Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Anastasia05 είπε:

Με το καλό σε όλες σας!!:x θα έχω να χαζεύω τις φωτο μέχρι το τέλος του μήνα που έχω πάλι ραντεβού!

Δεν πήρα dvd κ δεν με ενδιέφερε να πάρω να σου πω την αλήθεια, κι έτσι δεν το είχα συζητήσει καν μαζί του! 

 

 

Ευχαριστουμε! Να σαι καλα! Γερα και καλοτυχα!

Α! Εγω τα θελω τα dvd. Ειναι ενθυμια! Με ενδιαφερουν παρα πολυ χαχαχα


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Anastasia05 είπε:

Όλα είναι απαραίτητα! Κ τα φορμακια κ τα σκουφάκια κ πάνω απ' όλα οι κορδέλες!!:x καλοφορετα όλα!!!!

Άμα είναι ροζουλια είναι πιο χαριτωμένα,όλοι το ξέρουν αυτο:P

Με το καλό κ η β επιπέδου!!

Χαχαχα!!! Έτσι όπως τα λες είναι!! Ευχαριστούμε πολύ!!! :)

Just now, Renez είπε:

Όχι εγώ δεν πήρα..μόνο 3d φωτό..

Αλλά επειδή το ήξερα πως δεν δίνει ήταν έτοιμος ο άντρας μου κ βιντεοσκόπησε ο ίδιος οοολη την εξέταση οπότε είμαι φουλ καλυμμένη (ίσα ίσα που ακούγονται κ τα σχόλια μας κ γελάω :P ωωωω πόδι είναι αυτό? Αυτό χέρι? Ααα πόδι κ αυτό οκ.. χαχχαχα)

Εντομεταξυ εγώ ξυπνάω το πρωί με σχετικά μικρη κοιλίτσα κ μέχρι το μεσημέρι έχει γίνει τούρλα!! Λες κ με φουσκώνουν είναι!!

Κ εσείς το παθαίνετε?

Ή ενώ είναι στα ξεφουσκωτα της (σχετικά πάντα!) Αν πιω φυσικό χυμό ή φάω φρούτο μετά από λίγο γίνεται τούμπανο!!

Κ εγώ το παθαινα αυτό με την κοιλιά! Μέσα στην ημέρα διπλασιάζεται! Καλά, γενικά κορίτσια η κοιλιά μου πλέον έχει ξεφύγει για τα καλά... Τέτοια κοιλιά είχα 7 μηνών χωρίς υπερβολή! Κ άντε πες τότε είχα πολύ μικρή κοιλιά, αλλά τέτοια διαφορά;; 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope89 είπε:

Χαχαχα!!! Έτσι όπως τα λες είναι!! Ευχαριστούμε πολύ!!! :)

Κ εγώ το παθαινα αυτό με την κοιλιά! Μέσα στην ημέρα διπλασιάζεται! Καλά, γενικά κορίτσια η κοιλιά μου πλέον έχει ξεφύγει για τα καλά... Τέτοια κοιλιά είχα 7 μηνών χωρίς υπερβολή! Κ άντε πες τότε είχα πολύ μικρή κοιλιά, αλλά τέτοια διαφορά;; 

Κοριτσακι παιδι μ. Καμπυλες χαχαχαχα ασε να φανει η κοιλια! Η δικη μ δν φαινεται κ σκαω. Κανεις δν το βλεπει?

Οταν το λεω, με κοιτανε κ γελανε. Νμζουν οτι κανω πλακα! 

 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Anastasia05 και @Renez συγχαρητήρια για τις άψογες β επιπέδου σας! Με το καλό κ στην αγκαλιά σας! 

Κ εμένα έχει ανοίξει πολύ η ορεξη μου αλλά κρατιεμαι όσο μπορώ. Το απόγευμα βέβαια έφαγα μια παγωταρα όλη δική μου κ στανιαρα!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Ευχαριστουμε! Να σαι καλα! Γερα και καλοτυχα!

