Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, MariaGS είπε:

Σε καταλαβαινω...το εζησα την προηγουμενη χρονια..δεν θα σου πω μην στενοχωριεσαι..η φυση προεβλεψε να μην στενοχωριεσαι για μια ζωη..ολα γινονται για καποιο λογο..μαζεψε τις δυναμεις σου,βρες τις ισορροπιες σου και βαλε στοχο την  επομενη προσπαθεια οταν θα εισαι πραγματικα ετοιμη...ολα θα πανε καλα!!και αργα ή γρηγορα ολα αυτα θα αποτελουν ενα κακο ονειρο..

Συμφωνώ απόλυτα με τη MariaGS , εμένα παλλίνδρομη μου συνέβη στο τέλος του 2016 αλλά πραγματικά πλέον είναι σαν ένα παλιό, ξεχασμένο, κακό όνειρο τώρα που έχω τον μικρούλη μου κ είμαι έγκυος στο 2ο! όλα καλά θα πάνε Stay , να έχεις πίστη στο θεό κ θα δεις! εξάλλου μετά από απόξεση, είσαι super-γόνιμη (εγώ έπιασα χωρίς καμμία ιδιαίτερη προσπάθεια 1 μήνα μετά την απόξεσή μου!) οπότε το πιστεύω πως δεν θα αργήσεις να γίνεις μαννούλα το 2020!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 ώρες πρίν, Kerma2020 είπε:

Με τα συμπτώματα πως τα πάτε ;;; Ποσο έχει αλλάξει η καθημερινότητα σας ; Εγώ  έχω πολύ ναυτία και θολούρα με αποτέλεσμα να μην μπορώ να ανταποκριθώ στη δουλειά και στο σπίτι. 

@Stay εύχομαι περαστικα και να μη χάνεις την πίστη σου. Είναι το μόνο το οποίο έχουμε. Σύντομα να σου έρθει μια τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα μωράκι όπως το επιθυμείς. 

Σας ευχαριστώ είναι το μόνο που ελπίζω κ θέλω αυτή τη στιγμή. Κ σε εσάς τα καλύτερα εύχομαι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Kerma2020 Σημερα πεθαινω απο το στομαχι...ναυτια και θολουρα οπως και εσυ!! Και να φανταστεις τις προηγουμενες δυο εβδομαδες δεν ειχα τιποτα σε σημειο να ανησυχω..

 

@ΚατεριναΣκ μπράβο κοριτσάρα μου!!

Εγώ σήμερα εχω γιατρο αργα το βραδυ και ελπίζω να μου πει για αυχενικη...!

  • Μου αρέσει 2

askg.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια το morning sickness εμένα μου κρατάει ολη την μέρα κατά πως φαίνεται αν δεν μπω 12η εβδομάδα δεν θα ηρεμήσει το στομάχι... 

Αφήστε που πρέπει να αλλάξω σπίτι γτ ο ιδιοκτήτης το θέλει να μείνει αυτός κεραυνός μας ήρθε :(

  • Μπερδεμένη/-ος 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Κορίτσια το morning sickness εμένα μου κρατάει ολη την μέρα κατά πως φαίνεται αν δεν μπω 12η εβδομάδα δεν θα ηρεμήσει το στομάχι... 

Αφήστε που πρέπει να αλλάξω σπίτι γτ ο ιδιοκτήτης το θέλει να μείνει αυτός κεραυνός μας ήρθε :(

Ωχχ γλυκιά μου σε πόσο διάστημα πρέπει να μετακομίσετε?

Just now, MariaGS είπε:

@Kerma2020 Σημερα πεθαινω απο το στομαχι...ναυτια και θολουρα οπως και εσυ!! Και να φανταστεις τις προηγουμενες δυο εβδομαδες δεν ειχα τιποτα σε σημειο να ανησυχω..

 

@ΚατεριναΣκ μπράβο κοριτσάρα μου!!

Εγώ σήμερα εχω γιατρο αργα το βραδυ και ελπίζω να μου πει για αυχενικη...!

