Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

      • Χαχα 1

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πινακακι ΠΗΤ   :wub:

Γράφω όσες έχετε ανάφερει ημερομηνία και το φύλο του μωρού και περιμένω και από τις υπόλοιπες! 

@Vila 01/07 αγοράκι! ♥️

@EfiVsl 03/07 κοριτσάκι! ♥️

@Katerinasam 04/07

@_marjio 05/07 αγοράκι! ♥️

@Biky3 06/07 κοριτσάκι! ♥️

@"Gigi" 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Koalaki87 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Fofou 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Τζινα38 09/07 κοριτσάκι! ♥️

@Μαρίαφi 09/07 κοριτσάκι! ♥️

@foroulina 10/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasaki10 10/07

@Φραουλίνα 10/07 αγοράκι! ♥️

@katerinafilip 10/07 κοριτσάκι! ♥️

@Emma9 12/07 αγοράκι♥️

@FofiK 13/07 αγοράκι! ♥️

@Ioannababy 14/07 έκπληξη! ♥️

@Marva617/07

@Αντζελίνα 30 18/07 κοριτσάκι! ♥️

@Arabella 21/07 κοριτσάκι!♥️

@Giwta1411 21/07  

@ntoremi 24/07

 @Αφροδίτη......... 24/07 αγοράκι! ♥️

@Εlen32 25/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasia93 26/07 κοριτσάκι! ♥️

@Tegan 26/07

@Athinaa 26/07 αγοράκι! ♥️

@Gianna! 26/07 αγοράκι! ♥️

@Mvasi 28/07 κοριτσάκι! ♥️

@Barbei 29/07 αγορακι! ♥️

@V_baby 29/07 αγοράκι! ♥️

@Ελλάκι 31/07 κοριτσάκι! ♥️

Με το καλό να τα πάρουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας!! ❤️

@katerinafilip καλώς μας ήρθες και με το καλό και το δικό σου το μωράκι!

Χριστός Ανέστη φίλες μου και χρόνια πολλά!!

Σήμερα φάγαμε πραγματικά χωρίς αύριο! Ακόμα χωνεύω το κατσικάκι και το μισό κιλό τζατζίκι που έφαγα! Χαχαχαχα από τρίτη διατροφή!

 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 5

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, "Gigi" είπε:

Τι φάγαμε πραγματικά.. Τόσο που πρηστηκα, με στενεύει κ το κολάν της εγκυμοσυνης :D σαν ετοιμογεννη μου φαινομαι

Αχαχαχαχα..μα πραγματικα που να καναμε κ κανονικο Πασχα!!! Ωραία ομως ηταν..νομιζω κ τα μωρούλία μας το χάρηκαν!! Φαγανε μπολικο κρεατακι!!! :-o κ του χρονου να μαστε καλα να τα κραταμε πια!! :x

  • Μου αρέσει 2

sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

@evi1996 αυτές τις μέρες έχω αρκετά,  δε προλαβαίνω να αλλάξω εσώρουχο και σε μερικές ώρες αλλάζω πάλι ;) εφόσον δε μυρίζουν είμαστε οκ!!!


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, _marjio είπε:

Καλησπέρα σας

@evi1996 αυτές τις μέρες έχω αρκετά,  δε προλαβαίνω να αλλάξω εσώρουχο και σε μερικές ώρες αλλάζω πάλι ;) εφόσον δε μυρίζουν είμαστε οκ!!!

Κι εγώ μια απο τα ίδια!αλλάζω 4 φορες την ημέρα εσώρουχα και τα υγρά ειναι ψιλοφγακτερά και άοσμα ευτυχώς!!!χαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

@Ελλάκι τωρα ειδα οτι εισαι κ συ 25+2...το ημερολογια μ βγαζει ΠΗΤ 31/7 αλλα οι γυναικολογοι μ λενε 1ή2/8 ....το μονο σιγουρο ειναι πως λογω καισαρικης μεσα ιουλιου θα εχω γεννήσει!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου???? Πολύ ησυχία, έπεσε! Εγώ έχω κουκουλωθει στο μπαλκόνι κ πίνω ζεστό καφέ. Πάγωσα αλλά δεν αντεχω να ακούσω άλλη μπάλα. Άρχισαν από τώρα σήμερα. νομίζω πλέον το πάμε για πρωτάθλημα. Χαχα! Εναλλάξ μπάσκετ ποδόσφαιρο. Εντωμεταξυ στο μισάωρο κάθε γύρου τα 10 λεπτά είναι φασαρία κ καυγάς εννοείται.