Α! Εγω τα θελω τα dvd. Ειναι ενθυμια! Με ενδιαφερουν παρα πολυ χαχαχα

Ούτε dvd playerδεν έχω σκέψου! Ακόμη κ το λάπτοπ μου δεν έχει πανω:P 

Στικάκια μόνο παντού!  :mrgreen:

 

Όσο αδιαφορώ για τα βίντεο,τόσο λατρεύω τις φωτογραφίες κ έχω απειρες,σε άλμπουμ,κορνίζες,καμβάδες,αρχείο με ημερομηνίες, παντού παντού φωτογραφίες:x

Just now, Ninamc είπε:

Κοριτσακι παιδι μ. Καμπυλες χαχαχαχα ασε να φανει η κοιλια! Η δικη μ δν φαινεται κ σκαω. Κανεις δν το βλεπει?

Οταν το λεω, με κοιτανε κ γελανε. Νμζουν οτι κανω πλακα! 

 

Ούτε με κολλητό δε φαίνεται??? Που την έχεις τη μπουμπου λέγε!:x

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ninamc είπε:

Ε τοτε ακομα καλυτερα! Μια χαρα κοριτσαρα! Με το καλο! 

Εξαρταται το ποση ωρα στεκεσαι ορθια μεσα στην ημερα, αν πινεις νερο, τι τρως. Τα0παντα παιζουν ρολο. Εγω το παθαινω αν φαω κατι κ τουμπανιασω λογω φουσκωματος, μετεωρισμος.ειναι φυσιολογικοτατο παντως, μη σ ανησυχει. Και τα ποδια μας πρηζονται.ολα αλλαζουν

Γενικα ομως κανεις δν πιστευει παλι οτι ειμαι εγκυος. Δν φαινεται η κοιλια. Χαχαχα 

 

Εμένα είναι ξεκαθαρη εδώ κ ένα μήνα!! Αφού πλεονε ρωτάνε όλοι οι πελάτες που πριν δεν το είχαν προσέξει..

Τεσπα..σας αφήνω κοριτσουδια, καληνύχτες σε όλες κ όλα τα νινακια!!

Just now, Anastasia05 είπε:

Μήπως φταίει το φρούτο??? Αν φας ένα καλιτσουνι, τι γίνεται??:lol:

Κι εμένα μεγαλώνει μέσα στη μερα!!

Στο καλιτσουνι κομπλέ! Μη σου πω μικραίνει κ ομορφαίνω τρωγοντας το χαχχαα (αν δε πενεψω το σπίτι μου...):P

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Κοριτσακι παιδι μ. Καμπυλες χαχαχαχα ασε να φανει η κοιλια! Η δικη μ δν φαινεται κ σκαω. Κανεις δν το βλεπει?

Οταν το λεω, με κοιτανε κ γελανε. Νμζουν οτι κανω πλακα! 

 

Έτσι ήταν κ η δική μου στον γιο μου, στον 7ο άρχισαν να με καταλαβαίνουν! Μέχρι τότε όπως τα λες, νόμιζαν ότι κάνω πλάκα! Τώρα βέβαια έχω κ δύο οπότε είναι μη συγκρίσιμα τα πράγματα... Απλά τρομάζω, λέω που θα φτασει;;;!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope89 είπε:

Τι ωραία μωρεεεε... Το χάρηκες το αγοράκι σου!!! Φτου φτου, όλα καλά!!!

Πω πω ένας παίδαρος!! Πολύ καλά τα κιλά του!!  Φτου σκόρδα! Τι καλά που είδατε κ φατσούλα... Ίδιος ο μπαμπάς ε;;; Τι κανουν αυτοι οι άτιμοι κ τους μοιάζουν ήθελα να ξερα.. Όπως κ να έχει, κουκλι θα είναι!!!

Κορίτσια διαβάζω για β επιπέδου κ ανυπομονώ! Εγώ έχω στις 16...έχω ακόμη! Σήμερα έκανα κ τις πρώτες αγορές! Πήρα 2 φορμακια,.κτ ζιπουνακια, 2 κορδελιτσες κ 2 σκουφάκια (απολύτως απαραίτητα όλα.. χαχαχα) τα βλέπω έτσι ροζ κ χαριτωμένα κ δεν το πιστεύω! Επίσης μου φαίνονται τόσο μικρά...λες κ δεν ξαναειχα τόσο μικρουλι!!