Με το καλό το ραντεβουδάκι με το μωράκι σας!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@marilia μου μέχρι τον Δεκέμβριο αλλά εδώ δεν υπάρχει τπτ είναι όλα πανάκριβα και πιασμένα αν δεν βρω σπίτι δεν ξέρω τι θα κάνω ειλικρινά έχω και το σχολείο των παιδιών που έχω κάνει τις αιτήσεις 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, FRAULA είπε:

Συμφωνώ απόλυτα με τη MariaGS , εμένα παλλίνδρομη μου συνέβη στο τέλος του 2016 αλλά πραγματικά πλέον είναι σαν ένα παλιό, ξεχασμένο, κακό όνειρο τώρα που έχω τον μικρούλη μου κ είμαι έγκυος στο 2ο! όλα καλά θα πάνε Stay , να έχεις πίστη στο θεό κ θα δεις! εξάλλου μετά από απόξεση, είσαι super-γόνιμη (εγώ έπιασα χωρίς καμμία ιδιαίτερη προσπάθεια 1 μήνα μετά την απόξεσή μου!) οπότε το πιστεύω πως δεν θα αργήσεις να γίνεις μαννούλα το 2020!!

Μακάρι. Και τώρα δεν δυσκολεύτηκα καθόλου μέσα σε ένα μήνα έμεινα έγκυος ελπίζω να είναι ξανά τόσο εύκολο και να προχωρήσουμε ως το τέλος  αυτή την φορά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

@marilia μου μέχρι τον Δεκέμβριο αλλά εδώ δεν υπάρχει τπτ είναι όλα πανάκριβα και πιασμένα αν δεν βρω σπίτι δεν ξέρω τι θα κάνω ειλικρινά έχω και το σχολείο των παιδιών που έχω κάνει τις αιτήσεις 

Ελπίζω να βρεθεί κάποια άκρη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, FRAULA είπε:

Συμφωνώ απόλυτα με τη MariaGS , εμένα παλλίνδρομη μου συνέβη στο τέλος του 2016 αλλά πραγματικά πλέον είναι σαν ένα παλιό, ξεχασμένο, κακό όνειρο τώρα που έχω τον μικρούλη μου κ είμαι έγκυος στο 2ο! όλα καλά θα πάνε Stay , να έχεις πίστη στο θεό κ θα δεις! εξάλλου μετά από απόξεση, είσαι super-γόνιμη (εγώ έπιασα χωρίς καμμία ιδιαίτερη προσπάθεια 1 μήνα μετά την απόξεσή μου!) οπότε το πιστεύω πως δεν θα αργήσεις να γίνεις μαννούλα το 2020!!

Σας ευχαριστώ πολύ. Ελπίζω να αδιαθετησω σύντομα για να μπω σε μια σειρά κ να ξεκινήσουμε πάλι την προσπάθεια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Myrtoulita είπε:

Καλημερα κοριτσια!! Εχουμε κανενα νεο;; 

Γεια σου κορίτσι !! Εμεις αύριο έχουμε ραντεβού για καρδούλα!

απο χθες έχω φοβερές ενοχλήσεις στο στομάχι και πολλές καούρες.. μόλις φάω κάτι κατευθείαν με πειράζει.. 

δεν ξέρω τ να κάνω!!

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Γεια σου κορίτσι !! Εμεις αύριο έχουμε ραντεβού για καρδούλα!

απο χθες έχω φοβερές ενοχλήσεις στο στομάχι και πολλές καούρες.. μόλις φάω κάτι κατευθείαν με πειράζει.. 

δεν ξέρω τ να κάνω!!

Με το καλο κοριτσι μου!! Ειναι τελειο συναισθημα και θα ελεγα επισης κι ενας υπερηχος ανακουφισης!! 

@MariaGS Κοριτσι μου εσυ τλκ πηγες για ραντεβου χθες;

  • Ευχαριστώ 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtoulita είπε:

Με το καλο κοριτσι μου!! Ειναι τελειο συναισθημα και θα ελεγα επισης κι ενας υπερηχος ανακουφισης!! 

@MariaGS Κοριτσι μου εσυ τλκ πηγες για ραντεβου χθες;

Ευχαριστώ πολύ! Ναι ναι ανυπομονώ παρά πολύ γιατί θέλω αυτήν την ανακούφιση! Όσο να ναι ένα άγχος στο πίσω μέρος του μυαλού υπάρχει...

  • Μου αρέσει 2

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πήγα στο ραντεβου και ευτυχως ολα καλα!!ειμαστε 2 εκ έχουμε 162 παλμους και κλεισαμε αυχενικη για 3 Ιουλιου οταν θα ειμαι 12 εβδομαδων και 4 ημερων.!!αρχισε να σχηματιζεται και τρελαθηκα!!

  • Μου αρέσει 4

askg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...