Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2019!!!


Recommended Posts

πρίν από 41 λεπτά , Nektarinaki είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου γλυκια:xΚαι εσύ να είσαι πάντα ευτυχισμένη με την μπουμπούκα σου:x

Αγαπημενη μουυυυυ Σ ευχαριστώ πολύ πολύ για τις υπέροχες ευχές σου:xτο καλύτερο δώρο γενεθλίων μου έκανε η παναγιτσα:xΕίμαστε πλέον 15 ημερών και Θηλαζουμε αποκλειστικά..χαλάλι της όλα όσα τράβηξα.. μόλις βλέπω αυτά τα υπέροχα,αθώα ματάκια όπως είπες και εσύ όλα τα ξεχναω:xαξίζουν όλοι οι πόνοι για πάρτυ της:xείναι ο έρωτας μου:xεσένα τι κάνει η μπουμπού σου αγαπημένη μου???:x

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου καλό!!απ ότι είδα γεννήσες και εσύ σωστά??να σου ζήσει κορίτσι μου,γερό και δυνατό παντα:x

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!άντε και εσύ να γεννήσεις,απ ότι είδα δε γεννήσες ακόμη,σωστά??είχα καιρό να μπω κορίτσια μου,σόρρυ αν ξέχασα η μπέρδεψα κάποια..πητ είχα με βάση αυχενικής 29/11 είχα πητ.με την Αυχενική με πήγαινε ο γιατρός..είχα διαβήτη κύησης και δεν έπρεπε να ξεπεράσω τις 39 εβδομάδες.. και έτσι 38+5 γέννησα!:x

Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μουυυυ!Ναι ήδη τα ξέχασα όλα!είμαι τόσο ευτυχισμένη που τα ξέχασα ολα:xΔεν ξέρω αν γεννήσες εσύ κορίτσι μου,γιατί έχω καιρό να μπω και τα είδα τα νέα έτσι στα πεταχτά!αν γεννήσες,να σου ζήσει αγάπη μου και εσενα:xαν Όχι με έναν πόνο εύχομαι.. Ναι ναι σκόρπινες δυναμικές!!Ο άντρας μου λέει ήδη ωχ τι έχει να τραβήξει με 2 σκόρπινες στο Σπίτι χαχαχαχαχχα

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάρα μου!Όλα τα έχω ξεχάσει ήδη!μόνο που βλέπω τα ματάκια της μου φτάνει:xείχα καιρό να μπω,λογικά θα γεννήσες και εσύ κορίτσι μου..αν ναι,να σου ζήσει γλυκιά μου,γερό και κακοτυχο να ειναι:x

Αγαπημένη μου ευχαριστώ πολύ πολύ.. τα έχουμε πει και σε μηνυματάκι αυτααα:xείχα καιρό να μπω..γεννήσες και εσύ το βατραχάκι σου..γερό να είναι και δυνατό.. να σου ζήσει κοριτσάκι μου..χαλαλι όλες οι ταλαιπωρίες που περασαμε:xΌλα μένουν πίσω και έρχονται τα όμορφα.. το υπέροχο ταξίδι της μητρότητας..εύχομαι όλες οι γυναίκες να το ζήσουν.. και αυτές που προσπαθούνε με άλλους τρόπους σύντομα να τα καταφέρουνε όλες.. σε όλες όσες το θέλουνε πραγματικά αξίζει να γίνουνε μανούλες..:xκορίτσια μου ελπίζω να μην ξέχασα καμία.. είχα μέρες να μπω..ελπίζω σε όλες να απάντησα και σε όλες να ευχήθηκα!Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουνε σήμερα.. Φιλάκια πολλά στα πατουσακια των νινιων μας...:x

Τελεια! Η δικιά μου έχει γίνει πολύ ζωηρη , δεν κάθεται σε ένα σημείο. 

Μπραβο που θηλαζεις! Και εγώ θηλάζω ακόμα,  με τα φαγητά δεν τα πάμε πολύ καλά, αλλά θα μάθει που θα πάει. 

Εσύ πώς είσαι, είσαι καλύτερα;

  • Χαχα 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου γλυκια:xΚαι εσύ να είσαι πάντα ευτυχισμένη με την μπουμπούκα σου:x

 

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου καλο!!!!

9 ώρες πρίν, martjem είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσια σε όλες! Δεν είναι όμορφο συναίσθημα να κρατάς ένα μωρό στην αγκαλια; κι εγώ γέννησα χθες 5 Δεκεμβρίου με καισαρική. Φιλιά σε όλες!

