Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Αχχχχ κ εγώ έχω όνειρο να γράψω από μικρό τον γιοκα μου πισίνα κ ευελπιστώ να συνεχίσει αν του αρέσει να κάνει πλαταρες το αντράκι μου:wub:

Τρελαααρα που έφτασε ο νους σου? Πέρα απ τη πλάκα όμως θεωρώ απ τα πιο ωραία κορμιά για άντρας, οι πλάτες μετράνε, στη γυναίκα όχι κ τόσο! Μακάρι να τα γράψουμε τα αντρακια μας που θα είναι παιδαροι κ θα καίνε καρδούλες ( κυρίως της μανούλας.. )

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φίλες μου!!!

Σήμερα πήγα λίγο στα μαγαζιά!

Να ξέρετε μπήκα Μινέρβα και είχε σε όλα τα μινερβακια σετάκια ζιπουνακια -20 κ -30%

Πήρα 2 τετράδες,συνολικά 8τμχ κοντομανικα με υπεεεροοοχα σχέδια,τρελάθηκα!!!,με 35€

Επίσης πήγα h&m και της πήρα ολόσωμο φορμακι βελουτε με μπλουζάκι από μέσα,μια ζακέτα λευκή πλεκτή επίσημη και ένα σύνολο πυτζαμακι με ζιπουνακι μακρυμάνικο,σετ παντελονάκι με πατουσινια και μπλουζάκι και ίδιο σκουφακι όλα αυτά 28€ και οργανικό βαμβάκι!:wub:

Τα χαζεύω και δεν μπορώ να σταματήσω να χαμογελαω

1 hour ago, Hope89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πριν λίγο με πήραν τηλ... Βγήκαν τα αποτελέσματα του Νιπτ τεστ κ ευτυχώς είναι όλα καλά, δόξα τω Θεώ!!! Μου έφυγε μεγάλο βάρος!!

Συγχαρητήρια στα κορίτσια σου τα υπέροχα και σε εσένα γλυκια μανούλα!!!Απόλαυσε τώρα την κοιλίτσα σου ανέμελα:tongue:

  • Μου αρέσει 6

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Γεια σας φίλες μου!!!

Σήμερα πήγα λίγο στα μαγαζιά!

Να ξέρετε μπήκα Μινέρβα και είχε σε όλα τα μινερβακια σετάκια ζιπουνακια -20 κ -30%

Πήρα 2 τετράδες,συνολικά 8τμχ κοντομανικα με υπεεεροοοχα σχέδια,τρελάθηκα!!!,με 35€

Επίσης πήγα h&m και της πήρα ολόσωμο φορμακι βελουτε με μπλουζάκι από μέσα,μια ζακέτα λευκή πλεκτή επίσημη και ένα σύνολο πυτζαμακι με ζιπουνακι μακρυμάνικο,σετ παντελονάκι με πατουσινια και μπλουζάκι και ίδιο σκουφακι όλα αυτά 28€ και οργανικό βαμβάκι!:wub:

Τα χαζεύω και δεν μπορώ να σταματήσω να χαμογελαω

Συγχαρητήρια στα κορίτσια σου τα υπέροχα και σε εσένα γλυκια μανούλα!!!Απόλαυσε τώρα την κοιλίτσα σου ανέμελα:tongue:

Η επίσημη ζακέτα με τρεεελανεεεε χαχχαχα γλυκούλα μουυυ!!!

Με γεια σας λοιπόν!! 

28€ όλα αυτά ε?! Μια χαρά φίλη....

Αχχχ εγώ έχω χρυσωσει 3 μέρες που έχεις έρθει το λίκνο τον άντρα μου να το φτιάξει κ μου λέει όλο κάτι κουλα για να το αποφύγει..

-οχι είναι γρουσουζιά 

-αν το φτιάξω θα βάλω τα σκυλιά να κοιμηθούν ένα βράδυ να μας πουν εντυπώσεις

-τι άντρας είναι ο γιος σου που δε μπορεί να το φτιάξει μόνος του μόλις έρθει?

Και κάτι τέτοια ακούω κοριτσιααααα

 

 

  • Χαχα 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Γεια σας φίλες μου!!!

