Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

@Irinoula86 έτοιμο παιδάκι καλέ! Φάε εσύ άφοβα τα παίρνει όλα το μωρο...αχαχαχα

Για το μαιευτήριο καλά το λες για καλύτερα δεν παίζει...χειρροτερα μπορεί...Και καλύτερα να πάμε σπιτάκι μας νωρίτερα! Κι εμένα στη 1η καισαρική με έβγαλε στις 3 μέρες αντί για 4 που κρατάνε γτ ήμασταν καλά, δεν είχα λόγο να μείνω. 

Κορίτσια εμένα μου είπε ότι στο επόμενο 4/09 θα μου κάνει και καλλιέργεια. Οπότε πηγαίνετε προετοιμασμενες στα επόμενα ραντεβού όσες δεν έχετε κάνει! Νομίζω τότε θα είμαι 1 βδομάδα πριν μπω στον μήνα μου!

 

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Irinoula86 είπε:

αν παιρνει 250 γ την εβδομαδα σε 4 εβδομαδες θα ειναι 3.5 κιλά!!!!!!!!!!αχ πόσο θα βγει??????για δειτε και α δικά σας αυριο να μ πείτεεε........μόλις τελειώσετε να με ενημερώσετε.

ναι σαν τα υπόλοιπα η ώρα. τόσο περίπου κράτησε! οόχι κολπικό δεν έκανα!

και ακόμα είναι στην θέση του το μαναράκι μου..... προς τα κάτω το κεφαλάκι..... δεν άλλαξε τίποτα!

 

ναι καλα κ εγω θα ρωτήσω πάλι στις 10/09 τον γιατρό για την κατάσταση. γτ μ είπε αυτό ισχύει τώρα.... μπορεί μέχρι τότε να έχει αλλάξει κάτι..... που εγω δεν το πιστεύω.... αν είναι κάτι να αλλάξει θα είναι προς το κακό... δεν θα αφήνουν ούτε συνοδό μέσα....

Εεεε αν δεν έχει γυρίσει ως τώρα ξανά δε πρόκειται,εκεί θα μείνει τα ετοιμάζετε..:x

Πλάκα πλάκα αύριο θα είμαι ακριβώς όσο εσύ σήμερα 32&4 οπότε θα σου πω τα κιλακια..της @Jasmine@ ίσως είναι λιιιγο νπιο μικρούλες γτ είναι διδυμακια κ κοριτσάκια..

Εντάξει ρε συ τα 3.500 μια χαρά είναι..στη φυσιολογική καμπυλη..άσε που θα το πιάνεις χωρίς φόβο,θα νιώθεις μωράκι!!!

Just now, Christinα είπε:

@Irinoula86 έτοιμο παιδάκι καλέ! Φάε εσύ άφοβα τα παίρνει όλα το μωρο...αχαχαχα

Για το μαιευτήριο καλά το λες για καλύτερα δεν παίζει...χειρροτερα μπορεί...Και καλύτερα να πάμε σπιτάκι μας νωρίτερα! Κι εμένα στη 1η καισαρική με έβγαλε στις 3 μέρες αντί για 4 που κρατάνε γτ ήμασταν καλά, δεν είχα λόγο να μείνω. 

Κορίτσια εμένα μου είπε ότι στο επόμενο 4/09 θα μου κάνει και καλλιέργεια. Οπότε πηγαίνετε προετοιμασμενες στα επόμενα ραντεβού όσες δεν έχετε κάνει! Νομίζω τότε θα είμαι 1 βδομάδα πριν μπω στον μήνα μου!

 

Πωωω μια εβδομάδα πριν το μήνα σου ε???

Εγώ μπαίνω 9/9..σε 3 εβδομαδες δλδ..αιιιντε κ το φάγαμε..οι δύο τελευταίες του Αυγούστου ούτε που θα καταλάβουμε πως θα περάσουν..