Να σ ζησουν τα διδυμακια σουυυυ!!!!! Γερα κ καλοτυχα να ειναιιιι!!!!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου καλο!!!!

Να σ ζησουν τα διδυμακια σουυυυ!!!!! Γερα κ καλοτυχα να ειναιιιι!!!!

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/5/2019 at 1:55 AM, An.thi said:

Τελικά κορίτσια κι εγώ γέννησα της Αγίας Βαρβάρας!! Στις 38 εβδομάδες ακριβώς! Μου σπασανε τα νερά το μεσημέρι στη μια και μισή που καθόμουν αμέριμνη στον καναπέ. Γέννησα στις 5.30, γρήγορα και εύκολα πάλι, χωρίς να χρειαστεί επισκληριδιος μια μπουμπού 3100. Καλή συνέχεια σε όσες έχουν μέρες ακόμα και θα τα λέμε μετά για το πώς μεγαλώνουν τα μωράκια μας! Θα περιμένω νέα σας!

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!!:wub:

On 12/5/2019 at 11:13 AM, Dimutrul said:

Κορίτσια γέννησα εχθές το πρωί μια μπουμπού 3410γρ 51 εκ με κάτι μαγουλακια φουσκωτά!!σήμερα ξύπνησα ερωτευμένη!!! εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας!!!

Να σου ζήσει η μπουμπούκα σου γερη και τυχερη να ειναι!! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου ...τελικα...Αύριο στις 9 το πρωί μπαίνουμε....Ανυπομονώ όσο ποτέ...!!! Με την πρώτη ευκαιρία θα σας στείλω... Φιλάκια πολλά σε όλες....Καλό βράδυ...!!!

  • Μου αρέσει 2

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Αννούλαααα είπε:

Κορίτσια μου ...τελικα...Αύριο στις 9 το πρωί μπαίνουμε....Ανυπομονώ όσο ποτέ...!!! Με την πρώτη ευκαιρία θα σας στείλω... Φιλάκια πολλά σε όλες....Καλό βράδυ...!!!

Με το καλο!!!!!!!! :x 

Φαντάζομαι δε θα μπορείς να κοιμηθείς από την αγωνία σου 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

Με το καλο!!!!!!!! :x 

Φαντάζομαι δε θα μπορείς να κοιμηθείς από την αγωνία σου 

Όπως το είπες  @ΧρυσαΜ γυρναω από δω...γυρνάω από κει.... άντε να περάσουν οι ώρες.... σε ευχαριστω πολυ πολυ πολυ...εν τω μεταξύ  δειψαω κ δεν κάνει να πιω ουτε νερό....Μμμμ.....!!!!

  • Μου αρέσει 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Αννούλαααα είπε:

Κορίτσια μου ...τελικα...Αύριο στις 9 το πρωί μπαίνουμε....Ανυπομονώ όσο ποτέ...!!! Με την πρώτη ευκαιρία θα σας στείλω... Φιλάκια πολλά σε όλες....Καλό βράδυ...!!!

Με το καλό κορίτσι!!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Αννούλαααα είπε:

Όπως το είπες  @ΧρυσαΜ γυρναω από δω...γυρνάω από κει.... άντε να περάσουν οι ώρες.... σε ευχαριστω πολυ πολυ πολυ...εν τω μεταξύ  δειψαω κ δεν κάνει να πιω ουτε νερό....Μμμμ.....!!!!

Αλήθεια; γιατί;; βασανιστήρια... Χαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσαρες μου γεννησαμε 11 παρά 10...Τώρα κατάφερα να σας στείλω...Όλα καλά... Ακόμα δεν πονάω... Ο μπέμπης υπέροχος.... 3960 κ 53 εκατοστά... Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω... 4.30 η ωρα ειχα αιμα κ κ κάθε 5 λεπτά συσπάσεις κ φύγαμε...Αλλά με καισαρική μπήκαμε στις 10...Όλα πήγαν μια χαρά....κ στις υπόλοιπες με το καλο κορίτσαρες μου... Είναι απίστευτο συναίσθημα....

  • Μου αρέσει 9

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Αννούλαααα είπε:

Κορίτσαρες μου γεννησαμε 11 παρά 10...Τώρα κατάφερα να σας στείλω...Όλα καλά... Ακόμα δεν πονάω... Ο μπέμπης υπέροχος.... 3960 κ 53 εκατοστά... Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω... 4.30 η ωρα ειχα αιμα κ κ κάθε 5 λεπτά συσπάσεις κ φύγαμε...Αλλά με καισαρική μπήκαμε στις 10...Όλα πήγαν μια χαρά....κ στις υπόλοιπες με το καλο κορίτσαρες μου... Είναι απίστευτο συναίσθημα....

