Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

      ναιιι και εχω άγχος φουλ να δω τι μαντάτα θα μ πει ! 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Πάλι μαλώνετε βρε τρελοκομεία?

 

Just now, Renez said:

Αφήστε @Anastasia05 @Eva137 κ εμένα σήμερα μου λέει η φίλη μου που γέννησε τώρα το δεύτερο της "μη κάνεις το λάθος κ το μάθεις αγκαλιά γιατι θα σε καβαλήσει μετά κ καλύτερα να κλάψει μόνο στη κούνια του να μάθει παρά αγκαλιά κτλ" κ εγώ έλεγα ναι ναι ναι....αλλά σκεφτόμουν πως όσο θέλει ο μπέμπης αγκαλιά τόσο θα του δίνω..αν δε θέλει πάλι πολύ θα τον αφήνω..κοινως η νοοτροπία μου είναι να πάω με τα νερά του όσο είναι μωρό τουλάχιστον..αλλά άντε να το εξηγήσω..πφφφ

Όσα κιλά θέλουμε θα πάρουμε,με ότι κοιλίες θέλουμε θα έχουμε κ θα μεγαλώσουμε τα παιδιά μας όπως ακριβώς θέλουμε..άντε γτ έχουμε κ τις ορμόνες που παρταρουν μέσα μας!!!!!:twisted:

 

Καλά, ο καθένας θα πει το μακρύ και το κοντό του. Εντάξει, κι εγώ δε το θεωρώ καλό να είναι το παιδί μονίμως κολλημένο πάνω σου και να κοιμάται μαζί σου μέχρι 7-10 χρονών ας πούμε, αλλά δε μπορείς να το έχεις χώρια σου από την αρχή. Η φίλη σου μάλλον δεν ξέρει την έννοια του 4ου τριμήνου της εγκυμοσύνης που λέμε. Τα μωρά μεγαλώνουν μέσα στις κοιλίτσες μας και μόνο εμάς ξέρουν όταν έρχονται στον κόσμο. Παθαίνουν και το αρχικό σοκ μόλις γεννιούνται, δεν μπορούμε να τα αποκόψουμε από τις μανούλες τους. Ειδικά στην αρχή χρειάζονται πολύ φροντίδα και αγάπη από εμάς.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Ρε ήρθε μια πελάτισσα με τον άντρα της κ με ρωταγε για την εγκυμοσύνη πόσο μηνών είμαι,αν έχω αγοράκι ή κοριτσάκι κτλ κτλ..

Ε κ εγώ ρώτησα αυθόρμητα "εσείς έχετε παιδάκι?" Και μου λέει "εμείς δεν ήμασταν από τους τυχερούς.." κ κόλλησα ρε φίλε...

Κ μετά λέει εκείνη για να με βγάλει από τη δύσκολη μάλλον θέση "είμαστε οι ίδιοι ακόμη παιδιά" και της λέω κ εγώ "το καλύτερο θα έιστε ο ένας για τον άλλον αιώνια έφηβοι" 

Και χαλαρωσαμε λίγο από την δύσκολη στιγμή..

Μετά σκεφτόμουν κ εδώ πόσα έχω διαβάσει κ για μια ξαδέρφη μου που πάλεψε με εξωσωματικές κ 1 αποβολή (τελικά βέβαια γέννησε δόξα το Θεό) κ λέω μήπως να μη ξανά ρωτήσω κάτι τέτοιο?! Από την άλλη μου βγαίνει αυθόρμητα όταν ρωτάνε για εμένα..πφφφφ

Ε εντάξει δεν ήταν χοντράδα ρε συ, ρώτησες αν έχουν παιδί λογική ερώτηση, η χοντράδα θα ήταν να ήξερες ότι δεν έχουν κ να ρωταγες γιατί δεν κάνουν η πότε θα κάνουν...