Χειμώνας πάλι μας έχει ζαλίσει ο καιρός!πάνω που άρχισα κ μαζεύω τα χειμωνιάτικα. Καλά που τα άφησα ανοιχτά στην άκρη κ κράτησα λίγα ακόμα. Κορίτσια τέτοια αναποφασιστικοτητα που έχω με έχει κουράσει πραγματικά. Δεν μπορώ να αποφασίσω ούτε για τις νυχτικιες πια.βρακι να θέλω να πάρω δεν μπορώ να αποφασίσω. Έλεος. Βρίσκω, πάω να πατήσω παραγγελία,τα ξανακοιτάω.. μετανιώνω.Μετά αρχίζουν οι διαφημίσεις να μου εμφανίζονται από αλλά μαγαζιά ξανά ψάχνω ξανά τα ίδια.. Στο τέλος κουράζομαι κ λέω α στο καλό θα ανοίξουν τα μαγαζιά κ θα τα δω από κοντά. Σκέτη ψυχεδέλεια :grin: Μου έστειλαν χθες κ μεηλ κ από ένα μαγαζί που παρήγγειλα ρουχαλακια για την μπέμπα ότι κάποια είναι εξαντλημένα κ μου έκαψαν τον εγκέφαλο. Αντε να ξανά αποφασίσω τώρα! Εσείς πως είστε? Για πείτε τι τρώμε σήμερα???? 

 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά και χαρά!!!

Όντως αυτά τα πάνω κάτω του καιρού θα μας τρελάνουν.. 

Για φαγητό κάτι χωρίς κρέας σίγουρα εμείς!!

@"Gigi" δεν έχεις πάει γιατρό ακόμα ε;; θυμάμαι ήταν λίγο άρρωστος,  μιλήσατε παλι; Εγω την επόμενη Πέμπτη θα πάω!!!! Κοντεύει μήνας από το τελευταίο ραντεβού, μα πως περναει ο καιρός;; 

  • Μου αρέσει 2

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, _marjio είπε:

Γειά και χαρά!!!

Όντως αυτά τα πάνω κάτω του καιρού θα μας τρελάνουν.. 

Για φαγητό κάτι χωρίς κρέας σίγουρα εμείς!!

@"Gigi" δεν έχεις πάει γιατρό ακόμα ε;; θυμάμαι ήταν λίγο άρρωστος,  μιλήσατε παλι; Εγω την επόμενη Πέμπτη θα πάω!!!! Κοντεύει μήνας από το τελευταίο ραντεβού, μα πως περναει ο καιρός;; 

Ο γιατρός μου είναι καλά ευτυχώς. Είχε πάει Γερμανία κ μετά χαλκιδικη εκείνες τις μέρες κ ξέμεινε κιόλας εκεί. Εντωμεταξυ είναι κ σε φάση σύνταξης κ έχει αναλάβει λίγες εγκυμοσύνες οπότε σιγά να μην επέστρεφε. Εγώ από 10 Μαρτίου έχω να δω το μωρό!υποτίθεται αυτή την εβδομάδα θα τον πάρω να κλείσουμε ραντεβού. Ο χρόνος τρέχει πραγματικά.. Τπτ δεν έμεινε αν το καλοσκεφτείς! 

  • Μου αρέσει 1

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και από εμένα κορίτσια...

Εγώ αύριο θα πάω στον γιατρό... Οπότε ανυπομονώ να δω τον μπεμπουλη! Μου είπε 27η εβδομάδα να κάνω την καμπύλη, αλλά θα του πω να την κάνω στο τέλος αυτής της εβδομάδας (δλδ 26η). Θα δούμε τι θα μου πει!

Εγώ μπιφτέκια με πατάτες έφτιαξα σήμερα. 

Αμάν αυτός ο καιρός... Σου χαλάει τη διάθεση κάπως.

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites

Just now, "Gigi" είπε:

Τι κάνετε κοριτσάκια μου???? Πολύ ησυχία, έπεσε! Εγώ έχω κουκουλωθει στο μπαλκόνι κ πίνω ζεστό καφέ. Πάγωσα αλλά δεν αντεχω να ακούσω άλλη μπάλα. Άρχισαν από τώρα σήμερα. νομίζω πλέον το πάμε για πρωτάθλημα. Χαχα! Εναλλάξ μπάσκετ ποδόσφαιρο. Εντωμεταξυ στο μισάωρο κάθε γύρου τα 10 λεπτά είναι φασαρία κ καυγάς εννοείται.

