Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Anastasia05 είπε:

Καλησπέρα κι από εμένα! Πρώτη μέρα δουλειά, κ το στήθος παραλιγο να κάνει μπαμ! Όχι βέβαια τόσο χάλια όσο το περίμενα!

Από αύριο θα έχω κ το θηλαστρο μαζί μου κ θα κάνω τουλάχιστον 1 άντληση στη δουλειά. :)

Αναστασία μου καλη αρχή! :)Πως ηταν η πρώτη μερα? Τα παιδιά στο σπίτι πως το πηραν? Ο μπέμπης με το μπιμπερο? Οπωσδήποτε παρε το θήλαστρο,  εστω 10 λεπτάκια να κανεις.

Just now, Marti είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

Χάθηκα λίγο γιατί παλεύω να τελειώσω τις εργασίες που έχω.. Κυριακή καλώς εχόντων τελειώνω! 

Σημερα κ μενα έγινε 8 εβδ. Και εδώ κ μια εβδ. Βάζει τη μπουνιά στο στόμα του και τρέχουν σάλια. Πνίγεται κιόλας κν φορά Μπανακι κάνω μέρα παρά μέρα, ωστόσο κ γω πλένω με σκέτο νερό μετά από κάκα κ το πρωί που φορά πιο πολλές ώρες την πανα. Χθες κοιμήθηκε και πρώτη φορά ένα 8ωρο σερί.. Ίδωμεν! Εμένα του άρεσει κάθε φορά όταν του αλλάζω πανα.. Γελάει μιλάει με μένα και με τα 3 λουτρινα! 

 

Οκ! Κατάλαβα! Σε ευχαριστώ πολύ! 

Με το καλό να τελειώσεις! Καλη επιτυχία!

Just now, Aurora S είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! 

Να σας ρωτήσω, πόσο καιρό μετά τη γέννα ξαναέρχεται περίοδος αν θηλάζουμε; Επίσης έχει σχέση αν είναι αποκλειστικός θηλασμός ή μικτη διατροφή; Διάβασα ότι είναι διαφορετικο σε καθε γυναίκα αλλά εσείς τί λέτε από την εμπειρία σας;

Φαντάζομαι δεν παίζει ρόλο αν ήταν φυσιολογική γέννα ή καισαρική;

Να σου πω την αλήθεια δν θυμαμαι καθόλου απο το 1ό μ παιδί...κι εγω το ιδιο σκεφτομουν σήμερα! Πάντως δν εχω αδιαθετησει ακόμα! Οι υπόλοιπες??? Δν την θελω την άτιμη, ας αργησει

  • Ευχαριστώ 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

@Aurora S εγώ αδιαθέτησα στις 40 μέρες ακριβώς!!! Μου ήρθε και δεύτερη φορά και μάλιστα νωρίτερα! Όταν μου ήρθε άρχισα να έχω προβλήματα με τον θηλασμο αλλά σιγά σιγά μετά από καιρό το βρήκα παλι. Μεικτή διατροφή κάνω εγώ.


OAi0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aurora S said:

Κορίτσια καλησπέρα! 

Να σας ρωτήσω, πόσο καιρό μετά τη γέννα ξαναέρχεται περίοδος αν θηλάζουμε; Επίσης έχει σχέση αν είναι αποκλειστικός θηλασμός ή μικτη διατροφή; Διάβασα ότι είναι διαφορετικο σε καθε γυναίκα αλλά εσείς τί λέτε από την εμπειρία σας;

Φαντάζομαι δεν παίζει ρόλο αν ήταν φυσιολογική γέννα ή καισαρική;

Καλησπέρα Aurora! Εμενα ακομα δεν μου έχει έρθει περίοδος ευτυχως! Θηλαζω αποκλειστικά όμως οποτε δεν ξερω τι γίνεται με μεικτή διατροφή (αν υπάρχει δηλαδή κάποια διαφορά). Η γυναικολόγος μου δεν είχε δει καν προετοιμασία για περίοδο οποτε ελπιζω να μου αργήσει :wink: να ξερεις ομως είναι πολυ διαφορετικό από γυναίκα σε γυναίκα. 


Ms0tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aurora S είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! 

