Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Just now, KNecky είπε:

Ευχαριστούμε πολύ πολύ!! :) Κ στα δικά σας!! Δεν σας γραφω ονομα γτ ειναι πολυ σπανιο.. Νομίζω ειναι κ η Πολλυ που βαπτίζει Ιουλιο..

Υγεια ευτυχια κ πολυ αγαπη στο όμορφο σπιτι σας...να χαιρεσαι το παιδακι σ ....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Pagotoula είπε:

Οχι αγαπη μου και στην πιπιλα κλαιει κ τσιριζει..αλλα τα χω ξαναπει ειναι κ περιπτωση η δικια μου..πολυ τσαουσα...αλλο μωρο δεν ξερω να κανει ετσι με αλλες θηλες..εγω το πηρα αποφαση...παω κατευθειαν για το ποτηρακι..!! και τα μπιμπερο φαντασου τα χαρισα σε φιλη μου που γενναει τον αυγουστο...αυτη με τη σχολη χορου που σας ελεγα...χαχαχα κριμα να πανε χαμενα τοσα λεφτα...το mimijumi μονο εκανε 30 ευρω...και nuk, chicco, dr brown, mam....εχω δωσει ενα σκασμο λεφτα.. τουλαχιστον ας τα χαρει ο αλλος μπεμπακος...

Εχει άποψη από κουνια η δικιά σου.. Χαχαχα.. Ξέρει τι θέλει κ δε συμβιβάζεται με τπτ λιγότερο.. 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Pennymav είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα !παντρευτηκα κ εγώ λοιπόν !!ολα ήταν τέλεια !περασαμε πολύ ωραία !!παει κ αυτό !!τωρα ηρεμουμε κ χαλαρώνουμε !! :)

Να ζήσετε κοπελα μου!!! Να χαίρεστε και το παιδάκι σας!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , KNecky είπε:

 Λοιπόν εμεις την βαπτισαμε κ δεν μας ειπαν πολυ αυστηρα γτ επιτρεπονται 100 ατομα στην εκκλησια. Δεν ειχαμε τοσα άτομα καλεσμενους οποτε ολοι χωρεσαν κ καποιο εκατσαν απεξω απο επιλογη τους. Οι καρεκλες εχν κορδελες κ ξέρουν ετσι που μπορουν ν κατσουν κ που οχι γ αποστασεις. Χαιρετουρα δν καναμε αλλα οι γενναίοι ήρθαν κ χαιρέτισαν μονοι τους. Δεν ειχαμε μασκες αλλα η εκκλησια ανοιχτα παραθυρα πορτες κλπ. Οι υπολοιποι απο μακρια χαιρετισαν κ νιωθαμε καπως αβολα αλλα κατα τ αλλα ολα καλα! Μονο γλυκακι σε σακουλακι δωσαμε κ μπομπονιερες κ τελος. Οι συγγενης κ οι κουμπαροι φαγαμε μετα μαζι ενα μπουφε π καναμε. Δεν νομίζω πως ηταν τραγικο...

Να σας ζήσει κορίτσι! Καλή χριστιανή! Μπουφέ που; στο σπίτι σας; 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, souzanna7 είπε:

Για την ποδια θηλασμου εγω στην τυχη επελεξα το eidi xorou γιατι μ αρεσαν τα σχεσια...αλλα απο οτι ειδα εχει κ αλλα σαιτ με ποδιες με τσεπακια κτλ...

 Κι εμενα ο αντρας μ μια απο τα ιδια....δεν εχει υπομονη με το μωρο με αποτελεσματην κυρια φροντιδα τ ολη εγω την εχω...κ ειναι καποιες στιγμες π αισθανομαι πολυ κουρασμενη! 

