Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

Εγώ θα πάρω τις πάνες που είναι 110 *80 περίπου για λίκνο ,καρότσι κ για να τις βάζω πάνω μου να ακουμπαει το μωρό μην ακουμπάει στα ρούχα μας κ μετά θα πάρω κούνιας...κ τέλος.100 διαστάσεις κ ποιότητες για να μας κάνουν το μυαλό πουρέ!!!

Ναι ρε συ αν είναι δυνατόν! Πως να μην μπερδευτείς, 80*110 του λίκνου 80*80 η πάνα! Επίτηδες το κάνουν για να τα παίρνεις όλα...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι ρε συ αν είναι δυνατόν! Πως να μην μπερδευτείς, 80*110 του λίκνου 80*80 η πάνα! Επίτηδες το κάνουν για να τα παίρνεις όλα...

Ναι μωρέ γιατί άμα βάλω στο λίκνο σεντόνι κούνιας κ απλά την διπλωσω από κάτω λες να προσβληθεί;;;εν τω μεταξύ το λίκνο ούτε που το έχω ανοίξει ακόμα να δω πως είναι, τι μέγεθος έχει κλπ

  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Anastasia05 Ναι εγώ είχα βγάλει το κάγκελο στη κούνια όποτε είχε συνηθίσει απλά δεν έχει συνηθίσει μόνο του στο δωμάτιο γιατί η κούνια ήταν στο δικό μας...κι έτσι θέλει αγκαλιτσες:x

Αυτές οι πάνες είναι για όλες τις δουλειές! Αγκαλιά μας,καναπέ, καρότσι, λίκνο, πορτ μπεμπέ, σκέπασμα το καλοκαίρι! Μην τρελαινεστε! Οι χάσε πάνε για όλες τις εποχές,οι μουσελινες μια χαρά για κάλυμμα για θηλασμό κ οι χοντρουλες για ζεστουλη τν χειμώνα. Εγώ μουσελινα δεν έχω.

@Jasmine@ μου Πάτρα θα γεννήσεις τελικά? Στο ιδιωτικό? Κι εγω εκεί μάλλον τελικά λέω! Για πες βρε αγάπη!

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

@Anastasia05 Ναι εγώ είχα βγάλει το κάγκελο στη κούνια όποτε είχε συνηθίσει απλά δεν έχει συνηθίσει μόνο του στο δωμάτιο γιατί η κούνια ήταν στο δικό μας...κι έτσι θέλει αγκαλιτσες:x

Αυτές οι πάνες είναι για όλες τις δουλειές! Αγκαλιά μας,καναπέ, καρότσι, λίκνο, πορτ μπεμπέ, σκέπασμα το καλοκαίρι! Μην τρελαινεστε! Οι χάσε πάνε για όλες τις εποχές,οι μουσελινες μια χαρά για κάλυμμα για θηλασμό κ οι χοντρουλες για ζεστουλη τν χειμώνα. Εγώ μουσελινα δεν έχω.

@Jasmine@ μου Πάτρα θα γεννήσεις τελικά? Στο ιδιωτικό? Κι εγω εκεί μάλλον τελικά λέω! Για πες βρε αγάπη!

Όχι αγάπη στο ριο θα πάω τελικά... φοβάμαι μη χρειαστούν θερμοκοιτίδες κ τίποτα οι μικρές Γιατί όπως ξέρεις στο ριο καταλήγουν και δε θέλω να βρεθώ εγώ στο ολυμπιο κ οι μικρές στο ριο θα φρικαρω! Είδα κ τα δωμάτια μίλησα κ με μαία, όλα καλά...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Όχι αγάπη στο ριο θα πάω τελικά... φοβάμαι μη χρειαστούν θερμοκοιτίδες κ τίποτα οι μικρές Γιατί όπως ξέρεις στο ριο καταλήγουν και δε θέλω να βρεθώ εγώ στο ολυμπιο κ οι μικρές στο ριο θα φρικαρω! Είδα κ τα δωμάτια μίλησα κ με μαία, όλα καλά...

