Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Εγώ πάντως στα 40 έκανα την καλύτερη ωοληψια με 3 βλαστοκύστες στα 3 γονιμοποιημένα! κι έναν μπέμπη ήδη από τις 2 που έβαλα..

      Στην επιτροπή θα γράψει το κέντρο σου πως δεν είναι επαρκής αυτή η βλαστοκύστη ποιοτικά κτλ και πως πρέπει να κάνεις διέγερση ξανά. 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Jasmine@ είπε:

Δε θα μιλήσω δε θα μιλήσω!!!<_<σέβομαι την κατάσταση σου...

 

Πάλι μαζί μου τα βάζεις μαρή;;;

Τίποτα θα πάω αλλού να βρω παρηγοριά που να πάω;;;να πάω στις μανουλες Νοεμβρίου κ να τους παρακαλέσω να με δεχτούν;;;

@Renez παιδί μου ξέρεις τι είναι να εκπαιδεύεις 1.5 μήνα άτομο κ να έρχεται κ να σου λέει μεθαύριο σταματάω;;κ όχι μόνο αυτό από ότι της είχα δώσει να κάνει δεν έχει κάνει ούτε τα μισά..

Βάλαμε ήδη αγγελία αλλά τα βιογραφικά που έρχονται είναι πάρα πολύ λίγα ποιος θα έρθει τώρα να χάσει τις διακοπές του;;κ χωρις εμπειρία :(

Just now, Anastasia05 είπε:

Το πολύ πολύ να δουλέψεις λίγο περισσότερο πριν κ να βγεις σε άδεια δύο εβδομάδες μετά.. κ να κάτσεις μετά πιο πολύ με το νινι

Αν αντέχεις ..

Μη βάλεις κανένα πάνω από τη δική σου υγεία κ της κόρης σου.

Άντε με τους ανιωθους καλοκαιριατικα...

Μα δεν με πειράζει να δουλέψω λίγο παραπάνω, αλλά ποτέ να προλάβω να εκπαιδεύσω άτομο μέχρι τέλος του μήνα ;;εδώ δεν μας στέλνουν καν βιογραφικά γιατί σου λένε αν πιασω τώρα δουλειά δεν θα έχω άδεια...

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Αφήστε @Anastasia05 @Eva137 κ εμένα σήμερα μου λέει η φίλη μου που γέννησε τώρα το δεύτερο της "μη κάνεις το λάθος κ το μάθεις αγκαλιά γιατι θα σε καβαλήσει μετά κ καλύτερα να κλάψει μόνο στη κούνια του να μάθει παρά αγκαλιά κτλ" κ εγώ έλεγα ναι ναι ναι....αλλά σκεφτόμουν πως όσο θέλει ο μπέμπης αγκαλιά τόσο θα του δίνω..αν δε θέλει πάλι πολύ θα τον αφήνω..κοινως η νοοτροπία μου είναι να πάω με τα νερά του όσο είναι μωρό τουλάχιστον..αλλά άντε να το εξηγήσω..πφφφ

Όσα κιλά θέλουμε θα πάρουμε,με ότι κοιλίες θέλουμε θα έχουμε κ θα μεγαλώσουμε τα παιδιά μας όπως ακριβώς θέλουμε..άντε γτ έχουμε κ τις ορμόνες που παρταρουν μέσα μας!!!!!:twisted:

 

Ναι ναι όλες έχουν μια συμβουλή.... μη το μάθεις αγκαλιά, μη το μάθεις στο κρεβατι, μη το κουνάς με το καρότσι, μη δώσεις πιπίλα κ ποσά ακόμα ακούμε κ έχουμε ακούσει! Όπως καταλαβαίνεις απαντάω αναλόγως για να κοπεί ο αέρας... κουμάντο στο παιδί τους!