Να σου ζησει κοριτσι μου το μωρακι σου!!! Γερο και καλοτυχο να ειναι!❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Αννούλαααα είπε:

Κορίτσαρες μου γεννησαμε 11 παρά 10...Τώρα κατάφερα να σας στείλω...Όλα καλά... Ακόμα δεν πονάω... Ο μπέμπης υπέροχος.... 3960 κ 53 εκατοστά... Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω... 4.30 η ωρα ειχα αιμα κ κ κάθε 5 λεπτά συσπάσεις κ φύγαμε...Αλλά με καισαρική μπήκαμε στις 10...Όλα πήγαν μια χαρά....κ στις υπόλοιπες με το καλο κορίτσαρες μου... Είναι απίστευτο συναίσθημα....

Να σου ζησει ο μπεμπαρος!!!! Γερος κ τυχερος να ειναι παντα στην ζωη του!!!

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αννούλαααα είπε:

Κορίτσαρες μου γεννησαμε 11 παρά 10...Τώρα κατάφερα να σας στείλω...Όλα καλά... Ακόμα δεν πονάω... Ο μπέμπης υπέροχος.... 3960 κ 53 εκατοστά... Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω... 4.30 η ωρα ειχα αιμα κ κ κάθε 5 λεπτά συσπάσεις κ φύγαμε...Αλλά με καισαρική μπήκαμε στις 10...Όλα πήγαν μια χαρά....κ στις υπόλοιπες με το καλο κορίτσαρες μου... Είναι απίστευτο συναίσθημα....

Μεγαλούτσικος ο μπόμπιρας!!! Να σάς ζήσει!!!! :x

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2019 at 6:43 ΜΜ, BettySt είπε:

Τελεια! Η δικιά μου έχει γίνει πολύ ζωηρη , δεν κάθεται σε ένα σημείο. 

Μπραβο που θηλαζεις! Και εγώ θηλάζω ακόμα,  με τα φαγητά δεν τα πάμε πολύ καλά, αλλά θα μάθει που θα πάει. 

Εσύ πώς είσαι, είσαι καλύτερα;

Άχου μωρέ μας βγήκε ζωηρουρα η μπεμπουλα σου??ψυχούλα μου γλυκιά,γερή να είναι και άς είναι και ζωηρουλα:xΘα μάθει σιγά σιγά με όλα τα φαγητά,μην αγχώνεσαι..ακόμη προσαρμόζεται..καλύτερα είμαι.. βέβαια ακόμη παίρνω παυσίπονα γιατί ακόμη έχω ενοχλήσεις και ειδικά τώρα με τον θηλασμό,ένα παραπάνω...Άλλα θα περάσει,που θα πάει.. πάντως αρκετά δύσκολο κομμάτι η καισαρική...πφφφφ εντωμεταξύ,η μπεμπουλα μου πολύ φαγανου! Χαχαχαχα όλο να τρώει θέλει το αστέρι μου..Και έχει και κάτι μαγουλάκια για δάγκωμα!:x

πρίν από 26 λεπτά , Αννούλαααα είπε:

Κορίτσαρες μου γεννησαμε 11 παρά 10...Τώρα κατάφερα να σας στείλω...Όλα καλά... Ακόμα δεν πονάω... Ο μπέμπης υπέροχος.... 3960 κ 53 εκατοστά... Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω... 4.30 η ωρα ειχα αιμα κ κ κάθε 5 λεπτά συσπάσεις κ φύγαμε...Αλλά με καισαρική μπήκαμε στις 10...Όλα πήγαν μια χαρά....κ στις υπόλοιπες με το καλο κορίτσαρες μου... Είναι απίστευτο συναίσθημα....

Να σου ζήσει ο μπεμπαρος κορίτσι μου!γερος και καλοτυχος να ειναι❤

  • Ευχαριστώ 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Αννούλαααα είπε:

Κορίτσαρες μου γεννησαμε 11 παρά 10...Τώρα κατάφερα να σας στείλω...Όλα καλά... Ακόμα δεν πονάω... Ο μπέμπης υπέροχος.... 3960 κ 53 εκατοστά... Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω... 4.30 η ωρα ειχα αιμα κ κ κάθε 5 λεπτά συσπάσεις κ φύγαμε...Αλλά με καισαρική μπήκαμε στις 10...Όλα πήγαν μια χαρά....κ στις υπόλοιπες με το καλο κορίτσαρες μου... Είναι απίστευτο συναίσθημα....

Να σου ζήσει κοπέλα μου! Πάντα γερός κ τυχερός!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...