Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, boukitsa123 είπε:

@Kerma2020 συγχαρητήρια έχεις ακούσει τικ τακ τικ τακ;

Κορίτσια βάλτε τικερακια να ξέρουμε εβδομάδες 

Καλησπέρα κορίτσι βοήθησε με πως βάζουμε τικερακια;;


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Κορίτσια, τα φώτα σας, παρακαλώ! Στις εξετάσεις προγεννητικού ελέγχου,όλα βγήκαν καλά,εκτός από τη βιταμίνη D στην οποία έχω ανεπάρκεια. Ο ενδοκρινολόγος συνέστησε συμπλήρωμα,ωστόσο λόγω σαββατοκύριακου δεν μπορώ να ρωτήσω τον γυναικολόγο μου. Είμαι στην 8η εβδομάδα, εχει καμία κάτι ανάλογο; Μου φαίνεται νωρίς για να παίρνω συμπληρώματα. 

Ο γιατρός μου μου είπε ότι καλά είναι να το κάνω τη 12η.. εσύ τι οδηγία έχεις;

Εμένα μου εχει συστησει ενα πολυβιταμινουχο σκευασμα που περιεχει βιταμινη d  ..καλο ειναι να καλυψεις την ανεπαρκεια γιατι ειναι πολυ σημαντικη βιταμινη για την εγκυμοσυνη..αν δεν κανω λαθος παιζει ρολο στην απορροφηση ασβεστιου και ειναι σημαντικη για τα οστα του παιδιου

Just now, MariaGS είπε:

Εμένα μου εχει συστησει ενα πολυβιταμινουχο σκευασμα που περιεχει βιταμινη d  ..καλο ειναι να καλυψεις την ανεπαρκεια γιατι ειναι πολυ σημαντικη βιταμινη για την εγκυμοσυνη..αν δεν κανω λαθος παιζει ρολο στην απορροφηση ασβεστιου και ειναι σημαντικη για τα οστα του παιδιου

Εχω και εγω ανεπαρκεια και το εχω ψαξει λιγο..

  • Ευχαριστώ 1

askg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Καλησπέρα κορίτσι βοήθησε με πως βάζουμε τικερακια;;

Πατα πανω σε ενα τικερακι μας για να σε βγαλει στη σελιδα

Αφου φτιαξεις το τικερακι στο τελος εχει μια επιλογη αν θυμαμαι καλα get a code

Πατας απο πανω ακριβως να ειναι ο κωδικος για  forum και οταν εμφανιστει κανεις αντιγραφη

Στη συνεχεια πας στο προφιλ σου στο parents cafe-ρυθμισεις λογαριασμου-configure(προς τα κατω δεξια ειναι)-settings area και μετα σου εχει μια επιλογη που λεει υπογραφη..εκει κανεις επικολληση  τον κωδικο και ετοιμο!!

  • Μου αρέσει 1

askg.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσιααααα.. Τι κανετε.. ?? Εγω εχω πολυ συχνα αναγουλες.. Αλλα μεχρι εκει.. Αβτε ανυπομωνω να ερθει η Τεταρτη να παω για υπερηχο να ακουσουμε καρδουλαα!!!!

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 31/5/2019 at 9:39 ΜΜ, ΦαιηΚατς είπε:

Τι εννοεις είναι ενημερωμένοι αλλά δεν συμφωνούν; 

Αλλη αντιβιωση ηθελε ο ωριλας να δωσει και αλλες υποστηριζει η γυναικολογος. Ο ωριλας εχει κανει σεμινάρια και δεν ξερω τι πανω στο θεμα αντιβιωση και εγκυμοσυνη και κατι τετοια. Αχ ουτε που με νοιαζει. 

On 31/5/2019 at 9:39 ΜΜ, ΦαιηΚατς είπε:

Τι εννοεις είναι ενημερωμένοι αλλά δεν συμφωνούν; 

Αλλη αντιβιωση ηθελε ο ωριλας να δωσει και αλλες υποστηριζει η γυναικολογος. Ο ωριλας εχει κανει σεμινάρια και δεν ξερω τι πανω στο θεμα αντιβιωση και εγκυμοσυνη και κατι τετοια. Αχ ουτε που με νοιαζει. Πηρα αυτην που συμφωνουσαν και οι δυο απλα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, MariaGS είπε:

Πατα πανω σε ενα τικερακι μας για να σε βγαλει στη σελιδα

Αφου φτιαξεις το τικερακι στο τελος εχει μια επιλογη αν θυμαμαι καλα get a code

Πατας απο πανω ακριβως να ειναι ο κωδικος για  forum και οταν εμφανιστει κανεις αντιγραφη

Στη συνεχεια πας στο προφιλ σου στο parents cafe-ρυθμισεις λογαριασμου-configure(προς τα κατω δεξια ειναι)-settings area και μετα σου εχει μια επιλογη που λεει υπογραφη..εκει κανεις επικολληση  τον κωδικο και ετοιμο!!