Μια χαρά το σκέφτεσαι! Εγώ καταλήγω στο ιδιωτικό μαιευτήριο κι όχι Ολύμπιον...ακούω Πολύ καλά σχόλια τελευταία κι ο γιατρός συνεργάζεται κ με τα 2! Έχεις εικόνα εσύ που είσαι κι πατρινια?


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Christinα είπε:

Μια χαρά το σκέφτεσαι! Εγώ καταλήγω στο ιδιωτικό μαιευτήριο κι όχι Ολύμπιον...ακούω Πολύ καλά σχόλια τελευταία κι ο γιατρός συνεργάζεται κ με τα 2! Έχεις εικόνα εσύ που είσαι κι πατρινια?

Δεν είμαι πατρινια!!! Δε σε έβρισα εγώ... χαχαχαχχα ερωτικός μετανάστης είμαι!!! 
Οσες έχουν πάει στο ιδιωτικό έχουν μείνει πολύ ευχαριστημένες, για το ολυμπιο ακούς κ τα 2! Απλά στο ιδιωτικό αν θυμάμαι καλά δεν έχει θερμοκοιτίδες;;; Να ρωτήσεις το γιατρό, μπορεί να έχουν πια! Κ με τον κορονοιο καλύτερα το ιδιωτικό που είναι καθαρά μαιευτικό κ όχι νοσοκομείο σαν το ολυμπιο

  • Χαχα 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχα sorry φίλη! Χαχαχαχαχαχα

Έχει θερμοκοιτιδες αλλά για περιορισμένες ανάγκες νομίζω! Εγώ ικανοποιημένη έμεινα από το Ολύμπιον αλλά τώρα λέω να δω κι αυτό, πάνω κάτω ίδια φάση ειναι! Η φίλη μ με τα δυδιμακια γέννησε στο ιδιωτικό κ έμεινε ευχαριστημένη κ δν χρειάστηκε τπτ, όλα καλά θα πάνε και με τις κοριτσαρες σου κ θα τις έχεις δίπλα σου όλη την ώρα κολλητουλες :x  Κ η κοπέλα που σ λέω ήθελε Ρίο για τν λόγο που λες αλλά ήταν αρχή του ιού ( αρχές Απρίλη ) κ της έκανε νούμερα ο γιατρός εκει γιατί δεν ήξεραν ακόμα πως θα πάει με τν ιό κ τελικά κατέληξε ιδιωτικό. Τέλος καλό , όλα καλά! 


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Αχαχαχα sorry φίλη! Χαχαχαχαχαχα

Έχει θερμοκοιτιδες αλλά για περιορισμένες ανάγκες νομίζω! Εγώ ικανοποιημένη έμεινα από το Ολύμπιον αλλά τώρα λέω να δω κι αυτό, πάνω κάτω ίδια φάση ειναι! Η φίλη μ με τα δυδιμακια γέννησε στο ιδιωτικό κ έμεινε ευχαριστημένη κ δν χρειάστηκε τπτ, όλα καλά θα πάνε και με τις κοριτσαρες σου κ θα τις έχεις δίπλα σου όλη την ώρα κολλητουλες :x  Κ η κοπέλα που σ λέω ήθελε Ρίο για τν λόγο που λες αλλά ήταν αρχή του ιού ( αρχές Απρίλη ) κ της έκανε νούμερα ο γιατρός εκει γιατί δεν ήξεραν ακόμα πως θα πάει με τν ιό κ τελικά κατέληξε ιδιωτικό. Τέλος καλό , όλα καλά! 

Ξέρεις ποιον γιατρό ειχε στο ριο;;; 
πήγαινε στο ιδιωτικό, τουλάχιστον για τις μαίες δεν έχω ακούσει άσχημα σε αντίθεση με το Ολύμπιο!

τωρα με τον κορονοιο ρε κορίτσια δε ξέρω τι θα γίνει... 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Εγώ θα πάρω τις πάνες που είναι 110 *80 περίπου για λίκνο ,καρότσι κ για να τις βάζω πάνω μου να ακουμπαει το μωρό μην ακουμπάει στα ρούχα μας κ μετά θα πάρω κούνιας...κ τέλος.100 διαστάσεις κ ποιότητες για να μας κάνουν το μυαλό πουρέ!!!

