Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Christinα είπε:

Μπράβο σου κ χαρά στο κουράγιο σ να κοιτάς απ έξω! Ούτε τη ζέστη της παραλίας δν αντέχω αλλά όσο το βλέπεις να παίζει κ να χαίρεται γεμίζει η ψυχή σ!

Βρε κορίτσια πιστεύω ότι τα μπάνια στη θάλασσα κάνουν πολύ καλό σε όλους μας κ από άποψη κρυωματος το χειμώνα! Το πάω από 7 μηνών πρωί κ απόγευμα όλο το καλοκαίρι κ δν έχει αρρωστήσει ποτέ! Λιγο πριν τν χρόνο το χειμώνα βάζαμε κ φισιομερ baby μετά το μπανιο τν χειμώνα προληπτικά να καθαρίζει γτ πιο μικρο φοβομουν κ δν έβαζα τπτ αλλά δν είχε κάνει μυξακια κιόλας. Προσέχουμε γενικά κ δν έχει πάει κ σχολείο. Λέτε να τα κολλήσει όλα μαζεμένα όταν πάει σχολείο? Τι λέτε? Τι ακούτε?

Φέτος είπαν να κάνουμε όλοι το εμβόλιο της γρίπης μικροί κ μεγάλοι, εγώ το κάνω από τότε που γέννησα λόγω δουλειάς αλλά γενικά δν έχω αρρωστήσει ποτέ,από τότε με το εμβόλιο δε, ούτε μπούκωμα ,ούτε λαιμό! Ποια η άποψη σας? Εμένα πχ ο άντρας μ ειναι λίγο δυσταχτικος να το κάνουμε στο παιδί αφού δν θα πάει σχολείο. 

Εμείς τα προηγούμενα καλοκαιρια κάθε μέρα για μπάνιο με τη μικρή (τα πιο τροπικά μαυρίσματα που έκανα ποτέ μου) αλλά από 2 χρόνων που πήγε παιδικό το χειμώνα γινοταν χαμός ειδικά η πρώτη χρονιά ήταν όλη μέσα στη μυξα, φέτος ήταν πολυ καλύτερα τα πράγματα. Εγώ δεν αρρωσταίνω αλλά φέτος θα κάνω το εμβόλιο... Και στη μικρή θα το κάνω μιας και θα πάει υποχρεωτικά προνηπιο και δεν θα την σταματήσω καθόλου. Κ ο θεός βοηθος...

  • Μου αρέσει 3

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

κοριτσια σταματηστε !!!!!!!!εγω 1 . δεν με αφήνει ο γιατρός να κάνω μπάνια!!!!! και 2 . και να με άφηνε εγω στην αθηνα δεν πάω για μπανιο.........θελω σιγουρα καμια ώρα να φτάσω σε παραλία καθώς μόνο σκ προλαβαινω να παω......και ετσι το αποφευγω......μονο στις διακοπές......κ πόσο μ λείπει δεν ξέρετε?? καθώς μεγαλωσα κανοντας καθε μερα μπανια.......:(

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

κοριτσια σταματηστε !!!!!!!!εγω 1 . δεν με αφήνει ο γιατρός να κάνω μπάνια!!!!! και 2 . και να με άφηνε εγω στην αθηνα δεν πάω για μπανιο.........θελω σιγουρα καμια ώρα να φτάσω σε παραλία καθώς μόνο σκ προλαβαινω να παω......και ετσι το αποφευγω......μονο στις διακοπές......κ πόσο μ λείπει δεν ξέρετε?? καθώς μεγαλωσα κανοντας καθε μερα μπανια.......:(

Μια απ' τα ίδια! Κ εγώ Πάτρα δεν πάω γιατί όσο να ναι πόλη είναι πόσο καθαρά νερά να έχει; Την Παρασκευή θα ρωτήσω το γιατρό για το θέμα μήπως κάνω καμιά βουτιά στο Ναύπλιο μιας κ θα πάμε το σκ.

