Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Ninamc είπε:

Αχ μια χαρά είσαι κοπέλα μ... 

Μη το συζητάς. 

Να απαντας οι νέοι έχουν περισσουερη υπομονή. Χαχα

Να σ πω θα το κοιτάξω γιατί σπάνια κάποια μαμά θα ζητήσει αριελ σε κατάστημα χαχαχ

Έχουν ταμπου με τιςς κοκκινομάλλες καθώς είμαστε το 2% του πλυιησμου χαχα

Ασχετο @Anastasia05 εσυ έχεις το swim trainer αυτή τη κόκκινη κουλουρά? Η από το μυαλό μ το βγαλα? 

Κι εγώ την έχω την κόκκινη κουλούρα που λες. Την χρησιμοποιήσαμε πέρσι. Φέτος ακόμα δεν την έχουμε βάλει. 

 

Just now, Hope89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πριν λίγο με πήραν τηλ... Βγήκαν τα αποτελέσματα του Νιπτ τεστ κ ευτυχώς είναι όλα καλά, δόξα τω Θεώ!!! Μου έφυγε μεγάλο βάρος!!

Μπράβο κορίτσι μου!!!! Καλή συνέχεια με ηρεμία από εδώ και πέρα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια :) 

Έτσι σκέφτομαι και εγώ ειδικά για το θέμα της δουλειάς! Όπως και όταν μεγαλώσει το παιδί (ναι ναι προτρέχω :D) μιας και θα είμαστε κοντά ηλικιακά, θα μπορουμε να κάνουμε κ πολλά πράγματα μαζί σαν φιλενάδες. 

@Hope89 Μπραβοοο! Τα ωραιότερα νέα ήταν αυτά!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια :) 

Έτσι σκέφτομαι και εγώ ειδικά για το θέμα της δουλειάς! Όπως και όταν μεγαλώσει το παιδί (ναι ναι προτρέχω :D) μιας και θα είμαστε κοντά ηλικιακά, θα μπορουμε να κάνουμε κ πολλά πράγματα μαζί σαν φιλενάδες. 

@Hope89 Μπραβοοο! Τα ωραιότερα νέα ήταν αυτά!!!! 

Έτσι είναι! Με τη μαμά μου έχουμε 20 χρόνια διαφορά κ οι σχέσεις μας είναι άριστες! Η πιο καλή μου φίλη!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλημέρα σε όλες!!!! 
@Ninamc μόλις παρηγγειλα τις κάπες με τη μίνι από jumbo!χιχιχι 

Αντε αντε και καλά μπανακαι στα παιδακια σας... Να τα χαρείτε!!! 

Just now, Hope89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πριν λίγο με πήραν τηλ... Βγήκαν τα αποτελέσματα του Νιπτ τεστ κ ευτυχώς είναι όλα καλά, δόξα τω Θεώ!!! Μου έφυγε μεγάλο βάρος!!

Τελειαααααααα αντε να ηρεμήσεις κουκλαααα

Just now, Anastasia05 είπε:

Ποιος έχει ταμπού καλέ?? Η Άριελ ήταν η αγαπημένη μου μαζι με την Μπέλ! Τελικά κατέληξα στην Μπέλ επειδή είναι βιβλιοφαγος:tongue:

Ναι αυτό έχω! Το κόκκινο σωσιβιακι

Άρα να το παρω λες ε? Θα παω μαδερκερ το απόγευμα.. 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ninamc είπε:

Αντε αντε και καλά μπανακαι στα παιδακια σας... Να τα χαρείτε!!! 

Τελειαααααααα αντε να ηρεμήσεις κουκλαααα

Άρα να το παρω λες ε? Θα παω μαδερκερ το απόγευμα.. 

Το έχει η βαφτιστηρα αυτό το σωσίβιο... είναι πολύ ωραίο γιατί μαθαίνουν από νωρίς να κουνάνε χέρια πόδια κ να μην αράζουν!

  • Ευχαριστώ 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Το έχει η βαφτιστηρα αυτό το σωσίβιο... είναι πολύ ωραίο γιατί μαθαίνουν από νωρίς να κουνάνε χέρια πόδια κ να μην αράζουν!

