Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Test ωορρηξίας ( τύπου ταινίες one step)


Recommended Posts

Just now, Diana8 είπε:

Κοριτσια γεια σας !!! Πρωτη φορα δοκιμαζω αυτα τα τεστ .. ειναι αρνητικο απλα μπορειτε να μου πειτε οταν υπαρχει η δευτερη γραμμη οπως υπαρχει σε μενα τωρα και ειμαι στην 10 η μερα του κυκλου ... συμαινει πως σε λιγες μερες γινεται η ωορρηξια ??? Και ας φαινεται τοσο λιγο... εννοειται θα κανω και τις υπολοιπες μερες μπορειτε να με βοηθησετε ???:):wub: Δεν μπορω να ανεβασω φωτογραφια να σας δειξω

Γεια σου κοριτσάκι μου!!! Ναι συνέχισε να τα κάνεις και λογικά σε λίγες μέρες θα δεις έντονη γραμμή σαν αυτή του ελέγχου!! Δεύτερη γραμμή πιο άχνη θα βγαίνει πάντα αλλά μόνο όταν είναι έντονη είναι θετικό!! Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 18 λεπτά , Owl-1 είπε:

Γεια σου κοριτσάκι μου!!! Ναι συνέχισε να τα κάνεις και λογικά σε λίγες μέρες θα δεις έντονη γραμμή σαν αυτή του ελέγχου!! Δεύτερη γραμμή πιο άχνη θα βγαίνει πάντα αλλά μόνο όταν είναι έντονη είναι θετικό!! Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! 

Ευχαριστω πολυυυυυ:wub::wub: θα σας ενημερωσω εαν εχω νεα !!! Προς τ παρον φοβαμαι μην την χασω την ωορρηξια αλλα οταν θα δω εντονη γραμμη θα τ εκμεταλευτω και εκεινη την ημερα εαν μπορουμε βεβαια και τις υπολοιπες 2..3 ... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diana8 είπε:

Ευχαριστω πολυυυυυ:wub::wub: θα σας ενημερωσω εαν εχω νεα !!! Προς τ παρον φοβαμαι μην την χασω την ωορρηξια αλλα οταν θα δω εντονη γραμμη θα τ εκμεταλευτω και εκεινη την ημερα εαν μπορουμε βεβαια και τις υπολοιπες 2..3 ... 

καλο ειναι και πριν την ωορρηξια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 31/7/2019 at 4:43 ΜΜ, Owl-1 είπε:

Γεια σου κοριτσάκι μου!!! Ναι συνέχισε να τα κάνεις και λογικά σε λίγες μέρες θα δεις έντονη γραμμή σαν αυτή του ελέγχου!! Δεύτερη γραμμή πιο άχνη θα βγαίνει πάντα αλλά μόνο όταν είναι έντονη είναι θετικό!! Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! 

Κοριτσι μου πως μπορω να δειξω σε φωτογραφια το τεστ που εκανα σημερα ??? Μου φαινεται ειναι αρνητικο ... αλλα δεν ξερω θελω να ειμαι σογουρη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Diana8 είπε:

Κοριτσι μου πως μπορω να δειξω σε φωτογραφια το τεστ που εκανα σημερα ??? Μου φαινεται ειναι αρνητικο ... αλλα δεν ξερω θελω να ειμαι σογουρη..

Πατάς στο google tinypic,μετά πατάς εκεί που λέει forum και αλλάζεις τον σύνδεσμο σε lgm και μετά κάνεις το λινκ αντίγραφη επικόλληση εδώ στα σχόλια!! 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Owl-1 είπε:

Πατάς στο google tinypic,μετά πατάς εκεί που λέει forum και αλλάζεις τον σύνδεσμο σε lgm και μετά κάνεις το λινκ αντίγραφη επικόλληση εδώ στα σχόλια!! 

 

 αυτο ηταν το σημερινο την 13η μερα του κυκλου ... την 10η ηταν πιο αχνη ... απλα ειδα που ελεγαν μερικες κοπελες οτι ηταν ετσι σε αυτες και ηταν θετικο... πως το βλεπετε κοριτσια μου ??? Δεν θελω να την χασω την ημερα της ωορρηξιας ... παντως χθες ειχαμε επαφη...  25yuq0i.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diana8 είπε:

 αυτο ηταν το σημερινο την 13η μερα του κυκλου ... την 10η ηταν πιο αχνη ... απλα ειδα που ελεγαν μερικες κοπελες οτι ηταν ετσι σε αυτες και ηταν θετικο... πως το βλεπετε κοριτσια μου ??? Δεν θελω να την χασω την ημερα της ωορρηξιας ... παντως χθες ειχαμε επαφη...  25yuq0i.jpg

Εγώ λέω βουρρρρρ !!!! Ετσι ήτανε εμένα και εμεινα έγκυος

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Εγώ λέω βουρρρρρ !!!! Ετσι ήτανε εμένα και εμεινα έγκυος

Γιαυτο σας ρωτησα κοριτσια μου γιατι βλεπω πολλες που λενε οτι ηταν ετσι και ηταν τελικα η ωορρηξια ... 

χθες ειχαμε επαφη .. σημερα λογο επειδη δουλευει δεν γινεται δυστιχως .. θα προσπαθησω αυριο κ μεθαυριο.!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diana8 είπε:

Γιαυτο σας ρωτησα κοριτσια μου γιατι βλεπω πολλες που λενε οτι ηταν ετσι και ηταν τελικα η ωορρηξια ... 

χθες ειχαμε επαφη .. σημερα λογο επειδη δουλευει δεν γινεται δυστιχως .. θα προσπαθησω αυριο κ μεθαυριο.!!!

Αααα κρίμα για σήμερα δωστου να καταλάβει απο αύριο κι μεθαύριο εννοείται ετσι καλη τύχη

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giotitsa είπε:

Αααα κρίμα για σήμερα δωστου να καταλάβει απο αύριο κι μεθαύριο εννοείται ετσι καλη τύχη

Ευχαριστω παρα πολυ !!! Γινεται ομως να εχω ωορρηξια τωρα δεν ειναι νωρις ??? Με κυκλο 27-30..??? 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Diana8 είπε:

 αυτο ηταν το σημερινο την 13η μερα του κυκλου ... την 10η ηταν πιο αχνη ... απλα ειδα που ελεγαν μερικες κοπελες οτι ηταν ετσι σε αυτες και ηταν θετικο... πως το βλεπετε κοριτσια μου ??? Δεν θελω να την χασω την ημερα της ωορρηξιας ... παντως χθες ειχαμε επαφη...  25yuq0i.jpg

Άντε κορίτσι μου μακάρι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...