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

κοριτσια σταματηστε !!!!!!!!εγω 1 . δεν με αφήνει ο γιατρός να κάνω μπάνια!!!!! και 2 . και να με άφηνε εγω στην αθηνα δεν πάω για μπανιο.........θελω σιγουρα καμια ώρα να φτάσω σε παραλία καθώς μόνο σκ προλαβαινω να παω......και ετσι το αποφευγω......μονο στις διακοπές......κ πόσο μ λείπει δεν ξέρετε?? καθώς μεγαλωσα κανοντας καθε μερα μπανια.......:(

Σκέψου όμως ότι του χρόνου θα κάνεις με το νινι!! :) 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Μπράβο σου κ χαρά στο κουράγιο σ να κοιτάς απ έξω! Ούτε τη ζέστη της παραλίας δν αντέχω αλλά όσο το βλέπεις να παίζει κ να χαίρεται γεμίζει η ψυχή σ!

Βρε κορίτσια πιστεύω ότι τα μπάνια στη θάλασσα κάνουν πολύ καλό σε όλους μας κ από άποψη κρυωματος το χειμώνα! Το πάω από 7 μηνών πρωί κ απόγευμα όλο το καλοκαίρι κ δν έχει αρρωστήσει ποτέ! Λιγο πριν τν χρόνο το χειμώνα βάζαμε κ φισιομερ baby μετά το μπανιο τν χειμώνα προληπτικά να καθαρίζει γτ πιο μικρο φοβομουν κ δν έβαζα τπτ αλλά δν είχε κάνει μυξακια κιόλας. Προσέχουμε γενικά κ δν έχει πάει κ σχολείο. Λέτε να τα κολλήσει όλα μαζεμένα όταν πάει σχολείο? Τι λέτε? Τι ακούτε?

Φέτος είπαν να κάνουμε όλοι το εμβόλιο της γρίπης μικροί κ μεγάλοι, εγώ το κάνω από τότε που γέννησα λόγω δουλειάς αλλά γενικά δν έχω αρρωστήσει ποτέ,από τότε με το εμβόλιο δε, ούτε μπούκωμα ,ούτε λαιμό! Ποια η άποψη σας? Εμένα πχ ο άντρας μ ειναι λίγο δυσταχτικος να το κάνουμε στο παιδί αφού δν θα πάει σχολείο. 

Ο κυρίως λόγος που λένε να κάνουμε όλοι το εμβόλιο είναι επειδή φοβούνται για το 2ο κρουσμα του ιού κ σου λέει μην γεμίσουν οι εντατικές από ανθρώπους με γρίπη ενώ μπορούμε να την προλάβουμε με το εμβολιο ώστε να μείνουν τα δωμάτια αν χρειαστεί για όσους κολλήσουν κωρονοιο κ να μην μπουκωσει το σύστημα..

Άρα επειδή κ εγώ γενικώς είμαι κατά των φαρμάκων κ των εμβολίων εκτός φυσικά αν επειγουν,θεωρώ πως δεν είναι απαραίτητο το εμβόλιο στον μικρό καθώς δεν θα τον πάτε σχολείο κ στη τελική τοοοσες ιώσεις κ γρίπες κολλάνε κ στο σχολείο κ δόξα το Θεό επειδή έχουν καλό ανασοποιητικο σε 4-5 μερουλες είναι μια χαρά κ αποκτούν κ φυσικά αντισώματα όχι μέσω εμβολίων..

Το καλύτερο βέβαια είναι να ρωτήσετε κ τη γνώμη του παιδιάτρου σας αν το εμβόλιο της γρίπης είναι "βαρύ" ή όχι για το παιδί κ αν το θεωρεί απαραίτητο..

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Σκέψου όμως ότι του χρόνου θα κάνεις με το νινι!! :) 

η αληθεια ειναι οτι το σκεφτομαι λιγακιιιιιι.....και μας φανταζομαιιιιιι!!!!!!και ειναι τοοοοσσσοοοο ωραιααα!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

κοριτσια σταματηστε !!!!!!!!εγω 1 . δεν με αφήνει ο γιατρός να κάνω μπάνια!!!!! και 2 . και να με άφηνε εγω στην αθηνα δεν πάω για μπανιο.........θελω σιγουρα καμια ώρα να φτάσω σε παραλία καθώς μόνο σκ προλαβαινω να παω......και ετσι το αποφευγω......μονο στις διακοπές......κ πόσο μ λείπει δεν ξέρετε?? καθώς μεγαλωσα κανοντας καθε μερα μπανια.......:(

Αχ πόσο σε νιώθω φίλη..κ εγώ είχα κακομαθει γτ εδώ κ 7καλοκαιρια πηγαίναμε 3 μήνες στη Κρήτη κ κάθε μέρα μετά τη δουλειά ήμασταν για μπανάκι κ μάλιστα σε τι παραλίες σκεφτείτε..αχχχχ...κ τώρα έχω πάει 2 φορές παραλια κ δεν έχω βουτήξει γτ ήταν τίγκα στο κόσμο..με το μαγαζί πλέον κ εμείς μόνο Κυριακή έχουμε free κ φαντάζεστε τι γίνεται στην Αθήνα στις παραλίες Κυριακές..

