Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, DemiMom είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω και κάτι ακόμα... Από την αρχή της εγκυμοσύνης έχω αποκτήσει ξηροδερμια στα χείλη, η οποία δεν έχει φύγει. Έχω βάλει από κλασσικό liposan, κεραλοιφες, φαρμακευτικά lip balm.. Αλλά τίποτα! 

Έχει καμία αντίστοιχο πρόβλημα ή έστω να μου προτείνετε κάτι? Δεν μπορώ να φορέσω κραγιόν ούτε για αστείο! 

Κ εγώ είχα από την αρχή κάθε μέρα ματωναν! Η λύση είναι μια. Purelan της medela... είναι καθαρή λανολινη βάζω ελάχιστη το βράδυ κ το πρωί είναι πολύ μαλακα!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Καλησπέρα κορίτσια μου , σήμερα την έκανα από την δουλειά κανονικά στην ώρα μου πετάχτηκα στα μαγαζιά για ρουχαλακια. Πλήρης απογοήτευση, το μηδέν το ίδιο ότι βλέπουμε στο ίντερνετ τα ίδια κ στα καταστήματα...

@Hope89 μπράβο σου κορίτσι μου μόνο καλά νέα η ομαδουλα μας!!!

@elenioz θα σε έκανε ντιλιτ κ μπλοκ που μιλάτε για ηλικίες, αλλά με έλιωσε η φωτό σου:x:)

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Κ εγώ είχα από την αρχή κάθε μέρα ματωναν! Η λύση είναι μια. Purelan της medela... είναι καθαρή λανολινη βάζω ελάχιστη το βράδυ κ το πρωί είναι πολύ μαλακα!

Ειναι αυτή η κρέμα για τις θήλες ε;; οπότε δύο σε ένα! Θα την πάρω άμεσα.

Thank you :x

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Ρε συ ξαναδοκιμασε γτ κι εμένα μου το έκανε σε μερικά αλλά ξαναεφτιαξα καλάθι κ τα έβγαλε...

Άσε που μου τα στέλνει σε 3 δόσεις! 3 σήμερα,2 αύριο,1 μεθαύριο, είναι λέει από διαφορετικές αποθήκες!

Αυτά με το popcorn πήρα, τα υπόλοιπα για το αγοράκι μου είναι! Στα h& m έχει πιο ωραία αλλά να πας από κοντά!

Άντε ρε! Δεν στα χρέωσε όμως με διαφορετικά έξοδα ε; 

Στα H&M έχει πάντα τόσοοο μεγάλη σειρά που από την βαρεμάρα μου να περιμένω καταλήγω να πηγαίνω απέναντι κ να τρώω πεινιρλι από τον Γρηγόρη & μετά σπιτάκι για χώνεψη :mrgreen: 

@EugenJen Χαχαα! Είπα γτ να έχω εμένα κ το άλλαξα με την μπεμπούλα που την χαζεύω κιολας :x 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου , σήμερα την έκανα από την δουλειά κανονικά στην ώρα μου πετάχτηκα στα μαγαζιά για ρουχαλακια. Πλήρης απογοήτευση, το μηδέν το ίδιο ότι βλέπουμε στο ίντερνετ τα ίδια κ στα καταστήματα...

@Hope89 μπράβο σου κορίτσι μου μόνο καλά νέα η ομαδουλα μας!!!

@elenioz θα σε έκανε ντιλιτ κ μπλοκ που μιλάτε για ηλικίες, αλλά με έλιωσε η φωτό σου:x:)

Κ νόμιζα ότι δούλευες όλη μέρα επειδή παραιτήθηκε η άλλη!

Δε βρηκες τίποτα;;; 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Κ νόμιζα ότι δούλευες όλη μέρα επειδή παραιτήθηκε η άλλη!

Δε βρηκες τίποτα;;; 

Όχι ,Παρασκευές δεν κάνω υπερωρίες,γιατί φεύγουμε στους γονείς μου, απλά τώρα έχει πήξει ο άντρας μου στο μαγαζί κ βρηκα ευκαιρία να πεταχτω....

