Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα! Εγω αυριο εχω εμβρυομεταφορά και μεθαύριο θα ταξιδέψω με αεροπλάνο να επιστρέψω στον τόπο διαμονής μου.. μου ειπαν απλώς προληπτικα να μεινω μια μερα Αθήνα.. νομιζω αλλοι γιατροι σε αφηνουν και την ιδια μερα να φυγεις.. μην αγχωνεσαι, απλως δεν θα οδηγησεις και δεν θα κουβαλησεις βαρος εννοειται! Καλή επιτυχία!!! 

      Καλή επιτυχία εύχομαι να φωλιάσουν τα εμβρυακια για τα καλά στην κοιλιτσα σου🙏🏼

      2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία να κάνετε πολλά εμβρυακια 🙏🏼🙏🏼

      • Ευχαριστώ 1

Πόνοι περιόδου.....ή όχι;;;


Recommended Posts

Just now, Rozoulita88 είπε:

Κοιτα επειδη το ζω αλλα το ζω μετα την αποβολη που καθυστερει και παλι να ερθει το ζιζικακι...θεωρητικα πιστευω επηρεαζει και δεν πρεπει πρακτικα τουλαχιστον προσωπικα μπορω να σου πω οχι.δεν γινεται...και να μην θες μολις περασουν οι γονιμες αρχιζεις το μετρημα και να παρατηρεις το σωμα σου.. .ταλαιπα μεγαλη γιατι ριχνει και τη ψυχολογια...Τον δεκεμβριο που εμεινα ηταν ο μοναδικος μηνας που δεν προσπαθησα για τιποτα που δεν περιμενα τιποτα ειχα γυρισει απο ταξιδι στο εξωτερικο και πηρα και primolut να κοψω τη περιοδο και φαντασου οτι εκανα τεστ μετα απο 12  μερες καθυστερησης γιατι ελεγα σιγα μην ειναι...κι ομως ηταν!!!!

Ουφ τι να πω, όλα θα δείξουν... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Κατερίνα05 είπε:

Ουφ τι να πω, όλα θα δείξουν... 

Σε μια βδομαδα θα φανει ...η θα εχουμε τιποτα καλο η τον αλλο μηνα παλι θα μετραμε θερμοκρασιες....σπαστικοοοοο εγω αυτους τους μηνες μετα την εγκυμοσυνη μπηκα σ αυτη τη διαδικασια και ψαχνομαι και ειναι πολυ κακο γιατι μπλοκαρουμε τον οργανισμο απ τη πολυ τη σκεψη....να τωρα με το 37 αυτες τις μερες ειμαι να σκασω γιατι νιωθω σαν αρρωστη το παρατηρω κιολας και με ενοχλει χειροτερα....εεεε ρε ζορια για ενα μωρο χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rozoulita88 είπε:

Σε μια βδομαδα θα φανει ...η θα εχουμε τιποτα καλο η τον αλλο μηνα παλι θα μετραμε θερμοκρασιες....σπαστικοοοοο εγω αυτους τους μηνες μετα την εγκυμοσυνη μπηκα σ αυτη τη διαδικασια και ψαχνομαι και ειναι πολυ κακο γιατι μπλοκαρουμε τον οργανισμο απ τη πολυ τη σκεψη....να τωρα με το 37 αυτες τις μερες ειμαι να σκασω γιατι νιωθω σαν αρρωστη το παρατηρω κιολας και με ενοχλει χειροτερα....εεεε ρε ζορια για ενα μωρο χαχαχαχα

Και νόμιζα ότι θα ήταν εύκολο έτσι το είχα στο μυαλό μου αν το ήξερα θα άρχιζα νωρίτερα χαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κατερίνα05 είπε:

Και νόμιζα ότι θα ήταν εύκολο έτσι το είχα στο μυαλό μου αν το ήξερα θα άρχιζα νωρίτερα χαχαχ

Ναι παιδι μου....μ αρεσει που προσεχαμε μικροτερες και μη γινει και αχ τι θα κανω και πως να προσεχω ...ακομα και δεν εγινε.....χαχα εμενα μου πε η γιατρος να παω σεμπτεμβριο να με δει να με βοηθησει λιγακι...τι εννοει δεν ξερω....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rozoulita88 είπε:

Ναι παιδι μου....μ αρεσει που προσεχαμε μικροτερες και μη γινει και αχ τι θα κανω και πως να προσεχω ...ακομα και δεν εγινε.....χαχα εμενα μου πε η γιατρος να παω σεμπτεμβριο να με δει να με βοηθησει λιγακι...τι εννοει δεν ξερω....

Εύχομαι να μη χρειαστεί να πας. Τι ηλικία έχεις; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 ώρες πρίν, Κατερίνα05 είπε:

Γειά σας κορίτσια... Θέλω να μου απαντήσετε όσες έχετε γίνει μανούλες ή όσες γνωρίζετε κάτι ή σας έχει συμβεί κάτι παρόμοιο. 

Είχα ελεύθερες επαφές σε γόνιμες ημέρες, άρχισαν πονακια χαμηλά και να πρήζετε το στήθος μου εκείνες τις ημέρες όπως και είναι φυσιολογικό. 

Όταν τελείωσε η ωορρηξία οι πόνοι χαμηλά κοιλιά, μέση, πρησμένο στήθος και πονοκέφαλοι δεν σταμάτησαν και είναι 2 εβδομάδες τώρα, σε 7 μέρες περιμένω περίοδο... 

Δεν μου φαίνεται φυσιολογικό να έχω αυτά τα πονακια κλπ τόσες μέρες...  

Επίσης το παπ μου βγήκε καθαρό οπότε κάτι παθολογικο το αποκλείω. 

Ουφ αυτά :x

Αγάπη σου το εύχομαι. Και εγώ έτσι ακριβώς όπως τα περιγράφεις. Ενώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν είχα τίποτα τώρα στη δεύτερη έτσι ξεκίνησα. Ακριβώς μετά τις γόνιμες άρχισαν οι πόνοι περιόδου οι οποίοι συνεχίστηκαν μέχρι περίπου το δεύτερο μήνα. Μακάρι να είσαι!!!


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Αγάπη σου το εύχομαι. Και εγώ έτσι ακριβώς όπως τα περιγράφεις. Ενώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν είχα τίποτα τώρα στη δεύτερη έτσι ξεκίνησα. Ακριβώς μετά τις γόνιμες άρχισαν οι πόνοι περιόδου οι οποίοι συνεχίστηκαν μέχρι περίπου το δεύτερο. Μακάρι να είσαι!!!

Σε ευχαριστώ πολύ Κατερινακιιι μακάρι να είμαι... Έχω δέκατα αυτές τις ημέρες... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...