Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:) άκουσα καρδούλα και είδα το σάκο του. Όλα καλά. :)

Just now, MariaGS είπε:

Συγχαρητήρια marillia!Όλα ρόδινα απο εδω και πέρα!Μία όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις!!

Μπράβο. Όλα καλά να σου πάνε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

Κοριτσια ειδαμε σακο!ξανα ραντεβου σε μια βδομαδα!εγινε η αρχη!

Μπραβο κοριτσι μου! Ποσο εβδομαδων εισαι;

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε; πως πατε απο συμπτωματα; εγω οτι τρωω μετα απο λιγη ωρα νιωθω μια γευση ασχημη στο στομα μου κι επισης τωρα τα τελευταια βραδια με ενοχλει το στομαχι μου!

  • Ευχαριστώ 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kerma2020 είπε:

:) άκουσα καρδούλα και είδα το σάκο του. Όλα καλά. :)

Μπράβο. Όλα καλά να σου πάνε

Τέλεια @Kerma2020!Με το καλό!!Δεν είναι πρωτογνωρο συναισθημα;;και έμενα ειναι το πρώτο μου παιδι(θεέ μου όλα καλα να πάνε)και ανυπομονω κάθε φορά για τον επομενο υπερηχο!

Just now, Myrtoulita είπε:

Μπραβο κοριτσι μου! Ποσο εβδομαδων εισαι;

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε; πως πατε απο συμπτωματα; εγω οτι τρωω μετα απο λιγη ωρα νιωθω μια γευση ασχημη στο στομα μου κι επισης τωρα τα τελευταια βραδια με ενοχλει το στομαχι μου!

Και εγώ μια απο τα ίδια..μια αηδία στο στόμα..κατα τα άλλα στηθος πρησμενο και λιγο ανακατωσουρα..καμια φορα και πονοκεφαλους!είμαστε ακριβως στις ίδιες μέρες!ποτε εχεις ΠΗΤ;


askg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtoulita είπε:

Μπραβο κοριτσι μου! Ποσο εβδομαδων εισαι;

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε; πως πατε απο συμπτωματα; εγω οτι τρωω μετα απο λιγη ωρα νιωθω μια γευση ασχημη στο στομα μου κι επισης τωρα τα τελευταια βραδια με ενοχλει το στομαχι μου!

Τώρα εδώ μπερδεύτηκα είμαι κ από εξωσωματικη!είχα Σήμερα 1800 χοριακη!ο υπέρηχος έγραψε 4 εβδομάδων κ 2 ημερών!δν ξέρω αν κ σε επόμενο υπέρηχο μπορεί να υπάρξει μικρή αλλαγη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MariaGS είπε:

Τέλεια @Kerma2020!Με το καλό!!Δεν είναι πρωτογνωρο συναισθημα;;και έμενα ειναι το πρώτο μου παιδι(θεέ μου όλα καλα να πάνε)και ανυπομονω κάθε φορά για τον επομενο υπερηχο!

Και εγώ μια απο τα ίδια..μια αηδία στο στόμα..κατα τα άλλα στηθος πρησμενο και λιγο ανακατωσουρα..καμια φορα και πονοκεφαλους!είμαστε ακριβως στις ίδιες μέρες!ποτε εχεις ΠΗΤ;

22/1/2020. Κουράγιο και όλα θα πάνε καλά. Ευτυχώς που είστε εδώ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

Τώρα εδώ μπερδεύτηκα είμαι κ από εξωσωματικη!είχα Σήμερα 1800 χοριακη!ο υπέρηχος έγραψε 4 εβδομάδων κ 2 ημερών!δν ξέρω αν κ σε επόμενο υπέρηχο μπορεί να υπάρξει μικρή αλλαγη

Κανονικα ποσο θα επρεπε να είσαι;; μήπως έχεις δίδυμα..νομιζω ότι μεχρι να φανουν και οι δυο σάκοι υπαρχουν αποκλίσεις


askg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MariaGS είπε:

Κανονικα ποσο θα επρεπε να είσαι;; μήπως έχεις δίδυμα..νομιζω ότι μεχρι να φανουν και οι δυο σάκοι υπαρχουν αποκλίσεις

Δν έχω ιδέα χαχαχα!Προς το παρόν είδαμε έναν!στην εξωσωματική δν ξέρω πως το μετρούν κ δν τον ρώτησα!πάντως Πέμπτη είχε πει ο Ντοκ μοριακή κ σήμερα είδαμε σάκο!

