Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Ολα καλά με την β επιπέδου! Το τσουτσουνι πλέον δεν αφήνει περιθώριο αμφιβολίας,ήταν το πρώτο πράγμα που είδαμε :P

Όλες οι μετρήσεις καλές, προς το τέλος μας κρυβόταν κ δεν ελεγε να ξεβολευτει λιγάκι!

Κάναμε κ κολπικό υπέρηχο για να μετρήσει τον τράχηλο κ είχε μια μικρή διαφορά από την κοιλιακή μετρηση.

Όλα καλά κορίτσια μου, εύχομαι κ σε σας καλα αποτελέσματα!!! 

  • Μου αρέσει 12

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Anastasia05 είπε:

Ολα καλά με την β επιπέδου! Το τσουτσουνι πλέον δεν αφήνει περιθώριο αμφιβολίας,ήταν το πρώτο πράγμα που είδαμε :P

Όλες οι μετρήσεις καλές, προς το τέλος μας κρυβόταν κ δεν ελεγε να ξεβολευτει λιγάκι!

Κάναμε κ κολπικό υπέρηχο για να μετρήσει τον τράχηλο κ είχε μια μικρή διαφορά από την κοιλιακή μετρηση.

Όλα καλά κορίτσια μου, εύχομαι κ σε σας καλα αποτελέσματα!!! 

Μπράβο κοριτσι μου!!! Με το καλό το αντράκι σας! 

Είδατε και φατσούλα???? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ολα καλά με την β επιπέδου! Το τσουτσουνι πλέον δεν αφήνει περιθώριο αμφιβολίας,ήταν το πρώτο πράγμα που είδαμε :P

Όλες οι μετρήσεις καλές, προς το τέλος μας κρυβόταν κ δεν ελεγε να ξεβολευτει λιγάκι!

Κάναμε κ κολπικό υπέρηχο για να μετρήσει τον τράχηλο κ είχε μια μικρή διαφορά από την κοιλιακή μετρηση.

Όλα καλά κορίτσια μου, εύχομαι κ σε σας καλα αποτελέσματα!!! 

Μπράβο κοριτσι!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ολα καλά με την β επιπέδου! Το τσουτσουνι πλέον δεν αφήνει περιθώριο αμφιβολίας,ήταν το πρώτο πράγμα που είδαμε :P

Όλες οι μετρήσεις καλές, προς το τέλος μας κρυβόταν κ δεν ελεγε να ξεβολευτει λιγάκι!

Κάναμε κ κολπικό υπέρηχο για να μετρήσει τον τράχηλο κ είχε μια μικρή διαφορά από την κοιλιακή μετρηση.

Όλα καλά κορίτσια μου, εύχομαι κ σε σας καλα αποτελέσματα!!! 

Μπράβο κορίτσι μου!!!τέλεια τέλεια!!!το έβλεπες και ενιωθες ότι ήταν στριμωγμένος??έγω έτσι ένιωσαααα.......χιχι....τον είδατε 3d?

από βάρος/ύψος?

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Μπράβο κοριτσι μου!!! Με το καλό το αντράκι σας! 

Είδατε και φατσούλα???? 

Είδαμε λίγο φατσούλα,μα κρυβόταν! Όσο τον ειδα όμως μου θύμισε παρά πολύ τον πρώτο μου γιο!!! :x

Just now, Irinoula86 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!τέλεια τέλεια!!!το έβλεπες και ενιωθες ότι ήταν στριμωγμένος??έγω έτσι ένιωσαααα.......χιχι....τον είδατε 3d?

από βάρος/ύψος?

 

Μια χαρά τον είδα, αερατο!! Τριγυρνούσε αρκετά!Το κρουασάν την έκανε τη δουλίτσα του!

Μου έριχνε βέβαια κάτι καλές άμα τον πιέζαμε πολύ!!

Βάρος 445 ύψος δεεεεν θυμαμαι! :)

 

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Είδαμε λίγο φατσούλα,μα κρυβόταν! Όσο τον ειδα όμως μου θύμισε παρά πολύ τον πρώτο μου γιο!!! :x

Μια χαρά τον είδα, αερατο!! Τριγυρνούσε αρκετά!Το κρουασάν την έκανε τη δουλίτσα του!

