Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2019!!!


Recommended Posts

Κορίτσαρες μου σας ευχαριστω όλες για τις υπέροχες ευχές σας...να είστε καλά...κ όσες τα περιμένετε με το καλο κ με έναν πόνο....


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 22 λεπτά , Nektarinaki είπε:

Άχου μωρέ μας βγήκε ζωηρουρα η μπεμπουλα σου??ψυχούλα μου γλυκιά,γερή να είναι και άς είναι και ζωηρουλα:xΘα μάθει σιγά σιγά με όλα τα φαγητά,μην αγχώνεσαι..ακόμη προσαρμόζεται..καλύτερα είμαι.. βέβαια ακόμη παίρνω παυσίπονα γιατί ακόμη έχω ενοχλήσεις και ειδικά τώρα με τον θηλασμό,ένα παραπάνω...Άλλα θα περάσει,που θα πάει.. πάντως αρκετά δύσκολο κομμάτι η καισαρική...πφφφφ εντωμεταξύ,η μπεμπουλα μου πολύ φαγανου! Χαχαχαχα όλο να τρώει θέλει το αστέρι μου..Και έχει και κάτι μαγουλάκια για δάγκωμα!:x

Να σου ζήσει ο μπεμπαρος κορίτσι μου!γερος και καλοτυχος να ειναι❤

Γλυκουλα :x! Αχ έτσι ήταν και η δική μου,  μέχρι να τελειώσει με το ένα γεύμα ερχόταν ώρα για το επόμενο. Μπορεί να έτρωγε μια ώρα και παραπάνω καμία φορά. Και ακόμα θηλαζει πολλές φορές απλά πιο λίγη ώρα,  μόνο το βράδυ κάνει πολύ ώρα γιατί έτσι νανουριζεται. 

Είναι ήσυχη η μπεμπουλα σου; Έχει κολικους και  τέτοια; 

Να την χαίρεσαι και πάλι! 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Γλυκουλα :x! Αχ έτσι ήταν και η δική μου,  μέχρι να τελειώσει με το ένα γεύμα ερχόταν ώρα για το επόμενο. Μπορεί να έτρωγε μια ώρα και παραπάνω καμία φορά. Και ακόμα θηλαζει πολλές φορές απλά πιο λίγη ώρα,  μόνο το βράδυ κάνει πολύ ώρα γιατί έτσι νανουριζεται. 

Είναι ήσυχη η μπεμπουλα σου; Έχει κολικους και  τέτοια; 

Να την χαίρεσαι και πάλι! 

Σ ευχαριστω και παλι πολυ αγαπημένη μου:xΧαχαχαχαχα Αλήθεια έτσι έκανε η μπουμπού σου???εμένα είναι μεν φαγανου δλδ τρώει λαιμαργα και πολύ ώρα κάθεται στο στήθος και όλο θέλει να τρώει,αλλά είναι και υπναρού!!το 3ωρο μπορεί και 4ωρο το κλείνει άμα φάει καλά..Αφού πολλές φορές την ξυπνάω εγώ.. Χαχααχ γενικά είναι ήσυχη και βολική..μόνο αν πεινάει φέρνει την καταστροφή.. αν είναι χορτάσμενη είναι μια χαρά!χαχαχ Άχου μωρέ εσένα τα βράδια θέλει στήθος για να νανουριζεται?γλυκούλα μου:xΑπό κολικους ξεκινήσαμε πριν 2 ημέρες.. ήπιοι αρκετά ευτυχώς.. ίσως είναι ήπια γιατί της δίνω μόνο στήθος και καθόλου ξένο.. Γιατί με τον θηλασμό είναι πιο ήπιοι οι κολικοί γιατί δεν παίρνει αέρα το μωρό όταν τρώει με το στήθος..ελπίζω να παραμείνουν έτσι ηπιοι και να μην γίνουνε έντονοι και υποφέρει το μωράκι μου..και εσύ αποκλειστικο δεν έκανες??πως τους είχες περάσει τους κολικούς??ήπιους και εσύ??


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Αννούλαααα said:

Κορίτσαρες μου γεννησαμε 11 παρά 10...Τώρα κατάφερα να σας στείλω...Όλα καλά... Ακόμα δεν πονάω... Ο μπέμπης υπέροχος.... 3960 κ 53 εκατοστά... Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω... 4.30 η ωρα ειχα αιμα κ κ κάθε 5 λεπτά συσπάσεις κ φύγαμε...Αλλά με καισαρική μπήκαμε στις 10...Όλα πήγαν μια χαρά....κ στις υπόλοιπες με το καλο κορίτσαρες μου... Είναι απίστευτο συναίσθημα....