Να σας ρωτήσω, πόσο καιρό μετά τη γέννα ξαναέρχεται περίοδος αν θηλάζουμε; Επίσης έχει σχέση αν είναι αποκλειστικός θηλασμός ή μικτη διατροφή; Διάβασα ότι είναι διαφορετικο σε καθε γυναίκα αλλά εσείς τί λέτε από την εμπειρία σας;

Φαντάζομαι δεν παίζει ρόλο αν ήταν φυσιολογική γέννα ή καισαρική;

Καλησπέρα!! 

Ο τρόπος γέννας σίγουρα δεν παίζει ρόλο! Εγω αδιαθετησα τώρα,12η εβδομαδα..κάνω μεικτή διατροφή αλλά δε νομίζω να έχει σημασία γτ ναι μεν δίνω μόνο 3 γεύματα θηλασμό αλλά κάνω κ 3 φορές τη μέρα θηλαστρο οπότε είναι σαν να θηλάζω φουλ..επίσης κ η @DemiMom κ η @EugenJen θήλαζαν αποκλειστικά κ πάλι αδιαθετησαν κ εκείνες..

Κ εγώ είχα θέμα @Vivi8 με το θηλασμό όταν αδιαθετησα..τώρα δλδ γτ ακομη αδιαθετη είμαι..από τη προηγούμενη εβδομάδα άρχισε να είναι αρνητικός με το στήθος κ να μη το θέλει κ να κλαίει κτλ έτσι από 2 φορες που έδινα ξένο δίνω 3 τώρα κ μετά από λίγες ημέρες κ αφότου αδιαθετησα έχει αρχίσει κ το θέλει ξανά..ίσως λόγω ορμονών κάτι αλλάζει..η μυρωδιά μας νομίζω γτ δε πρέπει να είναι η γεύση καθώς αντλούσα κ του έδινα για να πίνει όσο γίνεται δικό μου όταν δεν καθόταν στο στήθος κ το έπινε μια χαρά από το μπιμπερο:|

 @Anastasia05 καλή αρχή κορίτσι μου!!! Πόσο χαίρομαι για εσένα γτ ξέρω πόσο το ήθελες κ το περίμενες!! Πως ήταν πρώτη μέρα?? Περίεργα ε??

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Aurora S είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! 

Να σας ρωτήσω, πόσο καιρό μετά τη γέννα ξαναέρχεται περίοδος αν θηλάζουμε; Επίσης έχει σχέση αν είναι αποκλειστικός θηλασμός ή μικτη διατροφή; Διάβασα ότι είναι διαφορετικο σε καθε γυναίκα αλλά εσείς τί λέτε από την εμπειρία σας;

Φαντάζομαι δεν παίζει ρόλο αν ήταν φυσιολογική γέννα ή καισαρική;

Στον πρώτο μου κάναμε αποκλειστικά θηλασμό κ αδιαθετησα στους 7 μήνες!! Οπότε έχω δρόμο ακόμη!!

Just now, Christinα είπε:

Αναστασία μου καλη αρχή! :)Πως ηταν η πρώτη μερα? Τα παιδιά στο σπίτι πως το πηραν? Ο μπέμπης με το μπιμπερο? Οπωσδήποτε παρε το θήλαστρο,  εστω 10 λεπτάκια να κανεις.

Με το καλό να τελειώσεις! Καλη επιτυχία!

Να σου πω την αλήθεια δν θυμαμαι καθόλου απο το 1ό μ παιδί...κι εγω το ιδιο σκεφτομουν σήμερα! Πάντως δν εχω αδιαθετησει ακόμα! Οι υπόλοιπες??? Δν την θελω την άτιμη, ας αργησει

Ευχαριστω!Ο μπέμπης με μπιμπερο! 3 γεύματα των 150 στις 7 ώρες! Καλά το πήρανε! Λίγη παραπάνω μαζεμένη αγκαλιτσα τώρα κ το έχουμε!:) είναι πάνω μου και οι δύο!:wub:

Θα πάρω θηλαστρο αλλά δεν ήξερα πως θα είναι πρώτη μέρα,ούτε σε ποιο τμήμα θα είμαι καλά καλα δεν ήξερα. Ευτυχώς είδα ότι θα έχω χώρο κ χρόνο για άντληση. Περιμένω να μου έρθει το χειροκίνητο κ μέχρι τότε θα κουβαλάω το ηλεκτρικό! Ευτυχώς είναι ασύρματο!