Που μένεις εσύ Ειρήνη μου? Εννοώ βόρεια , νότια?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

 

Βρε κορίτσια πιστεύω ότι τα μπάνια στη θάλασσα κάνουν πολύ καλό σε όλους μας κ από άποψη κρυωματος το χειμώνα! Το πάω από 7 μηνών πρωί κ απόγευμα όλο το καλοκαίρι κ δν έχει αρρωστήσει ποτέ! Λιγο πριν τν χρόνο το χειμώνα βάζαμε κ φισιομερ baby μετά το μπανιο τν χειμώνα προληπτικά να καθαρίζει γτ πιο μικρο φοβομουν κ δν έβαζα τπτ αλλά δν είχε κάνει μυξακια κιόλας. Προσέχουμε γενικά κ δν έχει πάει κ σχολείο. Λέτε να τα κολλήσει όλα μαζεμένα όταν πάει σχολείο? Τι λέτε? Τι ακούτε? 

Φέτος είπαν να κάνουμε όλοι το εμβόλιο της γρίπης μικροί κ μεγάλοι, εγώ το κάνω από τότε που γέννησα λόγω δουλειάς αλλά γενικά δν έχω αρρωστήσει ποτέ,από τότε με το εμβόλιο δε, ούτε μπούκωμα ,ούτε λαιμό! Ποια η άποψη σας? Εμένα πχ ο άντρας μ ειναι λίγο δυσταχτικος να το κάνουμε στο παιδί αφού δν θα πάει σχολείο. 

Και εγώ το κάνω κάθε χρόνο λόγο του παιδικού! Την πρώτη φορά που πήγα για την πρακτική μου άσκηση, πέρασα 5 φορές γαστρεντερίτιδα και συνάχι όλο το χειμώνα. Εεε πλέον έχω αποκτήσει φουλ αντισώματα δεν καταλαβαίνω τίποτα :lol:Πάντως αφού θα μείνουν άλλη μια χρονιά σπίτι νμζ μπορείτε να το αποφύγετε και να τους το κάνετε από όταν είναι να πάνε. 

Και εγώ εδώ Αθήνα που γίνεται χαμός στις παραλίες δεν το σκέφτομαι καν για να μπω....Δεν πειράζει από του χρόνου με την μπεμπούλα μας. 

Πήγαμε πήραμε το κρεβατάκι μας σήμερα :x Και μπανάκι, αδιάβροχο υπόστρωμα και έτσι διάφορα ψηλό πράγματα. Από το γνωστό πλέον mother.... Η αλήθεια είναι πως μου φάνηκε ένα χάος λίγο. Και ειδικά σε κάποια σημεία αν είχε κόσμο δύσκολα μπορείς να δεις καλά τα πράγματα. Αλλά ήταν φουλ εξυπηρετικοί όλοι! 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

Και εγώ το κάνω κάθε χρόνο λόγο του παιδικού! Την πρώτη φορά που πήγα για την πρακτική μου άσκηση, πέρασα 5 φορές γαστρεντερίτιδα και συνάχι όλο το χειμώνα. Εεε πλέον έχω αποκτήσει φουλ αντισώματα δεν καταλαβαίνω τίποτα :lol:Πάντως αφού θα μείνουν άλλη μια χρονιά σπίτι νμζ μπορείτε να το αποφύγετε και να τους το κάνετε από όταν είναι να πάνε. 

Πήγαμε πήραμε το κρεβατάκι μας σήμερα :x Και μπανάκι, αδιάβροχο υπόστρωμα και έτσι διάφορα ψηλό πράγματα. Από το γνωστό πλέον mother.... Η αλήθεια είναι πως μου φάνηκε ένα χάος λίγο. Και ειδικά σε κάποια σημεία αν είχε κόσμο δύσκολα μπορείς να δεις καλά τα πράγματα. Αλλά ήταν φουλ εξυπηρετικοί όλοι! 

