Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Just now, Alcedo είπε:

Μπράβο ρε κορίτσια! Είναι καλό να βοηθάμε με γνώσεις- ενημέρωση ανθρώπους που το ψάχνουν κι εκείνοι και έχουν ανάγκη! Με το καλό να βγει και ρομπότ νταντά- σκούπα- μαγείρεμα κλπ να βρούμε την υγεία μας και γιατί όχι,να γίνουμε πολύτεκνοι! Να λυθεί το δημογραφικό πρόβλημα!

παντως εγω δεν το γελαω καθοκου αλκεντο....μακαρι σρο μελλον να ναι οπως τα λες..πολυ κουραση ολα αυτα λ ειδικα αν κάνουμε κ 2ο παιδι.πφφφφ

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Rafaelatarzan said:

παντως εγω δεν το γελαω καθοκου αλκεντο....μακαρι σρο μελλον να ναι οπως τα λες..πολυ κουραση ολα αυτα λ ειδικα αν κάνουμε κ 2ο παιδι.πφφφφ

Κάποιες δεν αξίζουν ούτε 1 πάντως και δεν ρώτησε κανείς τη γνώμη κανενός για το αν θα κάνει 2ο ή 10ο παιδί. Προξέξτε το λίγο με το μπούλιγκ, μεγαλώνετε παιδιά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

παντως εγω δεν το γελαω καθοκου αλκεντο....μακαρι σρο μελλον να ναι οπως τα λες..πολυ κουραση ολα αυτα λ ειδικα αν κάνουμε κ 2ο παιδι.πφφφφ

Μα δεν κάνω πλάκα... Ελπίζω να μην παρεξηγηθώ...

Εγώ περιμένω τις ανέσεις του μέλλοντος εναγωνίως!

  • Μου αρέσει 1

ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna-Vangelis είπε:

Κάποιες δεν αξίζουν ούτε 1 πάντως και δεν ρώτησε κανείς τη γνώμη κανενός για το αν θα κάνει 2ο ή 10ο παιδί. Προξέξτε το λίγο με το μπούλιγκ, μεγαλώνετε παιδιά.

απευθυνεσαι σε μενα λέγοντας μ ότι δεν αξίζω να εχω ουτε ενα παιδι η παει στην αλκεντο??? για πες μ λιγο 

Just now, Alcedo είπε:

Μα δεν κάνω πλάκα... Ελπίζω να μην παρεξηγηθώ...

Εγώ περιμένω τις ανέσεις του μέλλοντος εναγωνίως!

απο μενα καμια παρεξήγηση ισα ισα που συμφωνώ οσο περίεργο κ να φαίνεται...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Πάει σε όποιον είναι ανώριμος. Το πιστεύω ακράδαντα. Οι ηλίθιοι δεν πρέπει να αναπαράγονται και έχω δικαίωμα να εκφέρω τη γνώμη μου χωρίς να τη φιλτράρω εφόσον και ο οποιοσδήποτε θεωρεί δικαίωμά του να εκφέρει άποψη για το αν θα κάνω 2ο παιδί λες και ζήτησα τη γνώμη του. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμ αυτό δε λέμε κι εμείς; Την ίδια άποψη έχουμε!

Just now, Anna-Vangelis είπε:

Πάει σε όποιον είναι ανώριμος. Το πιστεύω ακράδαντα. Οι ηλίθιοι δεν πρέπει να αναπαράγονται και έχω δικαίωμα να εκφέρω τη γνώμη μου χωρίς να τη φιλτράρω εφόσον και ο οποιοσδήποτε θεωρεί δικαίωμά του να εκφέρει άποψη για το αν θα κάνω 2ο παιδί λες και ζήτησα τη γνώμη του. 

Συμφωνούμε απόλυτα! Πιο απόλυτα δε γίνεται!


ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna-Vangelis είπε:

Πάει σε όποιον είναι ανώριμος. Το πιστεύω ακράδαντα. Οι ηλίθιοι δεν πρέπει να αναπαράγονται και έχω δικαίωμα να εκφέρω τη γνώμη μου χωρίς να τη φιλτράρω εφόσον και ο οποιοσδήποτε θεωρεί δικαίωμά του να εκφέρει άποψη για το αν θα κάνω 2ο παιδί λες και ζήτησα τη γνώμη του. 

τι λες μωρη που θα μας κ ηλιθιες κ ανωριμες κ μενα κ την  αλκεντο που για μας παει φαινεται ...που θα κρινεις εσυ αν ειμαστε αξιες να εχουμε παιδια η οχι...μαζεψου γιατι θα σε μασουν αλλοι ...το πιασες???? 

κ μασε το λεξιλόγιο σ γιατι δεν σε βρισαμε ...κριμα το παιδι που μεγαλώνεις κ θες κ 2ο τρομαρα σ...

εσυ δεν εισαι για αναπαραγωγή οχι εμεις

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

τι λες μωρη που θα μας κ ηλιθιες κ ανωριμες κ μενα κ την  αλκεντο που για μας παει φαινεται ...που θα κρινεις εσυ αν ειμαστε αξιες να εχουμε παιδια η οχι...μαζεψου γιατι θα σε μασουν αλλοι ...το πιασες???? 

