Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Πες μου σε παρακαλώ ότι είσαι γ Αντωνία που ξέρω κ την διαλοστειλες!!!!

Φυσικά.... η οποία προϊσταμένη κ ο ένας υπεύθυνος την άλλη την κοπέλα που έμεινε έγκυος, γέννησε δεν την πήραν ποτέ να της ευχηθούν! Κ πέθανε ο πατέρας της πριν 10 μερες ο ένας δεν της έστειλε ούτε ένα τυπικό μνμ κ εννοείται δεν πήγε κανείς τους στην κηδεία. Εγώ φυσικά κ πηγα κ ας μην ήμουν καλά κ ας έγινα χάλια ψυχολογικά. Έπρεπε να είμαι εκεί να τη στηρίξω.


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Φυσικά.... η οποία προϊσταμένη κ ο ένας υπεύθυνος την άλλη την κοπέλα που έμεινε έγκυος, γέννησε δεν την πήρα ποτέ να της ευχηθούν! Κ πέθανε ο πατέρας της πριν 10 μερες ο ένας δεν της έστειλε ούτε ένα τυπικό μνμ κ εννοείται δεν πήγε κανείς τους στην κηδεία. Εγώ φυσικά κ πηγα κ ας μην ήμουν καλά κ ας έγινα χάλια ψυχολογικά. Έπρεπε να είμαι εκεί να τη στηρίξω.

Δε πειράζει αγάπη μου,ο καθένας είναι υπόλογος των πράξεών του κ αργά ή γρήγορα θα κριθεί..

Κ όπως πιστεύω πάντα το καλό γυρίζει οπότε εσύ καλά έκανες κ πηγές κ να τη στηρίξεις τη κοπέλα γτ σε μια δυσκολη στιγμή σου θα έχεις κ εσύ ανθρώπους πλάι σου..

Τέτοια ανθρωποι είναι απλά για λυπηση πραγματικά..κρίμα..

Αγαπημένες μου σας καληνυχτιζω κ σήμερα γιατί δεν έριξα μεσημεριανό υπνακο κ επανήλθα στην ώρα ύπνου μου με τις κοτουλες..

Σας φιλώ φουσκοκοιλιτσες  :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Δε πειράζει αγάπη μου,ο καθένας είναι υπόλογος των πράξεών του κ αργά ή γρήγορα θα κριθεί..

Κ όπως πιστεύω πάντα το καλό γυρίζει οπότε εσύ καλά έκανες κ πηγές κ να τη στηρίξεις τη κοπέλα γτ σε μια δυσκολη στιγμή σου θα έχεις κ εσύ ανθρώπους πλάι σου..

Τέτοια ανθρωποι είναι απλά για λυπηση πραγματικά..κρίμα..

Αγαπημένες μου σας καληνυχτιζω κ σήμερα γιατί δεν έριξα μεσημεριανό υπνακο κ επανήλθα στην ώρα ύπνου μου με τις κοτουλες..

Σας φιλώ φουσκοκοιλιτσες  :)

Όλα εδώ πληρώνονται φίλη... κ τα καλά κ τα κακά! Ροδα είναι κ γυριζει...  κ το έχω δει πολλές φορές να γίνεται! 
Άντε για νάνι να ονειρευτείς τον προσοντουχο σου!!! Φιλακια


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Για να καταλάβεις που δουλευω... είμαστε 8 άτομα! Η μια κοπέλα λείπει με άδεια ανατροφής, εγώ εγκυμοσύνης η άλλη έμεινε τώρα έγκυος! Κ ο επιθεωρητής είπε στην κακιασμένο προϊσταμένη μου να μην πάρει άδεια τώρα μέχρι να δουν τι θα κάνουν... κ αυτή με πήρε τηλ πολύ ψυχρα κ μου λέει! Να σε ρωτήσω εσένα η εγκυμοσύνη σου πάει καλά;;; Καταλαβαίνεις;;;; Πόση κακια;;; Να πάθω κάτι για να γυρίσω στη δουλειά κ να πάει διακοπές αυτή 

Ε εντάξει αυτό βασικά δεν είναι απλά κακία αυτό είναι τέρμα παρτακισμος κ πολλές άλλες λέξεις που δεν θα πω γιατί ακούνε τα μωρά!!! 