Γυμναστικη κ γω θα ηθελα, για να πεσει η κοιλια κ τα κιλα, τωρα π θα ξαναξεκινησει ο αντρας μ το γυμναστηριο θα τ πω κυριε μια χαρα εσυ πας, ανελαβε για μια ωρα εσυ να κανω κ γω! Κοριτσια εσας π δεν παιρνει μπιμπερο (πλεον εμενα ουτε να το δει, τοσες φορες π το διναμε μετα το θηλασμο, απηυδησε το παιδι κ χτυπιεται) τι κανετε αν λειψετε;;;;

Α ρε Ραφαελα χαχα καλα εκανες κ το ξενυχτησες! Ντουρασελ σε βρισκω! Κ μπραβο για την υιοθεσια π το βαζεις στο προγραμμα!

 

Οσο για την αγκαλια κοριτσια οτι τα εχουμε κακομαθει κ γω καθε φορα τις ακουω τις μπηχτες...αν δεν ηταν το ιντερμετ να ενημερωθω η εδω το φορουμ π λετε κ σεις για τα μωρακια σας οτι θελουν ολο αγκαλια, θα με εκαναν να πιστευω οτι το αναθρεφω λαθος κ να εχω ολο ενοχες! Πω ρε γμτ ερχονται να βοηθησουν κ να σου οι ατακες 'α δεν κοιμαται μονο τ στην κουνια, αφου ετσι εμαθε' 'α δεν παιρνει πια το μπιμπερο, εμαθε να ΨΕΥΤΟτρωει απο το στηθος κ μενει νηστικο'!!!Απανταω μεχρι στιγμης πολυ συγκρατημενα κ ψυχραιμα αλλα ποτε θα εκκραγω δεν ξερω! Ειναι π ειμαι κ ηρεμος ανθρωπος κ γενικα καταπινω πολλα, λαθος!

Ψευτοτρωει, ε; Α, εμένα για τον θηλασμό δεν έχουν τολμήσει να μου πουν κάτι!Τους περιμένω στη γωνία ομως!!Όλο και κάτι θα πει η πεθερά, τη βλέπω το γυροφέρνει!!! Χαχαχα!!!

3 ώρες πρίν, KNecky είπε:

Καλημερα! Αυτα τα λενε οι παλιοι που τους λεγαν τα αντιθετα να κανουν..κακες οδηγιες περι θηλασμου κακές οδηγιες περι αγκαλιας κ ανατροφης..κ τωρα ενα σωρο ενηλικες που εχουν αναμνησεις να μην τους παιρνει αγκαλια η μανα τους αν ειναι δυνατόν δλδ!! Ξέρω πολλές περιπτώσεις τέτοιες.. μιλα ευγενικα, με επιχειρηματα κ αστους..γτ να χαλαμε τις καρδιες μας ενω ξερουμε πως ζουν σε μια αγνοια τόσα χρόνια?? Ειδικα τον μυθο του ψευτοτρωει απο το στηθος τον εφτιαξαν γ ν προωθήσουν το σκονογαλα.. δεν λεω κ γω μπουρλότο γινομαι αλλα καπου τους βλεπω σαν θυματα μιας παλιας νοοτροπίας κ το ξεπερνάω..

Εγω αν πρεπει να βγω επειδη δεν παιρνει μπουκάλι κ δεν θελω κ γω να δωσω μπουκάλι αν δεν τύχει κατι απολυτα επειγον, φροντιζω να λειψω μαξ ενα δυωρο..οχι παραπάνω..η μικρη τρωει ανα 1-2 ωρες την μερα οποτε ξέρω οτι το μαξ που μπορει να αντεξει χωρις εμενα ειναι τοσο κ ας βρουν τροπο να την απασχολησουν. Κατα τ αλλα την εχω παντου μαζί μου συνηθως..οφθαλμιατρο με τον γιο κ την ειχα μαζι, οδοντιατρο εγω κ την ειχα μαζί..ο λογος είναι απλός, οταν ειναι μαζι μου ακομα κ στο καρεκλακι αυτοκινητου εκει διπλα ειναι ηρεμη κ γω το ιδιο, ενώ με αλλα ατομα αφου φυγω σκίζει τον κοσμο κ αγχώνομαι κ γω. Ειναι πολυ μικρά ακόμα κ αν φευγουμε δεν αντιλαμβάνονται πως ειμαστε αλλου, νομιζουν πως η μαμα εξαφανιστηκε! :P

Ωω να ζησετε!!! Παντα ευτυχισμενοι, γεματοι αγαπη κ καθε τι ομορφο για τους δυο σας κ ο νινακι σας!! ^_^

Όντως, παλιές κακες τακτικές!! Πολύ γνωστή μου με 3 παιδια μου λεγε πιπίλα από το μαιευτήριο και καθολου αγκαλιά !Αλλά να μαλώσω με τη συγκεκριμένη δεν ήθελα και δεν υπήρχε λόγος ούτε να το παίξω δασκάλα και ξερολας!!