Τι ωραία!! Να τα χαρείτε!!! Την φτιάχνεις τη φωλιτσα σιγα σιγά!!:wub:

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αχ πόσο σε νιώθω φίλη..κ εγώ είχα κακομαθει γτ εδώ κ 7καλοκαιρια πηγαίναμε 3 μήνες στη Κρήτη κ κάθε μέρα μετά τη δουλειά ήμασταν για μπανάκι κ μάλιστα σε τι παραλίες σκεφτείτε..αχχχχ...κ τώρα έχω πάει 2 φορές παραλια κ δεν έχω βουτήξει γτ ήταν τίγκα στο κόσμο..με το μαγαζί πλέον κ εμείς μόνο Κυριακή έχουμε free κ φαντάζεστε τι γίνεται στην Αθήνα στις παραλίες Κυριακές.. 

Που μένεις εσύ Ειρήνη μου? Εννοώ βόρεια , νότια? 

Νεα φιλαδελφεια εγω....... που να παω απο εδω για μπανιο????όλα νομιζω ειναι τόοοσοοο μακρυα......αχ και φετος ελεγα οτι θα πηγαιναμε διακοπες κρητη που δεν εχω παει ποτεεεεε.........του χρονου θα κανουμε για να αναπληρωσουμε και τα φετινα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, elenioz είπε:

Και εγώ το κάνω κάθε χρόνο λόγο του παιδικού! Την πρώτη φορά που πήγα για την πρακτική μου άσκηση, πέρασα 5 φορές γαστρεντερίτιδα και συνάχι όλο το χειμώνα. Εεε πλέον έχω αποκτήσει φουλ αντισώματα δεν καταλαβαίνω τίποτα :lol:Πάντως αφού θα μείνουν άλλη μια χρονιά σπίτι νμζ μπορείτε να το αποφύγετε και να τους το κάνετε από όταν είναι να πάνε. 

Και εγώ εδώ Αθήνα που γίνεται χαμός στις παραλίες δεν το σκέφτομαι καν για να μπω....Δεν πειράζει από του χρόνου με την μπεμπούλα μας. 

Πήγαμε πήραμε το κρεβατάκι μας σήμερα :x Και μπανάκι, αδιάβροχο υπόστρωμα και έτσι διάφορα ψηλό πράγματα. Από το γνωστό πλέον mother.... Η αλήθεια είναι πως μου φάνηκε ένα χάος λίγο. Και ειδικά σε κάποια σημεία αν είχε κόσμο δύσκολα μπορείς να δεις καλά τα πράγματα. Αλλά ήταν φουλ εξυπηρετικοί όλοι! 

Φίλη με τις τιμές του λογικο ο χαμουλης...

Αχχχχ με γεια με γεια !! Εύχομαι να ρίξει υπναρες το μωρό σας :-)

ποιο κρεβατάκι του πήρατε??? Κ εγώ από εκεί το παρήγγειλα αλλά μου είπαν Σεπτεμβρη θα το παραλάβω..

Κ σήμερα παρήγγειλα το ριλαξ κ το λίκνο του:xαπο το TresJoli..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Φίλη με τις τιμές του λογικο ο χαμουλης...

Αχχχχ με γεια με γεια !! Εύχομαι να ρίξει υπναρες το μωρό σας :-)

ποιο κρεβατάκι του πήρατε??? Κ εγώ από εκεί το παρήγγειλα αλλά μου είπαν Σεπτεμβρη θα το παραλάβω..

Κ σήμερα παρήγγειλα το ριλαξ κ το λίκνο του:xαπο το TresJoli..

Αααα να τα χαρείτε!! Πολύ σας χαίρομαι με τα ψώνια! 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

Και εγώ το κάνω κάθε χρόνο λόγο του παιδικού! Την πρώτη φορά που πήγα για την πρακτική μου άσκηση, πέρασα 5 φορές γαστρεντερίτιδα και συνάχι όλο το χειμώνα. Εεε πλέον έχω αποκτήσει φουλ αντισώματα δεν καταλαβαίνω τίποτα :lol:Πάντως αφού θα μείνουν άλλη μια χρονιά σπίτι νμζ μπορείτε να το αποφύγετε και να τους το κάνετε από όταν είναι να πάνε.  

