Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Christinα είπε:

Κορίτσια μπράβο βρε μανούλες με τα αντρακια σας!!! Φτου φτου! Με το καλό στις αγκαλίτσες σας!!! 

Άντε να παίρνουμε σειρά κι εμείς! Εγώ την άλλη Τετάρτη έχω!

Υπομονή κορίτσι μου!! Όλες θα τα δούμε κ θα ανακουφιστούμε!!

Α επίσης μου έκλεισε ντοπλερ λέει στις 24 Αυγούστου..

Just now, EugenJen είπε:

Καλέ εγώ το Σάββατο έχω... τελευταία είμαι αυτής της εβδομάδας!!!

Γουατ ντα φακ???:ph34r:

Εγώ γτ ήμουν σίγουρη πως έχεις σήμερα??

Καλάααα θα περιμένω τότε λοιπόν!! 

Άρα μόνο εγώ κ η Αναστασία ήμασταν σήμερα?

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Anastasia05 είπε:

Απλά αναφέρει στην εξέταση:φυσιολογικό ,τίποτα άλλο 

Όταν έχεις νέα γι αυτό να μας πεις!!!

Αα καταλαβα!!

Θα σας πω εννοείται!!!!

Just now, Renez είπε:

Υπομονή κορίτσι μου!! Όλες θα τα δούμε κ θα ανακουφιστούμε!!

Α επίσης μου έκλεισε ντοπλερ λέει στις 24 Αυγούστου..

Γουατ ντα φακ???:ph34r:

Εγώ γτ ήμουν σίγουρη πως έχεις σήμερα??

Καλάααα θα περιμένω τότε λοιπόν!! 

Άρα μόνο εγώ κ η Αναστασία ήμασταν σήμερα?

 

Ναιιιιι τα 2 σας! Χαχα ...

Δηλαδή μετά είναι η @EugenJenτο Σάββατο? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Για το πρόσωπο δες τι έγραψα στο Μαράκι από πάνω να μην επαναλαμβάνομαι κ κουράζω..

Όχι κολπικό γτ μου είπε πως εφόσον είναι ίδια η μέτρηση του τραχήλου με την αυχενική (με 0.7 πόντους διαφορά) κ εφόσον βλέπει τέλεια αιμάτωση δε χρειάζεται..με ρώτησε αν το θέλω παρόλα αυτά κ είπα όχι(θα πω στον γυναικολόγο μου να μου κάνει σκέφτηκα..)

Μαντεψρε από τα 530γρ τι είναι τα 30?! Χαχχαχα έτσι να τρέμουν οι κόρες!!! 

Αχ ρε μαναρακια μου άντε να δείτε όλες τα μωράκια σας..τι τέλειο συναίσθημα..

Και ναι Αντωνία μου,όταν τα δεις 3d θα είναι όπως οι φωτό που βλέπεις στο ίντερνετ..τόσο ζωντανά..τόσο αληθινά..σαν να είναι έτοιμα να τα πάρεις στην αγκαλιά σου..εγώ σας γράφω κ ακόμη τον έχω καθαρά στο μυαλό μου..

Σοκάρονται οι κόρες μου... σε παρακαλώ δε θα θελα! 

Just now, Renez είπε:

Έχεις δίκιο φίλη!! Όπως είπες!! ΕΡΩΤΕΎΤΗΚΑ!! Δλδ πραγματικα όταν τον αγκαλιάσω τι θα γίνει????

Πόση διαφορά είχε κολπικό με τον άλλο? Αν θυμάσαι σε πόντους..για να καταλάβω τι διαφορά..

ρε χαζό αν έχεις 31 κ έχει διαφορά 3 θα είναι 28! Σιγά μην έχεις 30 εκατοστα τράχηλο!!! Τι προσόντα νομίζεις έχετε;

Just now, EugenJen είπε:

@Jasmine@ έχει κατουρηθει τόσο από την χαρά της που πρώτη φορά σε είπε με το όνομα σου κ όχι Ισμήνη!!:lol: χαζομάμα @Renez

Ναι ναι είδε τα κακαλα του γιου κ έχει ανεβεί σε γαλάζιο σύννεφο, δε τη νοιαζει τίποτα!

  • Χαχα 3

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Υπομονή κορίτσι μου!! Όλες θα τα δούμε κ θα ανακουφιστούμε!!