1 hour ago, KNecky είπε:

 Λοιπόν εμεις την βαπτισαμε κ δεν μας ειπαν πολυ αυστηρα γτ επιτρεπονται 100 ατομα στην εκκλησια. Δεν ειχαμε τοσα άτομα καλεσμενους οποτε ολοι χωρεσαν κ καποιο εκατσαν απεξω απο επιλογη τους. Οι καρεκλες εχν κορδελες κ ξέρουν ετσι που μπορουν ν κατσουν κ που οχι γ αποστασεις. Χαιρετουρα δν καναμε αλλα οι γενναίοι ήρθαν κ χαιρέτισαν μονοι τους. Δεν ειχαμε μασκες αλλα η εκκλησια ανοιχτα παραθυρα πορτες κλπ. Οι υπολοιποι απο μακρια χαιρετισαν κ νιωθαμε καπως αβολα αλλα κατα τ αλλα ολα καλα! Μονο γλυκακι σε σακουλακι δωσαμε κ μπομπονιερες κ τελος. Οι συγγενης κ οι κουμπαροι φαγαμε μετα μαζι ενα μπουφε π καναμε. Δεν νομίζω πως ηταν τραγικο...

Καλοφωτιστη!!Να σας ζήσει KNecky μου!! Εμείς θα την κάνουμε σε ξωκλήσι, γυρω στα 70 ατομα, οπότε οι αποστάσεις θα τηρούνται! Γλυκό σε συσκευασίες και μπουφέ με όλες τις προφυλάξεις που υποχρεούνται να τηρούν τα catering.

2 ώρες πρίν, asda είπε:

Να ζησετε αγαπημένοι!! Και κάθε ευτυχία σας Εύχομαι!! Πώς ήταν ο γαμος; 

Κορίτσια μιας και πιάσαμε τα μυστήρια, όσες κλείσατε βάφτιση σας είπαν πως θα γινει; πήγε η κουνιαδα μου σε μια βάφτιση και ήταν πολύ αυστηροί ως προς τον αριθμο ατομων εντος της εκκλησίας. Το μυστήριο έγινε τσακ μπαμ και δεν επιτρεπόταν στο ζευγάρι να χαιρετήσει στο τέλος.. 

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Pagotoula said:

Οχι αγαπη μου και στην πιπιλα κλαιει κ τσιριζει..αλλα τα χω ξαναπει ειναι κ περιπτωση η δικια μου..πολυ τσαουσα...αλλο μωρο δεν ξερω να κανει ετσι με αλλες θηλες..εγω το πηρα αποφαση...παω κατευθειαν για το ποτηρακι..!! και τα μπιμπερο φαντασου τα χαρισα σε φιλη μου που γενναει τον αυγουστο...αυτη με τη σχολη χορου που σας ελεγα...χαχαχα κριμα να πανε χαμενα τοσα λεφτα...το mimijumi μονο εκανε 30 ευρω...και nuk, chicco, dr brown, mam....εχω δωσει ενα σκασμο λεφτα.. τουλαχιστον ας τα χαρει ο αλλος μπεμπακος...