Just now, Kerma2020 είπε:

:) άκουσα καρδούλα και είδα το σάκο του. Όλα καλά. :)

Μπράβο. Όλα καλά να σου πάνε

Μπράβο κορίτσι μουυυ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Τικ τακ τικ τακ η πιο όμορφη μελωδία του κόσμου από ένα σποράκι μικρό μικρό αλλά πανέμορφο 102 παλμούς μου έγραψε εξετάσεις και θα πάω να με δει στις 13/6 πάλι :)

Αχ μπραβο κοριτσαρα μου!!!! Τι καλα που ακουσατε καρδουλααα!!!

7 ώρες πρίν, Kerma2020 είπε:

22/1/2020. Κουράγιο και όλα θα πάνε καλά. Ευτυχώς που είστε εδώ.

Ααα ειμαστε μαζι.. συγχαρητήρια !!!!!Εγω εχω ΠΗΤ 20/1/.. Εγω αυριο το βραδακι εχω ραβτεβου για να ακουσουμε καρδουλααα...

Καλημερα σε ολα τα κοριτσιααα.. Και συγχαρητήρια σε όσες άκουσαν καρδούλα και ειδαν σακο... Ποσο ωραια συναισθήματα είναι αυτά

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, boukitsa123 είπε:

@ΚατεριναΣκ πως πάνε οι ναυτιες; Εγώ αν αργήσω να φάω υποφέρω

Χθες ημουνα λιγο καλυτερα.. Σημερα θα δειξει. Εμενα ειναι αναλογα.. Αμα αργησω να φαω και εμεβα ειναι χαλια το στομαχι μου αλλα και καποιες φορες και να φαω λιγο το βραδυ παλι μπορει να ανακατευτω...ασε.  

  • Λυπημένη/-ος 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Χθες ημουνα λιγο καλυτερα.. Σημερα θα δειξει. Εμενα ειναι αναλογα.. Αμα αργησω να φαω και εμεβα ειναι χαλια το στομαχι μου αλλα και καποιες φορες και να φαω λιγο το βραδυ παλι μπορει να ανακατευτω...ασε.  

Με φλερτάρει ο εμετός το νιώθω :razz:


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Με φλερτάρει ο εμετός το νιώθω :razz:

Χαχαχα ωχ ωχ υπομονη το πρωτο 3ο ειναι ετσι...Στην μικρη μου στην μερα που ειμαι σημερα εκανα τον πρωτο εμετο.. Τωρα θα δειξει.. Τοτε ομως δεν ειχα αναγουλες πριν οπως τωρα.. 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Από συμπτώματα μια μόνιμη άσχημη γεύση,ανακατωσουρα, τάση για εμετό, πονοκέφαλοι.. όλα τα καλά! Έχω Πητ 9/1/20! Α,αγόρασα από το φαρμακείο κάτι υφασμάτινα περικάρπια που πιέζουν σε ένα σημείο του χεριού και υποτίθεται πως σε ηρεμούν από τη ναυτία. Δεν ξέρω αν είναι ψυχολογικό,αλλά όσο τα φοράω αισθάνομαι καλύτερα! 


q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, MariaGS είπε:

Τέλεια @Kerma2020!Με το καλό!!Δεν είναι πρωτογνωρο συναισθημα;;και έμενα ειναι το πρώτο μου παιδι(θεέ μου όλα καλα να πάνε)και ανυπομονω κάθε φορά για τον επομενο υπερηχο!

Και εγώ μια απο τα ίδια..μια αηδία στο στόμα..κατα τα άλλα στηθος πρησμενο και λιγο ανακατωσουρα..καμια φορα και πονοκεφαλους!είμαστε ακριβως στις ίδιες μέρες!ποτε εχεις ΠΗΤ;

Εχω ΠΗΤ 10/01 αλλα μεχρι 3-4/01 θα εχω γεννησει...μπορει και λιγο νωριτερα λογω προηγουμενης καισαρικης!

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...