Aaa emeis eimaste mazi stis 16!!!Ante na perasoun grigora oi evdomades!!:-P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope89 είπε:

Έτσι ήταν κ η δική μου στον γιο μου, στον 7ο άρχισαν να με καταλαβαίνουν! Μέχρι τότε όπως τα λες, νόμιζαν ότι κάνω πλάκα! Τώρα βέβαια έχω κ δύο οπότε είναι μη συγκρίσιμα τα πράγματα... Απλά τρομάζω, λέω που θα φτασει;;;!!

Δε θα γίνει κ τεράστια,μην ανησυχείς! 

Συγκριτικά με την πρώτη εγκυμοσύνη, σίγουρα θα είναι πιο μεγάλη όμως!:)

Τώρα αρχίζουμε κ φουσκωνουμε καλά καλά!

Just now, Renez είπε:

Εμένα είναι ξεκαθαρη εδώ κ ένα μήνα!! Αφού πλεονε ρωτάνε όλοι οι πελάτες που πριν δεν το είχαν προσέξει..

Τεσπα..σας αφήνω κοριτσουδια, καληνύχτες σε όλες κ όλα τα νινακια!!

Στο καλιτσουνι κομπλέ! Μη σου πω μικραίνει κ ομορφαίνω τρωγοντας το χαχχαα (αν δε πενεψω το σπίτι μου...):P

Χαχαχαχαχαχα!!! Είμαι σίγουρη! Καλές γλυκές καληνύχτες!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Anastasia05 said:

Ολα καλά με την β επιπέδου! Το τσουτσουνι πλέον δεν αφήνει περιθώριο αμφιβολίας,ήταν το πρώτο πράγμα που είδαμε :P

Όλες οι μετρήσεις καλές, προς το τέλος μας κρυβόταν κ δεν ελεγε να ξεβολευτει λιγάκι!

Κάναμε κ κολπικό υπέρηχο για να μετρήσει τον τράχηλο κ είχε μια μικρή διαφορά από την κοιλιακή μετρηση.

Όλα καλά κορίτσια μου, εύχομαι κ σε σας καλα αποτελέσματα!!! 

 

56 minutes ago, Renez said:

Κ εμένα έτσι είναι!! Φίλη από το να πεταχτεί νομίζω το προτιμώ..γτ ξέρετε κ την ευαισθησία μου με τους αφαλους που φοβόμουν πότε θα πέσει του παιδιού κτλ

Λοιποοοον γύρισα κ εγώ από τη β επιπέδου αγαπούλες!! Έτοιμες για τα νέα???

Η εξέταση κράτησε μια ώρα περίπου κ μου πήρε 120€!

Ομολογώ ότι μας τα εξηγούσε οοολα αναλυτικά νεφρά,καρδούλα,εγκέφαλο ,τα οστά οοοολα (κ ας μη καταλαβαίναμε τι βλέπουμε ως επί το πλείστον στα όργανα λέγαμε ναι ναι γτ ήταν πιστικός χαχαχαχα!!)

Φυσικά είδαμε τα προσόντα του όλα καλά εκεί σταθερά :P

Ύψος μου είπε δε μπορεί να δει ακριβώς γτ είναι κουλουριασμένο κ ότι δεν έχει σημασία πλέον μόνο στην αυχενική είχε..πλέον λέει μετράνε τα κιλά!!!

Από κιλά λοιπόν ειμαστεεεε 530γρ παρακαλώ!! Να η κοιλουμπα γτ!! Άρα δε πήρα 6.5 κιλά αλλά 6 χαχαχα

Τράχηλος μια χαρά όπως ήταν κ στην αυχενική η μέτρηση :-)

το ιδιο κ ο πλακούντας(ο οποίος είναι οπίσθιος λέει σε πολυ καλή θέση) και η αιμάτωση του τραχήλου μου..