Α επίσης μου έκλεισε ντοπλερ λέει στις 24 Αυγούστου..

Γουατ ντα φακ???:ph34r:

Εγώ γτ ήμουν σίγουρη πως έχεις σήμερα??

Καλάααα θα περιμένω τότε λοιπόν!! 

Άρα μόνο εγώ κ η Αναστασία ήμασταν σήμερα?

 

Σε συγχωρώ τρελομαμα σου πήρε ο γιος τα μυαλά!!!!:x

@Mariamaraki είναι και η @Jasmine@ Παρασκευή

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Renez μου πολλά πολλά congrats και πολλά πολλά φιλάκια στην κοιλίτσα σου,στον ερωτήλο τον γιόκα σου!!!!!Πολύ χαίρομαι για τα υπέροχα νέα!:wub:

Με το καλό και σε εμάς τις υπόλοιπες κορίτσια!!!!!υπομονή!

  • Μου αρέσει 3

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalispera koritsia mou!!!Exw meres na bw,trexw san tin palavi me tin douleia k peftw xeri!Molis sas diavasa(sta polu grigora).Ante bravo se oses ekanan B Epipedou pou einai teleia ta nea kai kali epituxia se oses exoun suntoma.

Egw exw se 2 evdomades kai anupomonw trelaaaaaa!!!!

To mwro to niwthw pleon sunexeia na kounietai to paidaki mou k trelainomai!!!Kila exw parei 5,alles fores 5 kai kai grammi den exw kanei akoma.

H mesi mou exei arxisei k ponaei polu kai siga siga paraggelnw pragmatakia gia to mwro mou!!!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Σοκάρονται οι κόρες μου... σε παρακαλώ δε θα θελα! 

ρε χαζό αν έχεις 31 κ έχει διαφορά 3 θα είναι 28! Σιγά μην έχεις 30 εκατοστα τράχηλο!!! Τι προσόντα νομίζεις έχετε;

Ναι ναι είδε τα κακαλα του γιου κ έχει ανεβεί σε γαλάζιο σύννεφο, δε τη νοιαζει τίποτα!

Ναι ρε εμένα φτάνει στον αφαλό ο τράχηλος μου τι θες Ισμηνακι?? Χαχχαα

Μλκια είπα όντως χαχαχ οπότε από 31.7mm που είναι θα ήταν 28.7.. 

Ναι μια διαφορά τη λες ..

 

Just now, Annou είπε:

Kalispera koritsia mou!!!Exw meres na bw,trexw san tin palavi me tin douleia k peftw xeri!Molis sas diavasa(sta polu grigora).Ante bravo se oses ekanan B Epipedou pou einai teleia ta nea kai kali epituxia se oses exoun suntoma.

Egw exw se 2 evdomades kai anupomonw trelaaaaaa!!!!

To mwro to niwthw pleon sunexeia na kounietai to paidaki mou k trelainomai!!!Kila exw parei 5,alles fores 5 kai kai grammi den exw kanei akoma.

H mesi mou exei arxisei k ponaei polu kai siga siga paraggelnw pragmatakia gia to mwro mou!!!

 

Καλό είναι που έχεις δουλίτσα μαναρακι μου!! Περνάει κ ο καιρός έτσι κ έρχεσαι πιο κοντά στο νινι σου:x

Πες σε τι ψώνια υπέκυψες!! Ακούω!!

Just now, Hliolousti είπε:

@Renez μου πολλά πολλά congrats και πολλά πολλά φιλάκια στην κοιλίτσα σου,στον ερωτήλο τον γιόκα σου!!!!!Πολύ χαίρομαι για τα υπέροχα νέα!:wub:

Με το καλό και σε εμάς τις υπόλοιπες κορίτσια!!!!!υπομονή!

Εύχομαι σε όλες σας ο,τι καλύτερο ΚΑΙ τις καλύτερες πόζες!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ναι ρε εμένα φτάνει στον αφαλό ο τράχηλος μου τι θες Ισμηνακι?? Χαχχαα

Μλκια είπα όντως χαχαχ οπότε από 31.7mm που είναι θα ήταν 28.7.. 

Ναι μια διαφορά τη λες ..

 

Καλό είναι που έχεις δουλίτσα μαναρακι μου!! Περνάει κ ο καιρός έτσι κ έρχεσαι πιο κοντά στο νινι σου:x

Πες σε τι ψώνια υπέκυψες!! Ακούω!!