Σαμπως κατάλαβα πότε ήταν 1/8 κ ποτέ πήγε 17?!?!?!:blink:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Εεεε αν δεν έχει γυρίσει ως τώρα ξανά δε πρόκειται,εκεί θα μείνει τα ετοιμάζετε..:x

Πλάκα πλάκα αύριο θα είμαι ακριβώς όσο εσύ σήμερα 32&4 οπότε θα σου πω τα κιλακια..της @Jasmine@ ίσως είναι λιιιγο νπιο μικρούλες γτ είναι διδυμακια κ κοριτσάκια..

Εντάξει ρε συ τα 3.500 μια χαρά είναι..στη φυσιολογική καμπυλη..άσε που θα το πιάνεις χωρίς φόβο,θα νιώθεις μωράκι!!!

Πωωω μια εβδομάδα πριν το μήνα σου ε???

Εγώ μπαίνω 9/9..σε 3 εβδομαδες δλδ..αιιιντε κ το φάγαμε..οι δύο τελευταίες του Αυγούστου ούτε που θα καταλάβουμε πως θα περάσουν..

Σαμπως κατάλαβα πότε ήταν 1/8 κ ποτέ πήγε 17?!?!?!:blink:

Άσε λογικά 12/09 μπαίνω στον μήνα μου κι εγώ! Τα μεγάλα μωράκια κι εμένα μ αρέσουν!Μπορείς να ρα πιάσεις!

Ρε συ βλακεία το ξέρω Αλλά η δική μου 1600 ήταν τη τελευταία φορά, εντός καμπύλης ακριβώς στις εβδομάδες βγαίνει πάντα αλλά εγώ το έχω άγχος το βάρος! Γύρω 3200 μου είπε θα βγει. 

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Άσε λογικά 12/09 μπαίνω στον μήνα μου κι εγώ! Τα μεγάλα μωράκια κι εμένα μ αρέσουν!Μπορείς να ρα πιάσεις!

Ρε συ βλακεία το ξέρω Αλλά η δική μου 1600 ήταν τη τελευταία φορά, εντός καμπύλης ακριβώς στις εβδομάδες βγαίνει πάντα αλλά εγώ το έχω άγχος το βάρος! Γύρω 3200 μου είπε θα βγει. 

Κάτσε τελευταία φορά τι εβδομάδα ήσουν??

Εμένα 29&3 πριν 3 εβδομαδες δλδ ήταν 1519..κ μου είπαν ότι ήταν μια χαρά για την εβδομάδα του..αν παίρνουν όντως 250γρ/βδομάδα αύριο θα είναι λογικά περίπου 2250..λέω εγώ τώρα..

Γιατί κ 3200 είναι άσχημα??? Τόσο γεννήθηκα εγω:D κ ευελπιστω κ ο μπέμπης μου μέχρι 3.600 Μαξ γιατί ο πατέρας τους (και οι θείοι του) γεννήθηκαν 5+!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε @Irinoula86 εσυ έχεις πραγματικά ολόκληρο παιδί στην κοιλιτσα σου! Φαε κοπέλα μου αφού τα παίρνει άλλος τα κιλά τελικά... 

εμένα στις 6/8 που ήμουν 30+1 ήταν περίπου 1500 η καθεμία κ ότι για διδυμα είναι πολύ καλά κ θετικό ότι μεγαλώνουν ταυτόχρονα! Εγώ αύριο τις περιμένω περίπου 1800 έκαστη... για να δούμε!

  • Μου αρέσει 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!! Επιτέλους επέστρεψα σπιτάκι μου!!! 

@Eva137 τι όμορφο το baby shower, καλέ εννοειται καλά κάνεις κ δεν ασχολείσαι με νύχια, θες να δεις το φρύδι μου να πατσισουμε που είναι σαν του Καραμανλή;;;:tongue:

@Irinoula86 πωπω μάνα μου ένα μωρό ολόκληρο είναι πλέον!! Ρε παιδιά τι μωρά για ζουληγμα θα βγάλει ο Οκτώβριος??

