Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Ninamc είπε:

Στο κέντρο... Σου χω πει είμαι παιδι του κέντρου εγωωωω χαχαχα χαχαχα

Στο hm είχε σετ για μαιευτήριο για αγοράκια τέλεια ααα... Θα τρελαθείς... Να πας να τα τσεκάρεις φίλη μ

Βρε κι εγώ του κέντρου ήμουν φίλη, αλλά έγινα χωριάτισσα παλι:-D κ με βολεύει καλύτερα Μαρούσι πλεον!

Αααααχ τα μπαράκια κέντρο....πλατεία Αγίας Ειρήνης, Εξάρχεια, Κολωνάκι ...

Ααααααχ:x

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Anastasia05 είπε:

Βρε κι εγώ του κέντρου ήμουν φίλη, αλλά έγινα χωριάτισσα παλι:-D κ με βολεύει καλύτερα Μαρούσι πλεον!

Αααααχ τα μπαράκια κέντρο....πλατεία Αγίας Ειρήνης, Εξάρχεια, Κολωνάκι ...

Ααααααχ:x

 

Εντάξει ωραίο κ το κέντρο για βολτεσ Κ ψωμι αλλά ρε φίλη είσαι σε καλύτερη περιοχή τι συγκρίνεις; Είναι πολύ ωραία Μαρούσι χαλανδρι κλπ!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

Hello koritsia mou pira tis exetaseis!!!Alla eimai asxeti k den exw idea ti simainoun!

avrio exw giatro alla eimai anupomoni,

an kapoia gnwrizei an oi times einai fusiologikes as mou pei na mou fugei to agxos.

95.0 , 104, 132 einai oi times stin kabuli zaxarou

Μαναρακι μου θα δείχνει το χαρτί των αποτελεσμάτων τα όρια του διαγνωστικού κέντρου..πχ βάση των δικών μου ορίων στη τελευταία μέτρηση φαίνεται να είσαι πάνω από το όριο το οποίο σε εμένα είναι 64 το κατώτατο με 120 το ανώτατο κ εσύ έχεις 132..

Στη μία ώρα είναι 120-170 τκ όριο οπότε το 104 σου είναι μια χαρά και στη πρώτη 70-110 οπότε το 95 είναι οριακό γτ έχω ακούσει ότι στην εγκυμοσύνη συγκεκριμένα το θέλουν από 92 κ κάτω αλλά κ το 95 οκ..

Για δε τι γράφει σε όρια εσένα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Εντάξει ωραίο κ το κέντρο για βολτεσ Κ ψωμι αλλά ρε φίλη είσαι σε καλύτερη περιοχή τι συγκρίνεις; Είναι πολύ ωραία Μαρούσι χαλανδρι κλπ!

Έχω Χαλκίδα είμαι εδώ κ 1.5 χρόνο!!! Όταν εμένα Αθήνα ήμουν Περιστέρι!:)


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Όσο για δεύτερο ΛΟΚ ντάουν μην αγχώνεστε κορίτσια μου γτ αποκλείεται!

Σήμερα καλή ώρα ήταν στον Αντ1 ο Κικίλιας κ τον ρώτησαν αν υπάρχει ενδεχόμενο δεύτερης καραντίνας κ είπε κατηγορηματικά ΟΧΙ καθώς κάτι τέτοια θα ξετιναζε τελείως την ήδη καμμένη μας (ξανά..) οικονομία όπως σωστά είπε η φίλη @Hliolousti οπότε μην αγχώνεστε για αυτό..

Επίσης τόνισε πως οι κρίσιμοι μήνες είναι Νοέμβρης- Φλεβάρης σε θέμα ιών κ γριπων οπότε πάλι προλαβαίνουμε πρώτα ο Θεός να έχουμε γεννήσει τα πλάσματακια μας κ να ταμπουρωθουμε σπιτάκι μας τον χειμώνα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Έχω Χαλκίδα είμαι εδώ κ 1.5 χρόνο!!! Όταν εμένα Αθήνα ήμουν Περιστέρι!:)

Αααααα μπράβο που μου το είχες ξαναπεί! Είναι η κουμπαρα μου εκεί κ εμείς ερχόμασταν κάθε χρόνο εκτός από φέτος... ακόμα καλύτερα από Αθήνα μην το συζητάς!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Εντάξει ωραίο κ το κέντρο για βολτεσ Κ ψωμι αλλά ρε φίλη είσαι σε καλύτερη περιοχή τι συγκρίνεις; Είναι πολύ ωραία Μαρούσι χαλανδρι κλπ!