Σήμερα πήγα λίγο στα μαγαζιά!

Να ξέρετε μπήκα Μινέρβα και είχε σε όλα τα μινερβακια σετάκια ζιπουνακια -20 κ -30%

Πήρα 2 τετράδες,συνολικά 8τμχ κοντομανικα με υπεεεροοοχα σχέδια,τρελάθηκα!!!,με 35€

Επίσης πήγα h&m και της πήρα ολόσωμο φορμακι βελουτε με μπλουζάκι από μέσα,μια ζακέτα λευκή πλεκτή επίσημη και ένα σύνολο πυτζαμακι με ζιπουνακι μακρυμάνικο,σετ παντελονάκι με πατουσινια και μπλουζάκι και ίδιο σκουφακι όλα αυτά 28€ και οργανικό βαμβάκι!:wub:

Τα χαζεύω και δεν μπορώ να σταματήσω να χαμογελαω

Συγχαρητήρια στα κορίτσια σου τα υπέροχα και σε εσένα γλυκια μανούλα!!!Απόλαυσε τώρα την κοιλίτσα σου ανέμελα:tongue:

Μεγιες μεγιες... Εγώ τα μινερβακια τα παιρνω 3 ευρώ το τεμάχιο τα εσωτερικά και 7 τα ολοσωμα εξωτερικά...παω σ ενα συγκεκριμένο κατάστημα που έχει τέτοιες τιμές... 

Να τα ευχαριστηθειττεεε 

Θέλω να παω και εγώ hm 

Με το καλό να τα φορέσει ξ γυναικαρα σας

  • Ευχαριστώ 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Η επίσημη ζακέτα με τρεεελανεεεε χαχχαχα γλυκούλα μουυυ!!!

Με γεια σας λοιπόν!! 

28€ όλα αυτά ε?! Μια χαρά φίλη....

Αχχχ εγώ έχω χρυσωσει 3 μέρες που έχεις έρθει το λίκνο τον άντρα μου να το φτιάξει κ μου λέει όλο κάτι κουλα για να το αποφύγει..

-οχι είναι γρουσουζιά 

-αν το φτιάξω θα βάλω τα σκυλιά να κοιμηθούν ένα βράδυ να μας πουν εντυπώσεις

-τι άντρας είναι ο γιος σου που δε μπορεί να το φτιάξει μόνος του μόλις έρθει?

Και κάτι τέτοια ακούω κοριτσιααααα

 

 

Τάξε του καλέ έναν μουσακά και έχει τελειώσει το θέμα!!!!!(καλά δε θυμάμαι;αυτό δεν αγαπα;;;:huh:)

Μα τί σκαρφίζονται όμως οι ατιμοι για να τη γλιτώσουν ε;;;;:lol:

Ε μα αφού είναι επίσημο το ζακετινιιιιι μαςςςς:wub: κλείνει με ένα κουμπάκι μόνο κάτω από το λαιμό σαν κάπα!!!

Just now, Ninamc είπε:

Μεγιες μεγιες... Εγώ τα μινερβακια τα παιρνω 3 ευρώ το τεμάχιο τα εσωτερικά και 7 τα ολοσωμα εξωτερικά...παω σ ενα συγκεκριμένο κατάστημα που έχει τέτοιες τιμές... 

Να τα ευχαριστηθειττεεε 

Θέλω να παω και εγώ hm 

Με το καλό να τα φορέσει ξ γυναικαρα σας

Ααααα πολύ καλά τα παίρνεις ρε συ!!!

Ευχαριστούμε πολύ πολύ!!!!ήδη τη φαντάζομαι να τα φοράει,να έχει φουσκωτή κοιλίτσα,να την έχω αγκαλίτσα και να της κάνω χαδακια!!!!:oops:


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Τάξε του καλέ έναν μουσακά και έχει τελειώσει το θέμα!!!!!(καλά δε θυμάμαι;αυτό δεν αγαπα;;;:huh:)

Μα τί σκαρφίζονται όμως οι ατιμοι για να τη γλιτώσουν ε;;;;:lol:

Ε μα αφού είναι επίσημο το ζακετινιιιιι μαςςςς:wub: κλείνει με ένα κουμπάκι μόνο κάτω από το λαιμό σαν κάπα!!!