Kι εγώ αυτό εκανα:)

Just now, Jasmine@ είπε:

Ξέρεις ποιον γιατρό ειχε στο ριο;;; 
πήγαινε στο ιδιωτικό, τουλάχιστον για τις μαίες δεν έχω ακούσει άσχημα σε αντίθεση με το Ολύμπιο!

τωρα με τον κορονοιο ρε κορίτσια δε ξέρω τι θα γίνει... 

Από ποια άποψη το λες δεν ξέρεις? Για το νοσοκομείο στο Ρίο?

Είναι νοσοκομείο αναφοράς ?

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Ninamc είπε:

Ειναι συμπτώματα της Κυησης.. Το σώμα ετοιμάζεται και σου λέει να ξεκουραστείς.. Όποτε ξεκουρασου... 

Ο παιδιατρος λέει να παρουμε για αρχή ολόκληρη τη σειρά από μια εταιρεία.. Γιατί αν εμφανίσει οτιδήποτε, χτυπα ξυλο, δεν θα ξέρεις ποιο έκανε τη ζημιά και θα ψάχνεσαι.. Και δεν θα ναι και η καλυτερη περιοδος να τρέχεις σε παιδιατρους η δερματολόγους.. Γι αυτό ίσως να επαιρνες λίγα και συγκεκριμένης εταιρείας απλά για δοκιμή. Και αν περαστε το εξάμηνο αλλάζετε ροή... 

Βελουτέ κορίτσι μου δεν πηρα ποτε.. Δεν τα φόρεσε ουτε ο γιος.. Ουτε νομίζω θα τα χρειαστώ στην κόρη. Πηρα όμως ζακετάκι με κουκουλα που είναι πολυ χρήσιμο, αν θες να το βγάλεις έξω, με ένα κουβέρτα κι από πανωνκαι ποδοσακο έφυγες.. 

Πάντως ο προσοντουχος θα ξεσαλώσει τώρα που εσυ θα ξεκουράζεσαι χαχαχαχ

 

Just now, Christinα είπε:

Τώρα μπορώ να πω ότι κοιμάμαι σχετικά καλά! Από 10.30 με 11.00 που ξαπλώνω με τον μικρό αποκοιμιεμαι κι εγώ ως τις 12! Μετά πάω κρεβάτι ή καναπέ κ πάλι απόκοιμιεμαι συνήθως μέχρι να με ξυπνήσει με το κλασικό παράπονο: μαμααααααααααααα, αχαχαχαχ. Το μετά είναι αβέβαιο...μπορεί να ξεραθώ μαζί του μέχρι το πρωί ή να κάνω το φάντασμα μέχρι το πρωί...ευτυχώς συνήθως το 1ο. Εσείς πως πάτε με το κρεβάτι? Ο δικός μ συνήθως με ψάχνει κάποια στιγμή, πάω πάλι, με κρατάει αγκαλιά για σιγουριά κ κοιμάται αμέσως, μετά ψάχνω πάλι πως θα φύγω σιγά σιγά... ελπίζω να χαλαρώσει αλλά δύσκολο!

Αν το σπίτι σας είναι πολύ ζεστό ίσως δεν χρειαστείς βελουτέ! Εγώ έχω θέμα με τη θέρμανση κ τα βάλαμε πολύ! Κ ζακετακια του έβαζα μετά το μπανιο με κουκούλα ή σκουφάκι! Αν το σπίτι είναι ζεστό όμως ένα πιζαμακι κλασσικό θα του φοράς, μια χαρα ο παιδαρος!

Κορίτσια μου η αλήθεια είναι ότι το σπίτι μας είναι πολυυυυ ζεστό γτ έχουμε μια γυναίκα με σκλήρυνση στη πολυκατοικία κ άλλα 4 από τα 10 διαμέρισματα είναι με ηλικιωμένους κ ανάβουμε 10 ώρες την ημέρα τα καλοριφέρ το χειμώνα..άρα μάλλον δε θα τα πολύ χρειαστώ..

Ε θα πάρω 2-3 καλού κακου ή για καμιά έξοδα κ βλέπουμε..