Για βόλτες κ ψωμί?? Χαχχαχα σε έκανα εικόνα στη Ερμού με ένα καρβέλι στο χέρι κ κοιλουμπινι να χαζεύεις βιτρίνες:D

Μάλλον ψώνια εννοούσες βέβαια..εμένα από την άλλη παρότι είμαι δίπλα στο κέντρο για ψώνια προτειμω χιιιλιες φορές ή την γειτονιά ή τα εμπορικά ακόμη καλύτερα που τα έχουν όλα μαζεμένα με κλιματισμό ή θέρμανση αναλόγως την εποχή κ δε με απασχολεί αν έχει 35 βαθμούς ή -10..δε ξέρω..το απολαμβάνω περισσότερο..

Μου φαίνεται κ χαοτικό το κέντρο γτ άντε να δω κάτι στο hnm στην αρχή της Ερμού να έχω φτάσει κάτω κ να καταλήξω εκεί τελικά,ποιος ανεβαίνει πάλι?!πφφφ

Γούστα..

Just now, Anastasia05 είπε:

@Annou

Στις φτ για εγκύους του δικού μου εργαστηριου λέει

0'<95

60'<120

120'<155

180'<140

4 φορές σε μέτρησαν εσένα???

Εμένα μέχρι 120' έχει..

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Αααααα μπράβο που μου το είχες ξαναπεί! Είναι η κουμπαρα μου εκεί κ εμείς ερχόμασταν κάθε χρόνο εκτός από φέτος... ακόμα καλύτερα από Αθήνα μην το συζητάς!

Ααααα τρελονεριτισσα η κουμπάρα σου??? Τέλεια!είναι υπέροχα εδω για εκδρομουλες κ εξορμήσεις!!

Κι εγώ από εδώ είμαι,δεν έχω παράπονο, ούτε μετανιώνω για την επιλογή που κάναμε!:)

Just now, Renez είπε:

Για βόλτες κ ψωμί?? Χαχχαχα σε έκανα εικόνα στη Ερμού με ένα καρβέλι στο χέρι κ κοιλουμπινι να χαζεύεις βιτρίνες:D

Μάλλον ψώνια εννοούσες βέβαια..εμένα από την άλλη παρότι είμαι δίπλα στο κέντρο για ψώνια προτειμω χιιιλιες φορές ή την γειτονιά ή τα εμπορικά ακόμη καλύτερα που τα έχουν όλα μαζεμένα με κλιματισμό ή θέρμανση αναλόγως την εποχή κ δε με απασχολεί αν έχει 35 βαθμούς ή -10..δε ξέρω..το απολαμβάνω περισσότερο..

Μου φαίνεται κ χαοτικό το κέντρο γτ άντε να δω κάτι στο hnm στην αρχή της Ερμού να έχω φτάσει κάτω κ να καταλήξω εκεί τελικά,ποιος ανεβαίνει πάλι?!πφφφ

Γούστα..

4 φορές σε μέτρησαν εσένα???

Εμένα μέχρι 120' έχει..

Όχι,3! Απλά τις έχει όλες κ είπα να τις βάλω για να έχετε ολοκληρωμένη άποψη:mrgreen:

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Για βόλτες κ ψωμί?? Χαχχαχα σε έκανα εικόνα στη Ερμού με ένα καρβέλι στο χέρι κ κοιλουμπινι να χαζεύεις βιτρίνες:D

Μάλλον ψώνια εννοούσες βέβαια..εμένα από την άλλη παρότι είμαι δίπλα στο κέντρο για ψώνια προτειμω χιιιλιες φορές ή την γειτονιά ή τα εμπορικά ακόμη καλύτερα που τα έχουν όλα μαζεμένα με κλιματισμό ή θέρμανση αναλόγως την εποχή κ δε με απασχολεί αν έχει 35 βαθμούς ή -10..δε ξέρω..το απολαμβάνω περισσότερο..