Σε ευχαριστώ πολύ Μαρία μου!!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, MariaGS είπε:

Πατα πανω σε ενα τικερακι μας για να σε βγαλει στη σελιδα

Αφου φτιαξεις το τικερακι στο τελος εχει μια επιλογη αν θυμαμαι καλα get a code

Πατας απο πανω ακριβως να ειναι ο κωδικος για  forum και οταν εμφανιστει κανεις αντιγραφη

Στη συνεχεια πας στο προφιλ σου στο parents cafe-ρυθμισεις λογαριασμου-configure(προς τα κατω δεξια ειναι)-settings area και μετα σου εχει μια επιλογη που λεει υπογραφη..εκει κανεις επικολληση  τον κωδικο και ετοιμο!!

Νομίζω πως τα κατάφερα!!!

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Γεια σας κοριτσιααααα.. Τι κανετε.. ?? Εγω εχω πολυ συχνα αναγουλες.. Αλλα μεχρι εκει.. Αβτε ανυπομωνω να ερθει η Τεταρτη να παω για υπερηχο να ακουσουμε καρδουλαα!!!!

Κατερινάκι μου γενικα καλα!!εντονα συμπτωματα εγω δεν εχω να σου πω την αληθεια..μονο τις τελευταιες μερες κατι σαν αηδια για καποια φαγητα μια ανακατωσουρα αλλα οχι εντονη..ανησυχω να σου πω την αληθεια..

Just now, MariaGS είπε:

Κατερινάκι μου γενικα καλα!!εντονα συμπτωματα εγω δεν εχω να σου πω την αληθεια..μονο τις τελευταιες μερες κατι σαν αηδια για καποια φαγητα μια ανακατωσουρα αλλα οχι εντονη..ανησυχω να σου πω την αληθεια..

Με το καλο ο υπέρηχος την  Τετάρτη!!


askg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, MariaGS είπε:

@Agapakiii δεν πρεπει να εχεις πατησει το σωστο κωδικο καπου εγραφε και για pseudohtml κατι τετοιο..

Καλημέρα Μαρία μου σε ευχαριστώ πολύ τώρα τα κατάφερα !!!!! 

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εγώ παρατήρησα ότι αν μείνω νηστικη για πολλές ώρες τότε αρχίζει η ανακατωσούρα... 

Και εγω το ιδιο!αλλα δεν ειναι τοσο εντόνη σε μενα οπως την περιγραφεις εσυ.

  • Μου αρέσει 1

askg.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Γεια σας κοριτσιααααα.. Τι κανετε.. ?? Εγω εχω πολυ συχνα αναγουλες.. Αλλα μεχρι εκει.. Αβτε ανυπομωνω να ερθει η Τεταρτη να παω για υπερηχο να ακουσουμε καρδουλαα!!!!

Με το καλό Κατερινάκι!! Στις αναγουλες να μείνεις, ο εμετος είναι μακραν χειρότερος..

Just now, boukitsa123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εγώ παρατήρησα ότι αν μείνω νηστικη για πολλές ώρες τότε αρχίζει η ανακατωσούρα... 

Έτσι ακριβώς,ανα δύο ώρες εγώ κάτι ψιλοτρωω! Βοηθάει!

  • Μου αρέσει 1

q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 23/5/2019 at 1:39 ΠΜ, ΦαιηΚατς είπε:

Γιατί κι άλλη; αφού είναι πολύ καλες! 

Εγώ ρε φίλη αδιαθετησα στους 3 μήνες παρόλο που θήλαζα αποκλειστικά μέχρι τον 6!

Γεια σας κοριτσια μου . Εχω καιρο να γραψω . Ειμαι 7 εβδομαδων και 1 ημερας . Ακουστε την ιστορια μου ο γυναικολογος με εβαζε να κανω συνεχεια χοριακες . Η πρωτη ηταν 207 , η δευτερη ηταν 985 η τριτη ηταν 4.100 κ η τεταρτη μετα απο 6 μερες 9.400. Το λεω στο γιατρο με ανησυχησε αρκετα οτι δεν εχει ανεβει οσο πρεπει η χοριακη και να παω απο εκει να κανω υπερηχο . Περιττο να σας πω οτι εκλαιγα σε ολη τη διαδρομη , παω στο γιατρο κ η βοηθος του με προετοιμασε για τα χειροτερα , τυπου εσυ εισαι με τη χαμηλη χοριακη ; Η φυση προνοει κ οταν κατι δε παει καλα διακοπτει την εγκυμοσυνη γιατι το παιδι μπορει να ειχε μια σοβαρη μορφη καρδιοπαθειας η καποιο σοβαρο συνδρομο .εισαι μικρη ακομα θα κανετε αλλο παιδακι κτλ κτλ.  Εγω ημουν που ημουν χαλια σε ολη τη διαδρομη , τα λογια της με αποτελειωσαν . Ερχεται ο γιατρος μου κανει υπερηχο και το αποτελεσμα;;;; Ολα τελεια μεχρι και καρδουλα ακουσαμε απο την 6η εβδομαδα κ 3η μερα που ημουν . Φυσικα κ ηταν η τελευταια μου φορα που πηγα στο γιατρο αυτο και αποφασισα να τον αλλαξω . Γιατι η ψυχολογια μου ηταν στα πατωματα . Ουτε το χτυπο της καρδιας δε χαρηκα και δεν εκλαψα σπο χαρα γιατι πιο πριν εκλαιγα απο στεναχωρια και ειχα τελειωμενη τη κατασταση . Αυτη η ιστορια μου ....

  • Μου αρέσει 2
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...