Just now, EugenJen είπε:

Πάλι μαζί μου τα βάζεις μαρή;;;

Τίποτα θα πάω αλλού να βρω παρηγοριά που να πάω;;;να πάω στις μανουλες Νοεμβρίου κ να τους παρακαλέσω να με δεχτούν;;;

@Renez παιδί μου ξέρεις τι είναι να εκπαιδεύεις 1.5 μήνα άτομο κ να έρχεται κ να σου λέει μεθαύριο σταματάω;;κ όχι μόνο αυτό από ότι της είχα δώσει να κάνει δεν έχει κάνει ούτε τα μισά..

Βάλαμε ήδη αγγελία αλλά τα βιογραφικά που έρχονται είναι πάρα πολύ λίγα ποιος θα έρθει τώρα να χάσει τις διακοπές του;;κ χωρις εμπειρία :(

Ναι ναι μαζί σου τα βάζω! Στο λέω γιατί τα έχω περάσει.... δεν είναι δίκη σου η εταιρεία, είσαι απλά υπάλληλος! Πάνω από όλα η οικογένεια σου κ η υγεία σου... κανείς δεν εκτιμά!!! Δε φτάνει που μου λες ότι θέλεις να πας νωρίτερα για δουλειά γιατί τι θα κάνουν χωρίς εσένα, λες ότι θα αργήσεις να φύγεις κιολας... οι σωστές εταιρείες- επιχειρήσεις δεν κρέμονται από τα ....... κανενός! Τελος

  • Μου αρέσει 3

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αφήστε @Anastasia05 @Eva137 κ εμένα σήμερα μου λέει η φίλη μου που γέννησε τώρα το δεύτερο της "μη κάνεις το λάθος κ το μάθεις αγκαλιά γιατι θα σε καβαλήσει μετά κ καλύτερα να κλάψει μόνο στη κούνια του να μάθει παρά αγκαλιά κτλ" κ εγώ έλεγα ναι ναι ναι....αλλά σκεφτόμουν πως όσο θέλει ο μπέμπης αγκαλιά τόσο θα του δίνω..αν δε θέλει πάλι πολύ θα τον αφήνω..κοινως η νοοτροπία μου είναι να πάω με τα νερά του όσο είναι μωρό τουλάχιστον..αλλά άντε να το εξηγήσω..πφφφ

Όσα κιλά θέλουμε θα πάρουμε,με ότι κοιλίες θέλουμε θα έχουμε κ θα μεγαλώσουμε τα παιδιά μας όπως ακριβώς θέλουμε..άντε γτ έχουμε κ τις ορμόνες που παρταρουν μέσα μας!!!!!:twisted:

 

Άμα δεν αγκαλιάσει το μωρό η μάνα του ποιος θα το αγκαλιάσει? 

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Πάλι μαζί μου τα βάζεις μαρή;;;

Τίποτα θα πάω αλλού να βρω παρηγοριά που να πάω;;;να πάω στις μανουλες Νοεμβρίου κ να τους παρακαλέσω να με δεχτούν;;;

@Renez παιδί μου ξέρεις τι είναι να εκπαιδεύεις 1.5 μήνα άτομο κ να έρχεται κ να σου λέει μεθαύριο σταματάω;;κ όχι μόνο αυτό από ότι της είχα δώσει να κάνει δεν έχει κάνει ούτε τα μισά..

Βάλαμε ήδη αγγελία αλλά τα βιογραφικά που έρχονται είναι πάρα πολύ λίγα ποιος θα έρθει τώρα να χάσει τις διακοπές του;;κ χωρις εμπειρία :(

Φαντάζομαι τι είναι 1.5 μήνα με μια έγκυο γεμάτη ορμόνες να παλεύει να μου μάθει κ εγώ να έχω ένα πακο χαρτουρα να τελειωσω όσο εκείνη μασουλαει τα κρακερακια της!!!! Θα έφευγα χθες!!!!:mrgreen:

Κοριιιιτσι μουυυ κ μόνο για τη θεϊκή σου ατάκα στην αγαπημένη μας @Jasmine@ ,ότι θα πας να παρακαλέσεις την ομάδα Νοεμβρίου σ αγάπησα κι άλλο χαχχαχα χαχα ΕΙΔΑΤΕ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΤΩΝΑΚΙΙΙΙ !!!!