Χάλια μαύρα allouette είχε τρία φορέματα όλα κ όλα φορμακια είχε από 6 κ πάνω, mothercare κ cool club δεν είχε νούμερα σε ότι μου άρεσε, τελικά πήρα 2 φορμακια μακρύ μανίκι 62 κ 68 , πολύ απογοητεύτηκα...πάντως εκπτώσεις ξεκίνησαν από σήμερα ,πήρα τα δύο φορμακια κ ένα σετακι για δώρο 37 ευρώ..

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Όχι ,Παρασκευές δεν κάνω υπερωρίες,γιατί φεύγουμε στους γονείς μου, απλά τώρα έχει πήξει ο άντρας μου στο μαγαζί κ βρηκα ευκαιρία να πεταχτω....

Χάλια μαύρα allouette είχε τρία φορέματα όλα κ όλα φορμακια είχε από 6 κ πάνω, mothercare κ cool club δεν είχε νούμερα σε ότι μου άρεσε, τελικά πήρα 2 φορμακια μακρύ μανίκι 62 κ 68 , πολύ απογοητεύτηκα...πάντως εκπτώσεις ξεκίνησαν από σήμερα ,πήρα τα δύο φορμακια κ ένα σετακι για δώρο 37 ευρώ..

Να πας κ πρινεϊταλ στο ριβεργουεστ! Εγώ εκεί είχα πάρει τα πρώτα τα μικρουλια!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Να πας κ πρινεϊταλ στο ριβεργουεστ! Εγώ εκεί είχα πάρει τα πρώτα τα μικρουλια!

Ούτε που μου πήγε το μυαλό, να πάω εκεί, λέω θα πάω εκεί που είναι μαζεμένα τρία, βέβαια στα Λητώ δεν μπήκα καν τελικά γιατί είχα ξενέρωσει ...

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

Άντε ρε! Δεν στα χρέωσε όμως με διαφορετικά έξοδα ε; 

Στα H&M έχει πάντα τόσοοο μεγάλη σειρά που από την βαρεμάρα μου να περιμένω καταλήγω να πηγαίνω απέναντι κ να τρώω πεινιρλι από τον Γρηγόρη & μετά σπιτάκι για χώνεψη :mrgreen: 

@EugenJen Χαχαα! Είπα γτ να έχω εμένα κ το άλλαξα με την μπεμπούλα που την χαζεύω κιολας :x 

Όχι ήταν 50€ κ ήταν δωρεάν!

Πάντως κορίτσια όντως από νούμερα δεν παίζει τίποτα! Ούτε μαγαζιά τελικα, ούτε ον λαιν! Αυτό το 56 πόντους πουθενά όμως! Λέω μήπως λόγω καλοκαιριού δν έχουν φέρει με μακρύ μανικακι πιτζαμακια. Για να δούμε Αύγουστο!

  • Λυπημένη/-ος 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Christinα είπε:

Όχι ήταν 50€ κ ήταν δωρεάν!

Πάντως κορίτσια όντως από νούμερα δεν παίζει τίποτα! Ούτε μαγαζιά τελικα, ούτε ον λαιν! Αυτό το 56 πόντους πουθενά όμως! Λέω μήπως λόγω καλοκαιριού δν έχουν φέρει με μακρύ μανικακι πιτζαμακια. Για να δούμε Αύγουστο!

Κ εμένα η πωλήτρια με εψησε να πάρω 62 κ 68 μου λέει το 56 δεν θα το βάλει ...τα βλέπει η αδερφή μου μου λέει είναι μεγάλα..βγάλε άκρη τώρα!! Τπτ ρουχαλακια θα ψωνίσω τέλος Αυγούστου που θα ξέρω τουλάχιστον πόσα εκατοστά στο περίπου θα είναι η μικρή.. κουβέρτες σεντόνια κλπ τώρα...


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Κ εμένα η πωλήτρια με εψησε να πάρω 62 κ 68 μου λέει το 56 δεν θα το βάλει ...τα βλέπει η αδερφή μου μου λέει είναι μεγάλα..βγάλε άκρη τώρα!! Τπτ ρουχαλακια θα ψωνίσω τέλος Αυγούστου που θα ξέρω τουλάχιστον πόσα εκατοστά στο περίπου θα είναι η μικρή.. κουβέρτες σεντόνια κλπ τώρα...