@Hliolousti μάλλον το ίδιο πλυντήριο έχουμε κ είχα απορία αυτή η ρημαδα βρεφική φροντίδα τι είναι;;;άμα βγάλεις άκρη μου λες αν κ λέω αύριο που θα ξεκινήσω πλυντηρια να βάλω αυτό ότι πρόγραμμα να δω!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου! Άντε και στις επόμενες χαρές μας τώρα... σε λίγες εβδομάδες ξεκινάμε μία-μία (τα διδυμάκια μας λογικά πρώτα)!:wink:

 

3 hours ago, elenioz said:

@Eva137 Πόσο όμορφες εικόνες!!! Αυτά είναι τα ωραία που θα σκέφτεσαι μετά κ θα θυμάσαι :x 

Και εγώ πιστεύω για οικογένειά το στεγνωτηριο είναι μεγάλη ευκολία κ λύση. Εμείς που ήμασταν 4 παιδιά την είχε κατά σώσει την μαμά μου. 

Επίσης έχω να πω ότι μέσα σε δύο εβδομάδες έχω βάλει 5 ολόκληρα κιλά. Σοκ!!! Ξέρω ξέρω κάποια στιγμή έπρεπε να βάλω κ εγώ στον 8ο έχουμε φτάσει. Αλλά μου φάνηκαν ότι μπήκαν πολύ απότομα... :blink:

Α, με τα κιλά δε βγάζεις άκρη πραγματικά... κι εγώ έτσι σε δόσεις τα βάζω πάντα. Μπορεί να είμαι στάσιμη για ένα μήνα και μετά σε 4 μέρες να βάλω 4 κιλά! Αν και να ξέρεις παίζει πολύ ρόλο και πόσο πρησμένη είσαι την μέρα/ώρα που ζυγίζεσαι, αν έχεις πάει πρόσφατα τουαλέτα για νούμερο 2 (αν δεν έχεις αδειάσει για καμιά εβδομάδα ας πούμε είναι λογικό να είσαι πιο βαριά) και πολλά άλλα. Τώρα βέβαια μεγαλώνουνε και τα μωράκια μας με ραγδαίους ρυθμούς, οπότε πολύ από το βάρος που παίρνουμε τις τελευταίες εβδομάδες πάει σε αυτά!:wub:

 

2 hours ago, Renez said:

Εγώ το σκέφτομαι συνέχεια το άτιμο τι φαι αλλά τρώω σε δώσεις το μεσημεριανό μου..τρώω φουσκώνω,ξανά μετά από λίγο κ το αποτελείωνω το βράδυ εν τέλη..:|

Κάπως έτσι κι εγώ... με πιάνουν λιγούρες που και που αν δω/μυρίσω κάτι νόστιμο, αλλά δε μπορώ να ευχαριστηθώ φαγητό. Τα ξημερώματα σήμερα ,που ξύπνησα για τουαλέτα κλασικά, με είχε πιάσει μια αναγούλα που μετά αναγκαστικά κοιμήθηκα μισοξαπλωμένη/ανασηκωμένη στο κρεβάτι... μου ανέβαινε συνέχεια το φαγητό!:wacko:

 

34 minutes ago, Jasmine@ said:

Γεια σας κοριτσάκια μου!!! Καλή εβδομάδα να έχουμε.... 

@Eva137 τι όμορφα που μας έβαλες κ εμάς στο babyshower! Το περιέγραψες πολύ γλαφυρά, ολα τα φαντάζομαι σαν τις ταινίες!!! Άντε θα έχεις το κολοκυθάκι σου φέτος κ του χρόνου θα βγείτε για trick or treat!!!

εγώ κορίτσια ζορίζομαι πολύ στο φαγητό, ενώ πεινάω μόλις φάω 3 μπουκιές φουσκώνω κ μενω να κοιταζω το φαγητό σαν κουταβάκι!!! 

Ε, εσάς δε θα έβαζα στο baby shower? Αν μπορούσα θα σας είχα καλέσει όλες!!!:)

 

Just now, EugenJen said:

Καλησπέρα κορίτσια!! Επιτέλους επέστρεψα σπιτάκι μου!!! 