Just now, Renez είπε:

Καλησπέρα!! 

Ο τρόπος γέννας σίγουρα δεν παίζει ρόλο! Εγω αδιαθετησα τώρα,12η εβδομαδα..κάνω μεικτή διατροφή αλλά δε νομίζω να έχει σημασία γτ ναι μεν δίνω μόνο 3 γεύματα θηλασμό αλλά κάνω κ 3 φορές τη μέρα θηλαστρο οπότε είναι σαν να θηλάζω φουλ..επίσης κ η @DemiMom κ η @EugenJen θήλαζαν αποκλειστικά κ πάλι αδιαθετησαν κ εκείνες..

Κ εγώ είχα θέμα @Vivi8 με το θηλασμό όταν αδιαθετησα..τώρα δλδ γτ ακομη αδιαθετη είμαι..από τη προηγούμενη εβδομάδα άρχισε να είναι αρνητικός με το στήθος κ να μη το θέλει κ να κλαίει κτλ έτσι από 2 φορες που έδινα ξένο δίνω 3 τώρα κ μετά από λίγες ημέρες κ αφότου αδιαθετησα έχει αρχίσει κ το θέλει ξανά..ίσως λόγω ορμονών κάτι αλλάζει..η μυρωδιά μας νομίζω γτ δε πρέπει να είναι η γεύση καθώς αντλούσα κ του έδινα για να πίνει όσο γίνεται δικό μου όταν δεν καθόταν στο στήθος κ το έπινε μια χαρά από το μπιμπερο:|

 @Anastasia05 καλή αρχή κορίτσι μου!!! Πόσο χαίρομαι για εσένα γτ ξέρω πόσο το ήθελες κ το περίμενες!! Πως ήταν πρώτη μέρα?? Περίεργα ε??

 

Ευχαριστώ! Ήταν λες κ γύρισα στο φυσικό μου περιβάλλον! Λες κ ήμουν από πάντα εκεί ! Αύριο θα μπω λίγο καλύτερα στη δουλειά κ πιστεύω πως πάλι το ίδιο θα νιώσω!

  • Μου αρέσει 9

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Στον πρώτο μου κάναμε αποκλειστικά θηλασμό κ αδιαθετησα στους 7 μήνες!! Οπότε έχω δρόμο ακόμη!!

Ευχαριστω!Ο μπέμπης με μπιμπερο! 3 γεύματα των 150 στις 7 ώρες! Καλά το πήρανε! Λίγη παραπάνω μαζεμένη αγκαλιτσα τώρα κ το έχουμε!:) είναι πάνω μου και οι δύο!:wub:

Θα πάρω θηλαστρο αλλά δεν ήξερα πως θα είναι πρώτη μέρα,ούτε σε ποιο τμήμα θα είμαι καλά καλα δεν ήξερα. Ευτυχώς είδα ότι θα έχω χώρο κ χρόνο για άντληση. Περιμένω να μου έρθει το χειροκίνητο κ μέχρι τότε θα κουβαλάω το ηλεκτρικό! Ευτυχώς είναι ασύρματο!

Ευχαριστώ! Ήταν λες κ γύρισα στο φυσικό μου περιβάλλον! Λες κ ήμουν από πάντα εκεί ! Αύριο θα μπω λίγο καλύτερα στη δουλειά κ πιστεύω πως πάλι το ίδιο θα νιώσω!

Καλή αρχή!!! Τυχερουλα! Όλα να πανε τέλεια!

Κ εγώ στο πρώτο παιδί στους 7 μήνες αδιαθετησα... Αυτές τις μέρες νιώθω πόνους ωορρηξίας κ ελπίζω να είναι κάτι άλλο και να μην μου έρθει περιοδος

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Anastasia05 Ωω Καλή αρχη!!!!! Μπράβο που βρήκατε κατευθείαν τα πατήματα σας.  Έτσι κ καλύτερα να είναι κάθε μέρα :)

@EugenJen Μήπως έχει πάθει καμιά σύγχυση θηλών; Αλλά από ότι διαβάζω και η Αρετή τώρα με την περίοδο είχαν θέμα οπότε παίζει κ αυτό.   

