Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Anastasia05 είπε:

Kι εγώ αυτό εκανα:)

Από ποια άποψη το λες δεν ξέρεις? Για το νοσοκομείο στο Ρίο?

Είναι νοσοκομείο αναφοράς ?

Δε ξέρω εννοώ αν θα μας μαντρώσουν πάλι με καραντίνα! Τόσα ακουγονται


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Καλησπέρα σε όλες κοριτσουδια!

Λοιπόν εγώ πήρα σεντόνια με λάστιχο από το ΙΚΕΑ και τώρα καμία πάνα λέω να πάρω και τέλος!

Όσο για τα αυτοκόλλητα, @EugenJen το παρέλαβα σήμερα,το είχα παραγγείλει την Παρασκευή και ήρθε σε πολύ ωραία συσκευασία!όταν το κολλήσω θα σας πω εντυπώσεις

@Ninamc εγώ είχα πάει Μ&σ το Σάββατο!!!πολύ χαίρομαι καλοφορετα!πραγματικά τέτοια ποιότητα σε τέτοια τιμή δεν έχω βρει αλλού αν και δεν έχω εμπειρία σε αυτά αλλά έτσι νιώθω!!!!Να τα χαρείτε κορίτσι μου!!!

Όσο για τον κοβιντ,όσο κι αν αγχωθουμε δεν αλλάζει τίποτα!!!Ο,τι είναι να γίνει θα γίνει!το θέμα είναι τα νινια μας να έρθουν στον κόσμο στην ώρα τους και υγιή!

Just now, EugenJen είπε:

Τι να σκεφτώ καλέ;;πάει ο τοιχος βάφτηκε λευκός τωωωωωρα??? Και τα λουλούδια κυρία μου δεν είναι οοοοολο ροζ έχει κ λίγο γαλάζιο όχι για να μην λες...

Εμένα η αδερφή μου μου ράβει μια κουβέρτουλα για το καρότσι, από τότε που έμαθε ότι είμαι έγκυος ε μέχρι να παντρεύτει η μπέμπα πιστεύω να την έχει τελειώσει!!:lol:

Είδα ένα τέλειο φωτιστικό και σε σκέφτηκα!

Το σάιτ λέγεται ντιζάιν ντροπς και είναι κρεμαστό,μια ολόκληρη ροζουλι πεταλούδα!!!!!κάπου στα 70€ αν θυμάμαι καλα

  • Μου αρέσει 2

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Καλησπέρα σε όλες κοριτσουδια!

Λοιπόν εγώ πήρα σεντόνια με λάστιχο από το ΙΚΕΑ και τώρα καμία πάνα λέω να πάρω και τέλος!

Όσο για τα αυτοκόλλητα, @EugenJen το παρέλαβα σήμερα,το είχα παραγγείλει την Παρασκευή και ήρθε σε πολύ ωραία συσκευασία!όταν το κολλήσω θα σας πω εντυπώσεις

@Ninamc εγώ είχα πάει Μ&σ το Σάββατο!!!πολύ χαίρομαι καλοφορετα!πραγματικά τέτοια ποιότητα σε τέτοια τιμή δεν έχω βρει αλλού αν και δεν έχω εμπειρία σε αυτά αλλά έτσι νιώθω!!!!Να τα χαρείτε κορίτσι μου!!!

Όσο για τον κοβιντ,όσο κι αν αγχωθουμε δεν αλλάζει τίποτα!!!Ο,τι είναι να γίνει θα γίνει!το θέμα είναι τα νινια μας να έρθουν στον κόσμο στην ώρα τους και υγιή!

