτόν αγαπάω πολύ και τους γονείς του....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Χαχαχαχαχα... υπομονή...ναι το ξέρω ότι είμαι τυχερή... παραπονο δεν έχω....εγώ και κάτι στραβό να δω δεν λέω κάτι...είναι οι γονείς του άντρα μου και αφού λατρεύω αυτόν αγαπάω πολύ και τους γονείς του....

Περαστικα Pagor μου! Ελπίζω να νιώθεις καλύτερα! 

  • Ευχαριστώ 1

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Χαχαχαχαχα... υπομονή...ναι το ξέρω ότι είμαι τυχερή... παραπονο δεν έχω....εγώ και κάτι στραβό να δω δεν λέω κάτι...είναι οι γονείς του άντρα μου και αφού λατρεύω αυτόν αγαπάω πολύ και τους γονείς του....

Όσο δεν επεμβαίνουν στη ζωή σας μια χαρά είσαι...!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Αμάν ... χαχαχαχαχα.... Ευτυχώς έχω να το λέω έχω μια πολύ καλή πεθερά....πολύ διακριτική και ήσυχη....δόξα το θεό να λέω....γενικά είναι πολύ καλοί άνθρωποι και οι δύο τους....

Κι εγώ έχω πολύ καλά πεθερικά, τους αγαπώ πολύ. Η πεθερα μου καθε φορα που πάμε να τους δούμε (μένουν σε άλλη πόλη) με πάει για ψώνια ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ. Εχω γεμισει με ρουχα απο κεινη...και εχει και κορη κι ομως με εχει κι εμενα σαν κορη της.

Έίναι μεγάλη τυχη να τα πηγαινουν καλα οι οικογενειες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Annie4 είπε:

Κι εγώ έχω πολύ καλά πεθερικά, τους αγαπώ πολύ. Η πεθερα μου καθε φορα που πάμε να τους δούμε (μένουν σε άλλη πόλη) με πάει για ψώνια ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ. Εχω γεμισει με ρουχα απο κεινη...και εχει και κορη κι ομως με εχει κι εμενα σαν κορη της.

Έίναι μεγάλη τυχη να τα πηγαινουν καλα οι οικογενειες.

Ααααα εσύ είσαι ακόμα πιο τυχερή από εμάς δηλαδή... χαχαχαχαχα...είναι σημαντικό να τα πηγαίνουν καλά οι οίκογενειες οντως...

Ποτέ περιμένουμε τα θετικά τέστ εγκυμοσύνης????περιμένω ημερομηνίες....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Ααααα εσύ είσαι ακόμα πιο τυχερή από εμάς δηλαδή... χαχαχαχαχα...είναι σημαντικό να τα πηγαίνουν καλά οι οίκογενειες οντως...

Ποτέ περιμένουμε τα θετικά τέστ εγκυμοσύνης????περιμένω ημερομηνίες....

Θα σε καρυδώσω εσενα βρε!!! Εγω περιμένω σε 1 βδομαδα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Θα σε καρυδώσω εσενα βρε!!! Εγω περιμένω σε 1 βδομαδα....

Χαχαχαχαχα....άντε να δούμε κανένα θετικο τεστακι να χαρούμε...

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Ναι για πειτε κοριτσια ημερομηνιες να φτιαξω πινακακι...:)

Αγαπη μου εσυυυυυυυυυυ....η χαρά που σε έχουμε εδώ δεν λέγεται...βέβαια να φύγεις γρήγορα εύχομαι..θα σε χαίρομαι σε άλλες συζητήσεις..

Θέλω να έχει τίτλο περιμένοντας τα θετικά τέστ!!!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Χαχαχαχαχα....άντε να δούμε κανένα θετικο τεστακι να χαρούμε...

Αγαπη μου εσυυυυυυυυυυ....η χαρά που σε έχουμε εδώ δεν λέγεται...βέβαια να φύγεις γρήγορα εύχομαι..θα σε χαίρομαι σε άλλες συζητήσεις..

Θέλω να έχει τίτλο περιμένοντας τα θετικά τέστ!!!!!

Κοριτσι μου ευχομαι ολες να φυγουμε γρηγορα απο αυτο το θεμα....και να μην προλαβουμε να μαζευτουμε παλι πολλες εδω!!!!!

Οκ αγαπη... Μολις μου πειτε ημερομηνιες θα το φτιαξω... 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...