Αλλά συμφωνώ απόλυτα ότι όλα πληρώνονται κ ο καθένας παίρνει αυτό που του αξίζει τελικά


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Ε εντάξει αυτό βασικά δεν είναι απλά κακία αυτό είναι τέρμα παρτακισμος κ πολλές άλλες λέξεις που δεν θα πω γιατί ακούνε τα μωρά!!! 

Αλλά συμφωνώ απόλυτα ότι όλα πληρώνονται κ ο καθένας παίρνει αυτό που του αξίζει τελικά

Καταλαβες γιατί σου λέω ότι δεν αξίζει να βάζεις τη δουλειά πάνω από οτιδήποτε;;; 
Όλοι την πάρτη τους κοιτάνε! Κάποτε ήμουν πολύ ζώο κ με πατούσαν, ε απλά με τα χρόνια γυρνάει τούμπα το μυαλό κ μαθαίνεις να κανείς μόνο αυτό που πρέπει! Όσο κανείς παραπάνω τόσο ζητάνε... κ σε πατάνε!

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@EugenJen τζενακι μου φιλότιμο! Βρε πουλάκι μου αν έχεις καλή συνεργασία να κάνεις λίγο υπομονή για να βρεθεί άκρη αλλά μην πιέζεσαι κορίτσι. Ανθρώπινο είναι αρκεί να σε καταλαβαίνουν κ να το εκτιμούν στην ουσία αυτό που κάνεις! Ζύγισε τα!

@Jasmine@ τι απαράδεκτη κατάσταση...ελεος!!!

Ο σο για τις συμβουλές τα έχουμε ξαναπεί...ας λένε, αλλά κάθε οικογένεια έχει τους ρυθμούς της, ας κάνουμε κ κανα λάθος, ας μην είμαστε άψογες,δεν πειράζει! Αγάπη κ ασφάλεια θέλουν τα μωράκια, μόνο στην αγκαλίτσα της μαμάς το βρίσκουν αυτό. Ε όχι να τους δημιουργήσουμε συναισθηματικά κενά κ φοβιες αλλά να μην είναι κ κολλημένα στο βρακί μας! 

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

@EugenJen τζενακι μου φιλότιμο! Βρε πουλάκι μου αν έχεις καλή συνεργασία να κάνεις λίγο υπομονή για να βρεθεί άκρη αλλά μην πιέζεσαι κορίτσι. Ανθρώπινο είναι αρκεί να σε καταλαβαίνουν κ να το εκτιμούν στην ουσία αυτό που κάνεις! Ζύγισε τα!

@Jasmine@ τι απαράδεκτη κατάσταση...ελεος!!!

Ο σο για τις συμβουλές τα έχουμε ξαναπεί...ας λένε, αλλά κάθε οικογένεια έχει τους ρυθμούς της, ας κάνουμε κ κανα λάθος, ας μην είμαστε άψογες,δεν πειράζει! Αγάπη κ ασφάλεια θέλουν τα μωράκια, μόνο στην αγκαλίτσα της μαμάς το βρίσκουν αυτό. Ε όχι να τους δημιουργήσουμε συναισθηματικά κενά κ φοβιες αλλά να μην είναι κ κολλημένα στο βρακί μας! 

Σε όλα μπορεί να υπάρξει μέτρο.. το καθορίζουν η μαμά και το μωρό. 

Κ δε μπορείς να λες σε λεχώνα μη το κάνεις αγκαλιά θα μάθει μόνο ετσι ή αστο να κλάψει θα μάθει... Θέλει τον χρόνο της κάθε νέα μαμά με το μωρό να βρούνε ρυθμούς. Απορώ με ανθρώπους που είναι τόσο σκληροί κ επικριτικοί με το τρόπο που θα βρει η κάθε μαμα και δεν ταιριάζει με τον δικό τους,λες κ τους πέφτει λόγος.

Εγώ αυτό το είχα πολύ με τον θηλασμο. Ξαφνικά είχαν όλοι άποψη για το βυζί μου!!! Λες κ τους επηρεαζε αυτό με κάποιο τρόπο στη καθημερινότητα τους! Εγώ ήμουν με το μωρό όλη μέρα, εγώ το κοιμηζα,το ξυπνούσα, το τάιζα..ποιο το πρόβλημα????