Μου έριχνε βέβαια κάτι καλές άμα τον πιέζαμε πολύ!!

Βάρος 445 ύψος δεεεεν θυμαμαι! :)

 

ααααα παίδαροςςςς!!!!!!!!!!!!και αερατος.........!!!!!!!!τελεια κορίτσι μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ολα καλά με την β επιπέδου! Το τσουτσουνι πλέον δεν αφήνει περιθώριο αμφιβολίας,ήταν το πρώτο πράγμα που είδαμε :P

Όλες οι μετρήσεις καλές, προς το τέλος μας κρυβόταν κ δεν ελεγε να ξεβολευτει λιγάκι!

Κάναμε κ κολπικό υπέρηχο για να μετρήσει τον τράχηλο κ είχε μια μικρή διαφορά από την κοιλιακή μετρηση.

Όλα καλά κορίτσια μου, εύχομαι κ σε σας καλα αποτελέσματα!!! 

Τέλεια!!! Άντε κ στα δικά μας οι υπόλοιπες!:x για πες σου έδωσε φωτό ο γιατρός;;;πόσο κράτησε η εξέταση τελικά;μα τι γίνεται κ βάζουν όλα τα χεράκια τους μπροστά στο πρόσωπο, δεν κατάλαβαινιυν ότι θέλουμε να τα δούμε??:grin:

Εγώ από τώρα της λέω να είναι καλό κορίτσι για να στείλουμε στον παππουλη ωραία φωτογραφία!!

4 ώρες πρίν, Jasmine@ είπε:

Εγώ Παρασκευή απόγευμα! Έχω αρχίσει κ αγχώνομαι ήδη...

Να μην αγχώνεσαι φίλη μου, θετική σκέψη θα δεις τα δύο ζουζουνακια σου να παίζουν!! Κάπου είδα προχθές δίδυμα που γεννήθηκαν πιασμένα χέρι χέρι κ σε σκέφτηκα!!!:x:)

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ολα καλά με την β επιπέδου! Το τσουτσουνι πλέον δεν αφήνει περιθώριο αμφιβολίας,ήταν το πρώτο πράγμα που είδαμε :P

Όλες οι μετρήσεις καλές, προς το τέλος μας κρυβόταν κ δεν ελεγε να ξεβολευτει λιγάκι!

Κάναμε κ κολπικό υπέρηχο για να μετρήσει τον τράχηλο κ είχε μια μικρή διαφορά από την κοιλιακή μετρηση.

Όλα καλά κορίτσια μου, εύχομαι κ σε σας καλα αποτελέσματα!!! 

Μπράβο μας έφερες όμορφα νέα! Πόση ώρα κράτησε; 

Just now, EugenJen είπε:

Τέλεια!!! Άντε κ στα δικά μας οι υπόλοιπες!:x για πες σου έδωσε φωτό ο γιατρός;;;πόσο κράτησε η εξέταση τελικά;μα τι γίνεται κ βάζουν όλα τα χεράκια τους μπροστά στο πρόσωπο, δεν κατάλαβαινιυν ότι θέλουμε να τα δούμε??:grin:

Εγώ από τώρα της λέω να είναι καλό κορίτσι για να στείλουμε στον παππουλη ωραία φωτογραφία!!

Να μην αγχώνεσαι φίλη μου, θετική σκέψη θα δεις τα δύο ζουζουνακια σου να παίζουν!! Κάπου είδα προχθές δίδυμα που γεννήθηκαν πιασμένα χέρι χέρι κ σε σκέφτηκα!!!:x:)

 θα δω τα δυο ζουζουνακια μου να παίζουν ξύλο! Χαχαχαχχα η μια σπρώχνει την άλλη, με έχουν πεθάνει οι άτιμες γυναίκες!

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μια ώρα κράτησε! Έκανε όλες τις μετρήσεις, μετά περιμεναμε λιγο να δούμε αν είναι όλα οκ, είδαμε κάτι τελευταία κ τέλος κάναμε κ τον κολπικό υπέρηχο,ίσα ίσα να δει τράχηλο!

