Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 2
      • Δύναμη! 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Hliolousti είπε:

@P.L.L. @Jasmine@ @Renez συγχαρητήρια για τα μωράκια σας!!υπέροχα νέα!!!πάει κι αυτό!!τώρα αναμονή για να τα πάρουμε αγκαλιά!

@EugenJen εγώ λέω να δοκιμάσω αυτό το πρόγραμμα στο πλυντήριο πρώτα με κάποιο δικό μου ρούχο!!!φοβουμαι γαρ!Μην μαγαρισω τα προικιά της κορης!:mrgreen:

Εμένα κορίτσια από την κλινική μου είπαν ότι στο νεογνό τα παρέχουν όλα και θα χρειαστεί να έχω μαζί μου μόνο τα ρούχα εξόδου της!να ισχύει;δε ξέρω εγώ καλού κακού θα πάρω πάνες,μωρομαντηλα κλπ

Και όσο αναφορά εμένα λέει πως παρέχουν εσώρουχα μιας χρήσης και πάνες λοχείας!άρα φαντάζομαι πως αν πάρω ένα πακέτο μεγάλες σερβιετες θα είμαι οκ!

Πάντως κ εμένα στην ιστοσελίδα του Ρέα μόνο ρούχα εξόδου έλεγε...δες μήπως γράφει κάτι παρόμοιο κ το δικό σου μαιευτήριο..

Έλεγα να το δοκιμάσω με τις πανες αγκαλιές, τι να πάθουν μωρέ;;;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

@Renez μου παιδαρος ! Καλέ παιδαρους και πουτσαρινες έχουμε! Φτου φτου τα παιδάκια μας! Αχ κορίτσια μου με το καλό όλες μας να τα κρατήσουμε στην αγκαλια μας, να είναι γερά τα μωράκια μας σε όλη τους τη ζωή!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Κοριτσαρες μου τελείωσα κ εγώ απο το ντοπλερ!! 

Λοιποοοον ολες οι μετρήσεις είναι πολύ καλές δόξα τον Κύριο!!!

Ο μπέμπης έφτασε 2250:x

Οπότε @P.L.L. μου μην αγχώνεσαι ότι είναι μεγάλος ο δικός σου..είτε είσαι 32η είναι μια χαρά είτε είσαι 34 επίσης είναι μια χαρά μωράκι κ καθόλου μεγάλο,ίσα ίσα!! Πάει καλά η διατροφή σου λοιπόν!! Εδώ καλέ τα διδυμακια μας είναι 1700!!!

Για τράχηλο εμένα μου είπε μόνο "ο τραχηλος είναι κλειστός" και τον ρώτησα αν έχει κοντύνει κ πόσα εκ.ειναι κ μου λέει "αυτό το μετράμε στη β επιπέδου από εκεί κ πέρα είναι φυσιολογικό κ θεμιτό να κονταινει αρκεί να είναι κλειστός προς το παρόν.."

Τώρα τι να σας πω..?! Στη β επιπέδου ήταν 3.17..αλλα για να λέει όλα οκ μένω εκεί..

Φωτογραφίες κ εμείς πήραμε 3 κ στη μία έχει κ ανοιχτό το στοματακι γαμωτο τουυυυ:x (φυσικά κ εμάς συμπιεσμένος είναι ο καημένος αλλά μου αρκει!!)

Χμμμ...τι άλλο..? Α κ ότι ο πλακούντας είδα ότι στη β επιπέδου έλεγε γήρανση 0 και τώρα λέει 1..δεν μου ανέφερε κάτι ο γιατρός κ στο χαρτί λέει "πλακούντας φυσιολογικος" απλά εγώ πάντα συγκρίνω με τα προηγούμενα κ το είδα..εσάς τι λέει??

Υγ: όσο για σερβιετες κτλ κ εγώ @LadyP 2 κουτιά πήρα με βρακάκια μιας χρήσεως γτ τα θεωρώ τα πιο πρακτικά δε μας νοιάζει αν λερωθούν κτλ κ έχει νομίζω 4 τεμ.το πακέτο μέσα οπότε σίγουρα 2..για μετά πήρα κ εγώ τις μεγαλύτερες σερβιετες της αγοράς αυτές νυκτός τύπου..

Αντρακι!

Ε ναι όταν λέει ο γιατρός ολα οκ δεν χρειάζεται να ψάχνουμε κ να συγκρίνουμε! Όλα καλά λοιπόν! :)

Και οι μέρες πλησιάζουν!!!

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Πάντως κ εμένα στην ιστοσελίδα του Ρέα μόνο ρούχα εξόδου έλεγε...δες μήπως γράφει κάτι παρόμοιο κ το δικό σου μαιευτήριο..

Έλεγα να το δοκιμάσω με τις πανες αγκαλιές, τι να πάθουν μωρέ;;;

Καλέ Βάλτα να πλυθούν κ μη το σκέφτεσαι τρελή κ εσύ κ η άλλη !!