@Eva137 τι όμορφο το baby shower, καλέ εννοειται καλά κάνεις κ δεν ασχολείσαι με νύχια, θες να δεις το φρύδι μου να πατσισουμε που είναι σαν του Καραμανλή;;;:tongue:

@Irinoula86 πωπω μάνα μου ένα μωρό ολόκληρο είναι πλέον!! Ρε παιδιά τι μωρά για ζουληγμα θα βγάλει ο Οκτώβριος??

@Hliolousti μάλλον το ίδιο πλυντήριο έχουμε κ είχα απορία αυτή η ρημαδα βρεφική φροντίδα τι είναι;;;άμα βγάλεις άκρη μου λες αν κ λέω αύριο που θα ξεκινήσω πλυντηρια να βάλω αυτό ότι πρόγραμμα να δω!!!

Χαχα, πλάκα πλάκα και τα φρύδια είναι μια πολυτέλεια που πια δεν ασχολούμαι... μια φορά το μήνα θα τα βγάλω με το τσιμπιδάκι και αν (ευτυχώς που είμαι ανοιχτόχρωμη και δε φαίνονται άσχημα)! 

  • Μου αρέσει 5

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Επιτέλους επέστρεψα σπιτάκι μου!!! 

@Eva137 τι όμορφο το baby shower, καλέ εννοειται καλά κάνεις κ δεν ασχολείσαι με νύχια, θες να δεις το φρύδι μου να πατσισουμε που είναι σαν του Καραμανλή;;;:tongue:

@Irinoula86 πωπω μάνα μου ένα μωρό ολόκληρο είναι πλέον!! Ρε παιδιά τι μωρά για ζουληγμα θα βγάλει ο Οκτώβριος??

@Hliolousti μάλλον το ίδιο πλυντήριο έχουμε κ είχα απορία αυτή η ρημαδα βρεφική φροντίδα τι είναι;;;άμα βγάλεις άκρη μου λες αν κ λέω αύριο που θα ξεκινήσω πλυντηρια να βάλω αυτό ότι πρόγραμμα να δω!!!

Είχα ρωτήσει και μου είχαν πει ότι βάζεις κανονικά υγρό σαπούνι κλπ...απλά στο βιβλιαράκι οδηγιών ρε συ δε βρίσκω κάποια καθοδήγηση!!!εσένα γράφει;


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

@Irinoula86 έτοιμο παιδάκι καλέ! Φάε εσύ άφοβα τα παίρνει όλα το μωρο...αχαχαχα

Για το μαιευτήριο καλά το λες για καλύτερα δεν παίζει...χειρροτερα μπορεί...Και καλύτερα να πάμε σπιτάκι μας νωρίτερα! Κι εμένα στη 1η καισαρική με έβγαλε στις 3 μέρες αντί για 4 που κρατάνε γτ ήμασταν καλά, δεν είχα λόγο να μείνω. 

Κορίτσια εμένα μου είπε ότι στο επόμενο 4/09 θα μου κάνει και καλλιέργεια. Οπότε πηγαίνετε προετοιμασμενες στα επόμενα ραντεβού όσες δεν έχετε κάνει! Νομίζω τότε θα είμαι 1 βδομάδα πριν μπω στον μήνα μου!

 

Οκ θα φαω ενα πεινιρλι λοιπόν τώρα έτσι για να το μεγαλωσω κ άλλο!!!! 

Η καλλιέργεια πως γντ δλδ κ;ι μας λες να προετοιμαστουμε? Σορι αλλά δεν έχω κάνει ποτε νομίζω.... 

Just now, Renez είπε:

Εεεε αν δεν έχει γυρίσει ως τώρα ξανά δε πρόκειται,εκεί θα μείνει τα ετοιμάζετε..:x

Πλάκα πλάκα αύριο θα είμαι ακριβώς όσο εσύ σήμερα 32&4 οπότε θα σου πω τα κιλακια..της @Jasmine@ ίσως είναι λιιιγο νπιο μικρούλες γτ είναι διδυμακια κ κοριτσάκια..

