Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Ninamc είπε:

Κορίτσια ασχετο σερβιέτες για τα λόχεια πηρε καμια σας??? 

Εγώ πηρα όπως και την πρωτη φορα τις σανι λειντι νουμερο 5 κ ας φοραω ακόμα Σμαλ χαχαχα

Όταν μου έσπασαν τα νερά ήταν οι μόνες που με κράτησαν στεγνη μέχρι να φτάσω μαιευτήριο. Βέβαια είχε τρέξει το περισσοτερο στο σπίτι αλλά οκ. Στο Ρέα έδιναν σερβιέτες όπως και εσώρουχα με διχτάκι, μιας χρήσης. 

Μα νομίζω εσείς οι νέες μανουλες καλό είναι να έχετε τι λέτε?? 

Θα πάρω κι εγώ ένα πακετακι δεν πάει χαμένο!

Κι αν δε σπάσουν νερά, τα φοράμε μετά στη λοχεία,χαμένα δεν πανε!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Ninamc είπε:

Κορίτσια ασχετο σερβιέτες για τα λόχεια πηρε καμια σας??? 

Εγώ πηρα όπως και την πρωτη φορα τις σανό λειτουργία νουμερο 5 κ ας φοραω ακόμα Σμαλ χαχαχα

Όταν μου έσπασαν τα νερά ήταν οι μόνες που με κράτησαν στεγνη μέχρι να φτάσω μαιευτήριο. Βέβαια είχε τρέξει το περισσοτερο στο σπίτι αλλά οκ. Στο Ρέα έδιναν σερβιέτες όπως και εσώρουχα με διχτάκι, μιας χρήσης. 

Μα νομίζω εσείς οι νέες μανουλες καλό είναι να έχετε τι λέτε?? 

Από νερά δν ξέρω γτ δν έσπασαν μόνα τους αλλά νομίζω έχεις δίκαιο, στη διαδρομή προς μαιευτήριο θα υπάρχουν διαρροές! Αυτές τις μεγάλες που μου έδωσαν στο μαιευτήριο τις έχω ακόμα αλλά μόνο εκεί τις έβαζα,στο σπίτι μια χαρά ήμουν με σερβιετα night για λίγο κ μετα normal plus. Ελπίζω πάλι να μην έχω πολύ... 

Πάνες δν έχω πάρει καθόλου της μπέμπα κ προχθές στο σούπερ τις καλοκοιταζα αλλά δεν είχε προσφορά! Θα πάρω αργότερα να δω πόσο ανάπτυξη θα έχει, γτ ο μικρός μου δν φόρεσε πολύ το 1. Κορίτσια εγώ παίρνω ένα μεγαλύτερο όταν πλησιάζει τα κιλά που λέει η  συσκευασία ,Π.χ τώρα που είναι 15 φοράει no7,το 6 δν τν καλύπτει, το βλέπω κ μικρό πάνω του δλδ. Δεν είναι παχουλό όμως. Τι λέτε?


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Από νερά δν ξέρω γτ δν έσπασαν μόνα τους αλλά νομίζω έχεις δίκαιο, στη διαδρομή προς μαιευτήριο θα υπάρχουν διαρροές! Αυτές τις μεγάλες που μου έδωσαν στο μαιευτήριο τις έχω ακόμα αλλά μόνο εκεί τις έβαζα,στο σπίτι μια χαρά ήμουν με σερβιετα night για λίγο κ μετα normal plus. Ελπίζω πάλι να μην έχω πολύ... 

Πάνες δν έχω πάρει καθόλου της μπέμπα κ προχθές στο σούπερ τις καλοκοιταζα αλλά δεν είχε προσφορά! Θα πάρω αργότερα να δω πόσο ανάπτυξη θα έχει, γτ ο μικρός μου δν φόρεσε πολύ το 1. Κορίτσια εγώ παίρνω ένα μεγαλύτερο όταν πλησιάζει τα κιλά που λέει η  συσκευασία ,Π.χ τώρα που είναι 15 φοράει no7,το 6 δν τν καλύπτει, το βλέπω κ μικρό πάνω του δλδ. Δεν είναι παχουλό όμως. Τι λέτε?