Φουσκοκοιλιτσες υπομονή κ όπου χρειαστει να τη λέμε κ πουθενά να μπαίνουν κάποια πράγματα στη θεση τους;-)

 

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Καλησπερα κοριτσουδια

Ο αβ -50% τις πανες παμπερς

Το μαι μάρκετ -50% τα μπεμπιλινο.... 

Απλή λιτή περιεκτική

 

Εγώ κοιτούσα μαδερκερ που έχει προσφορές. Βρήκα το σετ με τις 3 πετσετες-καπες που είχα πάρει κι εγώ στο ροζουλι τους! Τέλειες. Μπείτε δείτε απ' όλα, αξίζει

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 10/7/2020 at 12:12 ΠΜ, Renez είπε:

Κατερινιω μου σε μελετούσα αυτές τις ημέρες..είχες καιρό να μπεις κ λέω θα της στείλω να περάσει από το μαγαζί να τη κεράσω μια μανιταροπιτα για να τη δελεασω :P

Είσαι καλά?? Η μπέμπα σου??

Ααα κι εγώ σε σκέφτομαι όταν ανεβαίνω  ... κι εσένα και τις μανιταρόπιτες <3

Εκτός απο ένα ξεπάστρεμα του πεπτικού μου λόγω του Tardyferon (είχα την έμπνευση ν ακολουθήσω τις οδηγίες που λένε να το τρως πριν το γεύμα), και μια μετατόπιση σπονδύλου με θλάση μυός σε μυ της μεσης (ζω, μην ανησυχήσετε, έχω καλό χειροπράκτη!) γιατί έκανα την εξαλλοσύνη να σκουπιστώ μετά το μπάνιο, είμαι μια χαρούλα με τίγκα καλή διάθεση!

Πήραμε το Lansinoh το διπλής άντλησης (ναι ναι το πανάκριβο, δώρο μας το κάνανε) και το συναρμολογήσαμε (ο σύζυγος ήτανε το -με), τί ωραία! Θα τρωωωώει η μπέμπααα <3

  • Μου αρέσει 4

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, OctoberMom είπε:

Ααα κι εγώ σε σκέφτομαι όταν ανεβαίνω τη Φορμίωνος (βράδυ) κι εσένα και τις μανιταρόπιτες <3

Εκτός απο ένα ξεπάστρεμα του πεπτικού μου λόγω του Tardyferon (είχα την έμπνευση ν ακολουθήσω τις οδηγίες που λένε να το τρως πριν το γεύμα), και μια μετατόπιση σπονδύλου με θλάση μυός σε μυ της μεσης (ζω, μην ανησυχήσετε, έχω καλό χειροπράκτη!) γιατί έκανα την εξαλλοσύνη να σκουπιστώ μετά το μπάνιο, είμαι μια χαρούλα με τίγκα καλή διάθεση!

Πήραμε το Lansinoh το διπλής άντλησης (ναι ναι το πανάκριβο, δώρο μας το κάνανε) και το συναρμολογήσαμε (ο σύζυγος ήτανε το -με), τί ωραία! Θα τρωωωώει η μπέμπααα <3

Mε γεια,καλό ξεζουμισμα:x το γκουγκλαρα φαίνεται πολύ δυνατό!

Πρόσεχε βρε κορίτσι με τα εξτριμ σπορτς!:-D γινόμαστε λίγο ατσουμπαλες με τον καιρό (όπως κατάλαβες) πρέπει να προσέχουμε. Προσωπικά πάω σαν αργοκίνητο καράβι,που λέγαμε μικρουλια. Κ σιγά σιγά πως θα σηκωθώ μη μαγκωσει καμία μεση:tongue:

  • Ευχαριστώ 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 10/7/2020 at 2:05 ΠΜ, Anastasia05 είπε:

Απλή λιτή περιεκτική

 

Εγώ κοιτούσα μαδερκερ που έχει προσφορές. Βρήκα το σετ με τις 3 πετσετες-καπες που είχα πάρει κι εγώ στο ροζουλι τους! Τέλειες. Μπείτε δείτε απ' όλα, αξίζει

Χαχα εγώ πετσετες καπές έχων πάρει από τζάμπο 10 και μου βγήκαν πολυ καλές, όπως και σελτεδακια, βέβαια δεν τα πολυχρησιμοποιησα τα Δευτέρα αλλά οκ. 