Αν αγχώνεσαι τόσο ξεκινά με πάνες κ πετσέτες κ χωσε μέσα κάνα δυο μόνο φορμακια να δεις !! Αλλά μια χαρά θα βγουν!! Που να μην έλεγε το πρόγραμμα κ βρεφικό!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Πάντως κ εμένα στην ιστοσελίδα του Ρέα μόνο ρούχα εξόδου έλεγε...δες μήπως γράφει κάτι παρόμοιο κ το δικό σου μαιευτήριο..

Έλεγα να το δοκιμάσω με τις πανες αγκαλιές, τι να πάθουν μωρέ;;;

Βρε άντε βαλτα,τι να πάθουν??? Τι άγχος κι αυτό με τα ρούχα!?:D

Έχουμε κ τη γκουρού των πλυντηρίων να το επιβεβαιώσει! Την Χριστίνα!

  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Αντρακι!

Ε ναι όταν λέει ο γιατρός ολα οκ δεν χρειάζεται να ψάχνουμε κ να συγκρίνουμε! Όλα καλά λοιπόν! :)

Και οι μέρες πλησιάζουν!!!

 

Just now, Christinα είπε:

@Renez μου παιδαρος ! Καλέ παιδαρους και πουτσαρινες έχουμε! Φτου φτου τα παιδάκια μας! Αχ κορίτσια μου με το καλό όλες μας να τα κρατήσουμε στην αγκαλια μας, να είναι γερά τα μωράκια μας σε όλη τους τη ζωή!

Άντε κορίτσια μου κ σε εσάς ο,τι καλύτερο εύχομαι όπως σε όλη την ομάδα μας κ κάθε μανούλα μέσα από τη καρδιά μου..

Τώρα θα κολλήσω πάλι με τη φάτσα του μέχρι να τον πιάσω στα χέρια μου!!

Όταν με χαιρέτησε ο γιατρός κ μου λέει "τώρα περιμένω τηλ σου ότι γεννησες" έμεινα..λέω καλεεεε κοντεβωωωω!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

 

Άντε κορίτσια μου κ σε εσάς ο,τι καλύτερο εύχομαι όπως σε όλη την ομάδα μας κ κάθε μανούλα μέσα από τη καρδιά μου..

Τώρα θα κολλήσω πάλι με τη φάτσα του μέχρι να τον πιάσω στα χέρια μου!!

Όταν με χαιρέτησε ο γιατρός κ μου λέει "τώρα περιμένω τηλ σου ότι γεννησες" έμεινα..λέω καλεεεε κοντεβωωωω!! 

Είναι πολύ πιο όμορφα από κοντά!!! Κι όσο περνάνε οι μέρες από τη γέννα,ομορφαίνουν κι άλλο!:x

Κι εγώ χαζεύω τις δύο που μας έχει επιτρεψει μέχρι τώρα κ φαντάζομαι πως θα είναι από κοντά!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Βρε άντε βαλτα,τι να πάθουν??? Τι άγχος κι αυτό με τα ρούχα!?:D

Έχουμε κ τη γκουρού των πλυντηρίων να το επιβεβαιώσει! Την Χριστίνα!

Καλά βαλτα να τελειώνουμε σου λεωωωω! Θα ρθω από κει και θα τα βάλω όλα μαζί! Μην ακούω για πλυντήριο κάτι με πιάνει! Και υπόψιν Ε? Δεν διαβάζω οδηγίες σε τπτ! Αχαχαχα ο άντρας μ με κυνηγάει με τα βιβλιαράκια κ με στρώνει να διαβάσω...ούτε η μανα μου στο σχολείο τέτοιο πράγμα...Αχαχαχα! Ρούχα μαζί που πλυθηκαν κι εχουνε γίνει ροζ...Αχαχαχα 

  • Χαχα 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Καλά βαλτα να τελειώνουμε σου λεωωωω! Θα ρθω από κει και θα τα βάλω όλα μαζί! Μην ακούω για πλυντήριο κάτι με πιάνει! Και υπόψιν Ε? Δεν διαβάζω οδηγίες σε τπτ! Αχαχαχα ο άντρας μ με κυνηγάει με τα βιβλιαράκια κ με στρώνει να διαβάσω...ούτε η μανα μου στο σχολείο τέτοιο πράγμα...Αχαχαχα! Ρούχα μαζί που πλυθηκαν κι εχουνε γίνει ροζ...Αχαχαχα 

Κι εγώ έτσι κάνω!! Έχω ρίξει μια ματια κυριολεκτικά κι από τότε στον αυτόματο!:mrgreen:

Ήρθε ο αρκούδος του μικρού μου! Δεν του έχω πάρει πάνες αλλαααα! Έχει τον αρκούδο του! Είναι υπεροχος κ πιο μεγάλος απ' ότι περίμενα!