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ρε ήρθε μια πελάτισσα με τον άντρα της κ με ρωταγε για την εγκυμοσύνη πόσο μηνών είμαι,αν έχω αγοράκι ή κοριτσάκι κτλ κτλ..

Ε κ εγώ ρώτησα αυθόρμητα "εσείς έχετε παιδάκι?" Και μου λέει "εμείς δεν ήμασταν από τους τυχερούς.." κ κόλλησα ρε φίλε...

Κ μετά λέει εκείνη για να με βγάλει από τη δύσκολη μάλλον θέση "είμαστε οι ίδιοι ακόμη παιδιά" και της λέω κ εγώ "το καλύτερο θα έιστε ο ένας για τον άλλον αιώνια έφηβοι" 

Και χαλαρωσαμε λίγο από την δύσκολη στιγμή..

Μετά σκεφτόμουν κ εδώ πόσα έχω διαβάσει κ για μια ξαδέρφη μου που πάλεψε με εξωσωματικές κ 1 αποβολή (τελικά βέβαια γέννησε δόξα το Θεό) κ λέω μήπως να μη ξανά ρωτήσω κάτι τέτοιο?! Από την άλλη μου βγαίνει αυθόρμητα όταν ρωτάνε για εμένα..πφφφφ

Εντάξει ρε κ εγώ θα το ρωτούσα... ρώτησες απλά αν έχουν! Όχι γιατί δεν έχουν κ ποτέ θα κάνουν! Ξεκολλα... 

αντε με έπεισες, ψάχνω κερί μέλισσας!

Just now, Eva137 είπε:

Πάλι μαλώνετε βρε τρελοκομεία?

 

Καλά, ο καθένας θα πει το μακρύ και το κοντό του. Εντάξει, κι εγώ δε το θεωρώ καλό να είναι το παιδί μονίμως κολλημένο πάνω σου και να κοιμάται μαζί σου μέχρι 7-10 χρονών ας πούμε, αλλά δε μπορείς να το έχεις χώρια σου από την αρχή. Η φίλη σου μάλλον δεν ξέρει την έννοια του 4ου τριμήνου της εγκυμοσύνης που λέμε. Τα μωρά μεγαλώνουν μέσα στις κοιλίτσες μας και μόνο εμάς ξέρουν όταν έρχονται στον κόσμο. Παθαίνουν και το αρχικό σοκ μόλις γεννιούνται, δεν μπορούμε να τα αποκόψουμε από τις μανούλες τους. Ειδικά στην αρχή χρειάζονται πολύ φροντίδα και αγάπη από εμάς.

Αγάπη δίχως πείσματα δεν έχει νοστιμάδα!!! 
μωρε τι ωραίο που ήταν αυτό που είπες για το 4ο τρίμηνο... πολύ σωστό!

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva137 είπε:

Πάλι μαλώνετε βρε τρελοκομεία?

 

Καλά, ο καθένας θα πει το μακρύ και το κοντό του. Εντάξει, κι εγώ δε το θεωρώ καλό να είναι το παιδί μονίμως κολλημένο πάνω σου και να κοιμάται μαζί σου μέχρι 7-10 χρονών ας πούμε, αλλά δε μπορείς να το έχεις χώρια σου από την αρχή. Η φίλη σου μάλλον δεν ξέρει την έννοια του 4ου τριμήνου της εγκυμοσύνης που λέμε. Τα μωρά μεγαλώνουν μέσα στις κοιλίτσες μας και μόνο εμάς ξέρουν όταν έρχονται στον κόσμο. Παθαίνουν και το αρχικό σοκ μόλις γεννιούνται, δεν μπορούμε να τα αποκόψουμε από τις μανούλες τους. Ειδικά στην αρχή χρειάζονται πολύ φροντίδα και αγάπη από εμάς.