Νομίζω αυτό είναι το καλύτερο..μωρέ ας έχουμε 10-15 για αρχή κ έπειτα κ θα πάρουμε κι άλλα κ λέμε να μας φέρουν στη τελική..

Ας μην αγχωνομαστε τόσο...

Χαιδεψτε καμία κοιλίτσα τώρα:x

Λοιποοοον αυτό παντως με τα νούμερα στο 56 ισχύει αλλά νομίζω το 62 είναι μια χαρά,εγώ όλα όσα του έχω πάρει 62 είναι..το 68 βεβαια είναι όντως μεγαλουτσικο αλλά νταξ..δε χαλάει κιολας;)

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Hope89 said:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πριν λίγο με πήραν τηλ... Βγήκαν τα αποτελέσματα του Νιπτ τεστ κ ευτυχώς είναι όλα καλά, δόξα τω Θεώ!!! Μου έφυγε μεγάλο βάρος!!

Τέλεια μπράβο! Χαίρομαι πολύ με τα νεα σου γιατι πραγματικά καταλαβαίνω το άγχος σου. Είχαμε στειλαμε και εμείς 2 δείγματα και τα δυο 'inconclusive' μεγαλη απογοήτευση και η αναμονή δυσκολη. Τωρα πάμε για αμνιοπαρακεντηση λιγο καθυστερημένα. Ειμαι αισιόδοξη, απλα για να μας φυγει και εμάς λίγο το άγχος :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Νομίζω αυτό είναι το καλύτερο..μωρέ ας έχουμε 10-15 για αρχή κ έπειτα κ θα πάρουμε κι άλλα κ λέμε να μας φέρουν στη τελική..

Ας μην αγχωνομαστε τόσο...

Χαιδεψτε καμία κοιλίτσα τώρα:x

Λοιποοοον αυτό παντως με τα νούμερα στο 56 ισχύει αλλά νομίζω το 62 είναι μια χαρά,εγώ όλα όσα του έχω πάρει 62 είναι..το 68 βεβαια είναι όντως μεγαλουτσικο αλλά νταξ..δε χαλάει κιολας;)

Καλά σκέψου το hello kitty που είχα πάρει ήταν ένα τελευταίο κ ήταν 50 παίζει δλδ να μην το βάλει κ καθόλου:lol: απλά σκέφτηκα ότι τον Αύγουστο θα έχουμε κοιλάρες,  που να πάρω τα πόδια μου για ψώνια;;;δεν πειράζει θα παίξει ίντερνετ!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blossombaby είπε:

Τέλεια μπράβο! Χαίρομαι πολύ με τα νεα σου γιατι πραγματικά καταλαβαίνω το άγχος σου. Είχαμε στειλαμε και εμείς 2 δείγματα και τα δυο 'inconclusive' μεγαλη απογοήτευση και η αναμονή δυσκολη. Τωρα πάμε για αμνιοπαρακεντηση λιγο καθυστερημένα. Ειμαι αισιόδοξη, απλα για να μας φυγει και εμάς λίγο το άγχος :)

Όλα τέλεια θα πάνε κ σε εσένα ανθισμένο μου κορίτσι!! Έχεις όλη μας τη θετική σκέψη κοντά σου!! 

Πότε θα πάτε?

Just now, EugenJen είπε:

Καλά σκέψου το hello kitty που είχα πάρει ήταν ένα τελευταίο κ ήταν 50 παίζει δλδ να μην το βάλει κ καθόλου:lol: απλά σκέφτηκα ότι τον Αύγουστο θα έχουμε κοιλάρες,  που να πάρω τα πόδια μου για ψώνια;;;δεν πειράζει θα παίξει ίντερνετ!!

Ρειιι μπήκα στον 7ο κ εσύ αύριο με το καλό..:wub:

Ναι καλέ να ναι καλά το ίντερνετ,εγώ πολύ το αγαπώ για τα ψώνια να ξέρεις!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...