Να σου πω κ ο γιος μου απο ποτηρι ξεκινησε κ μας ελεγε ο οδοντιατρος πριν κατι μερες πολυ καλο ειναι τελικα αυτο γτ δεν εχεις μετα εννοια να κοψεις πιπιλες κ μπιμπερο γ να μην στραβωσουν τα δοντακια! ;)

 

5 hours ago, asda said:

Να σας ζήσει κορίτσι! Καλή χριστιανή! Μπουφέ που; στο σπίτι σας; 

Μπουφε καναμε σε μια αιθουσα που νοικιάσαμε με catering απο γνωστό γτ σπιτι δεν χωραμε, εχουμε μεγαλο σοι κ οι λιγοι που μαζεψαμε παλι ειναι αρκετοι... Κ μιας κ γω κανω άποχη γαλακτ κ αυγο ειχαμε κ τετοιες επιλογες σε συννενοηση με τον σεφ. Ηταν πολυ ωραια!

Ευχαριστω ολες για τις ευχες, με το καλό να παιρνουν κ τα αλλα μωρακια σειρα!! ^_^

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια κορίτσια! Να ζήσετε οι νεόνυμφοι και να χαίρεστε τα μωρά οι βαπτίζουσες! :wub:

Τα κιλά της εγκυμοσύνης τα έχει χάσει καμία; Εγώ αρχικά τα έχασα και μετά ήρθε η μαμά μου και με έβαζε να τρώω για να έχω γάλα και πάχυνα χωρίς να το καταλάβω! Κουβαλάω 10 κιλά στα καλά καθούμενα και σήμερα θα πάω πρώτη μέρα να γυμναστώ. Δε θηλάζω πια οπότε σκέφτομαι και διατροφή να κάνω. Ευτυχώς έχω 1 μήνα ανέμελο μπροστά μου οπότε ό,τι προλάβω, πρόλαβα. Τι θα προτείνατε όσες είστε συμπάσχουσες; 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna-Vangelis είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσια! Να ζήσετε οι νεόνυμφοι και να χαίρεστε τα μωρά οι βαπτίζουσες! :wub:

Τα κιλά της εγκυμοσύνης τα έχει χάσει καμία; Εγώ αρχικά τα έχασα και μετά ήρθε η μαμά μου και με έβαζε να τρώω για να έχω γάλα και πάχυνα χωρίς να το καταλάβω! Κουβαλάω 10 κιλά στα καλά καθούμενα και σήμερα θα πάω πρώτη μέρα να γυμναστώ. Δε θηλάζω πια οπότε σκέφτομαι και διατροφή να κάνω. Ευτυχώς έχω 1 μήνα ανέμελο μπροστά μου οπότε ό,τι προλάβω, πρόλαβα. Τι θα προτείνατε όσες είστε συμπάσχουσες; 

Δεν είχα παρει πολλα, μόνο 7 και έχασα τα 4 αλλά ξαναπήρα τα 2! Πεινάω πολύ με θηλασμό! Όχι πολλά γλυκά, ψωμια και σάλτσες  και όσο μπορείς πολυ νερό!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna-Vangelis είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσια! Να ζήσετε οι νεόνυμφοι και να χαίρεστε τα μωρά οι βαπτίζουσες! :wub:

Τα κιλά της εγκυμοσύνης τα έχει χάσει καμία; Εγώ αρχικά τα έχασα και μετά ήρθε η μαμά μου και με έβαζε να τρώω για να έχω γάλα και πάχυνα χωρίς να το καταλάβω! Κουβαλάω 10 κιλά στα καλά καθούμενα και σήμερα θα πάω πρώτη μέρα να γυμναστώ. Δε θηλάζω πια οπότε σκέφτομαι και διατροφή να κάνω. Ευτυχώς έχω 1 μήνα ανέμελο μπροστά μου οπότε ό,τι προλάβω, πρόλαβα. Τι θα προτείνατε όσες είστε συμπάσχουσες; 

κ γω μονο 7 πηρα στην εγκυμοσύνη μ κ εχασα 13 μεχρι να 40ντησω...τωρα ειμαι πετσι κ κοκκαλο....τρωω τρωω αλλα δε..