Πέραν όλων χαλάρωσε εσύ,ότι περνούσε από το χέρι σου προσπάθησες να το κάνεις με τη καινούρια κ θα το κάνεις κ στην επόμενη αν προλάβεις..από κει κ έπειτα δε θα τρελαθείς κιόλας,στη τελική δεν ευθθνεσαι εσύ για την ανευθυνότητα των άλλων!! Καλή τύχη στα αφεντικά σου εύχομαι!!

 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι ναι όλες έχουν μια συμβουλή.... μη το μάθεις αγκαλιά, μη το μάθεις στο κρεβατι, μη το κουνάς με το καρότσι, μη δώσεις πιπίλα κ ποσά ακόμα ακούμε κ έχουμε ακούσει! Όπως καταλαβαίνεις απαντάω αναλόγως για να κοπεί ο αέρας... κουμάντο στο παιδί τους!

Ναι ναι μαζί σου τα βάζω! Στο λέω γιατί τα έχω περάσει.... δεν είναι δίκη σου η εταιρεία, είσαι απλά υπάλληλος! Πάνω από όλα η οικογένεια σου κ η υγεία σου... κανείς δεν εκτιμά!!! Δε φτάνει που μου λες ότι θέλεις να πας νωρίτερα για δουλειά γιατί τι θα κάνουν χωρίς εσένα, λες ότι θα αργήσεις να φύγεις κιολας... οι σωστές εταιρείες- επιχειρήσεις δεν κρέμονται από τα ....... κανενός! Τελος

Συμφωνώ κ στα δυο μαζί σου.

Δεν σέβονται τιπιτα

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Φαντάζομαι τι είναι 1.5 μήνα με μια έγκυο γεμάτη ορμόνες να παλεύει να μου μάθει κ εγώ να έχω ένα πακο χαρτουρα να τελειωσω όσο εκείνη μασουλαει τα κρακερακια της!!!! Θα έφευγα χθες!!!!:mrgreen:

Κοριιιιτσι μουυυ κ μόνο για τη θεϊκή σου ατάκα στην αγαπημένη μας @Jasmine@ ,ότι θα πας να παρακαλέσεις την ομάδα Νοεμβρίου σ αγάπησα κι άλλο χαχχαχα χαχα ΕΙΔΑΤΕ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΤΩΝΑΚΙΙΙΙ !!!!

Πέραν όλων χαλάρωσε εσύ,ότι περνούσε από το χέρι σου προσπάθησες να το κάνεις με τη καινούρια κ θα το κάνεις κ στην επόμενη αν προλάβεις..από κει κ έπειτα δε θα τρελαθείς κιόλας,στη τελική δεν ευθθνεσαι εσύ για την ανευθυνότητα των άλλων!! Καλή τύχη στα αφεντικά σου εύχομαι!!

 

Άτιμη που με ξεφτιλίζεις κ στις γύρω ομάδες....


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Άτιμη που με ξεφτιλίζεις κ στις γύρω ομάδες....

Ε γύρω ομάδες κ εσύ...μια οικογένεια ειναι κ αυτές για εσένα...

Τεσπα,κ αν θες να μάθεις δε σε ξεφτιλιζω κυρία μου,σε διεκδικώ ΧΑ! Αμεεε^_^

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ε γύρω ομάδες κ εσύ...μια οικογένεια ειναι κ αυτές για εσένα...

Τεσπα,κ αν θες να μάθεις δε σε ξεφτιλιζω κυρία μου,σε διεκδικώ ΧΑ! Αμεεε^_^

Α τέτοια είσαι!!! Γαλυφιαρα που λέει κ ο πατέρας μου... χαχαχαχαχα μα πες της ότι έχω δίκιο!  