Εγώ στο μπανάκι της την κάνω. Ευτυχώς έχουμε μεγάλο νεροχύτη οποτε το στηρίζω επάνω κ ούτε χρειάστηκε να σκύψω (με την καισαρική κτλπ) ούτε τίποτα. Της έχω βάλει κ ένα ειδικό που είναι για να της στηρίζει κεφάλι/πλάτη. Σαν κορδέλα χοντρή. Στην αρχή φοβόταν και το έπιανε τόσο σφιχτά που δεν μπορούσα να την βγάλω (πείτε μου λίγο που βρίσκουν τόση δύναμη μια σταλιά ζουζούνια;!) αλλά πλέον έχει συνηθίσει και είναι χαλαρουίτα. Γενικά πάντως είναι πολύ καλόβουλη! Για το μόνο που θα γκρινιάξει μέσα στην μέρα (τώρα που δεν έχει κ πονάκια) είναι όταν έχει πεινάσει πολύ. 

Ααα τώρα που το λέτε κ εγώ το συζήτησα με την γυναικολόγο μου, μου είπε είναι κ στον κάθε οργανισμό διαφορετικά -- αλλά σε ένα γενικο πλαίσιο οσο περισσότερες ώρες κ καιρό κάθεται το μωρό στο στήθος τόσο περισσότερο θα καθυστερήσει. Ακόμα δηλαδή κ αποκλειστικά να θηλάζεις αν το μωρό έχει μειώσει την ώρα που κάθεται στο στήθος πιθανόν να σου έρθει. 

Καληνύχτα κορίτσια μου! Να έχετε όμορφους χορταστικούς ύπνους ! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια μου έγω αδιαθετησα πρώτη φορά χθες το βράδυ,2μιση μήνες δλδ μετά τη γέννα κ είμαι έτοιμη να σκάσω!! Δ ήθελα καθόλου!! Που να μην θήλαζα αποκλειστικα δλδ!! Ευτυχώς δεν είδα κάποια διαφορά στο μωρό φτου φτου! ΑΛΛΑ έχω πολυυυ έντονη ροή σε σχέση μ πριν την εγκυμοσύνη και το καλό (μέχρι στιγμής) δεν έχω πονακια που είχα!! Φφφ.. σε όσες έχει έρθει η περίοδος κ θηλάζουν αποκλειστικα να ξέρετε ανήκουμε στο 7%! Συνήθως έρχεται πάνω στον χρόνο!

Εσείς είδατε καμία διαφορά (πχ σε ροή ή διάρκεια περιόδου;)

Την καληνύχτα μου!!!

Ps καλή αρχή Αναστασία μου!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini_ka είπε:

Αχ κορίτσια μου έγω αδιαθετησα πρώτη φορά χθες το βράδυ,2μιση μήνες δλδ μετά τη γέννα κ είμαι έτοιμη να σκάσω!! Δ ήθελα καθόλου!! Που να μην θήλαζα αποκλειστικα δλδ!! Ευτυχώς δεν είδα κάποια διαφορά στο μωρό φτου φτου! ΑΛΛΑ έχω πολυυυ έντονη ροή σε σχέση μ πριν την εγκυμοσύνη και το καλό (μέχρι στιγμής) δεν έχω πονακια που είχα!! Φφφ.. σε όσες έχει έρθει η περίοδος κ θηλάζουν αποκλειστικα να ξέρετε ανήκουμε στο 7%! Συνήθως έρχεται πάνω στον χρόνο!

Εσείς είδατε καμία διαφορά (πχ σε ροή ή διάρκεια περιόδου;)

Την καληνύχτα μου!!!

Ps καλή αρχή Αναστασία μου!!

Ναι.. μεγαλύτερη ροή και κράτησε μια ολόκληρη εβδομάδα ενώ συνήθως κρατάει 4 μέρες βαριά 5! Αυτό όμως μόνο την πρώτη φορά. Τη δεύτερη όλα όπως πάντα!