Κι εγώ αυτο κάνω..είναι ψηλός κ δεν κάθονται καλά οι πάνες κ κάποιες φορές έχει κ διαρροές όταν πλησιάζει στα κιλά. 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Έχεις δίκιο και εγώ σκεφτόμουν να πάρω πάνες ακράτειας πρώτον αυτό με το διχτακι στο Ρέα δεν μου άρεσε και δευτερον επειδή κ εμένα έσπασαν τα νερά στο σπίτι και δεν είχα ουτε απλη σερβιετα, είχα βάλει όπως όπως χαρτί κουζίνας μέχρι να φτάσω στο Ρέα αλλά τι να το κάνεις... Αμάξι και Ρέα τα είχα κάνει χάλια!

Μα αυτό με το διχτάκι είναι για μια μέρα. Μετά εγώ φορουσα εσώρουχα δικά μου.. Με τις σανυ από μέσα χαχαχα.. 

Εγώ παιδι μ είχα αλλάξει ρουχα 4 φορές μέχρι να ξεκινήσω για το Ρέα.. Αστα... 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Μα αυτό με το διχτάκι είναι για μια μέρα. Μετά εγώ φορουσα εσώρουχα δικά μου.. Με τις σανυ από μέσα χαχαχα.. 

Εγώ παιδι μ είχα αλλάξει ρουχα 4 φορές μέχρι να ξεκινήσω για το Ρέα.. Αστα... 

Εγώ το είχα το διχτακι για όλες τις μέρες απλά στερεωνα τις σερβιετες που έδιναν εκεί πάνω στο διχτακι. Ίσως γι αυτό δεν μου έκατσε καλά αυτή η βλακεία...


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Καλημέρα αστεράκια μου!!

@DemiMom πέραν ότι είσαι φίλη μου αν κρίνω από το λαιμό έστω κ κάτω που σε έχω δει (λίγο πρόστυχο φαντάζει αυτό χαχαχαχα) είσαι μια κουκλαρα πόσο μάλλον για έγκυος!! Είσαι σχεδόν σαν εμένα μετά το τραπέζι το Πάσχα χαχχαχα

@elenioz αγαπημένη θύμισε μου ηλικία..γτ κ εγώ το ακούω αυτό για εμένα κ για ξαδέρφες μου 2 χρόνια μεγαλύτερες απλά γτ έχουν το "3" μπροστά στην ηλικία τους μόνο γεροντοκόρες που δεν τις έχουν πει..

Παρεπιπτόντως στα jumbo αγάπες στο site έχει πολλά περισσότερα απ' ότι στα καταστήματα!! Τσεκαρε τε το..!!

Κ να σας δείξω κ ενα site που έχω ερωτευτεί τους καθρέπτες του κ δε θα μου γλυτώσει κάποιος..."caravelshop"

Τώρα θα κλείσω τα 23! Για να καταλαβεις πέρσι ορκίστηκα απλά ήμουν από τις τυχερές που με κράτησαν στην δουλειά μετά την πρακτική και ανέλαβα δικό μου τμήμα μόλις πήρα το πτυχίο. Οποτε ξέρεις τώρα γιαγιάδες/θείοι κτλπ το είχαν για κάποιο λόγο καμάρι και μόλις είπα περιμένω παιδάκι και θα πρέπει να σταματήσω τους ήρθε λίγο ντουβουρτζάς :mrgreen: Άντε για μένα μπορώ ως ένα σημείο να το καταλαβω αλλά ακριβώς έτσι όπως λες η αδερφή μ μόλις μπήκε στο 3 έπρεπε αμέσως να κάνει παιδί, η ξαδέρφη μου δύο χρόνια μικρότερη και είχε χρόνο μπροστά της :rolleyes:.... Δεν βγάζεις άκρη χαχα

@Ninamc Ωω αν σας πω ότι δεν ήξερα ότι υπάρχουν ειδικές σερβιετες. Σκεφτόμουν ότι θα έχω μαζί μου τις κλασσικές. Καλά που μας το είπες! Πάντως νμζ μίνι και αριελ κουβερτακια είχα δει και στο σπιτισοπ (αν δεν κάνω λάθος γτ γενικά χαζεύω κ σε εκατό site) 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