Και εγώ εδώ Αθήνα που γίνεται χαμός στις παραλίες δεν το σκέφτομαι καν για να μπω....Δεν πειράζει από του χρόνου με την μπεμπούλα μας. 

Πήγαμε πήραμε το κρεβατάκι μας σήμερα :x Και μπανάκι, αδιάβροχο υπόστρωμα και έτσι διάφορα ψηλό πράγματα. Από το γνωστό πλέον mother.... Η αλήθεια είναι πως μου φάνηκε ένα χάος λίγο. Και ειδικά σε κάποια σημεία αν είχε κόσμο δύσκολα μπορείς να δεις καλά τα πράγματα. Αλλά ήταν φουλ εξυπηρετικοί όλοι! 

για το κααστημα ειναι ολα ακριβως οπως τα περιγράφεις....κ εμεις πηραμε το μπανακι του απο εκει ..... εμεις πήραμε αυτο με τη βαση...κ εσεις?το αλλο που εφαρμοζει στη μπανιερα μ φανηκε πλυ μεγαλο....πήρες κατι για μεσα για να μην γλιστραει το μωρο?

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Νεα φιλαδελφεια εγω....... που να παω απο εδω για μπανιο????όλα νομιζω ειναι τόοοσοοο μακρυα......αχ και φετος ελεγα οτι θα πηγαιναμε διακοπες κρητη που δεν εχω παει ποτεεεεε.........του χρονου θα κανουμε για να αναπληρωσουμε και τα φετινα....

Πωωω ναι σου είναι οντως όλα μακρυά..εγώ μένω στο Καλλιμάρμαρο κοντά(κεντρικά δλδ) κ πάλι η πιο κοντινή είναι σε μια ώρα με τη κίνηση..κ άντε να πάω σου λέω εγώ..να μη βρω κ να καθίσω μετα?? Ε όχι..

Άσε που τώρα με τη κοιλουμπα μόνο σε ξαπλώστρα θα μπορούσα γτ αν ξάπλωνα κάτω θα έφευγα χωρίς τη μέση μου μετά :D

Just now, Anastasia05 είπε:

Αααα να τα χαρείτε!! Πολύ σας χαίρομαι με τα ψώνια! 

Κ εμείς οι πρωτομαναδες ξέρεις πως τα χαιρόμαστε γμτ!!! :wub:

Οι άντρες μας βέβαια θα χαρούν πιο πολύ βέβαια όταν με το καλό (κ όσες) πάμε για το δεύτερο παιδί που θα συνειδητοποιησουν πως δεν θα έχουν τα ίδια έξοδα ξανά :P

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Πωωω ναι σου είναι οντως όλα μακρυά..εγώ μένω στο Καλλιμάρμαρο κοντά(κεντρικά δλδ) κ πάλι η πιο κοντινή είναι σε μια ώρα με τη κίνηση..κ άντε να πάω σου λέω εγώ..να μη βρω κ να καθίσω μετα?? Ε όχι..

Άσε που τώρα με τη κοιλουμπα μόνο σε ξαπλώστρα θα μπορούσα γτ αν ξάπλωνα κάτω θα έφευγα χωρίς τη μέση μου μετά :D

Κ εμείς οι πρωτομαναδες ξέρεις πως τα χαιρόμαστε γμτ!!! :wub:

Οι άντρες μας βέβαια θα χαρούν πιο πολύ βέβαια όταν με το καλό (κ όσες) πάμε για το δεύτερο παιδί που θα συνειδητοποιησουν πως δεν θα έχουν τα ίδια έξοδα ξανά :P

 

Ξέρεις τι χαρά είναι κ αυτή???:mrgreen:

Πόσο χαίρομαι κ για τα ρουχακια που θα βάλω κ στον δεύτερο, γιατί δε τα πρόλαβα όλα τα ρούχα να τα βάλουμε (τόσα που ηταν )όσο ήταν μωράκι!:wub:

Να τα χαρειτε τα 'μεγάλα' ψώνια γιατί είναι πολύ όμορφες οι στιγμές αυτές κ όσο μπορείτε να πηγαίνετε μαζί με τον άντρα σας!!

  • Μου αρέσει 3

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...