Δεν φταίω εγώ καλέ η @Jasmine@ νομίζω τα παίρνει από τον άντρα μου για να μου κάνει πλύση εγκεφάλου:D

Νταξει μωρέ τώρα δεν ξέρω κ με τι τρόπο κ υφος το είπε η φίλη της @Renez  μπορεί να το είπε τύπου την πάτησα εγώ μην την πατήσεις κ εσύ!!!

Κ εγώ ας πούμε τώρα στην κολλητή μου που έμεινε έγκυος της λέω κάποια πράγματα για να την προετοιμασω...


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez said:

Ρε ήρθε μια πελάτισσα με τον άντρα της κ με ρωταγε για την εγκυμοσύνη πόσο μηνών είμαι,αν έχω αγοράκι ή κοριτσάκι κτλ κτλ..

Ε κ εγώ ρώτησα αυθόρμητα "εσείς έχετε παιδάκι?" Και μου λέει "εμείς δεν ήμασταν από τους τυχερούς.." κ κόλλησα ρε φίλε...

Κ μετά λέει εκείνη για να με βγάλει από τη δύσκολη μάλλον θέση "είμαστε οι ίδιοι ακόμη παιδιά" και της λέω κ εγώ "το καλύτερο θα έιστε ο ένας για τον άλλον αιώνια έφηβοι" 

Και χαλαρωσαμε λίγο από την δύσκολη στιγμή..

Μετά σκεφτόμουν κ εδώ πόσα έχω διαβάσει κ για μια ξαδέρφη μου που πάλεψε με εξωσωματικές κ 1 αποβολή (τελικά βέβαια γέννησε δόξα το Θεό) κ λέω μήπως να μη ξανά ρωτήσω κάτι τέτοιο?! Από την άλλη μου βγαίνει αυθόρμητα όταν ρωτάνε για εμένα..πφφφφ

Εντάξει ήτανε αυθόρμητη και ανθρώπινη η ερώτησή σου, δεν είπες κάτι κακό. Κοίτα, έχω έρθει αρκετές φορές στην θέση της πελάτισσας που λες και πράγματι νιώθεις λίγο άσχημα εκείνη την ώρα, αλλά εφόσον η ίδια ξεκίνησε την συζήτηση θα περίμενε και κάτι αντίστοιχο από εσένα. Μην έχεις τύψεις. Αυτό που λέει η Ευγενία, το κακό θα ήταν αν της έλεγες τίποτα του τύπου: γιατί περιμένετε κι άλλο, κάνετε παιδί κι εσείς, μη το καθυστερείτε... και άλλες τέτοιες χοντράδες.


vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

Δεν φταίω εγώ καλέ η @Jasmine@ νομίζω τα παίρνει από τον άντρα μου για να μου κάνει πλύση εγκεφάλου:D

Νταξει μωρέ τώρα δεν ξέρω κ με τι τρόπο κ υφος το είπε η φίλη της @Renez  μπορεί να το είπε τύπου την πάτησα εγώ μην την πατήσεις κ εσύ!!!

Κ εγώ ας πούμε τώρα στην κολλητή μου που έμεινε έγκυος της λέω κάποια πράγματα για να την προετοιμασω...

Τι της λες κορίτσι μου;;;; Κάτσε δούλευε μέχρι τον 9ο κ πάρε 600€ κουρτίνες;;;;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Λίγο πιο πάνω ρε έφερα παράδειγμα μια φίλη μου που γέννησε πριν κάτι εβδομαδες το δεύτερο κ με συμβουλευε σήμερα στο τηλ να το αφήνω να κλαίει για να μάθει στη κούνια κ να μη το κακομαθω με αγκαλιές κτλ κτλ..πφφφφ κ γενικά λέγαμε για τη κριτική κ τις συμβουλές από κιλά ,τη κοιλιά μας κ πως θα φερθούμε στο παιδί μας...

Κορίτσια μου έκανα κ εγώ μια μλκια σήμερα γμτ μου καταλάθος κ στεναγχωρεθηκα πολύ..