Τώρα θα κλείσω τα 23! Για να καταλαβεις πέρσι ορκίστηκα απλά ήμουν από τις τυχερές που με κράτησαν στην δουλειά μετά την πρακτική και ανέλαβα δικό μου τμήμα μόλις πήρα το πτυχίο. Οποτε ξέρεις τώρα γιαγιάδες/θείοι κτλπ το είχαν για κάποιο λόγο καμάρι και μόλις είπα περιμένω παιδάκι και θα πρέπει να σταματήσω τους ήρθε λίγο ντουβουρτζάς :mrgreen: Άντε για μένα μπορώ ως ένα σημείο να το καταλαβω αλλά ακριβώς έτσι όπως λες η αδερφή μ μόλις μπήκε στο 3 έπρεπε αμέσως να κάνει παιδί, η ξαδέρφη μου δύο χρόνια μικρότερη και είχε χρόνο μπροστά της :rolleyes:.... Δεν βγάζεις άκρη χαχα

@Ninamc Ωω αν σας πω ότι δεν ήξερα ότι υπάρχουν ειδικές σερβιετες. Σκεφτόμουν ότι θα έχω μαζί μου τις κλασσικές. Καλά που μας το είπες! Πάντως νμζ μίνι και αριελ κουβερτακια είχα δει και στο σπιτισοπ (αν δεν κάνω λάθος γτ γενικά χαζεύω κ σε εκατό site) 

Κορίτσι μου κ μετά μπορείς να δουλέψεις που θα έχει ξεπεταχτεί το μωράκι σου! 25 χρόνων ακόμη μικρούλα είσαι κ έχεις όλο το χρόνο μπροστά σου να διαλέξεις με τι θες να ασχοληθείς επαγγελματικά και αν θες να δουλέψεις!

Κ θα είσαι νεότατη μανούλα ! 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

Τώρα θα κλείσω τα 23! Για να καταλαβεις πέρσι ορκίστηκα απλά ήμουν από τις τυχερές που με κράτησαν στην δουλειά μετά την πρακτική και ανέλαβα δικό μου τμήμα μόλις πήρα το πτυχίο. Οποτε ξέρεις τώρα γιαγιάδες/θείοι κτλπ το είχαν για κάποιο λόγο καμάρι και μόλις είπα περιμένω παιδάκι και θα πρέπει να σταματήσω τους ήρθε λίγο ντουβουρτζάς :mrgreen: Άντε για μένα μπορώ ως ένα σημείο να το καταλαβω αλλά ακριβώς έτσι όπως λες η αδερφή μ μόλις μπήκε στο 3 έπρεπε αμέσως να κάνει παιδί, η ξαδέρφη μου δύο χρόνια μικρότερη και είχε χρόνο μπροστά της :rolleyes:.... Δεν βγάζεις άκρη χαχα

@Ninamc Ωω αν σας πω ότι δεν ήξερα ότι υπάρχουν ειδικές σερβιετες. Σκεφτόμουν ότι θα έχω μαζί μου τις κλασσικές. Καλά που μας το είπες! Πάντως νμζ μίνι και αριελ κουβερτακια είχα δει και στο σπιτισοπ (αν δεν κάνω λάθος γτ γενικά χαζεύω κ σε εκατό site) 

Αχ μια χαρά είσαι κοπέλα μ... 

Μη το συζητάς. 

Να απαντας οι νέοι έχουν περισσουερη υπομονή. Χαχα

Να σ πω θα το κοιτάξω γιατί σπάνια κάποια μαμά θα ζητήσει αριελ σε κατάστημα χαχαχ

Έχουν ταμπου με τιςς κοκκινομάλλες καθώς είμαστε το 2% του πλυιησμου χαχα

Ασχετο @Anastasia05 εσυ έχεις το swim trainer αυτή τη κόκκινη κουλουρά? Η από το μυαλό μ το βγαλα? 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

@elenioz τι καλά που είσαι μικρούλα! Μια χαρά είναι η ηλικία σου γιατί να περιμένεις; Τέλεια!!! Εγώ στα 23 πήρα πτυχίο και γνώρισα και τον άντρα μου!