Άρα το αγοράζω ωωω είναι μαστ χαχαχα

Καλά μας ψώνια κορίτσια... 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Άρα το αγοράζω ωωω είναι μαστ χαχαχα

Καλά μας ψώνια κορίτσια... 

Ναι ναι κ η φίλη μου που είναι γυμνάστρια σε κολυμβητήριο με παιδιά αυτό είχε στην κόρη της! Είναι το καλύτερο λεει!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι ναι κ η φίλη μου που είναι γυμνάστρια σε κολυμβητήριο με παιδιά αυτό είχε στην κόρη της! Είναι το καλύτερο λεει!!! 

Αχ να σαι καλά με σώζεις... Έψαχνα καιρό για ένα καλό σωσίβιο... Χίλια ευχαριστω

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Αντε αντε και καλά μπανακαι στα παιδακια σας... Να τα χαρείτε!!! 

Τελειαααααααα αντε να ηρεμήσεις κουκλαααα

Άρα να το παρω λες ε? Θα παω μαδερκερ το απόγευμα.. 

Θα πας ε? Να μας πεις τι βρήκες!

Το συστήνω ανεπιφύλακτα! Πέρυσι το καταευχαριστηθηκε, φέτος δεν το έχει βάλει ακόμη επειδή δεν θέλει πολύ τη θάλασσα. Μόνο να πλατσουριζει κ να πετάει πέτρες:mrgreen:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, elenioz είπε:

Τώρα θα κλείσω τα 23! Για να καταλαβεις πέρσι ορκίστηκα απλά ήμουν από τις τυχερές που με κράτησαν στην δουλειά μετά την πρακτική και ανέλαβα δικό μου τμήμα μόλις πήρα το πτυχίο. Οποτε ξέρεις τώρα γιαγιάδες/θείοι κτλπ το είχαν για κάποιο λόγο καμάρι και μόλις είπα περιμένω παιδάκι και θα πρέπει να σταματήσω τους ήρθε λίγο ντουβουρτζάς :mrgreen: Άντε για μένα μπορώ ως ένα σημείο να το καταλαβω αλλά ακριβώς έτσι όπως λες η αδερφή μ μόλις μπήκε στο 3 έπρεπε αμέσως να κάνει παιδί, η ξαδέρφη μου δύο χρόνια μικρότερη και είχε χρόνο μπροστά της :rolleyes:.... Δεν βγάζεις άκρη χαχα

@Ninamc Ωω αν σας πω ότι δεν ήξερα ότι υπάρχουν ειδικές σερβιετες. Σκεφτόμουν ότι θα έχω μαζί μου τις κλασσικές. Καλά που μας το είπες! Πάντως νμζ μίνι και αριελ κουβερτακια είχα δει και στο σπιτισοπ (αν δεν κάνω λάθος γτ γενικά χαζεύω κ σε εκατό site) 

Γαμωτο είσαι πιο μικρή από εμένα??? Μου χαλάς τη πιάτσα!!!:twisted:

Έχετε παντρευτεί με τον άντρα σου?

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι ναι κ η φίλη μου που είναι γυμνάστρια σε κολυμβητήριο με παιδιά αυτό είχε στην κόρη της! Είναι το καλύτερο λεει!!! 

Μήπως ξέρεις από ποια ηλικία τα παίρνουν στο κολυμβητήριο? Θέλω να στείλω τν μικρό γτ πήγαινα κι εγώ κ το αγαπώ πολύ!

Just now, Anastasia05 είπε:

Θα πας ε? Να μας πεις τι βρήκες!