Ρε τώρα που το είπες είχα πάρει κ εγώ από ικεα ένα σετ με 2 σεντόνια!!!! :roll:


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ρε τώρα που το είπες είχα πάρει κ εγώ από ικεα ένα σετ με 2 σεντόνια!!!! :roll:

Χαχααχαχαχα χάσαμε τον μπουσουλα!!!κι εγώ τις προάλλες βρήκα κάτι φορμακια που είχα πάρει από λιντλ κ έπαθα σοκ!τα είχα ξεχάσει τελείως!θέλει να κάτσω να τα γράψω:mrgreen:


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Χαχααχαχαχα χάσαμε τον μπουσουλα!!!κι εγώ τις προάλλες βρήκα κάτι φορμακια που είχα πάρει από λιντλ κ έπαθα σοκ!τα είχα ξεχάσει τελείως!θέλει να κάτσω να τα γράψω:mrgreen:

Ναι ρε συ έχω χαθεί μια κοιτάω σεντόνια μια φορμάκια ούτε που ξέρω τι μου γίνεται... κάτσε να κανείς απογραφή όπως κάνουν στα μαγαζιά! Σαλιαρες 3, σεντόνια 6 κλπ:lol:

  • Χαχα 3

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι ρε συ έχω χαθεί μια κοιτάω σεντόνια μια φορμάκια ούτε που ξέρω τι μου γίνεται... κάτσε να κανείς απογραφή όπως κάνουν στα μαγαζιά! Σαλιαρες 3, σεντόνια 6 κλπ:lol:

Λίστες λίστες λίστες!!! Σωτήριο πράγμα!!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι ρε συ έχω χαθεί μια κοιτάω σεντόνια μια φορμάκια ούτε που ξέρω τι μου γίνεται... κάτσε να κανείς απογραφή όπως κάνουν στα μαγαζιά! Σαλιαρες 3, σεντόνια 6 κλπ:lol:

Ε μα ναι!!!!μια απογραφή μου χρειάζεται καθώς και μια ανακατάταξη στην αποθήκη (δλδ τη ντουλάπα)...για να υποδεχτώ τις νέες παραλαβές όπως τους πρέπει :P


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Καλησπέρα σε όλες κοριτσουδια!

Λοιπόν εγώ πήρα σεντόνια με λάστιχο από το ΙΚΕΑ και τώρα καμία πάνα λέω να πάρω και τέλος!

Όσο για τα αυτοκόλλητα, @EugenJen το παρέλαβα σήμερα,το είχα παραγγείλει την Παρασκευή και ήρθε σε πολύ ωραία συσκευασία!όταν το κολλήσω θα σας πω εντυπώσεις

@Ninamc εγώ είχα πάει Μ&σ το Σάββατο!!!πολύ χαίρομαι καλοφορετα!πραγματικά τέτοια ποιότητα σε τέτοια τιμή δεν έχω βρει αλλού αν και δεν έχω εμπειρία σε αυτά αλλά έτσι νιώθω!!!!Να τα χαρείτε κορίτσι μου!!!

Όσο για τον κοβιντ,όσο κι αν αγχωθουμε δεν αλλάζει τίποτα!!!Ο,τι είναι να γίνει θα γίνει!το θέμα είναι τα νινια μας να έρθουν στον κόσμο στην ώρα τους και υγιή!

Είδα ένα τέλειο φωτιστικό και σε σκέφτηκα!

Το σάιτ λέγεται ντιζάιν ντροπς και είναι κρεμαστό,μια ολόκληρη ροζουλι πεταλούδα!!!!!κάπου στα 70€ αν θυμάμαι καλα

Έτσι είναι για την ποιότητα των Μ&σ ,είναι πολύ καλά κ πραγματικά κάνουν εκπτώσεις.

Και το άλλο που λες για την όλη κατάσταση...πιστεύω μέσα στον Αύγουστο θα έχουμε έξαρση αλλά σκέφτομαι θετικά για τα μωράκια μου.

Όπως και να έχει μέσα στον Σεπτέμβριο θα έχουμε καλύτερη εικόνα της κατάστασης 

Γιασμίν μου , ψυχραιμία κ να σκέφτεσαι κι εσύ θετικά όσο μπορείς,ότι όλα θα πάνε καλά για τα νινακια μας:)

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Hello koritsia mou pira tis exetaseis!!!Alla eimai asxeti k den exw idea ti simainoun!

avrio exw giatro alla eimai anupomoni,

an kapoia gnwrizei an oi times einai fusiologikes as mou pei na mou fugei to agxos.