@Ninamc το έχω κ εγώ το swimtrainer

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Αχ μια χαρά είσαι κοπέλα μ... 

Μη το συζητάς. 

Να απαντας οι νέοι έχουν περισσουερη υπομονή. Χαχα

Να σ πω θα το κοιτάξω γιατί σπάνια κάποια μαμά θα ζητήσει αριελ σε κατάστημα χαχαχ

Έχουν ταμπου με τιςς κοκκινομάλλες καθώς είμαστε το 2% του πλυιησμου χαχα

Ασχετο @Anastasia05 εσυ έχεις το swim trainer αυτή τη κόκκινη κουλουρά? Η από το μυαλό μ το βγαλα? 

Ποιος έχει ταμπού καλέ?? Η Άριελ ήταν η αγαπημένη μου μαζι με την Μπέλ! Τελικά κατέληξα στην Μπέλ επειδή είναι βιβλιοφαγος:tongue:

Ναι αυτό έχω! Το κόκκινο σωσιβιακι


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, elenioz είπε:

Τώρα θα κλείσω τα 23! Για να καταλαβεις πέρσι ορκίστηκα απλά ήμουν από τις τυχερές που με κράτησαν στην δουλειά μετά την πρακτική και ανέλαβα δικό μου τμήμα μόλις πήρα το πτυχίο. Οποτε ξέρεις τώρα γιαγιάδες/θείοι κτλπ το είχαν για κάποιο λόγο καμάρι και μόλις είπα περιμένω παιδάκι και θα πρέπει να σταματήσω τους ήρθε λίγο ντουβουρτζάς :mrgreen: Άντε για μένα μπορώ ως ένα σημείο να το καταλαβω αλλά ακριβώς έτσι όπως λες η αδερφή μ μόλις μπήκε στο 3 έπρεπε αμέσως να κάνει παιδί, η ξαδέρφη μου δύο χρόνια μικρότερη και είχε χρόνο μπροστά της :rolleyes:.... Δεν βγάζεις άκρη χαχα

@Ninamc Ωω αν σας πω ότι δεν ήξερα ότι υπάρχουν ειδικές σερβιετες. Σκεφτόμουν ότι θα έχω μαζί μου τις κλασσικές. Καλά που μας το είπες! Πάντως νμζ μίνι και αριελ κουβερτακια είχα δει και στο σπιτισοπ (αν δεν κάνω λάθος γτ γενικά χαζεύω κ σε εκατό site) 

Μπράβο κορίτσι μου που τα καταφέρνεις ολα σε μικρή ηλικία! Είσαι πολύ αξια και θα τα καταφέρεις μια χαρά! Οι δικοί σου άνθρωποι απλά φοβούνται μη σου πέσουν πολλά μαζεμένα γτ εισαι ακόμα το μικρό τους κοριτσάκι! Το παιδί είναι μόνο ευτυχία! Να μην αφήσεις όμως και την καριέρα σου αν σου αρέσει γτ κι αυτό θα σου δίνει υγεία ψυχική! Με το καλό το μωράκι σου!

  • Μου αρέσει 4

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πριν λίγο με πήραν τηλ... Βγήκαν τα αποτελέσματα του Νιπτ τεστ κ ευτυχώς είναι όλα καλά, δόξα τω Θεώ!!! Μου έφυγε μεγάλο βάρος!!

Τι ευχάριστα νέα!! Μπράβο! Τώρα μπορείς να ηρεμήσεις λιγάκι να απολαύσεις τη κοιλιτσα σου!!:x

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πριν λίγο με πήραν τηλ... Βγήκαν τα αποτελέσματα του Νιπτ τεστ κ ευτυχώς είναι όλα καλά, δόξα τω Θεώ!!! Μου έφυγε μεγάλο βάρος!!

Μπράβο κορίτσι μου !!! Τέλεια νέα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πριν λίγο με πήραν τηλ... Βγήκαν τα αποτελέσματα του Νιπτ τεστ κ ευτυχώς είναι όλα καλά, δόξα τω Θεώ!!! Μου έφυγε μεγάλο βάρος!!

Μπράβο! Τα καλύτερα νέα! Απόλαυσε τα μωράκια σου ήσυχη, με το αγοράκι σου! :x

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...