Γουάττ?? Μα αν είναι δυνατόν, ποιός τα λέει αυτά για βρέφη (*σταυροκόπημα*)...

Δεν κακομαθαίνει το βρέφος βρε Καραμήτρο πες της! Μέχρι το κλείσιμο του ενός έτους έχουν ανάγκη απο αστείρευτη αγάπη, μετά αρχίζει λίγο το "μη" γιατί περπατάνε κι αρχίζουν να τα παίρνουν όλα σβάρνα οπότε κάπου αρχίζουν να μπαίνουν τα όρια θες δε θες ;)

Δε λέμε να σαι συνέχεια πάνω απ το μωρό άμα δε σε αποζητάει, άστο κ λίγο μόνο του να κατακτήσει την αυτορρύθμιση, αλλά το να τ αφήνεις να κλαίει επίτηδες σε τετοια ηλικία τείνει προς την κακοποίηση...

Κι αν πιστέψουμε τη θεωρία προσκολλήσεως του Bowlby, τα παιδιά χρειάζονται μια "ασφαλή προσκόλληση" για να μπορέσουν μετά ν ανακαλύψουν τον κόσμο γύρω τους χωρίς ανασφάλειες κ να κάνουν υγιείς σχέσεις ως ενήλικες.

(πάλι καλά, διαβάζω καμιά ταρζανιά κ σπάω το εξαφανιζολ που χω φάει λόγω Ιούλη!)

Just now, Eva137 είπε:

Πάλι μαλώνετε βρε τρελοκομεία?

 

Καλά, ο καθένας θα πει το μακρύ και το κοντό του. Εντάξει, κι εγώ δε το θεωρώ καλό να είναι το παιδί μονίμως κολλημένο πάνω σου και να κοιμάται μαζί σου μέχρι 7-10 χρονών ας πούμε, αλλά δε μπορείς να το έχεις χώρια σου από την αρχή. Η φίλη σου μάλλον δεν ξέρει την έννοια του 4ου τριμήνου της εγκυμοσύνης που λέμε. Τα μωρά μεγαλώνουν μέσα στις κοιλίτσες μας και μόνο εμάς ξέρουν όταν έρχονται στον κόσμο. Παθαίνουν και το αρχικό σοκ μόλις γεννιούνται, δεν μπορούμε να τα αποκόψουμε από τις μανούλες τους. Ειδικά στην αρχή χρειάζονται πολύ φροντίδα και αγάπη από εμάς.

Πες τααα φίλτατηηη <3

  • Μου αρέσει 3

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen said:

Δεν φταίω εγώ καλέ η @Jasmine@ νομίζω τα παίρνει από τον άντρα μου για να μου κάνει πλύση εγκεφάλου:D

Νταξει μωρέ τώρα δεν ξέρω κ με τι τρόπο κ υφος το είπε η φίλη της @Renez  μπορεί να το είπε τύπου την πάτησα εγώ μην την πατήσεις κ εσύ!!!

Κ εγώ ας πούμε τώρα στην κολλητή μου που έμεινε έγκυος της λέω κάποια πράγματα για να την προετοιμασω…

Σίγουρα τις συμβουλές τις δέχεσαι, ειδικά αν είναι από κοντινά σου πρόσωπα: φίλους και οικογένεια. Απλά μερικοί είναι πολύ ισχυρογνώμονες, νομίζουν ότι αυτό που λένε μόνο ισχύει και τίποτε άλλο, και σου σπάνε τα νεύρα. Σε κάθε τομέα βέβαια συμβαίνει αυτό, όχι μόνο σε ό,τι έχει να κάνει με εγκυμοσύνες και μωρά.