η καρδούλα του πάει με 160 χτύπους σούπερ..:oops:

εμμμμ τι άλλο? Δε ξέρω ότι δεν είπα ρωτήστε!!!!

 @EugenJen μου περιμένω κ από εσενααα!!!

Τί ωραία βρε κορίτσια... πολύ χαίρομαι που είδατε τα μωράκια σας τόσο καλά! Ε, τώρα θα ηρεμήσατε λίγο και πήρατε και την δόση σας μέχρι τον επόμενο μήνα! :wink:

 

Just now, Jasmine@ said:

Να ξεκινήσω ένα φλέγον ζήτημα!!! Σας έχει ανοίξει κ εσάς η όρεξη;

Κι εγώ παρατήρησα ότι μου έχει ανοίξει η όρεξη, αλλά κρατιέμαι όσο μπορώ να μη φάω πολύ (σταματάω κάπου στα 3/4 κανονικής μερίδας δηλαδή). Εκείνη την ώρα που τρώω δεν το καταλαβαίνω, αλλά μετά από λίγο υποφέρω από το φούσκωμα... ακόμα και όταν αναπνέω μετά ακούγονται ήχοι από το στομάχι μου, κάτι σαν μπουρμπουλήθρες (δε μπορώ να το εξηγήσω) και μου ανεβαίνει και το φαγητό πάνω. Υπέροχα σας λέω!

 

Just now, Renez said:

Όχι εγώ δεν πήρα..μόνο 3d φωτό..

Αλλά επειδή το ήξερα πως δεν δίνει ήταν έτοιμος ο άντρας μου κ βιντεοσκόπησε ο ίδιος οοολη την εξέταση οπότε είμαι φουλ καλυμμένη (ίσα ίσα που ακούγονται κ τα σχόλια μας κ γελάω :P ωωωω πόδι είναι αυτό? Αυτό χέρι? Ααα πόδι κ αυτό οκ.. χαχχαχα)

Εντομεταξυ εγώ ξυπνάω το πρωί με σχετικά μικρη κοιλίτσα κ μέχρι το μεσημέρι έχει γίνει τούρλα!! Λες κ με φουσκώνουν είναι!!

Κ εσείς το παθαίνετε?

Ή ενώ είναι στα ξεφουσκωτα της (σχετικά πάντα!) Αν πιω φυσικό χυμό ή φάω φρούτο μετά από λίγο γίνεται τούμπανο!!

Καλά και μένα, από το μεσημέρι και μετά η κοιλιά μου είναι σαν να με έχουν φουσκώσει με τρόμπα... η υπέροχη δυσπεψία που λέγαμε!

 

Just now, Ninamc said:

Κοριτσακι παιδι μ. Καμπυλες χαχαχαχα ασε να φανει η κοιλια! Η δικη μ δν φαινεται κ σκαω. Κανεις δν το βλεπει?

Οταν το λεω, με κοιτανε κ γελανε. Νμζουν οτι κανω πλακα! 

 

Χαχα, θα φανεί σύντομα. Κι εγώ δεν φαινόμουν καθόλου μέχρι την 18η-19η εβδομάδα, αλλά την 20η ξαφνικά πετάχτηκε απότομα η κοιλιά. Βέβαια και τώρα που είμαι στην 22η αρκετοί ξαφνιάζονται όταν τους λέω ότι είμαι έγκυος... μου κάνει εντύπωση που δεν το καταλαβαίνουν κατευθείαν από μόνοι τους, εγώ νιώθω τεράστια! :P

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Annou είπε:

Aaa emeis eimaste mazi stis 16!!!Ante na perasoun grigora oi evdomades!!:-P

Ααα τέλεια!! Άντε άντε, τον ατελειωτο έχουν οι μέρες μου φαίνεται!!

Just now, Anastasia05 είπε:

Δε θα γίνει κ τεράστια,μην ανησυχείς! 

Συγκριτικά με την πρώτη εγκυμοσύνη, σίγουρα θα είναι πιο μεγάλη όμως!:)

Τώρα αρχίζουμε κ φουσκωνουμε καλά καλά!