Ααααα πολύ καλά τα παίρνεις ρε συ!!!

Ευχαριστούμε πολύ πολύ!!!!ήδη τη φαντάζομαι να τα φοράει,να έχει φουσκωτή κοιλίτσα,να την έχω αγκαλίτσα και να της κάνω χαδακια!!!!:oops:

Παστίτσιο..κοντά έπεσες,κάτι μπελαλιδικο με μπεσαμέλ θέλει χαχαχαχα

Άσε με γτ αλλά τάματα θέλει αυτός κ δεν έχω καμία όρεξη!!! 

Θα περιμένω τον παππουκο μου να μου το φτιάξει που δε θέλει κ αντάλλαγμα αλλά εκτός από το χαμόγελο μου:x

Εγώ για κάποιο λόγο έχω προαίσθημα ότι ο προσοντουχος μου θα είναι ψηλολιγνος κ θα θέλω να δαγκώσω μπουτακι κ δε θα βρίσκω!!

Οπότε θα ξεσπάσω στα μουτρακια του:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Παστίτσιο..κοντά έπεσες,κάτι μπελαλιδικο με μπεσαμέλ θέλει χαχαχαχα

Άσε με γτ αλλά τάματα θέλει αυτός κ δεν έχω καμία όρεξη!!! 

Θα περιμένω τον παππουκο μου να μου το φτιάξει που δε θέλει κ αντάλλαγμα αλλά εκτός από το χαμόγελο μου:x

Εγώ για κάποιο λόγο έχω προαίσθημα ότι ο προσοντουχος μου θα είναι ψηλολιγνος κ θα θέλω να δαγκώσω μπουτακι κ δε θα βρίσκω!!

Οπότε θα ξεσπάσω στα μουτρακια του:x

Χαχαχχαχαχχαχ όντως κάτι με μπεσαμέλ θυμόμουν!

Ε άμα θέλει αλλα τάματα και εσύ δεν πολυψηνεσαι,πες του θα το φτιάξω εγώ στο τέλος το λίκνο και θα σε βάζω εκεί μέσα να κοιμάσαι κακομοίρη μου!

Καλέ και αδύνατα ψηλολιγνα κι αν είναι,έχουν να φάνε ρουυυυφηγμααα που θα πάει σύννεφο!Σε πατούσια,κωλιά και κοιλιτσες!!!Και μουτρακια και παντού!

Αχ παππουκας γλυκός και πολύτιμος!:wub:

  • Μου αρέσει 2

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Γεια σας φίλες μου!!!

Σήμερα πήγα λίγο στα μαγαζιά!

Να ξέρετε μπήκα Μινέρβα και είχε σε όλα τα μινερβακια σετάκια ζιπουνακια -20 κ -30%

Πήρα 2 τετράδες,συνολικά 8τμχ κοντομανικα με υπεεεροοοχα σχέδια,τρελάθηκα!!!,με 35€

Επίσης πήγα h&m και της πήρα ολόσωμο φορμακι βελουτε με μπλουζάκι από μέσα,μια ζακέτα λευκή πλεκτή επίσημη και ένα σύνολο πυτζαμακι με ζιπουνακι μακρυμάνικο,σετ παντελονάκι με πατουσινια και μπλουζάκι και ίδιο σκουφακι όλα αυτά 28€ και οργανικό βαμβάκι!:wub:

Τα χαζεύω και δεν μπορώ να σταματήσω να χαμογελαω

Συγχαρητήρια στα κορίτσια σου τα υπέροχα και σε εσένα γλυκια μανούλα!!!Απόλαυσε τώρα την κοιλίτσα σου ανέμελα:tongue:

Τα καλύτερα ζιπουνακια τα μινερβακια!!! Καλοφορετα!!

Just now, Ninamc είπε:

Μεγιες μεγιες... Εγώ τα μινερβακια τα παιρνω 3 ευρώ το τεμάχιο τα εσωτερικά και 7 τα ολοσωμα εξωτερικά...παω σ ενα συγκεκριμένο κατάστημα που έχει τέτοιες τιμές... 