  • Μου αρέσει 3

OAi0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini_ka είπε:

Αχ κορίτσια μου έγω αδιαθετησα πρώτη φορά χθες το βράδυ,2μιση μήνες δλδ μετά τη γέννα κ είμαι έτοιμη να σκάσω!! Δ ήθελα καθόλου!! Που να μην θήλαζα αποκλειστικα δλδ!! Ευτυχώς δεν είδα κάποια διαφορά στο μωρό φτου φτου! ΑΛΛΑ έχω πολυυυ έντονη ροή σε σχέση μ πριν την εγκυμοσύνη και το καλό (μέχρι στιγμής) δεν έχω πονακια που είχα!! Φφφ.. σε όσες έχει έρθει η περίοδος κ θηλάζουν αποκλειστικα να ξέρετε ανήκουμε στο 7%! Συνήθως έρχεται πάνω στον χρόνο!

Εσείς είδατε καμία διαφορά (πχ σε ροή ή διάρκεια περιόδου;)

Την καληνύχτα μου!!!

Ps καλή αρχή Αναστασία μου!!

Ευχαριστω πάρα πολυ!

Καλύτερα που σου ήρθε νωρίς..εγώ όσο αργούσε τόσο ένιωθα πρησμένη κ τρελή με τις ορμόνες...ήρθε  κ ηρέμησα πολύ!

Υποθέτω πως κ αυτή τη φορά θα μου καθυστερήσει..για δούμε!

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Marti  με το καλό να τελειώσεις τις εργασίες σου, να χαλαρώσεις λίγο!

@Anastasia05  Καλή αρχή στη δουλειά! 

Just now, elenioz said:

@Anastasia05 Ωω Καλή αρχη!!!!! Μπράβο που βρήκατε κατευθείαν τα πατήματα σας.  Έτσι κ καλύτερα να είναι κάθε μέρα :)

@EugenJen Μήπως έχει πάθει καμιά σύγχυση θηλών; Αλλά από ότι διαβάζω και η Αρετή τώρα με την περίοδο είχαν θέμα οπότε παίζει κ αυτό.   

Εγώ στο μπανάκι της την κάνω. Ευτυχώς έχουμε μεγάλο νεροχύτη οποτε το στηρίζω επάνω κ ούτε χρειάστηκε να σκύψω (με την καισαρική κτλπ) ούτε τίποτα. Της έχω βάλει κ ένα ειδικό που είναι για να της στηρίζει κεφάλι/πλάτη. Σαν κορδέλα χοντρή. Στην αρχή φοβόταν και το έπιανε τόσο σφιχτά που δεν μπορούσα να την βγάλω (πείτε μου λίγο που βρίσκουν τόση δύναμη μια σταλιά ζουζούνια;!) αλλά πλέον έχει συνηθίσει και είναι χαλαρουίτα. Γενικά πάντως είναι πολύ καλόβουλη! Για το μόνο που θα γκρινιάξει μέσα στην μέρα (τώρα που δεν έχει κ πονάκια) είναι όταν έχει πεινάσει πολύ. 

Ααα τώρα που το λέτε κ εγώ το συζήτησα με την γυναικολόγο μου, μου είπε είναι κ στον κάθε οργανισμό διαφορετικά -- αλλά σε ένα γενικο πλαίσιο οσο περισσότερες ώρες κ καιρό κάθεται το μωρό στο στήθος τόσο περισσότερο θα καθυστερήσει. Ακόμα δηλαδή κ αποκλειστικά να θηλάζεις αν το μωρό έχει μειώσει την ώρα που κάθεται στο στήθος πιθανόν να σου έρθει. 

Καληνύχτα κορίτσια μου! Να έχετε όμορφους χορταστικούς ύπνους ! 

Έτσι ακριβώς κι εγώ... βάζω το μπανιεράκι του στον νεροχύτη της κουζίνας που είναι μεγάλος (ένα από τα καλά της ανακαίνισης) και δε χρειάζεται να σκύβω, που στην αρχή με την καισαρική ήταν αδύνατο έτσι κι αλλιώς. Έχει μέσα ειδικό καθισματάκι αντιολισθητικό, οπότε αράζει χαλαρός στο μπάνιο του!:wink:

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 2

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα! Είμαι περιχαρής γιατι το μικρό μου κοιμηθηκε σερί 5μιση ώρες!! Απ την εγκυμοσύνη είχα να κοιμηθώ τόσο πολύ!! Αφού παίζει να την ξύπνησα εγώ γιατί ξυπνησα απ το abnormal της καταστασης ("Γιατί αισθάνομαι τόσο ξεκούραστη? Πώς γκένεν ατόοο??"). Απ τα 2μισάωρα που έτρωγε, είναι το υπερδιπλάσιο! Συγκινούμαι η μάνα!