Εύχομαι σε όλες σας ο,τι καλύτερο ΚΑΙ τις καλύτερες πόζες!!!!!

Χαχαχαχαχ πες στο γυναικολόγο να στο μετρήσει γιατί πρέπει να είναι πάνω από 25! Δε νομίζω ότι θα έχεις τόση διαφορά, αλλά γιατί να μην ξέρεις ακριβώς;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Loipoooon!!Arxika pira mia teleia panta plexouda me diafora neutral xrwmata,maxilari egkumosunis,formakia( hm glyfadas exei ekptwseis super) ,saliares, loutriba kouklakia, pipiles (pira 8 apo ena site mou aresan polu) kremes gia sugkama, afroloutra,krema gia allagi panas..Tetoia genika!!Den xerw an ksexnaw kati!!:wub:

E kai siga siga tsoukou tsoukou olo koitaw diafora!!! Poy ta vazw se kalathi k afou kanw erevna ta tsibaw!!:P

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Χαχαχαχαχ πες στο γυναικολόγο να στο μετρήσει γιατί πρέπει να είναι πάνω από 25! Δε νομίζω ότι θα έχεις τόση διαφορά, αλλά γιατί να μην ξέρεις ακριβώς;

Δεν έχεις άδικο!! 

Just now, Annou είπε:

Loipoooon!!Arxika pira mia teleia panta plexouda me diafora neutral xrwmata,maxilari egkumosunis,formakia( hm glyfadas exei ekptwseis super) ,saliares, loutriba kouklakia, pipiles (pira 8 apo ena site mou aresan polu) kremes gia sugkama, afroloutra,krema gia allagi panas..Tetoia genika!!Den xerw an ksexnaw kati!!:wub:

Πόσο τέλειο ε??? Αχχχχ

Εγώ έχω μείνει στα φορμακια που του είχα πάρει κ κάτι λούτρινα..την άλλη Κυριακή με το καλό θα βάψουμε κ το δωμάτιο..

Τι όμορφα ρε κορίτσια μου..γινόμαστε μανουλες:x

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Υπομονή κορίτσι μου!! Όλες θα τα δούμε κ θα ανακουφιστούμε!!

Α επίσης μου έκλεισε ντοπλερ λέει στις 24 Αυγούστου..

Γουατ ντα φακ???:ph34r:

Εγώ γτ ήμουν σίγουρη πως έχεις σήμερα??

Καλάααα θα περιμένω τότε λοιπόν!! 

Άρα μόνο εγώ κ η Αναστασία ήμασταν σήμερα?

 

Κι εγώ ίδια μέρα ντοπλερ!!

Βρε πες να σε μετρήσει από κάτω δεν είναι θέμα να ησυχάσουμε εμείς! Θα σε δει έτσι κι αλλιώς πριν γεννησεις δε το γλυτωνεις!:P

Just now, Annou είπε:

Loipoooon!!Arxika pira mia teleia panta plexouda me diafora neutral xrwmata,maxilari egkumosunis,formakia( hm glyfadas exei ekptwseis super) ,saliares, loutriba kouklakia, pipiles (pira 8 apo ena site mou aresan polu) kremes gia sugkama, afroloutra,krema gia allagi panas..Tetoia genika!!Den xerw an ksexnaw kati!!:wub:

E kai siga siga tsoukou tsoukou olo koitaw diafora!!! Poy ta vazw se kalathi k afou kanw erevna ta tsibaw!!:P

Αχ τι ωραία τα Μπέμπε ψώνια!! Με γεια!!!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Να ξεκινήσω ένα φλέγον ζήτημα!!! Σας έχει ανοίξει κ εσάς η όρεξη;

AXXXXX PARA PARA POLU!!!Alla kratiemai me nuxia k me dontia i atimi!!!Den xerw poso allo tha antexw!!!:mrgreen:

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία που είδατε τα αντρακια σας αγάπες :x Ότι πιο όμορφο! Αντε να έρθει η σειρά για όλες μας!!! 

@Jasmine@ Έχει ανοίξει σε υπερβολικό βαθμό! Προσπαθώ να μην παρασύρομαι αλλά δυσκολεύομαι αφάνταστα. Σήμερα χτύπησα μια κρέπα με μερέντα & μπισκότο και στάνιαρα. 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...