Εντάξει ρε συ τα 3.500 μια χαρά είναι..στη φυσιολογική καμπυλη..άσε που θα το πιάνεις χωρίς φόβο,θα νιώθεις μωράκι!!!

Πωωω μια εβδομάδα πριν το μήνα σου ε???

Εγώ μπαίνω 9/9..σε 3 εβδομαδες δλδ..αιιιντε κ το φάγαμε..οι δύο τελευταίες του Αυγούστου ούτε που θα καταλάβουμε πως θα περάσουν..

Σαμπως κατάλαβα πότε ήταν 1/8 κ ποτέ πήγε 17?!?!?!:blink:

3500 στην 36 εβδομάδα που θα είμαι σε 4 εβδομάδες????? Δεν είναι πολλα???? 

Και ναι μόλις με έπιασε ένα άγχος πως θα είναι η στιγμή της γέννας..... Πως είναι όταν σπανε τα νερά..... Μήπως γεννήσω πολυ πιο νωρίς???? Μήπως δεν θα είμαι έτοιμη????? Και κλάμα αααα........ Ο άντρας μ φοβήθηκε νόμιζε ότι κάτι έπαθα..... 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Οκ θα φαω ενα πεινιρλι λοιπόν τώρα έτσι για να το μεγαλωσω κ άλλο!!!! 

Η καλλιέργεια πως γντ δλδ κ;ι μας λες να προετοιμαστουμε? Σορι αλλά δεν έχω κάνει ποτε νομίζω.... 

3500 στην 36 εβδομάδα που θα είμαι σε 4 εβδομάδες????? Δεν είναι πολλα???? 

Και ναι μόλις με έπιασε ένα άγχος πως θα είναι η στιγμή της γέννας..... Πως είναι όταν σπανε τα νερά..... Μήπως γεννήσω πολυ πιο νωρίς???? Μήπως δεν θα είμαι έτοιμη????? Και κλάμα αααα........ Ο άντρας μ φοβήθηκε νόμιζε ότι κάτι έπαθα..... 

αχ κοριτσια και εγω τη σκεφτομαι τη στιγμη της γεννας!! πως θα ειμαστε εκεινη τη στιγμη?? Θα πανε ολα καλα?? αγχωνομαι.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Irinoula86 είπε:

Οκ θα φαω ενα πεινιρλι λοιπόν τώρα έτσι για να το μεγαλωσω κ άλλο!!!! 

Η καλλιέργεια πως γντ δλδ κ;ι μας λες να προετοιμαστουμε? Σορι αλλά δεν έχω κάνει ποτε νομίζω.... 

3500 στην 36 εβδομάδα που θα είμαι σε 4 εβδομάδες????? Δεν είναι πολλα???? 

Και ναι μόλις με έπιασε ένα άγχος πως θα είναι η στιγμή της γέννας..... Πως είναι όταν σπανε τα νερά..... Μήπως γεννήσω πολυ πιο νωρίς???? Μήπως δεν θα είμαι έτοιμη????? Και κλάμα αααα........ Ο άντρας μ φοβήθηκε νόμιζε ότι κάτι έπαθα..... 

Αν δεν κάνω λάθος παίρνει από το κουτί δείγμα γι αυτό το λέω! Για πείτε εσείς που έχετε κάνει!

Γιατί κλάμα βρε κορίτσι! Η πιο ωραία στιγμή θα είναι! Ανακούφιση που θα δεις το παιδάκι σου!

Για το βάρος οι υπέρηχοι έχουν αποκληση! Π.χ τον δικό μου τον έβγαζε 4200 κ τελικά βγήκε 3810. Και λέω αν δείξει τη μπέμπα 3200 και μου βγει 2800??? Καλά είναι και πάλι αλλά φοβάμαι γμτο!

