Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, elerina80 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Αχχχ! Εγώ τι να πω? Μου κρατάει μίνιμουμ 7 μέρες άλλοτε 9-11-15 μέρες! Και έχω και μικρό κύκλο! 25-26 ημερών! Γι αυτό και δοκίμασα τεστάκια αυτό το μήνα! Βάση κύκλου πολλών ετών περιμένω σήμερα αύριο...Όμως το τεστάκι έδειξε θετικό στις 5/4! Έχω τα κλασσικά πονάκια και τραβήγματα περιόδου, διάφανα υγρά και κρυάδες!!!

Αν έδειξε θετικό 5/4 η περίοδος έρχεται 12 με 16 μέρες μετά την ωορρηξία οπότε είναι οκ να περιμένεις σήμερα ή αύριο!!!! Εύχομαι να μην έρθει και να έχεις έκπληξη!!!!!! Καλή αναμονή και να κάνεις να την δεις πολλούς μήνες!!! Περιμένουμε νέα σου!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αστα bloumblou!Κάποιες φορές δεν αντέχω καθόλου και εκνευρίζομαι! Σ ευχαριστώ πολύ! Και εγώ εύχομαι θετικά τεστάκια σε όλες σας!!! Δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει πραγματικά! 1 χρόνος προσπαθειών για το 2ο! Προφανώς φταίει η ηλικία μου!

Just now, Eva_Lou είπε:

Αν έδειξε θετικό 5/4 η περίοδος έρχεται 12 με 16 μέρες μετά την ωορρηξία οπότε είναι οκ να περιμένεις σήμερα ή αύριο!!!! Εύχομαι να μην έρθει και να έχεις έκπληξη!!!!!! Καλή αναμονή και να κάνεις να την δεις πολλούς μήνες!!! Περιμένουμε νέα σου!!! 

Ευχαριστώ πολύ! Μάλλον δεν περιμένω κάτι και αυτό το μήνα! Πονάκια περιόδου και έντονες κρυάδες....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, elerina80 είπε:

Αστα bloumblou!Κάποιες φορές δεν αντέχω καθόλου και εκνευρίζομαι! Σ ευχαριστώ πολύ! Και εγώ εύχομαι θετικά τεστάκια σε όλες σας!!! Δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει πραγματικά! 1 χρόνος προσπαθειών για το 2ο! Προφανώς φταίει η ηλικία μου!

Ποσο εισαι εγω 38 κ εχω ενα γιο 7 κ προσπαθω με εξωσωματικη απο τον σεμπτεβρη


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annita tsoupani είπε:

Ποσο εισαι εγω 38 κ εχω ενα γιο 7 κ προσπαθω με εξωσωματικη απο τον σεμπτεβρη

Και εγώ 38 ... Και εμένα 7 είναι! Το πρώτο φυσιολογικά? Εγώ το 1ο φυσιολογικά στον 2ο μήνα προσπαθειών!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, elerina80 είπε:

Και εγώ 38 ... Και εμένα 7 είναι! Το πρώτο φυσιολογικά? Εγώ το 1ο φυσιολογικά στον 2ο μήνα προσπαθειών!

Κορίτσια όταν λέμε προσπαθειών εννοούμε απλά να κάνουμε ελεύθερα ή να ξέρουμε πότε κάνουμε ωορρηξία κτλ με τεστάκια ή με υπέρηχο;;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Eva_Lou είπε:

Κορίτσια όταν λέμε προσπαθειών εννοούμε απλά να κάνουμε ελεύθερα ή να ξέρουμε πότε κάνουμε ωορρηξία κτλ με τεστάκια ή με υπέρηχο;;;;;

Νομιζω οτι αν οχι ολες, οι περισσοτερες ξεκιναμε χαλαρα κ ελευθερα κ πιο πολυ τις μερες που θεωρουμε οτι ειμαστε στις γονιμες. Εμεις ετσι το ξεκινησαμε γτ κ πριν ειχαμε ελευθερες επαφες αλλα δν διναμε βαση σε ποια μερα του κυκλου ειμαι.

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Κορίτσια όταν λέμε προσπαθειών εννοούμε απλά να κάνουμε ελεύθερα ή να ξέρουμε πότε κάνουμε ωορρηξία κτλ με τεστάκια ή με υπέρηχο;;;;;

Εννοώ γνωρίζοντας στο περίπου γόνιμες χωρις τεστάκια

Link to comment
Share on other sites

Just now, elerina80 είπε:

Εννοώ γνωρίζοντας στο περίπου γόνιμες χωρις τεστάκια

Ααααα αυτο ειναι πολυ καλο! Το πετυχες σχεδον αμεσως χωρις προσπαθεια!!!! Μπραβο!!!! Εγώ δεν μπορω να βρω τη μερα της ωορρηξιας μου γιατι τελευταια ο κυκλος μου τα χει παιξει κ πηρα να ξεκινησω τεστακια. Εσυ χρησιμοποιεις τωρα τεστακια; Ή ξερεις παλι τις γονιμες;;;;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας καιαπο μενα κοριτσιααα.... Χαθηκα λιγο γιατι φτιαχνω τα πραγματα ,πλυντιριο ,σιδρωμα για το Σαββατο που θα φυγουμε.. 