Και ναι, @Ninamc μου έτσι πιστεύω κ εγώ πως πλέον το σώμα μου φωνάζει τεεελοος αραξεεε δε τη παλευωωωω!! Οπότε από το διακυνδινευω τελευταία στιγμή κιόλας τον προσοντουχο μου κ εμένα θα ακούσω το σώμα μου όπως λέει κ μια φίλη @Jasmine@

Όσο για τα λευκά είδη @EugenJen και λοιπές μου φίλες συμφωνώ κ επαυξάνω πως το έχουμε κάψει!! Ομολογώ βέβαια πως είναι το μόνο που δεν έχω ασχοληθεί γτ όπως σας είχα πει θα μου τα ράψει η πεθερά μου αλλά κ εκείνη 2 μεγεθυ θα μου κάνει σεντόνια..τα πιο μεγάλα για κούνια (που φυσικά άνετα θα τα βάζω κ στο λίκνο διπλωμένα!!!) Κ κάποια λέει τετράγωνα λίγο μικρότερα για όλες τις χρήσεις που λέμε..αυτά κ τέλος από μεγέθη! Λες κ θα παρεξηγηθεί το παιδί τζιζους!!!!

Ευγενακι μου συγχαρητήρια για τη σοφή απόφαση του γκρι κ σκέψου όσο προλαβαίνεις τη πρόταση του άντρα σου για τους τοίχους γτ κ με τα λουλούδια μαζί ίσως είναι του ματς το ροζουλι...

 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

Ξέρεις ποιον γιατρό ειχε στο ριο;;; 
πήγαινε στο ιδιωτικό, τουλάχιστον για τις μαίες δεν έχω ακούσει άσχημα σε αντίθεση με το Ολύμπιο!

τωρα με τον κορονοιο ρε κορίτσια δε ξέρω τι θα γίνει... 

Ναι ναι έχω αποφασίσει θα έλεγα!

Θα δεις πως θα είσαι το Σεπτέμβρη κ πως θα είναι τα πράγματα με τον ιό. Μην αγχώνεσαι από τώρα απλά πρόσεχε πολύ για να μείνουν μέσα οι τσουπες! Όταν έρθει ο καιρός θα δεις! Αν φοβάσαι με τν ιό κ τα κορίτσια είναι μεγάλα πας ιδιωτικό αν βρεθείς προ εκπλήξεως πας Ρίο. Της κοπέλα ήταν 2150 κ 2300 αν θυμάμαι καλά κ δν χρειάστηκαν κάτι. Και μαμα με προηγούμενη γέννα κ ηλικία μεγαλύτερη από μας. Ια δεις δεν θα χρειαστούν τπτ!

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπεεουδια.. Μια βόλτα βγήκαμε γράψατε γράψατε εεε ουυυ

Λοιπόν ποια είχε παει m&sp? Πηρα 3 φορμακια ολοσωμα με 15 ευρώ από οργανικό βαμβάκι.. Μισή τιμή... 

Πέντε ευρώ το ένα ουτε τα πριτυ μπειμπι δν επαιρνα... 

Να πατεεε και πηγα και hm και είχε τέλεια ρουχα, όμως για πιο μεγάλες ηλικίες, επειδή ο γιος λατρευει τον Μίκη

Έψαξα και βρήκα χειμερινά με Μίκη... Αλλά είχε και με μινι... 

Να πατε κορίτσια αν βρείτε χρόνο. 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

 

Κορίτσια μου η αλήθεια είναι ότι το σπίτι μας είναι πολυυυυ ζεστό γτ έχουμε μια γυναίκα με σκλήρυνση στη πολυκατοικία κ άλλα 4 από τα 10 διαμέρισματα είναι με ηλικιωμένους κ ανάβουμε 10 ώρες την ημέρα τα καλοριφέρ το χειμώνα..άρα μάλλον δε θα τα πολύ χρειαστώ..

Ε θα πάρω 2-3 καλού κακου ή για καμιά έξοδα κ βλέπουμε..