Τώρα θέλω να παρω κουβέρτα με την μίνι η την Μαρί.. Η την Αριελ.. Ότι βρω τελοσπαντων

On 10/7/2020 at 2:08 ΠΜ, OctoberMom είπε:

Ααα κι εγώ σε σκέφτομαι όταν ανεβαίνω τη Φορμίωνος (βράδυ) κι εσένα και τις μανιταρόπιτες <3

Εκτός απο ένα ξεπάστρεμα του πεπτικού μου λόγω του Tardyferon (είχα την έμπνευση ν ακολουθήσω τις οδηγίες που λένε να το τρως πριν το γεύμα), και μια μετατόπιση σπονδύλου με θλάση μυός σε μυ της μεσης (ζω, μην ανησυχήσετε, έχω καλό χειροπράκτη!) γιατί έκανα την εξαλλοσύνη να σκουπιστώ μετά το μπάνιο, είμαι μια χαρούλα με τίγκα καλή διάθεση!

Πήραμε το Lansinoh το διπλής άντλησης (ναι ναι το πανάκριβο, δώρο μας το κάνανε) και το συναρμολογήσαμε (ο σύζυγος ήτανε το -με), τί ωραία! Θα τρωωωώει η μπέμπααα <3

Μεγια και καλές μασες στο νινι ευχόμεθα κουκλα... 

 

Δρόσιζε απόψε μαθαίνω


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Χαχα εγώ πετσετες καπές έχων πάρει από τζάμπο 10 και μου βγήκαν πολυ καλές, όπως και σελτεδακια, βέβαια δεν τα πολυχρησιμοποιησα τα Δευτέρα αλλά οκ. 

Τώρα θέλω να παρω κουβέρτα με την μίνι η την Μαρί.. Η την Αριελ.. Ότι βρω τελοσπαντων

Ντίσνεϋ σίγουρα θα βρεις! Με τη Μαρί βλέπω συχνά φορμακια μόνο!

 

Θα κοιτάξω κ τζάμπο ,δεν είχα δει. Εμένα με βόλεψε πολύ κ μια πετσέτα- ποδιά από ορκεστρα,την έχω λιώσει! Αμα την δείτε ,να την πάρετε!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Καταλαβες γιατί σου λέω ότι δεν αξίζει να βάζεις τη δουλειά πάνω από οτιδήποτε;;; 
Όλοι την πάρτη τους κοιτάνε! Κάποτε ήμουν πολύ ζώο κ με πατούσαν, ε απλά με τα χρόνια γυρνάει τούμπα το μυαλό κ μαθαίνεις να κανείς μόνο αυτό που πρέπει! Όσο κανείς παραπάνω τόσο ζητάνε... κ σε πατάνε!

Το καταλαβαίνω απλά εμένα είναι λίγο διαφορετικά τα πράγματα, έχω άλλη σχέση με τον εργοδότη μου και εντάξει είμαι κ εγώ λίγο Ψυχώ με την δουλειά μου δεν το κρύβω!!! Anyway να είμαστε καλά , κ να μην αφήνουμε κανέναν να μας επηρεάζει αρνητικά!!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ντίσνεϋ σίγουρα θα βρεις! Με τη Μαρί βλέπω συχνά φορμακια μόνο!

 

Θα κοιτάξω κ τζάμπο ,δεν είχα δει. Εμένα με βόλεψε πολύ κ μια πετσέτα- ποδιά από ορκεστρα,την έχω λιώσει! Αμα την δείτε ,να την πάρετε!

Αυτό με την πετσετα ποδια το κάνω ακόμα και εγώ.. Βάζω ποδια μαγειρικής πάντα την ώρα που τον πλενω και πάνω στον ώμο μου εχω την πετσετα για το τυλιγμα

Πολυ πρακτικο για νέες μαμάδες.. Δινε ιδέες στα κορίτσια. Μπραβοοο

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...