Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

      • Ευχή 1

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, MariaGS είπε:

Το θέμα μου Κατερινάκι είναι ότι επειδή γενναω σε δημόσιο δεν κάνουν επισκληριδιο...Φοβαμαι λοιπόν ότι με την πρόκληση θα φάω πόνους τσάμπα..ειδικα αν δεν έχει κατέβει ακόμα το μωρό μου..εχω μια αγωνία είναι η αλήθεια και μετράω τις ώρες.. 

Ωχ καταλαβα τοτε ναι έχεις δίκιο. Άντε μην αγχώνεσαι ότι είναι να γίνει θα γίνει. Σου εύχομαι να πάνε όλα όπως τα θες. 

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, katerina04 είπε:

Ωχ καταλαβα τοτε ναι έχεις δίκιο. Άντε μην αγχώνεσαι ότι είναι να γίνει θα γίνει. Σου εύχομαι να πάνε όλα όπως τα θες. 

Ευχαριστώ πολύ!! Με το καλό για όλες τις υπόλοιπες!! 

  • Μου αρέσει 1

askg.png

Link to comment
Share on other sites

Παρουσα κ εγώ,με πολύ καλό ύπνο χωρίς πόνους... Στενεύουν τα περιθώρια και πολύ ανησυχώ τι θα μας πει αύριο ο γιατρός.. το μωρό ανεμπεδωτο και σε 3 μερες  εχω Πητ. 

  • Μου αρέσει 1

q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Καλημέρα!!! Βλέπω όλες παρούσες και σήμερα!!! Σήμερα ο καιρός δεν είναι για γέννα...είναι για χουχούλιασμα...:D

Ολες εδώ είμαστε . Σε μας φυσάει απο χτες σαν τρελός ο αέρας. Αν βγει κάποιος έξω άνετα τον πήρε και τον σήκωσε. Δεν έχει κρύο πολυ μόνο αέρα. Δεν πάμε πουθενά αυτές τις μέρες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giota1983 είπε:

Ολες εδώ είμαστε . Σε μας φυσάει απο χτες σαν τρελός ο αέρας. Αν βγει κάποιος έξω άνετα τον πήρε και τον σήκωσε. Δεν έχει κρύο πολυ μόνο αέρα. Δεν πάμε πουθενά αυτές τις μέρες

Πώς είσαι σήμερα κορίτσι; Έχεις ακόμα αιματάκι από τον ερεθισμό;

 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giota1983 είπε:

Ολες εδώ είμαστε . Σε μας φυσάει απο χτες σαν τρελός ο αέρας. Αν βγει κάποιος έξω άνετα τον πήρε και τον σήκωσε. Δεν έχει κρύο πολυ μόνο αέρα. Δεν πάμε πουθενά αυτές τις μέρες

Εγώ την πήγα πάντως την εκδρομουλα μου έφαγα καλά ήπια και λίγο κρασάκι αλλά και εδώ αέρα φουλ. Τέλος βέβαια γιατί αύριο έχω και παιδίατρο και γυναικολογο και μετά Τετάρτη δουλειά. Όσο χάρηκα χάρηκα 

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα , 

Εγω έχω ΠΗΤ μέχρι τέλος του μήνα και προς το παρόν είμαι σε αναμονή .. με καούρες και απίστευτη υπνηλία ! Ήθελα να ρωτήσω από τα κορίτσια που έχουν γεννήσει ήδη με ΦΤ η περινεοτομη είναι πάντα απαραίτητη ; Το μωρό μας είναι ήδη αρκετά μεγάλο και έχει αρχίσει να με  απασχολεί ...θα ήθελα να την αποφύγω ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katespn είπε:

Κορίτσια καλησπέρα , 

Εγω έχω ΠΗΤ μέχρι τέλος του μήνα και προς το παρόν είμαι σε αναμονή .. με καούρες και απίστευτη υπνηλία ! Ήθελα να ρωτήσω από τα κορίτσια που έχουν γεννήσει ήδη με ΦΤ η περινεοτομη είναι πάντα απαραίτητη ; Το μωρό μας είναι ήδη αρκετά μεγάλο και έχει αρχίσει να με  απασχολεί ...θα ήθελα να την αποφύγω ...

Με το καλό το μωράκι σου. Δεν είναι πάντα απαραίτητη αλλά ξέρω ότι οι περισσότεροι γιατροί την κάνουν για να μη βάλουν βεντούζα ειδικά αν το μωρό ειναι μεγάλο. Εγώ έκανα στο πρώτο και δεν είχα κάποιο θέμα. Φοβάσαι ή απλά δε θέλεις? Εγώ θα σου έλεγα να μη σε απασχολεί αυτό 


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Katespn είπε:

Με το καλό και το δικό σου μωράκι !! 
και φοβάμαι και δεν θέλω ! Φοβάμαι την ανάρρωση και δεν θέλω γιατί έχω ακούσει ότι επηρεάζει την μετέπειτα σεξουαλικη ζωή :roll:

Μην φοβάσαι. Την κανουν οπως ειπαν αν ειναι μεγαλο γιατι αλλως μπορει τκ ιδιο το παιδι να σε σκίσει. Στο λεω γιατι το εζησα με την φιλη μου. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ntina Ntinaki είπε:

Παρουσα κ εγώ,με πολύ καλό ύπνο χωρίς πόνους... Στενεύουν τα περιθώρια και πολύ ανησυχώ τι θα μας πει αύριο ο γιατρός.. το μωρό ανεμπεδωτο και σε 3 μερες  εχω Πητ. 

Μία από τα ίδια.. Εγω έχω γιατρό την Τετάρτη.. Εσύ περπατάς;; εγω λίγο.. Δεν αντέχω μέσα στο κρύο.. Ουτε πονοι ούτε συσπάσεις... 


askg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katespn είπε:

Με το καλό και το δικό σου μωράκι !! 
και φοβάμαι και δεν θέλω ! Φοβάμαι την ανάρρωση και δεν θέλω γιατί έχω ακούσει ότι επηρεάζει την μετέπειτα σεξουαλικη ζωή :roll:

Κοιτα ειναι αναλογα το γιατρο και τον καθε οργανισμο. Εμενα ηταν μικρη η τομη και με εραψε καλα οποτε σε δυο μερες ημουν τελεια ουτε πονο ουτε τιποτα. Και μετα τη γεννα μη σου πω το σεξ εγινε και καλυτερο απο πριν. Πως νομιζεις τον πιασαμε το μπεμπη? Χαχα. Μην αγχωνεσαι καθολου.

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katespn είπε:

Με το καλό και το δικό σου μωράκι !! 
και φοβάμαι και δεν θέλω ! Φοβάμαι την ανάρρωση και δεν θέλω γιατί έχω ακούσει ότι επηρεάζει την μετέπειτα σεξουαλικη ζωή :roll:

Σε αυτή την γέννα δεν με έκοψε δεν χρειάστηκε καθόλου στις άλλες είχα λίγα πολύ λίγα ράμματα στο σεξ δεν είδα διαφορά προς το χειρότερο με το καλό το μωρό σου. 

Ρε κορίτσια τι κρύο είναι αυτό εκτός μαιευτήριου; Γύρισα και τουρτουρίζω μιλάμε. 

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Σε αυτή την γέννα δεν με έκοψε δεν χρειάστηκε καθόλου στις άλλες είχα λίγα πολύ λίγα ράμματα στο σεξ δεν είδα διαφορά προς το χειρότερο με το καλό το μωρό σου. 

Γυρίσατε σπίτι;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...