να κανεις σανιδα ....ειναι ειδος γιόγκας....5λ 3 φορες την μερα...δεν μενει τιπιτα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Anna-Vangelis said:

Συγχαρητήρια κορίτσια! Να ζήσετε οι νεόνυμφοι και να χαίρεστε τα μωρά οι βαπτίζουσες! :wub:

Τα κιλά της εγκυμοσύνης τα έχει χάσει καμία; Εγώ αρχικά τα έχασα και μετά ήρθε η μαμά μου και με έβαζε να τρώω για να έχω γάλα και πάχυνα χωρίς να το καταλάβω! Κουβαλάω 10 κιλά στα καλά καθούμενα και σήμερα θα πάω πρώτη μέρα να γυμναστώ. Δε θηλάζω πια οπότε σκέφτομαι και διατροφή να κάνω. Ευτυχώς έχω 1 μήνα ανέμελο μπροστά μου οπότε ό,τι προλάβω, πρόλαβα. Τι θα προτείνατε όσες είστε συμπάσχουσες; 

Ευχαριστουμε!! :)

Με γυμναστικη κ διατροφη θα είσαι κομπλε κ θα στρώσεις ενα μην απαλα θελει κ μετα ν συνεχίσεις. Μετα επιστρεφεις δουλεια??

Εγω ειχα παρει 8, εχασα τα 6 στην γεννα μετα κολλησαν τα 2. Αλλα με την αποχη γλκτ κ αυγο είναι τοσο λιγες οι επιλογες πραγματικα π πλεον εχασα κ τα δυο. Αλλα χωρις γυμναστικη ουτε φαινεται κ μου λενε κ ολοι ποσο κουρασμενη φαινομαι.. πρέπει να ξεκινησω γυμναστικη συστηματικα μπας κ δω καμμια διαφορα της προκοπης.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, KNecky είπε:

Ευχαριστουμε!! :)

Με γυμναστικη κ διατροφη θα είσαι κομπλε κ θα στρώσεις ενα μην απαλα θελει κ μετα ν συνεχίσεις. Μετα επιστρεφεις δουλεια??

Εγω ειχα παρει 8, εχασα τα 6 στην γεννα μετα κολλησαν τα 2. Αλλα με την αποχη γλκτ κ αυγο είναι τοσο λιγες οι επιλογες πραγματικα π πλεον εχασα κ τα δυο. Αλλα χωρις γυμναστικη ουτε φαινεται κ μου λενε κ ολοι ποσο κουρασμενη φαινομαι.. πρέπει να ξεκινησω γυμναστικη συστηματικα μπας κ δω καμμια διαφορα της προκοπης.

 

Συμφωνω γιατι και που τα χασαμε, το σωμα θελει γυμναστικη για να επανελθει.κακα τα ψεματα.

Εγω πηρα ολα κι ολα 4 και ξεκινωντας απο πολυ χαμηλη βαση. Εχασα 7 στη γεννα και μετα επιτηδες ξαναβαλα 3. Αλλα το σωμα δεν ειναι οπως πριν οτι και να λεμε. Τουλαχιστον προσωπικα που ειχα μια ζωη πολυ συγκεκριμενο στεγνο σωμα κι ειδικα στην κοιλια με στενη μεση κλπ..ε δεν ειναι ετσι τωρα, αν και στα κιλα ειμαι ιδια... θελει πολλη δουλιτσα η κατασταση.. κι εγω @Anna-Vangelis ξεκινησα γυμναστικη κι ο Θεος μαζι μας...!! χαχαχαχ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Anna-Vangelis είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσια! Να ζήσετε οι νεόνυμφοι και να χαίρεστε τα μωρά οι βαπτίζουσες! :wub:

Τα κιλά της εγκυμοσύνης τα έχει χάσει καμία; Εγώ αρχικά τα έχασα και μετά ήρθε η μαμά μου και με έβαζε να τρώω για να έχω γάλα και πάχυνα χωρίς να το καταλάβω! Κουβαλάω 10 κιλά στα καλά καθούμενα και σήμερα θα πάω πρώτη μέρα να γυμναστώ. Δε θηλάζω πια οπότε σκέφτομαι και διατροφή να κάνω. Ευτυχώς έχω 1 μήνα ανέμελο μπροστά μου οπότε ό,τι προλάβω, πρόλαβα. Τι θα προτείνατε όσες είστε συμπάσχουσες; 