Μου φαίνεται κ χαοτικό το κέντρο γτ άντε να δω κάτι στο hnm στην αρχή της Ερμού να έχω φτάσει κάτω κ να καταλήξω εκεί τελικά,ποιος ανεβαίνει πάλι?!πφφφ

Γούστα..

4 φορές σε μέτρησαν εσένα???

Εμένα μέχρι 120' έχει..

Φυσικά κ εννοούσα ψώνια, αλλά αμέσως εσυ! Έχω αρχίσει κ πιστεύω ότι διαβάζεις μόνο τα σχόλια μου λέξη λέξη κ με περιμένεις στη γωνία....

 

Just now, Anastasia05 είπε:

Ααααα τρελονεριτισσα η κουμπάρα σου??? Τέλεια!είναι υπέροχα εδω για εκδρομουλες κ εξορμήσεις!!

Κι εγώ από εδώ είμαι,δεν έχω παράπονο, ούτε μετανιώνω για την επιλογή που κάναμε!:)

Ναι ναι στην κυριολεξία τρελόνεριτισσα! Ωραία είστε πραγματικά... εμένα άνετα κ στη Χαλκίδα, τα έχει όλα!

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Hliolousti είπε:

Καλησπέρα σε όλες κοριτσουδια!

Λοιπόν εγώ πήρα σεντόνια με λάστιχο από το ΙΚΕΑ και τώρα καμία πάνα λέω να πάρω και τέλος!

Όσο για τα αυτοκόλλητα, @EugenJen το παρέλαβα σήμερα,το είχα παραγγείλει την Παρασκευή και ήρθε σε πολύ ωραία συσκευασία!όταν το κολλήσω θα σας πω εντυπώσεις

@Ninamc εγώ είχα πάει Μ&σ το Σάββατο!!!πολύ χαίρομαι καλοφορετα!πραγματικά τέτοια ποιότητα σε τέτοια τιμή δεν έχω βρει αλλού αν και δεν έχω εμπειρία σε αυτά αλλά έτσι νιώθω!!!!Να τα χαρείτε κορίτσι μου!!!

Όσο για τον κοβιντ,όσο κι αν αγχωθουμε δεν αλλάζει τίποτα!!!Ο,τι είναι να γίνει θα γίνει!το θέμα είναι τα νινια μας να έρθουν στον κόσμο στην ώρα τους και υγιή!

Είδα ένα τέλειο φωτιστικό και σε σκέφτηκα!

Το σάιτ λέγεται ντιζάιν ντροπς και είναι κρεμαστό,μια ολόκληρη ροζουλι πεταλούδα!!!!!κάπου στα 70€ αν θυμάμαι καλα

Σκέψου εγώ ακόμα στο καλάθι το έχω κ το σκεφτόμαι... Καλορίζικο το αυτοκόλλητακι σού!! 

Ααααα θα μπω να το δω το φωτιστικό !! Αν κ νομίζω κατάλαβα ποιο λες το έχω δεί !!

@Annou στο μικρόβιολογικο δεν σου είπαν τίποτα;;ούτε οι εξετάσεις γράφουν όρια;;;

Στις δικές μου είναι τσιμπημενη η τρίτη, αλλά μην σε αγχωσω χωρίς λόγο, το κάθε μικρόβιολογικο έχει τα δικά του όρια...

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Φυσικά κ εννοούσα ψώνια, αλλά αμέσως εσυ! Έχω αρχίσει κ πιστεύω ότι διαβάζεις μόνο τα σχόλια μου λέξη λέξη κ με περιμένεις στη γωνία....

 

Ναι ναι στην κυριολεξία τρελόνεριτισσα! Ωραία είστε πραγματικά... εμένα άνετα κ στη Χαλκίδα, τα έχει όλα!

Μα τα πετάς τόσο συνεχόμενα τα καλά που δε χρειάζεται να τα ψάξω κ πολυ:mrgreen:

Just now, Annou είπε:

Tis esteila mou eipe kales einai alla genika na min trww gluka :oops: prwti fora pou mou eipe na kopsw kati 

Υπομονή δεν μας έμεινε κ πολύ,τον φάγαμε τον γάιδαρο;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...