Να τα ευχαριστηθειττεεε 

Θέλω να παω και εγώ hm 

Με το καλό να τα φορέσει ξ γυναικαρα σας

Καλό Ντιλ έχεις κάνει! Μια χαρά!!

Just now, Renez είπε:

Παστίτσιο..κοντά έπεσες,κάτι μπελαλιδικο με μπεσαμέλ θέλει χαχαχαχα

Άσε με γτ αλλά τάματα θέλει αυτός κ δεν έχω καμία όρεξη!!! 

Θα περιμένω τον παππουκο μου να μου το φτιάξει που δε θέλει κ αντάλλαγμα αλλά εκτός από το χαμόγελο μου:x

Εγώ για κάποιο λόγο έχω προαίσθημα ότι ο προσοντουχος μου θα είναι ψηλολιγνος κ θα θέλω να δαγκώσω μπουτακι κ δε θα βρίσκω!!

Οπότε θα ξεσπάσω στα μουτρακια του:x

Και οι ψιλολιγνοι τρώγονται! Ειδικά τώρα που έχει μεγαλώσει δεν κρατιεμαι καθόλου!!!

Παππουληδες αγαπημένοι κ πόσο λείπουν μετά ! Να τον προσέχεις!:wub:

@Christinα φοράς ακόμη ζιπουνακι στον γιο? Λέω να κόψω το ζιπουνακι κ  να του φοράω φανελάκι. Φοβάμαι όμως μην είναι συνέχεια με τα βρακιά απ' εξω:mrgreen:

Τι λες?

  • Ευχαριστώ 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Γεια σας φίλες μου!!!

Σήμερα πήγα λίγο στα μαγαζιά!

Να ξέρετε μπήκα Μινέρβα και είχε σε όλα τα μινερβακια σετάκια ζιπουνακια -20 κ -30%

Πήρα 2 τετράδες,συνολικά 8τμχ κοντομανικα με υπεεεροοοχα σχέδια,τρελάθηκα!!!,με 35€

Επίσης πήγα h&m και της πήρα ολόσωμο φορμακι βελουτε με μπλουζάκι από μέσα,μια ζακέτα λευκή πλεκτή επίσημη και ένα σύνολο πυτζαμακι με ζιπουνακι μακρυμάνικο,σετ παντελονάκι με πατουσινια και μπλουζάκι και ίδιο σκουφακι όλα αυτά 28€ και οργανικό βαμβάκι!:wub:

Τα χαζεύω και δεν μπορώ να σταματήσω να χαμογελαω

Συγχαρητήρια στα κορίτσια σου τα υπέροχα και σε εσένα γλυκια μανούλα!!!Απόλαυσε τώρα την κοιλίτσα σου ανέμελα:tongue:

Καλοφορετα στη μπουμπουκα σου! Καλέ έχω πάρει κι εγώ ένα ζάκετακι πλεκτό τύπου μπολερο! Αχαχαχα για κούκλες τις έχουμε! Σήμερα μου ήρθαν κ κάτι ροζ πιτζαμακια ζαρα!!! Τα βλέπει ο άντρας μου όλα ροζ στη συρτάρια της και λεει: μα τι ωραία χρώματα!!! Αχαχαχα έχει χαζέψει!

@Anastasia05 τώρα που κόβουμε τη πάνα τα έκοψα! Για καλοκαίρι δν πειράζει κ εγώ τν άφηνα με πάνα κ φανελάκι αλλά τν χειμώνα θα νιώθεις ασφάλεια με αυτό, άσε που κρατάει κ τη πάνα σταθερή! Εγώ φέτος θα του βάλω μόνο φανελάκι γτ χωρίς πάνα ενοχλούν αυτά αλλά δν βρίσκω κ νούμερο!

  • Ευχαριστώ 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 59 λεπτά , Renez είπε:

Γαμωτο είσαι πιο μικρή από εμένα??? Μου χαλάς τη πιάτσα!!!:twisted:

Έχετε παντρευτεί με τον άντρα σου?