Έχει πάρει καμία αυτή την κρέμα;;;
https://www.skroutz.gr/s/4683408/Elancyl-Creme-Prevention-Vergetures-Πρόληψη-Ραγάδων-500ml.html


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ε γύρω ομάδες κ εσύ...μια οικογένεια ειναι κ αυτές για εσένα...

Τεσπα,κ αν θες να μάθεις δε σε ξεφτιλιζω κυρία μου,σε διεκδικώ ΧΑ! Αμεεε^_^

Α τέτοια είσαι!!! Γαλυφιαρα που λέει κ ο πατέρας μου... χαχαχαχαχα μα πες της ότι έχω δίκιο!  

Έχει πάρει καμία αυτή την κρέμα; elancyl creme prevention vergeture!!! Προτεινε μου κ εσυ καμία κεραλοιφη που τα ξέρεις αυτά.... νιώθω την κοιλιά μου να τσιτώνει!!!!!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Jasmine@

Εντάξει θα αρχίσω να σε φωνάζω με το όνομα του άντρα μου, έχω αρχίσει πραγματικά να πιστεύω ότι είσαι ο άντρας μου που έχει φτιάξει προφίλ να με παρακολούθει!!!

@Anastasia05 @Renez τι έχασα καλέ ποιος είπε να μη αγκαλιάζουμε το παιδί;;;για πείτε γιατί τι να πρώτο διαβάσω έχω χάσει πολύ κουβέντα...

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

@Jasmine@

Εντάξει θα αρχίσω να σε φωνάζω με το όνομα του άντρα μου, έχω αρχίσει πραγματικά να πιστεύω ότι είσαι ο άντρας μου που έχει φτιάξει προφίλ να με παρακολούθει!!!

@Anastasia05 @Renez τι έχασα καλέ ποιος είπε να μη αγκαλιάζουμε το παιδί;;;για πείτε γιατί τι να πρώτο διαβάσω έχω χάσει πολύ κουβέντα...

Λίγο πιο πάνω ρε έφερα παράδειγμα μια φίλη μου που γέννησε πριν κάτι εβδομαδες το δεύτερο κ με συμβουλευε σήμερα στο τηλ να το αφήνω να κλαίει για να μάθει στη κούνια κ να μη το κακομαθω με αγκαλιές κτλ κτλ..πφφφφ κ γενικά λέγαμε για τη κριτική κ τις συμβουλές από κιλά ,τη κοιλιά μας κ πως θα φερθούμε στο παιδί μας...

Κορίτσια μου έκανα κ εγώ μια μλκια σήμερα γμτ μου καταλάθος κ στεναγχωρεθηκα πολύ..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Λίγο πιο πάνω ρε έφερα παράδειγμα μια φίλη μου που γέννησε πριν κάτι εβδομαδες το δεύτερο κ με συμβουλευε σήμερα στο τηλ να το αφήνω να κλαίει για να μάθει στη κούνια κ να μη το κακομαθω με αγκαλιές κτλ κτλ..πφφφφ κ γενικά λέγαμε για τη κριτική κ τις συμβουλές από κιλά ,τη κοιλιά μας κ πως θα φερθούμε στο παιδί μας...

Κορίτσια μου έκανα κ εγώ μια μλκια σήμερα γμτ μου καταλάθος κ στεναγχωρεθηκα πολύ..

Τι έκανες;;;;

Just now, EugenJen είπε:

@Jasmine@

Εντάξει θα αρχίσω να σε φωνάζω με το όνομα του άντρα μου, έχω αρχίσει πραγματικά να πιστεύω ότι είσαι ο άντρας μου που έχει φτιάξει προφίλ να με παρακολούθει!!!

@Anastasia05 @Renez τι έχασα καλέ ποιος είπε να μη αγκαλιάζουμε το παιδί;;;για πείτε γιατί τι να πρώτο διαβάσω έχω χάσει πολύ κουβέντα...