Το συστήνω ανεπιφύλακτα! Πέρυσι το καταευχαριστηθηκε, φέτος δεν το έχει βάλει ακόμη επειδή δεν θέλει πολύ τη θάλασσα. Μόνο να πλατσουριζει κ να πετάει πέτρες:mrgreen:

Δν το έχω αυτό το σωσίβιο, μόνο 2 από αυτα τα κίτρινα τα ασφάλειας,1 απλό σαν αυτοκινητάκι κ τα τουβλάκια που πανε στη μέση για την παραλία! Μόνο αυτά! Κ δεν φοράει τίποτα, ούτε  περσυ. Θέλει να παίζει με τα κουβαδακια κλ εκεί που σκάει το κύμα κ βάζει το κεφάλι μέσα μόνο του κ γελάει...τι να πω! Μέσα μπαίνει για λίγο αγκαλιά για να κουνάει χέρια πόδια κ να κάνει χαλασμό! Πάρτε τα σωσίβια αλλά νομίζω από δω κ πέρα δν θα θέλουν τπτ κ τα δικά σας...είναι ταρζανακια!

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Μήπως ξέρεις από ποια ηλικία τα παίρνουν στο κολυμβητήριο? Θέλω να στείλω τν μικρό γτ πήγαινα κι εγώ κ το αγαπώ πολύ!

Δν το έχω αυτό το σωσίβιο, μόνο 2 από αυτα τα κίτρινα τα ασφάλειας,1 απλό σαν αυτοκινητάκι κ τα τουβλάκια που πανε στη μέση για την παραλία! Μόνο αυτά! Κ δεν φοράει τίποτα, ούτε  περσυ. Θέλει να παίζει με τα κουβαδακια κλ εκεί που σκάει το κύμα κ βάζει το κεφάλι μέσα μόνο του κ γελάει...τι να πω! Μέσα μπαίνει για λίγο αγκαλιά για να κουνάει χέρια πόδια κ να κάνει χαλασμό! Πάρτε τα σωσίβια αλλά νομίζω από δω κ πέρα δν θα θέλουν τπτ κ τα δικά σας...είναι ταρζανακια!

Εμένα μέχρι πέρσι που ήταν 3χρ μια χαρά με το κόκκινο σωσίβιο. Φέτος ένα μπάνιο έχουμε κάνει κ άρχισε να κάνει κάτι περίεργα κατά πίσω και φοβήθηκα λίγο... Σκέφτομαι για το γιλέκο σε συνδιασμό με μπρατσακια για να δούμε πως θα πάει...


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Εμένα μέχρι πέρσι που ήταν 3χρ μια χαρά με το κόκκινο σωσίβιο. Φέτος ένα μπάνιο έχουμε κάνει κ άρχισε να κάνει κάτι περίεργα κατά πίσω και φοβήθηκα λίγο... Σκέφτομαι για το γιλέκο σε συνδιασμό με μπρατσακια για να δούμε πως θα πάει...

Ήταν η πρώτη επαφή μν τη φοβάσαι,σιγά σιγά με παιχνίδι θα μπει. Μου είπαν όταν πήρα τα τουβλάκια ότι το γιλέκο είναι πολύ επικίνδυνο κ να μην το πάρω. Σε συνδυασμό με μπρατσακια όμως μου ακούγεται καλό αλλά θα σκάσει το παιδί! Μου πρότειναν τα τουβλάκια για ασφάλεια εκεί που σκάει το κύμα!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Μήπως ξέρεις από ποια ηλικία τα παίρνουν στο κολυμβητήριο? Θέλω να στείλω τν μικρό γτ πήγαινα κι εγώ κ το αγαπώ πολύ!

Δν το έχω αυτό το σωσίβιο, μόνο 2 από αυτα τα κίτρινα τα ασφάλειας,1 απλό σαν αυτοκινητάκι κ τα τουβλάκια που πανε στη μέση για την παραλία! Μόνο αυτά! Κ δεν φοράει τίποτα, ούτε  περσυ. Θέλει να παίζει με τα κουβαδακια κλ εκεί που σκάει το κύμα κ βάζει το κεφάλι μέσα μόνο του κ γελάει...τι να πω! Μέσα μπαίνει για λίγο αγκαλιά για να κουνάει χέρια πόδια κ να κάνει χαλασμό! Πάρτε τα σωσίβια αλλά νομίζω από δω κ πέρα δν θα θέλουν τπτ κ τα δικά σας...είναι ταρζανακια!

Ανάλογα αγάπη την πισίνα που διαθέτει το κολυμβητήριο... αν έχει κ μικρή από μηνών!

  • Ευχαριστώ 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...