Χειμώνας πάλι μας έχει ζαλίσει ο καιρός!πάνω που άρχισα κ μαζεύω τα χειμωνιάτικα. Καλά που τα άφησα ανοιχτά στην άκρη κ κράτησα λίγα ακόμα. Κορίτσια τέτοια αναποφασιστικοτητα που έχω με έχει κουράσει πραγματικά. Δεν μπορώ να αποφασίσω ούτε για τις νυχτικιες πια.βρακι να θέλω να πάρω δεν μπορώ να αποφασίσω. Έλεος. Βρίσκω, πάω να πατήσω παραγγελία,τα ξανακοιτάω.. μετανιώνω.Μετά αρχίζουν οι διαφημίσεις να μου εμφανίζονται από αλλά μαγαζιά ξανά ψάχνω ξανά τα ίδια.. Στο τέλος κουράζομαι κ λέω α στο καλό θα ανοίξουν τα μαγαζιά κ θα τα δω από κοντά. Σκέτη ψυχεδέλεια :grin: Μου έστειλαν χθες κ μεηλ κ από ένα μαγαζί που παρήγγειλα ρουχαλακια για την μπέμπα ότι κάποια είναι εξαντλημένα κ μου έκαψαν τον εγκέφαλο. Αντε να ξανά αποφασίσω τώρα! Εσείς πως είστε? Για πείτε τι τρώμε σήμερα???? 

 

Χαχαχαχχα..καλησπερα!!! Ισως να μη νιωθεις απολυτα ικανοποιημένη κ γι αυτο να σταματας κ να μη κανεις τις παραγγελιες..ναι μωρε κ γω πιστευω θα ανοιξουν πια μετα τις 4 μαιου οποτε καποια στιγμη μες το μηνα πεταγεσαι..

Οντως επεστρεψε η δροσουλα..αλλα ωραια ειναι, απο εδω κ περα ολο ζεστες θα έχουμε οποτε ξερω γω ας το χαρουμε..χιχι..

Εμενα πλεον το μπεμπουλι συνέχεια κινείται..μονο οταν παει καποιος να βαλει τα χερια του στη κοιλια σταματαει..λες κ το κανει επιτηδες το σκασμενο!! Χαχχ..

Κοτοσουπιτσα σημερα..γιαμιιιιι.. εσυ;;;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

@Ελλάκι τωρα ειδα οτι εισαι κ συ 25+2...το ημερολογια μ βγαζει ΠΗΤ 31/7 αλλα οι γυναικολογοι μ λενε 1ή2/8 ....το μονο σιγουρο ειναι πως λογω καισαρικης μεσα ιουλιου θα εχω γεννήσει!

@elenakii22 κι εμένα 1 Αυγούστου μου δίνουν ΠΗΤ αλλά μαλλον η μικρή θα το αποφασίσει αυτό!:-P Πω πω είμαστε ακριβώς στις ιδιες μερες!! Βέβαια ισως γεννήσεις πρώτη εσύ, οπότε να μας δώσεις την σκυτάλη! :rolleyes: 

Κορίτσια απο υγρά κι εγω στα ίδια! Δεν προλαβαίνω να αλλάζω εσώρουχο!! Αντε να ανοιξουν τα μαγαζια να πάρω κι άλλα και πιο μεγάλα γιατι πλέον με σφίγγουν. Απο κιλά έφτασα αισίως τα 4 ολοστρογγυλα!

  • Μου αρέσει 1

dJaep3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες, χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη!!! Το Πάσχα μας αν και με τον περιορισμό ήταν όμορφο με τον άνθρωπο μου, τον μπέμπη στην κοιλίτσα και τις οικογένειες μας. Ψήσαμε στη σούβλα από όλα, ξέφυγα λίγο πάλι με τα γλυκά. Θα μπω σε σειρά πάλι 28 του μήνα έχω την καμπύλη ζαχάρου. Εγώ δεν έχω ψωνίσει τπτ, είμαι πολύ αναποφασιστη θα περιμένω ανοίξουν τα μαγαζιά να τα δω από κοντά. Για σήμερα ακόμα δεν έχω μαγειρέψει πριν λίγο έφαγα τα φρούτα μου και πήρα το σίδηρο, για τραχανα με βλέπω από το πρωί το σκέφτομαι. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...