95.0 , 104, 132 einai oi times stin kabuli zaxarou

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Ε μα ναι!!!!μια απογραφή μου χρειάζεται καθώς και μια ανακατάταξη στην αποθήκη (δλδ τη ντουλάπα)...για να υποδεχτώ τις νέες παραλαβές όπως τους πρέπει :P

Εγώ τα έχω όλα στον ξενώνα πάνω στο κρεβάτι κ σε τσάντες γίνεται πραγματικά χαμός!!! Ούτε που ξέρω τι υπάρχει...

Just now, Anastasia05 είπε:

Έτσι είναι για την ποιότητα των Μ&σ ,είναι πολύ καλά κ πραγματικά κάνουν εκπτώσεις.

Και το άλλο που λες για την όλη κατάσταση...πιστεύω μέσα στον Αύγουστο θα έχουμε έξαρση αλλά σκέφτομαι θετικά για τα μωράκια μου.

Όπως και να έχει μέσα στον Σεπτέμβριο θα έχουμε καλύτερη εικόνα της κατάστασης 

Γιασμίν μου , ψυχραιμία κ να σκέφτεσαι κι εσύ θετικά όσο μπορείς,ότι όλα θα πάνε καλά για τα νινακια μας:)

Με πείσατε την άλλη εβδομάδα θα περάσω από όλα αυτά ,αν κ δε ξέρω αν στην Πάτρα έχει παιδικά στα m&s... 

  • Μου αρέσει 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anastasia05 είπε:

Έτσι είναι για την ποιότητα των Μ&σ ,είναι πολύ καλά κ πραγματικά κάνουν εκπτώσεις.

Και το άλλο που λες για την όλη κατάσταση...πιστεύω μέσα στον Αύγουστο θα έχουμε έξαρση αλλά σκέφτομαι θετικά για τα μωράκια μου.

Όπως και να έχει μέσα στον Σεπτέμβριο θα έχουμε καλύτερη εικόνα της κατάστασης 

Γιασμίν μου , ψυχραιμία κ να σκέφτεσαι κι εσύ θετικά όσο μπορείς,ότι όλα θα πάνε καλά για τα νινακια μας:)

Έτσι είναι,θέλει ψυχραιμία...

Εμένα η σκέψη της έξαρσης με ταράζει πιο πολύ και όχι του μαντρωματος!

Αν και λένε πως δεύτερο λοκ ντάουν μέσα στο 2020 δεν παίζει γτ αν γίνει μπαιιιι μπαιιιι οικονομία!

Αλλά ακόμη κι αν γίνει,θα είμαστε κλεισμένοι απλά σπίτι με τα μωρά μας...δε νομίζω να γίνει πριν τον Οκτώβριο γτ άλλωστε να ταράξουν την τουριστική δραστηριότητα;είναι η μόνη βιομηχανία που έχουμε ως χώρα κακά τα ψέματα!

Όλα καλά θα πάνε κορίτσια μου όσο είμαστε προσεκτικές και έχουμε την υγεία μας εμεις,τα μωρά μας και οι γύρω μας

  • Μου αρέσει 3

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Καλησπέρα σε όλες κοριτσουδια!

Λοιπόν εγώ πήρα σεντόνια με λάστιχο από το ΙΚΕΑ και τώρα καμία πάνα λέω να πάρω και τέλος!

Όσο για τα αυτοκόλλητα, @EugenJen το παρέλαβα σήμερα,το είχα παραγγείλει την Παρασκευή και ήρθε σε πολύ ωραία συσκευασία!όταν το κολλήσω θα σας πω εντυπώσεις

@Ninamc εγώ είχα πάει Μ&σ το Σάββατο!!!πολύ χαίρομαι καλοφορετα!πραγματικά τέτοια ποιότητα σε τέτοια τιμή δεν έχω βρει αλλού αν και δεν έχω εμπειρία σε αυτά αλλά έτσι νιώθω!!!!Να τα χαρείτε κορίτσι μου!!!