  • Μου αρέσει 2

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva137 είπε:

Σίγουρα τις συμβουλές τις δέχεσαι, ειδικά αν είναι από κοντινά σου πρόσωπα: φίλους και οικογένεια. Απλά μερικοί είναι πολύ ισχυρογνώμονες, νομίζουν ότι αυτό που λένε μόνο ισχύει και τίποτε άλλο, και σου σπάνε τα νεύρα. Σε κάθε τομέα βέβαια συμβαίνει αυτό, όχι μόνο σε ό,τι έχει να κάνει με εγκυμοσύνες και μωρά.

Ααα μπράβο κ εγώ αυτό λέω...λίγο να ξεχωρίζουμε κ εμείς την συμβουλή από το επιβάλλω την γνώμη μου η κάνω τον ξερολα που εγώ απεχθάνομαι!!

Εδώ με σταμάτησε μια γιαγιάκα στον δρόμο κ μου έδινε συμβουλές τι να κάνω στην γέννα η γλυκούλα:x

Just now, Jasmine@ είπε:

Τι της λες κορίτσι μου;;;; Κάτσε δούλευε μέχρι τον 9ο κ πάρε 600€ κουρτίνες;;;;

Που κάνω αίτημα να μπει κουμπί angry ???

Αρχικά της είπα άμα δει καμία Jasmine- Aντωνια μακρυααααα !!!

Τι να της πω η δόλια;;της είπα τι κρέμες να πάρει κ τι την περιμένει βάσει του τι περάσαμε όλες μαζί...

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, OctoberMom είπε:

Γουάττ?? Μα αν είναι δυνατόν, ποιός τα λέει αυτά για βρέφη (*σταυροκόπημα*)...

Δεν κακομαθαίνει το βρέφος βρε Καραμήτρο πες της! Μέχρι το κλείσιμο του ενός έτους έχουν ανάγκη απο αστείρευτη αγάπη, μετά αρχίζει λίγο το "μη" γιατί περπατάνε κι αρχίζουν να τα παίρνουν όλα σβάρνα οπότε κάπου αρχίζουν να μπαίνουν τα όρια θες δε θες ;)

Δε λέμε να σαι συνέχεια πάνω απ το μωρό άμα δε σε αποζητάει, άστο κ λίγο μόνο του να κατακτήσει την αυτορρύθμιση, αλλά το να τ αφήνεις να κλαίει επίτηδες σε τετοια ηλικία τείνει προς την κακοποίηση...

Κι αν πιστέψουμε τη θεωρία προσκολλήσεως του Bowlby, τα παιδιά χρειάζονται μια "ασφαλή προσκόλληση" για να μπορέσουν μετά ν ανακαλύψουν τον κόσμο γύρω τους χωρίς ανασφάλειες κ να κάνουν υγιείς σχέσεις ως ενήλικες.

(πάλι καλά, διαβάζω καμιά ταρζανιά κ σπάω το εξαφανιζολ που χω φάει λόγω Ιούλη!)

Πες τααα φίλτατηηη <3

Κατερινιω μου σε μελετούσα αυτές τις ημέρες..είχες καιρό να μπεις κ λέω θα της στείλω να περάσει από το μαγαζί να τη κεράσω μια μανιταροπιτα για να τη δελεασω :P

Είσαι καλά?? Η μπέμπα σου??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

Ααα μπράβο κ εγώ αυτό λέω...λίγο να ξεχωρίζουμε κ εμείς την συμβουλή από το επιβάλλω την γνώμη μου η κάνω τον ξερολα που εγώ απεχθάνομαι!!

Εδώ με σταμάτησε μια γιαγιάκα στον δρόμο κ μου έδινε συμβουλές τι να κάνω στην γέννα η γλυκούλα:x

Που κάνω αίτημα να μπει κουμπί angry ???

Αρχικά της είπα άμα δει καμία Jasmine- Aντωνια μακρυααααα !!!

Τι να της πω η δόλια;;της είπα τι κρέμες να πάρει κ τι την περιμένει βάσει του τι περάσαμε όλες μαζί...