Έτσι είχα κάνει κ με τον πρώτο γιο, το είχα πάρει πολύ νωρίς το ιπποκαμπακι του:)

  • Μου αρέσει 4

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Κι εγώ έτσι κάνω!! Έχω ρίξει μια ματια κυριολεκτικά κι από τότε στον αυτόματο!:mrgreen:

Ήρθε ο αρκούδος του μικρού μου! Δεν του έχω πάρει πάνες αλλαααα! Έχει τον αρκούδο του! Είναι υπεροχος κ πιο μεγάλος απ' ότι περίμενα!

Έτσι είχα κάνει κ με τον πρώτο γιο, το είχα πάρει πολύ νωρίς το ιπποκαμπακι του:)

Ποιον πήρες τελικά;;;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ λοιπόν μετά τη χθεσινή μας ή προχθεσινή τεσπα συζήτηση σήμερα καθάρισα μέσα έξω οοολο το στεγνωτηριο κ τώρα έχω βάλει ένα πλυντήριο με δικά μας να δουλέψει λίγο μετά από τόσο καιρό ώστε αυριο να βάλω σιγά σιγά κ του μπέμπη μου:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Κι εγώ έτσι κάνω!! Έχω ρίξει μια ματια κυριολεκτικά κι από τότε στον αυτόματο!:mrgreen:

Ήρθε ο αρκούδος του μικρού μου! Δεν του έχω πάρει πάνες αλλαααα! Έχει τον αρκούδο του! Είναι υπεροχος κ πιο μεγάλος απ' ότι περίμενα!

Έτσι είχα κάνει κ με τον πρώτο γιο, το είχα πάρει πολύ νωρίς το ιπποκαμπακι του:)

Πολύ σωστή σε βρίσκω! Έχουμε πιο ενδιαφέροντα πράγματα να διαβάσουμε! Μα πως τα βαριέμαι...ούτε το κινητό μ δεν ξέρω τι κάνει!

Καλές αγκαλίτσες:x!!!!!!Κι εμείς έχουμε πάρει 1ο αρκουδάκι μαζί με τα 1α φορμάκια, έτσι είχαμε κάνει κ στον μικρό μας! Επιλογές του μπαμπά όμως για τα μωράκια του!

Εγώ είμαι πολύ του αρκουδιου! Ακόμα έχω το δικό μου κ τρέμω όταν μου τον ζητάει ο γιος μου, είναι γεράκος κ ευαίσθητος! Οι φίλες μ κι ο άντρας μου με περιπαιζουν γι αυτό!:oops:

  • Χαχα 4

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Πάντως κ εμένα στην ιστοσελίδα του Ρέα μόνο ρούχα εξόδου έλεγε...δες μήπως γράφει κάτι παρόμοιο κ το δικό σου μαιευτήριο..

Έλεγα να το δοκιμάσω με τις πανες αγκαλιές, τι να πάθουν μωρέ;;;

Ε δε νομίζω μωρέ τί να πω;εγώ δεν έχω πάρει τόσες πολλές πάνες για να γεμίσω μια πλυση!άρα λέω να βάλω μέσα πετσέτες μας ή κάνα μπουρνουζι να δω!


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Πολύ σωστή σε βρίσκω! Έχουμε πιο ενδιαφέροντα πράγματα να διαβάσουμε! Μα πως τα βαριέμαι...ούτε το κινητό μ δεν ξέρω τι κάνει!

Καλές αγκαλίτσες:x!!!!!!Κι εμείς έχουμε πάρει 1ο αρκουδάκι μαζί με τα 1α φορμάκια, έτσι είχαμε κάνει κ στον μικρό μας! Επιλογές του μπαμπά όμως για τα μωράκια του!

Εγώ είμαι πολύ του αρκουδιου! Ακόμα έχω το δικό μου κ τρέμω όταν μου τον ζητάει ο γιος μου, είναι γεράκος κ ευαίσθητος! Οι φίλες μ κι ο άντρας μου με περιπαιζουν γι αυτό!:oops:

Κι εγώ ήμουν,αλλά το ξεπέρασα με τα αρκουδάκια μου!

Ο μεγάλος μου έχει γύρω στα 7-8 κ πριν λίγο καιρό συνειδητοποιήσα ότι μόνο τον ιπποκαμπακο του έχουμε πάρει από αρκουδακι:P

Δεν παίζει με αρκουδάκια, αλλά οπότε ασχοληθεί τα προσέχει,τα χαϊδεύει,τα αγκαλιαζει τα αφήνει πάντα όρθια κ τελος:lol:

Με τον ιπποκαμπακο ομως αγκαλίτσα κάθε βράδυ! Το πρωί που ξυπνάει κ έρχεται να μας ξυπνήσει, τον φέρνει πάντα μαζί του !

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...