@Anastasia05 Καλή αρχήη! Εμένα με αναζωογόνησε πολύ που ξανάπιασα δουλειά παρά την κούραση! 

  • Μου αρέσει 7
  • Χαχα 2

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Christinα είπε:

Δν αντλω κατευθείαν μερα τον θηλασμό αλλα μερα απο 2 ωρες στανταρ η οταν δωσω σκόνη. Βασικα επειδη ξερω τι ωρες δουλευω κ δν θα μπορώ να δωσω στηθος αντλώ λιγο πριν φάει για να της δώσουν κ μετα απο κανα 3ώρο- 4ώρο και μερα ανυλω το βράδυ κατα τις 11 -12 που εχω δώσει σκονη. Μερικες φορες αντλω κ το πρωι αν δν εχω ηρεμο χρονο να θηλασει κ φωσω σκόνη ή αν δεν εχει θηλασει πολυ τη νύχτα κ εχω πρηστει. Μ αρεσει ο θηλασμός κ η επαφή με το μωρο παρα πολυ αλλα άπαιτει χρονο ηρεμο που καποιες φορες δν υπάρχει . 

Σου μειωσε τα γευματα ε? Πως πατε τωρα ? Της ανοιξε η ορεξη? Μπυρα απλη άνευ πινεις?

Έχεις απόλυτο δίκιο ότι ο θηλασμός θέλεις ηρεμία, !! 

Είναι 2 μέρες που της έχει ανοίξει η όρεξη ευτυχώς!! Αύριο έχουμε ζύγισμα να δούμε εάν έχει πάρει τα γραμμάρια που πρέπει!!

Ναι μπυριτσα άνευ πίνω, πλέον την έχω δύο καθημερινό πρόγραμμα, κ άντε μετά να πέσει η κοιλιά :tongue:

@eleniozτο σκέφτηκα για σύγχιση θηλών αλλά μου φαίνεται περίεργο να το έπαθε 3μηνων κ ενώ θήλαζα αποκλειστικά κ όχι τους προηγούμενους μήνες που έδινα κ μπιμπερο κ στήθος, πάντως όλο αυτό συνέπεσε κ με την περίοδο οπότε παίζουν πολλά...

@Anastasia05 καλή αρχή στην δουλειά σου!!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, OctoberMom είπε:

Καλημέρααα! Είμαι περιχαρής γιατι το μικρό μου κοιμηθηκε σερί 5μιση ώρες!! Απ την εγκυμοσύνη είχα να κοιμηθώ τόσο πολύ!! Αφού παίζει να την ξύπνησα εγώ γιατί ξυπνησα απ το abnormal της καταστασης ("Γιατί αισθάνομαι τόσο ξεκούραστη? Πώς γκένεν ατόοο??"). Απ τα 2μισάωρα που έτρωγε, είναι το υπερδιπλάσιο! Συγκινούμαι η μάνα!

@Anastasia05 Καλή αρχήη! Εμένα με αναζωογόνησε πολύ που ξανάπιασα δουλειά παρά την κούραση! 

Σ ευχαριστώ! Σίγουρα θα με αναζωογονήσει! Βέβαια στη ΜΕΘ που με βαλανε,πολλά μπορούν να γίνουν!:P Άμα συνηθίσω τη στολή ,όλα καλά θα πάνε:)

Κι εμένα ο γλυκούλης 6 παρά ξύπνησε,λίγο να φάει κ ξανακοιμαται τώρα! Οποτε πινω καφεδάκι στην ησυχία κ ετοιμάζομαι να φύγω.

 

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Σ ευχαριστώ! Σίγουρα θα με αναζωογονήσει! Βέβαια στη ΜΕΘ που με βαλανε,πολλά μπορούν να γίνουν!:P Άμα συνηθίσω τη στολή ,όλα καλά θα πάνε:)

Κι εμένα ο γλυκούλης 6 παρά ξύπνησε,λίγο να φάει κ ξανακοιμαται τώρα! Οποτε πινω καφεδάκι στην ησυχία κ ετοιμάζομαι να φύγω.

 

Καλή αρχή κορίτσι!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...