Ναι ναι φέτος κάναμε πολιτικό! 

@Hliolousti Πωπω τι ωραιααα! Καλοφορετα κορίτσι μου! 

@Christinα Αμ έτσι πες ότι τα πήρες όλα εσύ! Είχα βάλει κτ ωραία πραγματακια έτσι όλα ρουζουλια από τα zara στο καλάθι και λέω επειδή ήμουν κουρασμένη θα τα παραγγείλω αύριο -- μπαίνω και δεν υπήρχε τίποτα <_<:P

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

Ναι ναι φέτος κάναμε πολιτικό! 

@Hliolousti Πωπω τι ωραιααα! Καλοφορετα κορίτσι μου! 

@Christinα Αμ έτσι πες ότι τα πήρες όλα εσύ! Είχα βάλει κτ ωραία πραγματακια έτσι όλα ρουζουλια από τα zara στο καλάθι και λέω επειδή ήμουν κουρασμένη θα τα παραγγείλω αύριο -- μπαίνω και δεν υπήρχε τίποτα <_<:P

Ρε συ ξαναδοκιμασε γτ κι εμένα μου το έκανε σε μερικά αλλά ξαναεφτιαξα καλάθι κ τα έβγαλε...

Άσε που μου τα στέλνει σε 3 δόσεις! 3 σήμερα,2 αύριο,1 μεθαύριο, είναι λέει από διαφορετικές αποθήκες!

Αυτά με το popcorn πήρα, τα υπόλοιπα για το αγοράκι μου είναι! Στα h& m έχει πιο ωραία αλλά να πας από κοντά!

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Hope89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πριν λίγο με πήραν τηλ... Βγήκαν τα αποτελέσματα του Νιπτ τεστ κ ευτυχώς είναι όλα καλά, δόξα τω Θεώ!!! Μου έφυγε μεγάλο βάρος!!

Μπράβο κορίτσι μου!! Τι ευχάριστα νέα!!! Η Παναγία να σας έχει πάντα υπό τη σκέπη της!! Πολύ χάρηκα με τα νέα σου! 

@Renez Αρετουλα μου πόσο φιλη μου είσαι!! Love you :x Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! Θα σου αποκαλύψω και κεφάλι από κοντά!!! 

@elenioz Εσύ αγαπη μου είσαι η μικρούλα της παρέας μας λοιπόν! Μπράβο που το πήρες τόσο νωρίς απόφαση! Θα είστε αχώριστες με την κορούλα σου! 

 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Καλοφορετα στη μπουμπουκα σου! Καλέ έχω πάρει κι εγώ ένα ζάκετακι πλεκτό τύπου μπολερο! Αχαχαχα για κούκλες τις έχουμε! Σήμερα μου ήρθαν κ κάτι ροζ πιτζαμακια ζαρα!!! Τα βλέπει ο άντρας μου όλα ροζ στη συρτάρια της και λεει: μα τι ωραία χρώματα!!! Αχαχαχα έχει χαζέψει!

@Anastasia05 τώρα που κόβουμε τη πάνα τα έκοψα! Για καλοκαίρι δν πειράζει κ εγώ τν άφηνα με πάνα κ φανελάκι αλλά τν χειμώνα θα νιώθεις ασφάλεια με αυτό, άσε που κρατάει κ τη πάνα σταθερή! Εγώ φέτος θα του βάλω μόνο φανελάκι γτ χωρίς πάνα ενοχλούν αυτά αλλά δν βρίσκω κ νούμερο!

Αχ κι ο δικός μου όλα ροζ τα θέλει!!!χαχαχα

Και σε εσάς καλοφορετα λοιπόν!!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να ρωτήσω και κάτι ακόμα... Από την αρχή της εγκυμοσύνης έχω αποκτήσει ξηροδερμια στα χείλη, η οποία δεν έχει φύγει. Έχω βάλει από κλασσικό liposan, κεραλοιφες, φαρμακευτικά lip balm.. Αλλά τίποτα! 

Έχει καμία αντίστοιχο πρόβλημα ή έστω να μου προτείνετε κάτι? Δεν μπορώ να φορέσω κραγιόν ούτε για αστείο! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...