Εγώ έχω δει δίδυμα να θηλάζουν κ να κρατάνε τα χεράκια κ κ λιώνω!!!

Κορίτσια είναι υπέροχα χαίρεσαι να βλέπεις μωράκι! Να ζητάτε να σας εξηγεί κιόλας να ξέρετε τι ακριβώς βλέπετε! 

Τραβήξαμε φωτογραφίες όχι κ τόσο πετυχημένες αλλά για τώρα την κάνουν τη δουλειά τους! Θα τον χαζεύω μέχρι τον επόμενο υπερηχο!:x

Just now, Jasmine@ είπε:

Μπράβο μας έφερες όμορφα νέα! Πόση ώρα κράτησε; 

 θα δω τα δυο ζουζουνακια μου να παίζουν ξύλο! Χαχαχαχχα η μια σπρώχνει την άλλη, με έχουν πεθάνει οι άτιμες γυναίκες!

Ρώτησα για δίδυμα κ μου είπε θέλει αρκετή παραπάνω ώρα!!! Είναι κ δύο κάνουν κ κόλπα κ θέλει προσοχη να τα μετρήσεις όλα!! Που να δεις μου είπε κ για τρίδυμα:D

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Μια ώρα κράτησε! Έκανε όλες τις μετρήσεις, μετά περιμεναμε λιγο να δούμε αν είναι όλα οκ, είδαμε κάτι τελευταία κ τέλος κάναμε κ τον κολπικό υπέρηχο,ίσα ίσα να δει τράχηλο!

Εγώ έχω δει δίδυμα να θηλάζουν κ να κρατάνε τα χεράκια κ κ λιώνω!!!

Κορίτσια είναι υπέροχα χαίρεσαι να βλέπεις μωράκι! Να ζητάτε να σας εξηγεί κιόλας να ξέρετε τι ακριβώς βλέπετε! 

Τραβήξαμε φωτογραφίες όχι κ τόσο πετυχημένες αλλά για τώρα την κάνουν τη δουλειά τους! Θα τον χαζεύω μέχρι τον επόμενο υπερηχο!:x

Τέλεια να γίνει κ η πρώτη γνωριμία με τον μεγάλο αδερφό!!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

Τέλεια να γίνει κ η πρώτη γνωριμία με τον μεγάλο αδερφό!!!

Στην αυχενική είχα κ τον μεγάλο μου μαζί, αναγκαστικά, κ τον είδε τον μικρό! Μαναρακια μου:x

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ολα καλά με την β επιπέδου! Το τσουτσουνι πλέον δεν αφήνει περιθώριο αμφιβολίας,ήταν το πρώτο πράγμα που είδαμε :P

Όλες οι μετρήσεις καλές, προς το τέλος μας κρυβόταν κ δεν ελεγε να ξεβολευτει λιγάκι!

Κάναμε κ κολπικό υπέρηχο για να μετρήσει τον τράχηλο κ είχε μια μικρή διαφορά από την κοιλιακή μετρηση.

Όλα καλά κορίτσια μου, εύχομαι κ σε σας καλα αποτελέσματα!!! 

Μπράβο ρε κορίτσι μου!!!!!Να σου ζήσει ο παίδαρος με το καλό να περάσει γρήγορα σαν νεράκι ο καιρός και τον Οκτώβρη να τον πάρεις αγκαλιά τον γλυκούλη!:wub:

Άλλο ένα check  στην ομαδαρα μας!

Neeexttttt!!!!!:)

  • Μου αρέσει 3

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Jasmine@ είπε:

Ρε εγώ έχω από αυτούς τους ασφαλούς που είναι πολύ μέσα, δε φαίνεται κόμπος δε φαίνεται τίποτα! Δε ξέρω πως να το περιγράψω.... 

