Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Test ωορρηξίας ( τύπου ταινίες one step)


Recommended Posts

Just now, Diana8 είπε:

Κοριτσια μου το σημερινο φαινεται πιο σκουρο απο το χθεσινο νομιζω ειναι θετικο σημερα ... τι λετε εσεις ???    @Owl-1 @Giotitsa r2kn6q.jpg

Οοο ναιιιι κορίτσι μου!!! Επαφή αύριο και για δυο τρεις μέρες ακόμη σίγουρα!!! Συνέχισε τα τεστ μέχρι να δεις αρνητικο!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Owl-1 είπε:

Οοο ναιιιι κορίτσι μου!!! Επαφή αύριο και για δυο τρεις μέρες ακόμη σίγουρα!!! Συνέχισε τα τεστ μέχρι να δεις αρνητικο!! 

Ποσο χαρηκα που ειδα δυο γραμμες και φαινονται και καλα !!! Μακαρι να δω συντομα και στο τεστ εγκυμοσυνης !!!!! Ευχαριστω πολυ που ειστε εδω σε τετοιες στιγμες !!! :):wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diana8 είπε:

Κοριτσια μου το σημερινο φαινεται πιο σκουρο απο το χθεσινο νομιζω ειναι θετικο σημερα ... τι λετε εσεις ???    @Owl-1 @Giotitsa r2kn6q.jpg

Αααααα ναι όντως αυτό είναι πιο καθαρό ε σημερα βουρρρ

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diana8 είπε:

Ποσο χαρηκα που ειδα δυο γραμμες και φαινονται και καλα !!! Μακαρι να δω συντομα και στο τεστ εγκυμοσυνης !!!!! Ευχαριστω πολυ που ειστε εδω σε τετοιες στιγμες !!! :):wub:

Μακάρι σε 15 μέρες να μας πεις τα ευχαριστα κορίτσι...!!! Εδώ περνάμε όλες τα ίδια πάνω κάτω οπότε καταλαβαινομαστε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Owl-1 είπε:

Οοο ναιιιι κορίτσι μου!!! Επαφή αύριο και για δυο τρεις μέρες ακόμη σίγουρα!!! Συνέχισε τα τεστ μέχρι να δεις αρνητικο!! 

Οχι και σημερα επαφη @Diana8

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Οχι και σημερα επαφη @Diana8

Σήμερα είχε πει ότι δεν μπορεί να έρθει σε επαφή λόγω δουλειάς αν θυμάμαι καλά γι'αυτό της είπα αυριο σίγουρα!!

Α κοίταξα πίσω λίγο τα σχόλια να δω σίγουρα πότε είχες πει ότι δεν μπορείς εχθές μάλλον ήταν? Οπότε σήμερα επαφή ναιιιι και αύριο και μεθαύριο!! :D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Owl-1 είπε:

Σήμερα είχε πει ότι δεν μπορεί να έρθει σε επαφή λόγω δουλειάς αν θυμάμαι καλά γι'αυτό της είπα αυριο σίγουρα!!

Α κοίταξα πίσω λίγο τα σχόλια να δω σίγουρα πότε είχες πει ότι δεν μπορείς εχθές μάλλον ήταν? Οπότε σήμερα επαφή ναιιιι και αύριο και μεθαύριο!! :D

 Χαχαχαχαχαχαχαχα ναι κορίτσι για χθες ειχε πει δεν μπορεί σήμερα να τον βάλει κάτω και .... Χαχχαχαχαχα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

 Χαχαχαχαχαχαχαχα ναι κορίτσι για χθες ειχε πει δεν μπορεί σήμερα να τον βάλει κάτω και .... Χαχχαχαχαχα

Ναι ναι έχασα τις μέρες εγώ !!! Χαχαχχαχαχ μωρέ ανάσα να μην πάρει!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

 Χαχαχαχαχαχαχαχα ναι κορίτσι για χθες ειχε πει δεν μπορεί σήμερα να τον βάλει κάτω και .... Χαχχαχαχαχα

Κοριτσια μου για χθες ηταν !! Παντως προχθες καναμε .. απλα λογως δουλειας χθες δεν εγινε δυστιχως ομως αυτες τις μερες θα το εκμεταλευτω οσο ζεστη κ να κανει :D:-P 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diana8 είπε:

Κοριτσια μου για χθες ηταν !! Παντως προχθες καναμε .. απλα λογως δουλειας χθες δεν εγινε δυστιχως ομως αυτες τις μερες θα το εκμεταλευτω οσο ζεστη κ να κανει :D:-P 

Χαχχαχαχαχ να το εκμεταλλευτεις βεβαίως βεβαίως!! Τι ζέστη καλέ τίποτα δεν έχει χαχαχαχχαχα!! Θα είναι τυχερός ο μήνας!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Owl-1 είπε:

Χαχχαχαχαχ να το εκμεταλλευτεις βεβαίως βεβαίως!! Τι ζέστη καλέ τίποτα δεν έχει χαχαχαχχαχα!! Θα είναι τυχερός ο μήνας!! 

Χαχαχα παντως ζεσταινομαι πολυ..

να ρωτησω .. απο οταν βγαινει θετικο.. σαν αυτο πχ.. η ωορρηξια γινεται αυριο η μεθαυριο?? Αυτο δεν εχω καταλαβει καλα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diana8 είπε:

Χαχαχα παντως ζεσταινομαι πολυ..

να ρωτησω .. απο οταν βγαινει θετικο.. σαν αυτο πχ.. η ωορρηξια γινεται αυριο η μεθαυριο?? Αυτο δεν εχω καταλαβει καλα 

Οτάν βγαίνει θετικό λένε οτι για τρεις μερες πρεπει να έρχεσαι σε επαφη έλα εσύ και ασε την ζέστη δενε χει ζέστη

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Οτάν βγαίνει θετικό λένε οτι για τρεις μερες πρεπει να έρχεσαι σε επαφη έλα εσύ και ασε την ζέστη δενε χει ζέστη

Εννοειται ναι θα το εκμεταλευτω !!! Μακαρι να σας εχω καλα νεα !

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Owl-1 είπε:

Άντε αντε να γεμίσουν οι κοιλίες!!! Ωχ αμάν!! Εγώ αύριο θα κάνω τεστακι και θα ήθελα πααααρα πολύ να μου δείξει θετικό αλλααααα....!!

Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ειναι θετικο !!!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...