Εν τω μεταξύ λένε και για το βάρος που γεννηθήκαμε οι γονείς ότι σχετίζεται Ε? Εγώ 3300 κ ο άντρας μ 2900. Ίδια ο μπαμπάς σε όλα της θα βγει η κορακλα μου η τσαχπίνα!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Είχα ρωτήσει και μου είχαν πει ότι βάζεις κανονικά υγρό σαπούνι κλπ...απλά στο βιβλιαράκι οδηγιών ρε συ δε βρίσκω κάποια καθοδήγηση!!!εσένα γράφει;

Θα το ψάξω αύριο το βιβλιαράκι κ θα σου πω γτ σήμερα είμαι ένα κουρέλι!!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, mar6487 είπε:

αχ κοριτσια και εγω τη σκεφτομαι τη στιγμη της γεννας!! πως θα ειμαστε εκεινη τη στιγμη?? Θα πανε ολα καλα?? αγχωνομαι.....

 

Just now, Irinoula86 είπε:

Οκ θα φαω ενα πεινιρλι λοιπόν τώρα έτσι για να το μεγαλωσω κ άλλο!!!! 

Η καλλιέργεια πως γντ δλδ κ;ι μας λες να προετοιμαστουμε? Σορι αλλά δεν έχω κάνει ποτε νομίζω.... 

3500 στην 36 εβδομάδα που θα είμαι σε 4 εβδομάδες????? Δεν είναι πολλα???? 

Και ναι μόλις με έπιασε ένα άγχος πως θα είναι η στιγμή της γέννας..... Πως είναι όταν σπανε τα νερά..... Μήπως γεννήσω πολυ πιο νωρίς???? Μήπως δεν θα είμαι έτοιμη????? Και κλάμα αααα........ Ο άντρας μ φοβήθηκε νόμιζε ότι κάτι έπαθα..... 

Κ εγώ έχω αρχίσει κ το σκέφτομαι πολύ..αν θα το καταλάβω εγκαίρως..να μην αργήσω να πάω στο νοσοκομείο..

Αλλά όλα θα γίνουν όπως τόσες μανουλες..θα τα καταφέρουμε κ εμείς κορίτσια μου!!

Εσύ @mar6487 τίνος είσαι..???

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Τι κάνουν τα κορίτσια? @EugenJen το ίδιο έχουμε πλυντήριο! Νομίζω το χρησιμοποιείς όπως όλα τα υπόλοιπα πρόγραμμα δνε κάνεις κάτι διαφορετικό! Όλα καλά θα πάνε κορίτσια μου στη γέννα! Φάγαμε το γάιδαρο τώρα εκεί θα κολλήσουμε? Σήμερα έπιασα ποδαράκι ξεκάθαρο στη κοιλιά!( Και να τα ζουμια). @Irinoula86 η καλλιέργεια γίνεται με μπατονετα στο κουτί και πιάνει τα κολπικά υγρά για να δει για μύκητες και διάφορα άλλα! Εγώ έκανα μια στον 4ο αλλά χωρίς κολποδιαστολεα! (Μην αφήσεις να σου βάλουν αν πας σε απλό διαγνωστικό μπορεί να είναι άσχετοι, στην εγκυμοσύνη δεν κάνει ο κολποδιαστολεα!!!) Εμένα μου είχε βρει ουρεοπλασμα..το είχα 10 χρόνια πριν! Δεν το είχε δείξει καμία καλλιέργεια και το έδειξε τώρα στην εγκυμοσύνη πάλι! Είχα πάρει αντιβίωση φαντάζομαι και τώρα θα κάνω να δούμε τι και πώς! 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

@Irinoula86 τι μωρό έχεις εσύ; Πωπω! Ε, ναι με τον διμετρο άντρα που έχεις τι θα βγει το παιδί; Μπράβο!

Καλή τύχη στα κορίτσια που έχουν ντοπλερ αύριο! 

Εγώ εξακολουθώ να ξυνομαι και να μην ετοιμάζω τπτ. Α, ναι έπλυνα το καρότσι!!! Κάτι είναι κ αυτο... Και επειδή είχαμε στα σχέδια να κάνουμε ανανέωση στο μπάνιο κ ο μάστορας τώρα έχει ένα κενό διάστημα, θα ξεκινήσει από Τετάρτη οπότε αύριο ξαναφευγω από το σπιτάκι μου για καμία 10αρια μερες. 

  • Μου αρέσει 2

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...