Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσαρες.!! καλη Ανασταση με υγεια.!! φετος ειναι ολα διαφορετικα Ανασταση απο το σπιτι, εμεις στο μπαλκονι για να ακουσουμε τις καμπανες να χτυπανε χαρμοσυνα.. ευχομαι ολο αυτο να τελειωσει συντομα και να μπορεσουμε να δουμε τα αγαπημενα μας προσωπα.. με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας και καλα ξενυχτια χιχιχιχιχι..σας φιλω ολες γλυκα

  • Μου αρέσει 3

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλή Ανάσταση με υγεία και φως!!!

Εύχομαι υγεία σε εσάς και τις οικογένειές σας και με το καλο να έρθουν τα μωρά μας γερα και ευλογημένα ❤❤

  • Μου αρέσει 5

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη σε όλες κορίτσια! Απο του χρόνου πρώτο Πάσχα με μπεμπόνια στις αγκαλιές μας οι πρωτομανούλες!

@katerinafilip καλως ήρθες! Με το καλό το κοριτσάκι σου!

Αχ κορίτσια πολύ ατυχη είμαι πολύ πολύ!!

6 μήνες τωρα με πολύ κόπο αλλά ζήτημα αν εχω φαει 2 η 3 γλυκάκια μοναχά !!!

Και τωρα που εχω καμπυλη ζαχάρου σε 3 ημέρες, λόγω του Πάσχα απ'το ενα χερι δαγκώνω το τσουρεκι κι απ το άλλο το σοκολατακι:roll:  Κολασμένη κατάσταση!

Ελπίζω να μην επηρεάσω πολύ την εξέταση με ολη αυτή την ζάχαρη:confused:

Εσεις που την εχετε κάνει, ξέρετε αν επηρεάζει η διατροφη των τελευταιων ημερών το αποτέλεσμα;

Καλή συνέχεια στα τραπεζώματα εύχομαι και καλή χώνεψη!!

  • Μου αρέσει 2

dJaep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρόνια πολλά μανουλες!! Χριστός Ανέστη! Υγεία και αγάπη στα σπιτικά μας!!

@Ελλάκι μου τη προηγούμενη μέρα από τη καμπύλη είχα φάει το γλυκάκι μου. Μου βγήκε καλή. Δε νομίζω να επηρεάζει :wink:

@katerinafilip καλώς μας ήρθες! Με το καλο να έρθει το κοριτσάκι σου να σε γεμίσει αγάπη ❤ το πρώτο σου παιδάκι ειναι;

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη κορίτσια!!!καλά να περάσετε όλες και του χρόνου με υγεία με όλους τους αγαπημένους μας να κυνηγάμε τα μπεμπάκια! 

Just now, katerinafilip είπε:

Γεια σας κορίτσια θα γίνω και εγώ μανούλα τον Ιούλιο 10/7 και περιμένω ένα κοριτσάκι. 

Καλώς ήρθες κορίτσι μου! Με το καλό το μωράκι σου! 

  • Μου αρέσει 3

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, _marjio είπε:

Χρόνια πολλά μανουλες!! Χριστός Ανέστη! Υγεία και αγάπη στα σπιτικά μας!!

@Ελλάκι μου τη προηγούμενη μέρα από τη καμπύλη είχα φάει το γλυκάκι μου. Μου βγήκε καλή. Δε νομίζω να επηρεάζει :wink:

@katerinafilip καλώς μας ήρθες! Με το καλο να έρθει το κοριτσάκι σου να σε γεμίσει αγάπη ❤ το πρώτο σου παιδάκι ειναι;

Καλώς σας βρήκα!!!!!Έχω ακόμα ένα κοριτσάκι που είναι 5 ετών 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinafilip είπε:

Καλώς σας βρήκα!!!!!Έχω ακόμα ένα κοριτσάκι που είναι 5 ετών 

Καλωσηρθες στη παρες μας κ με το καλο το μωρουλι σου!!! 

Χρονια πολλα!!!! Χριστος ανεστη κοριτσαρες μου..κ του χρονου με υγεια..να κραταμε τα ζουζουνια μας αγκαλιτσα κ να τρελαινοναστε!!!! Χιχιιχ..τι φαι φαγαμε παλιιιι..χαχαχχα 

  • Μου αρέσει 3

sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και Χρίστος Ανέστη κορίτσια!!!! Και του χρόνου με τα μπεμπακια μας αγκαλιά!!!

@katerinafilip καλώς ήρθες!!!

@Ελλάκι δεν την έχω κάνει την καμπύλη εγώ προσωπικά, αλλά η νύφη μου μου είχε πει ότι είχε κάνει μετά τα Χριστούγεννα και επειδή είχε φάει πολλά γλυκά της ήταν οριακά πάνω. Την επανέλαβε και ήταν οκ. Οπότε ίσως παίζει κάποιο μικρό ρόλο, αλλά σίγουρα όταν δεν έχεις προδιάθεση δεν ανεβαίνει πολύ...

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emma9 είπε:

Καλωσηρθες στη παρες μας κ με το καλο το μωρουλι σου!!! 

Χρονια πολλα!!!! Χριστος ανεστη κοριτσαρες μου..κ του χρονου με υγεια..να κραταμε τα ζουζουνια μας αγκαλιτσα κ να τρελαινοναστε!!!! Χιχιιχ..τι φαι φαγαμε παλιιιι..χαχαχχα 

Τι φάγαμε πραγματικά.. Τόσο που πρηστηκα, με στενεύει κ το κολάν της εγκυμοσυνης :D σαν ετοιμογεννη μου φαινομαι

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη κορίτσια όμορφα!!!με το καλό και του χρόνου τέτοια μερουλα θα έχουμε στην αγκαλιά μας τα μωράκια μας!!! Υγεία και οικογενειακή γαλήνη στα σπιτάκια σας!!!

Κορίτσια το τι τζατζίκι έφαγα δεν λέγεται...ααααχ.και αρνάκι με σαλατουλα και πατατιτσες... Φαγητό για τέσσερις έκανα μετά ξεραθηκα στην πολυθρόνα με το στόμα ανοιχτό και κοιμόμουν .. από μεθαύριο θα το ηρεμήσω το πράγμα. Από το πρωί κάτι μασουλαγα σήμερα. Καλά να περάσετε αυτές τις μερουλες μανουλιτσες!!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 3

bSdCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη. Αφήστε κ εγώ σήμερα το παρακανα μου λέγανε κ όλοι φάε μα δε πειράζει από αύριο έχει δίαιτα. Εύχομαι του χρόνου να έχουμε τα ζουζούνια μας κ να είμαστε όλοι μαζί με υγεία κ όχι όπως μας τα κάνανε φέτος! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη!

@katerinafilip καλώς όρισες στην όμορφη παρεούλα μας, με το καλό το μπεμπακι σου!

@Ελλάκι εγώ δύο μέρες πριν είχα φάει μισό ταψι μπουγάτσα:lol: δεν έδειξε να επηρεάσει κάτι.

 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2

BA68p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...