Χαχχαχαχαχ δεν είμαι ο ήρωας ο άντρας σου! Είμαι η φωνή της λογικής...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Α τέτοια είσαι!!! Γαλυφιαρα που λέει κ ο πατέρας μου... χαχαχαχαχα μα πες της ότι έχω δίκιο!  

Έχει πάρει καμία αυτή την κρέμα; elancyl creme prevention vergeture!!! Προτεινε μου κ εσυ καμία κεραλοιφη που τα ξέρεις αυτά.... νιώθω την κοιλιά μου να τσιτώνει!!!!!

Μάτια μου επιμένω!! Πάρε μια κεραλοιφη από φαρμακείο κ άπλωνε την κάθε βράδυ που δε θα σε νοιάζει μη λερώσεις θα δεις ότι κ το πρωί παρότι θα έχει απορροφηθει η κοιλιά σου ακόμη θα είναι φουλ ενυδατωμενη κ ελαστική! 

Αλλιώς αν μπορείς να βρεις μελισσοκέρι ατόφιο (αν έχεις κάποιον γνωστό ή παντοπωλείο ψαγμενο ή στο ίντερνετ) κ φτιάξε μόνη σου πραγματικά θέλει 2 λεπτά.. κερί-ελαιολαδο-λαδι καρύδας κ είσαι έτοιμη!! Έβαζα κ βιταμίνη Ε από το φαρμακείο κανονικά αλλά διάβασα δς κάνει στην εγκυμοσύνη κ δεν έβαλα σε αυτή που έφτιαξα τώρα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Λίγο πιο πάνω ρε έφερα παράδειγμα μια φίλη μου που γέννησε πριν κάτι εβδομαδες το δεύτερο κ με συμβουλευε σήμερα στο τηλ να το αφήνω να κλαίει για να μάθει στη κούνια κ να μη το κακομαθω με αγκαλιές κτλ κτλ..πφφφφ κ γενικά λέγαμε για τη κριτική κ τις συμβουλές από κιλά ,τη κοιλιά μας κ πως θα φερθούμε στο παιδί μας...

Κορίτσια μου έκανα κ εγώ μια μλκια σήμερα γμτ μου καταλάθος κ στεναγχωρεθηκα πολύ..

Αααααααα καλά από αυτά ακόμα δεν έχουμε δει τίποτα!!αν και εμένα ευτυχώς δεν μου έχει δώσει κανείς οδηγίες ακόμα...μάλλον περιμένουν την γέννα ....τι έκανες ;;;;μολογα!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε ήρθε μια πελάτισσα με τον άντρα της κ με ρωταγε για την εγκυμοσύνη πόσο μηνών είμαι,αν έχω αγοράκι ή κοριτσάκι κτλ κτλ..

Ε κ εγώ ρώτησα αυθόρμητα "εσείς έχετε παιδάκι?" Και μου λέει "εμείς δεν ήμασταν από τους τυχερούς.." κ κόλλησα ρε φίλε...

Κ μετά λέει εκείνη για να με βγάλει από τη δύσκολη μάλλον θέση "είμαστε οι ίδιοι ακόμη παιδιά" και της λέω κ εγώ "το καλύτερο θα έιστε ο ένας για τον άλλον αιώνια έφηβοι" 

Και χαλαρωσαμε λίγο από την δύσκολη στιγμή..

Μετά σκεφτόμουν κ εδώ πόσα έχω διαβάσει κ για μια ξαδέρφη μου που πάλεψε με εξωσωματικές κ 1 αποβολή (τελικά βέβαια γέννησε δόξα το Θεό) κ λέω μήπως να μη ξανά ρωτήσω κάτι τέτοιο?! Από την άλλη μου βγαίνει αυθόρμητα όταν ρωτάνε για εμένα..πφφφφ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...