Όσο για τον κοβιντ,όσο κι αν αγχωθουμε δεν αλλάζει τίποτα!!!Ο,τι είναι να γίνει θα γίνει!το θέμα είναι τα νινια μας να έρθουν στον κόσμο στην ώρα τους και υγιή!

Είδα ένα τέλειο φωτιστικό και σε σκέφτηκα!

Το σάιτ λέγεται ντιζάιν ντροπς και είναι κρεμαστό,μια ολόκληρη ροζουλι πεταλούδα!!!!!κάπου στα 70€ αν θυμάμαι καλα

Αχ αυτά με τα δεινοσαυράκια πηραμε ε?? Τι γλυκά Ααααα έχω τρελαθει... Καλοφορετα σε όλα τα παιδακια μας... 

Να μαστε όλες καλα και αν είναι να μας κλείσουν ας μας κλείσουν.. Να προλαβω να παω χωριό μόνο να χω το κεφάλι μ ήσυχο χαχαχαχαχαχα

Εσυ μου δώσεις την ιδέα λοιπόν.. Να σαι καλα καλοφορετα στις κοπελαρες μας

  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

Hello koritsia mou pira tis exetaseis!!!Alla eimai asxeti k den exw idea ti simainoun!

avrio exw giatro alla eimai anupomoni,

an kapoia gnwrizei an oi times einai fusiologikes as mou pei na mou fugei to agxos.

95.0 , 104, 132 einai oi times stin kabuli zaxarou

Από ότι έχω καταλάβει το κάθε μικροβιολογικό έχει δικά του όρια... δε στα γράφει στο χαρτί;!!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Σε ποια m&s πηγές? Νομίζω ίσως βολευτω με του mall αν καταφέρω να παω

Στο κέντρο... Σου χω πει είμαι παιδι του κέντρου εγωωωω χαχαχα χαχαχα

Στο hm είχε σετ για μαιευτήριο για αγοράκια τέλεια ααα... Θα τρελαθείς... Να πας να τα τσεκάρεις φίλη μ


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

Hello koritsia mou pira tis exetaseis!!!Alla eimai asxeti k den exw idea ti simainoun!

avrio exw giatro alla eimai anupomoni,

an kapoia gnwrizei an oi times einai fusiologikes as mou pei na mou fugei to agxos.

95.0 , 104, 132 einai oi times stin kabuli zaxarou

Κορίτσι μου δεν έχω ούτε εγώ ιδέα αλλά τα έστειλα στη γιατρό μου μέσω βαιμπερ σε μορφή φωτογραφίας και μου είπε απλά ότι είναι οκ!!!

δε μπορείς να του στείλεις μια φωτό να σου πει;να ξεαγχωθεις κιολας

Γιατί νομίζω κιόλας πως κάθε μικροβιολογικό έχει αλλά όρια που θεωρεί φυσιολογικά!

Just now, Ninamc είπε:

Αχ αυτά με τα δεινοσαυράκια πηραμε ε?? Τι γλυκά Ααααα έχω τρελαθει... Καλοφορετα σε όλα τα παιδακια μας... 

Να μαστε όλες καλα και αν είναι να μας κλείσουν ας μας κλείσουν.. Να προλαβω να παω χωριό μόνο να χω το κεφάλι μ ήσυχο χαχαχαχαχαχα

Εσυ μου δώσεις την ιδέα λοιπόν.. Να σαι καλα καλοφορετα στις κοπελαρες μας

Αχ ναιιιι αυτά!!!!!μα τέτοια γλυκά κοριτσίστικα δεινοσαυρακια δεν έχω ξαναδειιιι!!!!

Να γεμίσουν εύχομαι από τα υγιή μωρά μας και να φάνε πολλές αγκαλιές και ζουληγματα!:wub:

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...