Εμενα μου κραταει 5 με 6 μερες... Αλλα εχω μεγαλο κυκλο 33 με 35 μερες... 

@elerina80 σου ευχομαι να μην ερθει αυτες τις μερες και να μας πεις καλα νεαααα!!!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα κοριτσιααα.... Χαθηκα λιγο γιατι φτιαχνω τα πραγματα ,πλυντιριο ,σιδρωμα για το Σαββατο που θα φυγουμε.. 

Εμενα μου κραταει 5 με 6 μερες... Αλλα εχω μεγαλο κυκλο 33 με 35 μερες... 

@elerina80 σου ευχομαι να μην ερθει αυτες τις μερες και να μας πεις καλα νεαααα!!!!!

Αχ βρε κοριτσια μου δεν ξερω με αυτο που εγινε με την ωορρηξια μου και μου ηρθε στις 9 μερες μετα σκεφτομαι διαφορα... Διαβασα ενα σαιτ το οποιο λεει οτι οταν εχεις μικρη ωχρινικη φαση μπορει να θελει θεραπεια με βιταμινες... Θα παρακολουθησω και αυτον τον κυκλο μου με τα τεστ για να δω αν συμβαινει αυτο και βλεπουμε....

https://harroulabilali.gr/aneparkeia-ochrinikis-fasis/

Αυτο ειναι το σαιτ που το διαβασα

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Eva_Lou είπε:

Κορίτσια όταν λέμε προσπαθειών εννοούμε απλά να κάνουμε ελεύθερα ή να ξέρουμε πότε κάνουμε ωορρηξία κτλ με τεστάκια ή με υπέρηχο;;;;;

Οχι το πρωτο με εξωσωματικη παλι εμεις


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Γεια σας και απο μενα κοριτσιααα.... Χαθηκα λιγο γιατι φτιαχνω τα πραγματα ,πλυντιριο ,σιδρωμα για το Σαββατο που θα φυγουμε.. 

Εμενα μου κραταει 5 με 6 μερες... Αλλα εχω μεγαλο κυκλο 33 με 35 μερες... 

@elerina80 σου ευχομαι να μην ερθει αυτες τις μερες και να μας πεις καλα νεαααα!!!!!

Αχ βρε κοριτσια μου δεν ξερω με αυτο που εγινε με την ωορρηξια μου και μου ηρθε στις 9 μερες μετα σκεφτομαι διαφορα... Διαβασα ενα σαιτ το οποιο λεει οτι οταν εχεις μικρη ωχρινικη φαση μπορει να θελει θεραπεια με βηταμινες... Θα παρακολουθησω και αυτον τον κυκλο μου με τα τεστ για να δω αν συμβαινει αυτο και βλεπουμε....

https://harroulabilali.gr/aneparkeia-ochrinikis-fasis/

Αυτο ειναι το σαιτ που το διαβασα

Κατερινα μου συμφωνω παρακολουθησε παλι με τεστακια και να δεις μετα απο ποσες μερες σου ερχεται κ μετα ναι μπορει να θελει θεραπεια, ετσι εχω διαβασει κ εγω. Εσυ βεβαια καλη μου εισαι μετα απο εγκυμοσυνη αρα μπορει απλα να θελει καποιους κυκλους να στρωσει η περιοδος σου! Πραγματικα δεν εχεις λογο αγχους. Εκανες ενα παιδακι πανευκολα και θα κανεις και το δευτερο πανευκολα ειμαι τοσο σιγουρη!!!! Εισαι τοσο μικρουλα που θα ερθει αμεσως μολις στρωσεις θα δεις!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα κοριτσιααα.... Χαθηκα λιγο γιατι φτιαχνω τα πραγματα ,πλυντιριο ,σιδρωμα για το Σαββατο που θα φυγουμε.. 

Εμενα μου κραταει 5 με 6 μερες... Αλλα εχω μεγαλο κυκλο 33 με 35 μερες... 

@elerina80 σου ευχομαι να μην ερθει αυτες τις μερες και να μας πεις καλα νεαααα!!!!!

Αχ βρε κοριτσια μου δεν ξερω με αυτο που εγινε με την ωορρηξια μου και μου ηρθε στις 9 μερες μετα σκεφτομαι διαφορα... Διαβασα ενα σαιτ το οποιο λεει οτι οταν εχεις μικρη ωχρινικη φαση μπορει να θελει θεραπεια με βιταμινες... Θα παρακολουθησω και αυτον τον κυκλο μου με τα τεστ για να δω αν συμβαινει αυτο και βλεπουμε..

https://harroulabilali.gr/aneparkeia-ochrinikis-fasis/

Αυτο ειναι το σαιτ που το διαβασα


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...