 

Εγώ κατέληξα ότι κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετικη! Κ διαφορετικά την εκλαμβάνει η κάθε γυναίκα.. το θέμα είναι να έχεις τριγύρω σοθ ηρεμία κ ανθρώπους να σε αγαπάνε. Η ζήλια κ η κακια είναι ότι χειρότερο...

  • Μου αρέσει 4

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Εγώ κατέληξα ότι κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετικη! Κ διαφορετικά την εκλαμβάνει η κάθε γυναίκα.. το θέμα είναι να έχεις τριγύρω σοθ ηρεμία κ ανθρώπους να σε αγαπάνε. Η ζήλια κ η κακια είναι ότι χειρότερο...

Ακριβώς, υπάρχουν άνθρωποι που μπορεί να σου πουν κάτι γιατι θέλουν να βοηθήσουν, εμένα με πήρε η κολλητή μου μόλις έκανε το τεστ κ μου λέει πες τα μου όλα...ε της είπα που είχαμε ξεπετσιαστει όλες από την ξηροδερμια, που είχαμε πετάξει καντήλες παρολα αυτά της είπα ότι εννοειται μπορεί να μην έχει τίποτα από αυτά.. δεν πιστεύω στην ζήλια, ούτε την βλέπω στους άλλους, δεν την καταλαβαίνω...εμένα μου γυρίζει το μάτι με την ξερολιαση, ξέρω τα πάντα για όλα τα θέματα κ δεν δέχομαι άλλη άποψη...


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Ακριβώς, υπάρχουν άνθρωποι που μπορεί να σου πουν κάτι γιατι θέλουν να βοηθήσουν, εμένα με πήρε η κολλητή μου μόλις έκανε το τεστ κ μου λέει πες τα μου όλα...ε της είπα που είχαμε ξεπετσιαστει όλες από την ξηροδερμια, που είχαμε πετάξει καντήλες παρολα αυτά της είπα ότι εννοειται μπορεί να μην έχει τίποτα από αυτά.. δεν πιστεύω στην ζήλια, ούτε την βλέπω στους άλλους, δεν την καταλαβαίνω...εμένα μου γυρίζει το μάτι με την ξερολιαση, ξέρω τα πάντα για όλα τα θέματα κ δεν δέχομαι άλλη άποψη...

Για να καταλάβεις που δουλευω... είμαστε 8 άτομα! Η μια κοπέλα λείπει με άδεια ανατροφής, εγώ εγκυμοσύνης η άλλη έμεινε τώρα έγκυος! Κ ο επιθεωρητής είπε στην κακιασμένο προϊσταμένη μου να μην πάρει άδεια τώρα μέχρι να δουν τι θα κάνουν... κ αυτή με πήρε τηλ πολύ ψυχρα κ μου λέει! Να σε ρωτήσω εσένα η εγκυμοσύνη σου πάει καλά;;; Καταλαβαίνεις;;;; Πόση κακια;;; Να πάθω κάτι για να γυρίσω στη δουλειά κ να πάει διακοπές αυτή 

  • Μπερδεμένη/-ος 4
  • Λυπημένη/-ος 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Για να καταλάβεις που δουλευω... είμαστε 8 άτομα! Η μια κοπέλα λείπει με άδεια ανατροφής, εγώ εγκυμοσύνης η άλλη έμεινε τώρα έγκυος! Κ ο επιθεωρητής είπε στην κακιασμένο προϊσταμένη μου να μην πάρει άδεια τώρα μέχρι να δουν τι θα κάνουν... κ αυτή με πήρε τηλ πολύ ψυχρα κ μου λέει! Να σε ρωτήσω εσένα η εγκυμοσύνη σου πάει καλά;;; Καταλαβαίνεις;;;; Πόση κακια;;; Να πάθω κάτι για να γυρίσω στη δουλειά κ να πάει διακοπές αυτή 

Πες μου σε παρακαλώ ότι είσαι γ Αντωνία που ξέρω κ την διαλοστειλες!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...