Χαχαχαχαχαχα!!! Είμαι σίγουρη! Καλές γλυκές καληνύχτες!

Με τα δίδυμα δε την γλιτώνω την τεράστια κοιλιά νομίζω! Τις βλέπω σε φώτο κ παθαίνω σόκ!!!

Just now, Eva137 είπε:

 

Τί ωραία βρε κορίτσια... πολύ χαίρομαι που είδατε τα μωράκια σας τόσο καλά! Ε, τώρα θα ηρεμήσατε λίγο και πήρατε και την δόση σας μέχρι τον επόμενο μήνα! :wink:

 

Κι εγώ παρατήρησα ότι μου έχει ανοίξει η όρεξη, αλλά κρατιέμαι όσο μπορώ να μη φάω πολύ (σταματάω κάπου στα 3/4 κανονικής μερίδας δηλαδή). Εκείνη την ώρα που τρώω δεν το καταλαβαίνω, αλλά μετά από λίγο υποφέρω από το φούσκωμα... ακόμα και όταν αναπνέω μετά ακούγονται ήχοι από το στομάχι μου, κάτι σαν μπουρμπουλήθρες (δε μπορώ να το εξηγήσω) και μου ανεβαίνει και το φαγητό πάνω. Υπέροχα σας λέω!

 

Καλά και μένα, από το μεσημέρι και μετά η κοιλιά μου είναι σαν να με έχουν φουσκώσει με τρόμπα... η υπέροχη δυσπεψία που λέγαμε!

 

Χαχα, θα φανεί σύντομα. Κι εγώ δεν φαινόμουν καθόλου μέχρι την 18η-19η εβδομάδα, αλλά την 20η ξαφνικά πετάχτηκε απότομα η κοιλιά. Βέβαια και τώρα που είμαι στην 22η αρκετοί ξαφνιάζονται όταν τους λέω ότι είμαι έγκυος... μου κάνει εντύπωση που δεν το καταλαβαίνουν κατευθείαν από μόνοι τους, εγώ νιώθω τεράστια! :P

Χαχα... Αυτό ισχύει! Μάλλον εμείς νιώθουμε πιο τεράστιες από ότι φαινόμαστε τελικά!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Renez είπε:

Όχι εγώ δεν πήρα..μόνο 3d φωτό..

Αλλά επειδή το ήξερα πως δεν δίνει ήταν έτοιμος ο άντρας μου κ βιντεοσκόπησε ο ίδιος οοολη την εξέταση οπότε είμαι φουλ καλυμμένη (ίσα ίσα που ακούγονται κ τα σχόλια μας κ γελάω :P ωωωω πόδι είναι αυτό? Αυτό χέρι? Ααα πόδι κ αυτό οκ.. χαχχαχα)

Εντομεταξυ εγώ ξυπνάω το πρωί με σχετικά μικρη κοιλίτσα κ μέχρι το μεσημέρι έχει γίνει τούρλα!! Λες κ με φουσκώνουν είναι!!

Κ εσείς το παθαίνετε?

Ή ενώ είναι στα ξεφουσκωτα της (σχετικά πάντα!) Αν πιω φυσικό χυμό ή φάω φρούτο μετά από λίγο γίνεται τούμπανο!!

Ναι καλε!!!

Το πρωι είναι μικρή και φουσκώνει σιγά σιγά μέσα στην μέρα.. δεν ξέρω γιατί γίνεται αυτό... αλλά τα περισσότερα κορίτσια το έχουν εδώ. 