Να σου ζήσει κοριτι μου! Γερό και καλότυχο να είναι!:wub: Είναι όντως απιστευτο το συναισθημα....

Καλούς λουκουμάδες με μπολικη μερέντα εύχομαι !!! :lol:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Σ ευχαριστω και παλι πολυ αγαπημένη μου:xΧαχαχαχαχα Αλήθεια έτσι έκανε η μπουμπού σου???εμένα είναι μεν φαγανου δλδ τρώει λαιμαργα και πολύ ώρα κάθεται στο στήθος και όλο θέλει να τρώει,αλλά είναι και υπναρού!!το 3ωρο μπορεί και 4ωρο το κλείνει άμα φάει καλά..Αφού πολλές φορές την ξυπνάω εγώ.. Χαχααχ γενικά είναι ήσυχη και βολική..μόνο αν πεινάει φέρνει την καταστροφή.. αν είναι χορτάσμενη είναι μια χαρά!χαχαχ Άχου μωρέ εσένα τα βράδια θέλει στήθος για να νανουριζεται?γλυκούλα μου:xΑπό κολικους ξεκινήσαμε πριν 2 ημέρες.. ήπιοι αρκετά ευτυχώς.. ίσως είναι ήπια γιατί της δίνω μόνο στήθος και καθόλου ξένο.. Γιατί με τον θηλασμό είναι πιο ήπιοι οι κολικοί γιατί δεν παίρνει αέρα το μωρό όταν τρώει με το στήθος..ελπίζω να παραμείνουν έτσι ηπιοι και να μην γίνουνε έντονοι και υποφέρει το μωράκι μου..και εσύ αποκλειστικο δεν έκανες??πως τους είχες περάσει τους κολικούς??ήπιους και εσύ??

Ναι και η δική μου σαν τη δική σου ήταν,  έφερνε τη καταστροφή αν πεινούσε . Κολικους είχε από τις πρώτες μέρες μέχρι 2,5 μηνών και θεωρώ ότι δεν ήταν ούτε πολύ δυνατούς ούτε ηπιους. Αποκλειστικο θηλασμό έκανα και εγώ. Και τώρα που είναι σχεδόν 8 μηνών κυρίως με θηλασμό τρέφεται. 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Κουδουνίστρα είπε:

Να σου ζήσει κοριτι μου! Γερό και καλότυχο να είναι!:wub: Είναι όντως απιστευτο το συναισθημα....

Καλούς λουκουμάδες με μπολικη μερέντα εύχομαι !!! :lol:

Ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου...Καλά ήδη εχω τσακίσει  γλυκά... περιμένω κ εγώ αυτούς τους λουκουμάδες  πως κ πως...Καλά είσαι φοβερή  έλιωσα.....

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

Just now, gallikou είπε:

Κοριτσια μου κι εγω γεννησα χτες την μπουμπουκα μου!! Ολα καλα! Ευχομαι σε ολες γερα, δυνατα και καλοτυχα μωρακια!!

Να σου ζήσει! Γερή και καλότυχη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 41 λεπτά , gallikou είπε:

Κοριτσια μου κι εγω γεννησα χτες την μπουμπουκα μου!! Ολα καλα! Ευχομαι σε ολες γερα, δυνατα και καλοτυχα μωρακια!!

Να σάς ζήσει!!!!! :x

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2019 at 6:19 ΜΜ, ΧρυσαΜ είπε:

Nektarinaki 3/12 κορίτσι  (21 /11/19)

 @Dimutrul 4/12 κορίτσι 

 

@Rita❤️❤️❤️4/12 κορίτσι

@gallikou6/12 κορίτσι (9/12/19)

@Αννούλαααα 8/12 αγόρι (Μητέρα) 

@Κουδουνίστρα 13/12 αγόρι (30/11) (Ιασώ) 

@fionita 10/12 αγόρι (3/12/19)

@angel23 11/12 κορίτσια δίδυμα 

@ΧρυσαΜ 11/12 άγνωστο (Μητέρα

@An.thi 18/12 κορίτσι (4/12/2019) 

@moustokoulouro 18/12 κορίτσι (Ιασώ) 

@Rodon 27/12

@Myrtoulita 27/12 κορίτσι

@martjem 27/12 αγόρι και κορίτσι (5/12/19) (Ιασώ

@Blue-entry 28/12 αγόρι

@gallikou σε πήρε παραπάνω απ ο, τι βλέπω στο πινακάκι ή έχω σημειώσει κάτι λάθος; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...