Άστα να πάνε. Συμπάσχω αλλά στη θεωρία θα μείνω.. λοιπόν εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη πήρα 22(!!) Τα 15 τα έχασα τις πρώτες μερες. Μετά είχα κολλήσει και με ψυχολογία που δεν βοηθούσε το άφησα και όταν σταμάτησα τον θηλασμό πήγα σε διατροφολόγο που με βοήθησε να χάσω και τα υπόλοιπα. Μετά ξαναμεινω έγκυος και πήρα στο πρώτο 3μηνο 4. Ή εγκυμοσύνη δεν προχώρησε οπότε όχι μόνο δεν τα έχασα αλλά πήρα κι άλλα. Οπότε ξεκίνησα την τριτη εγκυμοσύνη με 8 παραπάνω. Στην εγκυμοσύνη αυτή πήρα 15 τα οποία τα έχασα όλα και χωρίς να το καταλάβω έχασα αλλά 2. Στην ουσία για να είμαι στα φυσιολογικά μου πρέπει να χάσω αλλά 6. Ψυχολογικά τώρα ειμαι οκ αλλά σωματικά δεν αντέχω. Έχω ζαλάδες μου πέφτει η πίεση και γενικά τρώω. Και το χειροτερο; το σώμα μου μου αρέσει έτσι  δηλαδή αν έκανα λίγη γυμναστική δεν θα με ενοχλούσαν τα παραπανίσια κιλά. Που όλοι όσοι με βλέπουν νομίζουν πως είμαι στα φυσιολογικά μου.. αν είναι να ξεκινούσα μόνη μου πάντως (πράγμα που έχω κάνει στο παρελθόν και απεδωσε) θα έκοβα τη ζάχαρη εντελως(μόνο στον καφε) και το αλεύρι θα το αντικαταστουσα με ολικής. Τα υπόλοιπα θα τα έτρωγα κανονικά αλλά είτε σε μικρό πιατο είτε θα κοίταζα να τρώω μερίδα όσο η παλάμη μου. Και κάτι άλλο. Να μασάς πολλές φορές την μπουκιά σου και να μη  βιάζεσαι. Επίσης όχι φαΐ μπροστά σε οθόνες. Αυτά είναι εντελώς αυτοσχέδια αλλά εμένα με είχαν βοηθήσει και δεν τα ξαναπήρα όταν τα είχα χάσει. Όμως νομίζω το καλύτερο είναι να απευθυνθείς σε ειδικό για να σε παρακολουθεί και να έχεις ένα παραπάνω κίνητρο! Καλή επιτυχία!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

κ γω μονο 7 πηρα στην εγκυμοσύνη μ κ εχασα 13 μεχρι να 40ντησω...τωρα ειμαι πετσι κ κοκκαλο....τρωω τρωω αλλα δε..

να κανεις σανιδα ....ειναι ειδος γιόγκας....5λ 3 φορες την μερα...δεν μενει τιπιτα....

Πες μας ρε Ραφαέλα την τεχνική σου κι έχουμε κολλήσει στα 62.200!! Μένω σε στάση σανιδάς σαν γέφυρα  για 5 λεπτα;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Polly1 είπε:

Πες μας ρε Ραφαέλα την τεχνική σου κι έχουμε κολλήσει στα 62.200!! Μένω σε στάση σανιδάς σαν γέφυρα  για 5 λεπτα;;

καλε καλα εισαι λεπτη....τοσο ξεκινησα τημ εγκυμοσυνη μ...τωρα ειμαι 53 κιλα....πετρες θελω στις τσεπες μ...

οσο πιο πολυ μπορείς να μεινεις τοσο το καλητερο....καίει τα παντα....εγω μονο αυτο κανω κ τιποτες αλλο....την σιχαίνομαι την γυμαστικη.. πριν την σανίδα θα πινει 1 λ.νερο κ αλλο τοσο μετα....να γινεις μούσκεμα στον ιδρωτα....χανεις απο παντού...μ το χει πει η κολλητη μ που ναο γυμναστήρια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...