κ μασε το λεξιλόγιο σ γιατι δεν σε βρισαμε ...κριμα το παιδι που μεγαλώνεις κ θες κ 2ο τρομαρα σ...

εσυ δεν εισαι για αναπαραγωγή οχι εμεις

Μα αυτό είπε η κοπέλα. Ότι οι ηλίθιοι δεν πρέπει να αναπαράγονται και έχει δικαίωμα να εκφέρει άποψη! Κρίνει εξ ιδίων τα αλλότρια! 


ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 5/8/2020 at 9:47 ΜΜ, Polly1 είπε:

Ευχαριστούμε πάρα Πολυ!!!Επίσης!! Χρειάζεται μασκα και στο προαυλιο;; Αν Όχι, ίσως να την κάνετε εξω για να μην έχεις αυτο το θεμα στο βίντεο! Εμένα γενικα δεν κάθεται πουθενα γι αυτο μας φαίνεται περίεργο και χαιρόμαστε τωρα που της αρέσει η κούνια της!!!χαχαχα!!!

Καλησπέρα, καλή η ιδέα σχετικά με την βάφτιση στο προαύλιο, δεν ξέρω όμως εάν ταιριάζει σε βάφτιση στην πόλη, νομίζω ότι είναι ένα σκηνικό που ταιριάζει περισσότερο σε ορεινό η παραθαλάσσιο μέρος, σε κάποιο ξωκκλήσι ίσως... Θα το σκεφτώ πάντως και ίσως το συζητήσω και με τον ιερέα της ενορίας εάν μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο.

Κορίτσια ηρεμήστε, σκοπός του forum είναι να βοηθάμε η μία την άλλη γιατί καμία φορά άνθρωποι που δεν σε γνωρίζουν μπορεί να σε βοηθήσουν περισσότερο και από τους δικούς σου.

  • Μου αρέσει 2

Kgx7p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , fairytale18 είπε:

Καλησπέρα, καλή η ιδέα σχετικά με την βάφτιση στο προαύλιο, δεν ξέρω όμως εάν ταιριάζει σε βάφτιση στην πόλη, νομίζω ότι είναι ένα σκηνικό που ταιριάζει περισσότερο σε ορεινό η παραθαλάσσιο μέρος, σε κάποιο ξωκκλήσι ίσως... Θα το σκεφτώ πάντως και ίσως το συζητήσω και με τον ιερέα της ενορίας εάν μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο.

Κορίτσια ηρεμήστε, σκοπός του forum είναι να βοηθάμε η μία την άλλη γιατί καμία φορά άνθρωποι που δεν σε γνωρίζουν μπορεί να σε βοηθήσουν περισσότερο και από τους δικούς σου.

Ναι, να συννενοηθείς μαζί του γιατί και ο καθένας θέλει και τα δικά του! Μη βρεθείς προ απροόπτου!! Πάντως αυτο με τις μάσκες το είδα σημερα που βγήκα για ψώνια! Ακόμη και στο δρόμο ο κόσμος φορούσε!! Έχει κουράσει όλο αυτό με τον κορονοιο!

6 ώρες πρίν, Alcedo είπε:

Να είσαι καλά!

Όσο για την ερώτηση, με κάλυψε η αγαπημένη @Rafaelatarzan

Να σου ζήσει λοιπόν η μικρή σου μαχητρια!!!

3 ώρες πρίν, Anna-Vangelis είπε:

Κατάλαβα, παντρεύτηκα κι έχασα πολλά προνόμια :lol:

Άσε, εγώ να δεις!! Λες και παντρεύτηκα καναν κροισο!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Όταν φτερνιζεται η μικρη ακούω να έχει μυξουλες τις οποίες δε βλέπω. Βάζω ορο αλλα παλι δε βλέπω και Μεγάλη διαφορά. Έχω αυτο το μηχανηματακι που τις ρουφάει αλλα μπορώ να το χρησιμοποιήσω ενώ δεν τις βλέπω;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Polly1 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Όταν φτερνιζεται η μικρη ακούω να έχει μυξουλες τις οποίες δε βλέπω. Βάζω ορο αλλα παλι δε βλέπω και Μεγάλη διαφορά. Έχω αυτο το μηχανηματακι που τις ρουφάει αλλα μπορώ να το χρησιμοποιήσω ενώ δεν τις βλέπω;;

Ναι εννοειται, γι αυτο το λογο ειναι. δοκιμασε το.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Polly1 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Όταν φτερνιζεται η μικρη ακούω να έχει μυξουλες τις οποίες δε βλέπω. Βάζω ορο αλλα παλι δε βλέπω και Μεγάλη διαφορά. Έχω αυτο το μηχανηματακι που τις ρουφάει αλλα μπορώ να το χρησιμοποιήσω ενώ δεν τις βλέπω;;

πολύ το εχω κ εγω αυτο κ μ πε ο ντοκ να ρο χρησιμοποιω αλλα ελαφρα...να μην ρουφαω δυνατα δεν κάνει καλο

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

πολύ το εχω κ εγω αυτο κ μ πε ο ντοκ να ρο χρησιμοποιω αλλα ελαφρα...να μην ρουφαω δυνατα δεν κάνει καλο

Ωχ ναι; Εγώ του δίνω και καταλαβαίνει, και κάθε φορά κλαίει η μπέμπα, λες να της κάνω κακό;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...