Και ναι, @Ninamc μου έτσι πιστεύω κ εγώ πως πλέον το σώμα μου φωνάζει τεεελοος αραξεεε δε τη παλευωωωω!! Οπότε από το διακυνδινευω τελευταία στιγμή κιόλας τον προσοντουχο μου κ εμένα θα ακούσω το σώμα μου όπως λέει κ μια φίλη @Jasmine@

Όσο για τα λευκά είδη @EugenJen και λοιπές μου φίλες συμφωνώ κ επαυξάνω πως το έχουμε κάψει!! Ομολογώ βέβαια πως είναι το μόνο που δεν έχω ασχοληθεί γτ όπως σας είχα πει θα μου τα ράψει η πεθερά μου αλλά κ εκείνη 2 μεγεθυ θα μου κάνει σεντόνια..τα πιο μεγάλα για κούνια (που φυσικά άνετα θα τα βάζω κ στο λίκνο διπλωμένα!!!) Κ κάποια λέει τετράγωνα λίγο μικρότερα για όλες τις χρήσεις που λέμε..αυτά κ τέλος από μεγέθη! Λες κ θα παρεξηγηθεί το παιδί τζιζους!!!!

Ευγενακι μου συγχαρητήρια για τη σοφή απόφαση του γκρι κ σκέψου όσο προλαβαίνεις τη πρόταση του άντρα σου για τους τοίχους γτ κ με τα λουλούδια μαζί ίσως είναι του ματς το ροζουλι...

 

Τι να σκεφτώ καλέ;;πάει ο τοιχος βάφτηκε λευκός τωωωωωρα??? Και τα λουλούδια κυρία μου δεν είναι οοοοολο ροζ έχει κ λίγο γαλάζιο όχι για να μην λες...

Εμένα η αδερφή μου μου ράβει μια κουβέρτουλα για το καρότσι, από τότε που έμαθε ότι είμαι έγκυος ε μέχρι να παντρεύτει η μπέμπα πιστεύω να την έχει τελειώσει!!:lol:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Κορίτσια καλησπεεουδια.. Μια βόλτα βγήκαμε γράψατε γράψατε εεε ουυυ

Λοιπόν ποια είχε παει m&sp? Πηρα 3 φορμακια ολοσωμα με 15 ευρώ από οργανικό βαμβάκι.. Μισή τιμή... 

Πέντε ευρώ το ένα ουτε τα πριτυ μπειμπι δν επαιρνα... 

Να πατεεε και πηγα και hm και είχε τέλεια ρουχα, όμως για πιο μεγάλες ηλικίες, επειδή ο γιος λατρευει τον Μίκη

Έψαξα και βρήκα χειμερινά με Μίκη... Αλλά είχε και με μινι... 

Να πατε κορίτσια αν βρείτε χρόνο. 

Σε ποια m&s πηγές? Νομίζω ίσως βολευτω με του mall αν καταφέρω να παω


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Τι να σκεφτώ καλέ;;πάει ο τοιχος βάφτηκε λευκός τωωωωωρα??? Και τα λουλούδια κυρία μου δεν είναι οοοοολο ροζ έχει κ λίγο γαλάζιο όχι για να μην λες...

Εμένα η αδερφή μου μου ράβει μια κουβέρτουλα για το καρότσι, από τότε που έμαθε ότι είμαι έγκυος ε μέχρι να παντρεύτει η μπέμπα πιστεύω να την έχει τελειώσει!!:lol:

Χαχχαχα αστή μωρέ τη γυναίκα έχει κ τιε δουλειές της ...μπορεί να το θέλει για δώρο στα βαφτίσια (να κερδίσει κ λίγο χρόνο χαχαχα!!) 

Ααααα καλα θυμόμουν ότι το είχες βάψει κ νομίζω πριν κ από εμένα αλλά όπως το είπες μπερδεύτηκα..άρα ναι 1000φορες λευκό κ θυμάμαι τα λουλούδια έχουν κ λίγο γαλάζιο κ θα κάνουν σούπερ αντίθεση φίλη!! Μπορείς να της κάνεις "θέμα " τα λουλούδια..πχ να έχουν κ κάποια το φωτιστικό ή κάποιο αλλο ντεκοριστικο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...