Το είχα και εγώ απορία!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια !! Πήγαμε χθες και κάναμε τον καθιερωμένο μας υπέρηχο στον γιατρό! Όλα καλά ευτυχως και μας είπε ότι στάνταρ πλέον είναι κοριτσάκι αλλά θα μάθουμε 1000% στην β επιπέδου. Το θέμα είναι ότι το μικρουλι έχει ακόμα ταχυκαρδία δεν λένε να πέσουν οι σφυγμοί! Δεν τους μετρήσαμε αλλά βαραγε πολύ πιο γρήγορα από ότι πρέπει. Στην αυχενική ήταν 189 οι παλμοί και δεν βλέπω να πεφτουν.τωρα είμαι στην 20η εβδομαδα.Ο γιατρός είπε να περιμένουμε να δούμε και την β επιπέδου (23/6) και λογικά θα πάμε σε εμβρυοκαρδιολογο. Είχε καμία σας παρόμοια εμπειρία? Είμαι να σκάσω!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Renez είπε:

Κ εμένα έτσι είναι!! Φίλη από το να πεταχτεί νομίζω το προτιμώ..γτ ξέρετε κ την ευαισθησία μου με τους αφαλους που φοβόμουν πότε θα πέσει του παιδιού κτλ

Λοιποοοον γύρισα κ εγώ από τη β επιπέδου αγαπούλες!! Έτοιμες για τα νέα???

Η εξέταση κράτησε μια ώρα περίπου κ μου πήρε 120€!

Ομολογώ ότι μας τα εξηγούσε οοολα αναλυτικά νεφρά,καρδούλα,εγκέφαλο ,τα οστά οοοολα (κ ας μη καταλαβαίναμε τι βλέπουμε ως επί το πλείστον στα όργανα λέγαμε ναι ναι γτ ήταν πιστικός χαχαχαχα!!)

Φυσικά είδαμε τα προσόντα του όλα καλά εκεί σταθερά :P

Ύψος μου είπε δε μπορεί να δει ακριβώς γτ είναι κουλουριασμένο κ ότι δεν έχει σημασία πλέον μόνο στην αυχενική είχε..πλέον λέει μετράνε τα κιλά!!!

Από κιλά λοιπόν ειμαστεεεε 530γρ παρακαλώ!! Να η κοιλουμπα γτ!! Άρα δε πήρα 6.5 κιλά αλλά 6 χαχαχα

Τράχηλος μια χαρά όπως ήταν κ στην αυχενική η μέτρηση :-)

το ιδιο κ ο πλακούντας(ο οποίος είναι οπίσθιος λέει σε πολυ καλή θέση) και η αιμάτωση του τραχήλου μου..

η καρδούλα του πάει με 160 χτύπους σούπερ..:oops:

εμμμμ τι άλλο? Δε ξέρω ότι δεν είπα ρωτήστε!!!!

 @EugenJen μου περιμένω κ από εσενααα!!!

Καλημέρα!!!! τέλεια τέλειαααα και ο δικός σου ο παίδαρος!!!!!!!!να μας συνέχισουν όλα έτσι!!!!!!!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Thalia30 είπε:

Καλημέρα κορίτσια !! Πήγαμε χθες και κάναμε τον καθιερωμένο μας υπέρηχο στον γιατρό! Όλα καλά ευτυχως και μας είπε ότι στάνταρ πλέον είναι κοριτσάκι αλλά θα μάθουμε 1000% στην β επιπέδου. Το θέμα είναι ότι το μικρουλι έχει ακόμα ταχυκαρδία δεν λένε να πέσουν οι σφυγμοί! Δεν τους μετρήσαμε αλλά βαραγε πολύ πιο γρήγορα από ότι πρέπει. Στην αυχενική ήταν 189 οι παλμοί και δεν βλέπω να πεφτουν.τωρα είμαι στην 20η εβδομαδα.Ο γιατρός είπε να περιμένουμε να δούμε και την β επιπέδου (23/6) και λογικά θα πάμε σε εμβρυοκαρδιολογο. Είχε καμία σας παρόμοια εμπειρία? Είμαι να σκάσω!!

Κοριτσάκι μου μη στεναχωριέσαι. Αν ήταν κάτι σοβαρο θα σε είχε στείλει ήδη σε εμβρυοκαρδιολόγο Ο γιατρός σου δε θα περίμενε την β επιπέδου. Να είσαι ήρεμη, να προσεύχεσαι κ όλα θα πάνε καλά για το κοριτσάκι σου

  • Μου αρέσει 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...