Κ εμένα έτσι είναι!! Φίλη από το να πεταχτεί νομίζω το προτιμώ..γτ ξέρετε κ την ευαισθησία μου με τους αφαλους που φοβόμουν πότε θα πέσει του παιδιού κτλ

Λοιποοοον γύρισα κ εγώ από τη β επιπέδου αγαπούλες!! Έτοιμες για τα νέα???

Η εξέταση κράτησε μια ώρα περίπου κ μου πήρε 120€!

Ομολογώ ότι μας τα εξηγούσε οοολα αναλυτικά νεφρά,καρδούλα,εγκέφαλο ,τα οστά οοοολα (κ ας μη καταλαβαίναμε τι βλέπουμε ως επί το πλείστον στα όργανα λέγαμε ναι ναι γτ ήταν πιστικός χαχαχαχα!!)

Φυσικά είδαμε τα προσόντα του όλα καλά εκεί σταθερά :P

Ύψος μου είπε δε μπορεί να δει ακριβώς γτ είναι κουλουριασμένο κ ότι δεν έχει σημασία πλέον μόνο στην αυχενική είχε..πλέον λέει μετράνε τα κιλά!!!

Από κιλά λοιπόν ειμαστεεεε 530γρ παρακαλώ!! Να η κοιλουμπα γτ!! Άρα δε πήρα 6.5 κιλά αλλά 6 χαχαχα

Τράχηλος μια χαρά όπως ήταν κ στην αυχενική η μέτρηση :-)

το ιδιο κ ο πλακούντας(ο οποίος είναι οπίσθιος λέει σε πολυ καλή θέση) και η αιμάτωση του τραχήλου μου..

η καρδούλα του πάει με 160 χτύπους σούπερ..:oops:

εμμμμ τι άλλο? Δε ξέρω ότι δεν είπα ρωτήστε!!!!

 @EugenJen μου περιμένω κ από εσενααα!!!

  • Μου αρέσει 13
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Κ εμένα έτσι είναι!! Φίλη από το να πεταχτεί νομίζω το προτιμώ..γτ ξέρετε κ την ευαισθησία μου με τους αφαλους που φοβόμουν πότε θα πέσει του παιδιού κτλ

Λοιποοοον γύρισα κ εγώ από τη β επιπέδου αγαπούλες!! Έτοιμες για τα νέα???

Η εξέταση κράτησε μια ώρα περίπου κ μου πήρε 120€!

Ομολογώ ότι μας τα εξηγούσε οοολα αναλυτικά νεφρά,καρδούλα,εγκέφαλο ,τα οστά οοοολα (κ ας μη καταλαβαίναμε τι βλέπουμε ως επί το πλείστον στα όργανα λέγαμε ναι ναι γτ ήταν πιστικός χαχαχαχα!!)

Φυσικά είδαμε τα προσόντα του όλα καλά εκεί σταθερά :P

Ύψος μου είπε δε μπορεί να δει ακριβώς γτ είναι κουλουριασμένο κ ότι δεν έχει σημασία πλέον μόνο στην αυχενική είχε..πλέον λέει μετράνε τα κιλά!!!

Από κιλά λοιπόν ειμαστεεεε 530γρ παρακαλώ!! Να η κοιλουμπα γτ!! Άρα δε πήρα 6.5 κιλά αλλά 6 χαχαχα

Τράχηλος μια χαρά όπως ήταν κ στην αυχενική η μέτρηση :-)

το ιδιο κ ο πλακούντας(ο οποίος είναι οπίσθιος λέει σε πολυ καλή θέση) και η αιμάτωση του τραχήλου μου..

η καρδούλα του πάει με 160 χτύπους σούπερ..:oops:

εμμμμ τι άλλο? Δε ξέρω ότι δεν είπα ρωτήστε!!!!

 @EugenJen μου περιμένω κ από εσενααα!!!

Μπράβο κοριτσι μου και σε σας! Τώρα χαλαρώστε!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο @Renezμουυυ!!!! Γιουπιιι με το καλό!!

Εσείς φατσακι είδατε?? 

Επίσης κορίτσια δεν σας ανέφερε πουθενά για το αμνιακό υγρό σε εσάς Ε? 

Αχ άντε και τα άλλα κορίτσια με το καλό!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...